X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie chyba pouciekały to i ja uciekam :) Mam nadzieję że jutro też będzie tu nas tyle :)

    karmelek lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz na jutro zupke ugotowalam i was poczytalam :) ide spac :P dobranoc

    karmelek lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 26 lutego 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam miłe panie :) no widze ze wątek nabiera życia :) miłego dnia kochane :)

    Katha81, natasza82 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 26 lutego 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i zycze udanego dnia! :)

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 lutego 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie, będe dziś póżnym popołudniem albo wieczorkiem :) miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 07:33

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewuchy ja szybciutko przed pracą się melduję i też będę późno dziś, miłego dnia :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej widzę ze wątek odżywa :)
    super
    coraz wiecej mamusiek zazdroszczę ech
    Czarna gratuluję Ci :*

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja natomiast jestem od rana, a popołudniu w pracy :/
    na razie plamienie ustało.. zobaczymy jak to będzie.. nie lubię takiej niepewności :/
    powiedzcie mi jak to jest z tym mierzeniem temperatury? ja wczoraj zmierzyłam i dzisiaj rano też dla porównania..
    Tylko że przebudziłam się o 7 i tak jeszcze dosypiałam do 7,45 i dopiero wtedy wstałam i zmierzyłam i chyba taka temperatura się nie liczy??

    Miłego dnia!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a ja natomiast jestem od rana, a popołudniu w pracy :/
    na razie plamienie ustało.. zobaczymy jak to będzie.. nie lubię takiej niepewności :/
    powiedzcie mi jak to jest z tym mierzeniem temperatury? ja wczoraj zmierzyłam i dzisiaj rano też dla porównania..
    Tylko że przebudziłam się o 7 i tak jeszcze dosypiałam do 7,45 i dopiero wtedy wstałam i zmierzyłam i chyba taka temperatura się nie liczy??

    Miłego dnia!! :)

    Karmelku temp. wpisuje się codziennie o tej samej porze po 7 godzinnym śnie czy 5 już nawet nie wiem ale jakoś tak będzie więc skoro się przebudziłaś to chyba się nie liczy a wstawałaś z łóżka ?

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka dziękuję :)
    karmelek, a jednak :) taka się nie liczy, powinno być co najmniej 3 godziny nieprzerwanego snu. A jaką miałaś tempkę wczoraj i dziś?

    Ja rano zrobiłam drugi test i martwię się bo myślałam że tym razem ta druga kreska będzie dużo wyraźniejsza, a nie jest. Jedna dziewczyna z forum pisała że jej wyszła druga taka sama jak pierwsza a jest w tym samym momencie co ja. Nie wiem już czy sobie wkręcam, ale martwię się :(

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna a miałaś dwa te same testy?? najlepiej zrób betę i nie przejmuj się takimi głupotami to tylko testy ;)

    Landrynka nie, nie wstawałam, tylko tak dosypiałam :/ wczoraj miałam 37 a dziś 37,1 ale nie nakręcam się bo nie mam porównania, zresztą wczoraj plamienie a dziś dalej brzuch boli jak na małpe coraz wyraźniej..

    zobaczymy, czekam...
    teraz pije kawkę i oglądam supernianię i jestem przerażona!! Boże jak Ci ludzie dzieci traktują! i gdzie tu sprawiedliwość??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelku poczekaj do jutra a kiedy masz mieć @ ?
    Jutro zmierz o normalnej porze po stałym śnie i zobaczymy :)

    też teraz włączyłam masakra a nie wiem czy oglądałaś idealną nianię co tam się dzieje szok

    karmelek lubi tę wiadomość

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek innych firm. Jakby nie było to jednak pozytyw może za bardzo się przejmuję ale ciężko siedzieć spokojnie

    Czekam razem z Tobą i mam nadzieję że @ nie przyjdzie. Często się zdarza że jest krwawienie jak na @ a potem okazuje się że jednak fasol więc wierzę i trzymam kciuki <3

    A jeśli chodzi o supernianię to właśnie dlatego nie lubię tego oglądać bo ci ludzie nie potrafią wychować dzieci, na dużo im od małego pozwalają a potem dochodzi do rękoczynów. Dziecko powinno się wychowywać od małego a nie obudzić się po 4 latach i dopiero zacząć je wychowywać. A potem dzieci obrywają od rodziców za ich własne błędy wychowawcze

    Landryneczka, karmelek lubią tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    karmelek innych firm. Jakby nie było to jednak pozytyw może za bardzo się przejmuję ale ciężko siedzieć spokojnie

    Czekam razem z Tobą i mam nadzieję że @ nie przyjdzie. Często się zdarza że jest krwawienie jak na @ a potem okazuje się że jednak fasol więc wierzę i trzymam kciuki <3

    A jeśli chodzi o supernianię to właśnie dlatego nie lubię tego oglądać bo ci ludzie nie potrafią wychować dzieci, na dużo im od małego pozwalają a potem dochodzi do rękoczynów. Dziecko powinno się wychowywać od małego a nie obudzić się po 4 latach i dopiero zacząć je wychowywać. A potem dzieci obrywają od rodziców za ich własne błędy wychowawcze

    Tu sie z tb zgodzę . Dziecko powinno się od malego uczyć a nie żeby po paru latach supernienie wzywać bo sb nie można poradzić masakra

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Fakt że dzieci mają charakterki ale to jest do opanowania bo jakoś superniania sobie radzi z naprawdę charakternymi dzieciakami

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę jeść :) wrócę za jakiś czas ;)

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę po zakupki do sklepu i też zw ;D
    smacznego :*

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna ty sie lepiej tak nie stresuj bo to fasolce nie pomaga jak są dwie kreski to jest dobrze to nic ze nie jest ta druga bardzo wyraźna ważne że jest a jak chcesz sie na pewno upewnić to zrób sobie 2 razy bete. i główka do góry bo fasolka na pewno jest i jej jest tab bardzo dobrze :)

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna widzisz różne testy wychodzą zawsze inaczej, nawet jeśli jest niby ta sama czułość..
    Landrynka termin @ mam na jutro :/
    Pewnie ta @ się zdecydować nie może..
    u mnie właśnie była kuzynka na kawce a ja taki bałagan miałam :) nawet łóżek nie zdążyłam pościelić :D ale co tam!! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Czarna widzisz różne testy wychodzą zawsze inaczej, nawet jeśli jest niby ta sama czułość..
    Landrynka termin @ mam na jutro :/
    Pewnie ta @ się zdecydować nie może..
    u mnie właśnie była kuzynka na kawce a ja taki bałagan miałam :) nawet łóżek nie zdążyłam pościelić :D ale co tam!! ;)

    Kochana ja trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :)

    karmelek lubi tę wiadomość

‹‹ 675 676 677 678 679 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ