X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zobaczyłam tytuł wątku, weszłam, żeby zobaczyć co tu będzie i zobaczyłam, ze Jackie studiujesz:D To jak ja;) Jak zaliczenia z 14? Ja też teraz miałam i chyba w tym czasie była owulka, bo ledwo mogłam wytrzymać i nawet nie wiedziałam co piszę i jakie są pytania...
    Kurcze fajnie, większość dziewczyn na forum jest w wieku 27-33 lata i miło zobaczyć, że ktoś jest w moim wieku:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:17

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 32 lata, od 10 lat w zwiazku, od 2 mezatka :) w marcu zdecydowalismy sie na dziecko, zaraz potym zaczely sie problemy z nieregularnym cyklem. Potem wyszla przepulkina i mialam laparoskopie przepukliny i narzadow rodnych. Okazalo sie ze mam endometrioze. Jestem 3 cykl po laparoskopii. I mam wielka nadzieje ze sie w koncu uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:20

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam 200 :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, witam, ja tu w sumie zaglądnęłam na chwile, bo widzę, że tu stałe grono od tygodnia i tak głupio mi się między was wbijać (:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Witam, witam, ja tu w sumie zaglądnęłam na chwile, bo widzę, że tu stałe grono od tygodnia i tak głupio mi się między was wbijać (:
    nie swiruj;) zostajesz z nami!:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 25 lat. Ja w związku 9 lat i w ta 9 rocznice własnie wzielismy ślub. Tak wiec w Boże Narodzenie będzie 7 miesięcy od tego wydarzenia :) O dzicku marzymy juz od dawna ale od 3 cykli sie staramy.

    Licze na to, że się uda niedługo zarówno mi jak i Tobie i może juz we wrześniu przyszłego roku bedziemy trzymać w ramionach nasze maleństwa :)

    Katha81, 200 lubią tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Witam, witam, ja tu w sumie zaglądnęłam na chwile, bo widzę, że tu stałe grono od tygodnia i tak głupio mi się między was wbijać (:

    no przestan, mamy stale grono ale Jackie stworzyla to forum aby wszystkie mogly sie dobrze tu czuc. A wiec zapraszam w imieniu wszystkich na nasze skromne podworko
    2bujawka.gif

    czuj sie swobodnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:28

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj 200:) zdradzisz man swoje imie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986, ty tutaj:P?
    Hmm, czyli teraz ja też mam się przedstawić (:?

    Ech, czemu te cholerne buźki się nie wstawiają?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ania1986, ty tutaj:P?

    Hmm, czyli teraz ja też mam się przedstawić:P?
    Jeśli chcesz:) nikt tu nikogo do niczego nie zmusza :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ania1986, ty tutaj:P?
    Hmm, czyli teraz ja też mam się przedstawić (:?

    Ech, czemu te cholerne buźki się nie wstawiają?!
    a jak od samiuśkiego poczatku watku;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, mam na imię Karolina:) Hmm, chyba pierwszy raz ktoś na ovu pyta mnie jak mam na imię:D
    Co tu jeszcze pisać :)?

    AniaR88, kurcze prawie 10 lat... Chciałabym się obudzić za te kilka lat, mieć już taki staż i te głupie starania za sobą (:

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a jak od samiuśkiego poczatku watku;)

    A ja się zastanawiałam jak to się dzieje, że ci posty w setkach dziennie przyrastają:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie 6 lat razem a 5 po ślubie;P szybko sie uwinęliśmy szkoda ze z dzidzia tak szybko nie idzie:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    A ja się zastanawiałam jak to się dzieje, że ci posty w setkach dziennie przyrastają:D
    wiesz ja tu urzeduje juz od lipca a wiec grono znajomych sie ma;) nawet na fb sie mamy z niektórymi dziewczynami;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Licze na to, że się uda niedługo zarówno mi jak i Tobie i może juz we wrześniu przyszłego roku bedziemy trzymać w ramionach nasze maleństwa :)

    Ja marzę o wrześniu. Mąż ma urodziny 14, mój chrześniak 12, a to dwaj najcudowniejsi mężczyźni w moim życiu i jeśli chciałabym mieć syna to tylko z września:D
    Ale wiadomo, marzenia marzeniami, a rzeczywistość to te kilka kropek i kresek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Spoko, mam na imię Karolina:) Hmm, chyba pierwszy raz ktoś na ovu pyta mnie jak mam na imię:D
    Co tu jeszcze pisać :)?

    AniaR88, kurcze prawie 10 lat... Chciałabym się obudzić za te kilka lat, mieć już taki staż i te głupie starania za sobą (:

    Karolinko Małżeństwem jesteśmy dopiero 7 miesiecy wiec na razie nie wiele, ale sama sie czasami dziwie jak to sie stało, że tak długo sie juz znamy, kiedy to przelecialo? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a u mnie 6 lat razem a 5 po ślubie;P szybko sie uwinęliśmy szkoda ze z dzidzia tak szybko nie idzie:P

    Ty, to mamy identyczne staże:D Tylko jeszcze znaliśmy się już rok zanim stwierdziliśmy, że coś między nami jest:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy kotras z Was miała uczucie goraca w podbrzuszu po owulce? ja mam tak pierwszy raz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ty, to mamy identyczne staże:D Tylko jeszcze znaliśmy się już rok zanim stwierdziliśmy, że coś między nami jest:P
    u nas to rozegrało sie w ciagu paru dni od pozania do bycia razem;P po 3 miesiacach zareczyny a po roku slub;)

    200 lubi tę wiadomość

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ