Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    jak sie czujesz ? lepiej już ?


    nie :( już nie pamiętam jak to jest czuć się dobrze. Ale dam radę, muszę :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    też jestem Monia :)
    ja tam po nickach pamiętam bardziej a jak mi napisali 2 moniki to miałam mały mętlik w głowie :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    nie :( już nie pamiętam jak to jest czuć się dobrze. Ale dam radę, muszę :)
    ale najważniejsze że masz dla kogo :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    czyli kolejny dowód na to że danie na luz wychodzi na dobre :) i co nie myślałaś wcale o tym , nie mierzyłaś temp .. kompletnie nicccc ??

    Mi mnie też było żal hehe :P
    Nie mierzyłam temp, nic w ogóle nawet nie wiedziałam kiedy mogę mieć owulkę. Usunęłam się nawet z tej grupy na fb bo było mi ciężko. Nie wiem kiedy i jak to się stało, byłam w kompletnym szoku bo w ogóle się tego nie spodziewałam. To prawda, danie na luz wychodzi na dobre, polecam :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko słyszałam, albo gdzieś wyczytałam że jakiś tam czas żeby nie kochać się przed cytologią. Ale nie wiem czy wszystkie dziewczyny tak się tego trzymaja?

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok kochane ja musze leciec, do jutra, mam nadzieje że będziecie :) pa :) dobranoc i miłego <3 :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja się nadal tak bardzo cieszę :) czekam na kolejne Fasolkowe mamy!

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ok kochane ja musze leciec, do jutra, mam nadzieje że będziecie :) pa :) dobranoc i miłego <3 :D

    dobranocka :)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed cytologia to nic nie wiem, ja slyszalam ze po pare dni, zeby ranka sie spokojnir zagoila :-)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    Mi mnie też było żal hehe :P
    Nie mierzyłam temp, nic w ogóle nawet nie wiedziałam kiedy mogę mieć owulkę. Usunęłam się nawet z tej grupy na fb bo było mi ciężko. Nie wiem kiedy i jak to się stało, byłam w kompletnym szoku bo w ogóle się tego nie spodziewałam. To prawda, danie na luz wychodzi na dobre, polecam :D
    to jak sie dowiedziałaś ? tak po prostu @ nie przyszła ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko Kingi nam tu brakuje :-) moze wroci :-). ciekawe jak u niej?
    czarna Ty nie masz z nia kontaktu??

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    to jak sie dowiedziałaś ? tak po prostu @ nie przyszła ?

    Tak, jak pierwszy dzień się spoźniała to się zorientowałam że miałam pewne objawy: od kilku dni po każdym posiłku było mi niedobrze i po każdym najmniejszym wysiłku robiło mi się słabo. Jak drugi dzień @ nie przyszła to zmierzyłam tempkę rano i było 37,06 więc pobiegłam dosłownie trzęsąc się po test no i zobaczyłam piękne 2 kreseczki :D

    Katha81 lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    tylko Kingi nam tu brakuje :-) moze wroci :-). ciekawe jak u niej?
    czarna Ty nie masz z nia kontaktu??

    aktualnie z tego co wiem to pojechała z mężem na wczasy ale jakoś na dniach powinna wrócić właśnie czekam na nią z niecierpliwością żeby się podzielić nowiną bo nawet smsy do niej na razie nie dochodzą

    karmelek lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    Tak, jak pierwszy dzień się spoźniała to się zorientowałam że miałam pewne objawy: od kilku dni po każdym posiłku było mi niedobrze i po każdym najmniejszym wysiłku robiło mi się słabo. Jak drugi dzień @ nie przyszła to zmierzyłam tempkę rano i było 37,06 więc pobiegłam dosłownie trzęsąc się po test no i zobaczyłam piękne 2 kreseczki :D
    czarna czyli chyba jednak troche liczylas skoro dolkladnie wiesz kiedy mialas miec okres :-)

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, a masz nawet zdjęcie pochwalę się, a co :D

    http://zapodaj.net/6ab88f739301b.jpg.html

    karmelek, Katha81 lubią tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    czarna czyli chyba jednak troche liczylas skoro dolkladnie wiesz kiedy mialas miec okres :-)

    Wiedziałam bo zawsze mam regularne cykle i okres przychodzi jak w zegarku, czekałam na niego tak jak zawsze :P i myślałam sobie żeby już przyszedł i nie zaskoczył mnie gdzieś w terenie hehe :P

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska ja też się bardzo cieszę zarówno z Twojej jak i mojej fasolki :) <3
    Jak dużo wpisów się pojawia aż ciężko nadrabiać, jak za starych dobrych czasów :D

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam spac :-)
    dobrej nocki dziewczyny :-).
    oby jutro tylko humor dopisal jak sie malpiszon pojawi :/

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    uciekam spac :-)
    dobrej nocki dziewczyny :-).
    oby jutro tylko humor dopisal jak sie malpiszon pojawi :/

    oby się małpiszon nie pojawił :) trzymam kciuki <3

    karmelek lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc :)

    karmelek lubi tę wiadomość

‹‹ 674 675 676 677 678 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ