Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, no to napewno wielkie przezycie bylo jak dla malej dziewczynki. Ale pieknie ze dalas rade :)

    nick nieaktualny, vanessa lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy tego nie zapomne :D siostra sie wystraszyla a tata jak pojechal do pracy tak zaraz wrocil

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Ewelina, no to napewno wielkie przezycie bylo jak dla malej dziewczynki. Ale pieknie ze dalas rade :)
    dzieki mojej mamie bo mi mowila co i jak :D
    on by sie udusil za nim by karetka przyjechala nie spieszyli sie wogole

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze ze wszystko szczesliwie sie zakonczylo :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    blad mi wyskakuje:(

    u mnie też coś się spieprzyło przez chwilę:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wyslalam wlasnie meza po kabanosy francuskie :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zwijam żagle na dzisiaj, padam...
    narazie dziewczyny:) miłej nocy;)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tak karetka jechala ponad godzine ja mialam 13lat a siostra 16 i sie bala mama mi mowila co mam robic bo byla polozna :D balam sie ale dalam rade :) karetka przyjechala jak bylo po wszystkim i tylko pepowine przecieli :D tata mi obciachu narobil w szkole dostalam dyplom zrobili apel w szkole zeby wreczyc mi dyplom i pieniadze za bohaterstwo
    jestes niesamowita!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a ja wyslalam wlasnie meza po kabanosy francuskie :P

    wlasnie tego mi tu brakuje :( w Polsce mozna nawet o tej porze kupic kabanosy i inne pysznosci..

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papa monika

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ide do lodówki bo zgłodniałam przy Was :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane bo rano trzeba wstac :)
    Dobrzanoc kochane :* <3

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    ja ide do lodówki bo zgłodniałam przy Was :)

    ja ide jeszcze szybko cos upichcic na jutro :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    lece kochane bo rano trzeba wstac :)
    Dobrzanoc kochane :* <3
    Dobranoc :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    lece kochane bo rano trzeba wstac :)
    Dobrzanoc kochane :* <3

    dobranoc Ewelinko :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja ide jeszcze szybko cos upichcic na jutro :)
    Ja dziś upiekłam pierniki na świeta. I własnie lamie sobie na nich zęby bo jeszcze nie od wilgły i twarde jak kamień :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Ja dziś upiekłam pierniki na świeta. I własnie lamie sobie na nich zęby bo jeszcze nie od wilgły i twarde jak kamień :)

    pycha :) ja wstawiam wlasnie udka do piekarnika i chyba jeszcze zagniote ciasto na ciasteczka :)

    a my chyba jeszcze sie niepoznalysmy :) Kasia jestem

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    pycha :) ja wstawiam wlasnie udka do piekarnika i chyba jeszcze zagniote ciasto na ciasteczka :)

    a my chyba jeszcze sie niepoznalysmy :) Kasia jestem
    Cześć Kasiu! Jestem Ania i zaglądam tu do Was od wczoraj :)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fajnie, jak juz pewnie zauwazylas, jak sie tu wszystkie rozpisza to ciezko nadazyc z czytaniem ;)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zauwazyłam:) napiszesz cos o sobie wiecej? :)

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ