Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też. Mam od dwóch dni... A dziś zaczął boleć drugi jajnik, ten w którym nic nie było. I test owu 4 dzień z rzędu pozytywny.. Już nic nie rozumiem. Ale wierzę, że będzie dobrze, puki nie ma @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ja marzę o wrześniu. Mąż ma urodziny 14, mój chrześniak 12, a to dwaj najcudowniejsi mężczyźni w moim życiu i jeśli chciałabym mieć syna to tylko z września:D
    Ale wiadomo, marzenia marzeniami, a rzeczywistość to te kilka kropek i kresek...

    mój mąż tez jest z września (23) i juz sobie wyobrażam jak sie cieszy gdyby i nasze dzieciatko bylo z tego miesiaca. Ale zeby tak bylo to oznacza tylko jedno W TYM CYKLU MUSI SIE UDAC!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    u nas to rozegrało sie w ciagu paru dni od pozania do bycia razem;P po 3 miesiacach zareczyny a po roku slub;)

    Anka, jesteś niemożliwa! My po miesiącu stwierdziliśmy, ze chcemy wziąć ślub (oczywiście po miesiącu intensywniejszego poznania się), potem tylko się zastanawialiśmy jak zrobić, żeby rodzice się zgodzili na małżeństwo dwóch 18-nasto latków:P Więc po pół roku myślenia wymyśliliśmy dzidziusia:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    mój mąż tez jest z września (23) i juz sobie wyobrażam jak sie cieszy gdyby i nasze dzieciatko bylo z tego miesiaca. Ale zeby tak bylo to oznacza tylko jedno W TYM CYKLU MUSI SIE UDAC!!

    No ładnie! Ale tatusiowe mieliby prezenty:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    No ładnie! Ale tatusiowe mieliby prezenty:P
    Bylo by cudownie :D Wiadomość o zostaniu tatusiem pod choinkę a dzidzia na urodziny :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Anka, jesteś niemożliwa! My po miesiącu stwierdziliśmy, ze chcemy wziąć ślub (oczywiście po miesiącu intensywniejszego poznania się), potem tylko się zastanawialiśmy jak zrobić, żeby rodzice się zgodzili na małżeństwo dwóch 18-nasto latków:P Więc po pół roku myślenia wymyśliliśmy dzidziusia:D
    ja niemożliwa to co dopiero Ty(i Twoj mąż) ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ja też. Mam od dwóch dni... A dziś zaczął boleć drugi jajnik, ten w którym nic nie było. I test owu 4 dzień z rzędu pozytywny.. Już nic nie rozumiem. Ale wierzę, że będzie dobrze, puki nie ma @.
    to moze to tak po clo mamy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja niemożliwa to co dopiero Ty(i Twoj mąż) ;P

    Chodziło mi o to, że taki zbieg okoliczności:D A z ciekawości zapytam kiedy braliście ślub?

    No, niezłe z nas ziółka:P Zresztą rodzice dalej myślą, ze to byłą wpadka i chyba ich uświadomię za jakieś 15-20 lat, jak już będę babcią (:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:54

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    to moze to tak po clo mamy?

    Kurcze, nie wiem. Mnie martwi ten drugi jajnik, chyba jutro wezmę luteinę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz lece do łóżeczka. Dobrej nocy i wysokich temperaturek rano Wam zycze :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Chodziło mi o to, że taki zbieg okoliczności:D A z ciekawości zapytam kiedy braliście ślub?

    No, niezłe z nas ziółka:P Zresztą rodzice dalej myślą, ze to byłą wpadka i chyba ich uświadomię za jakieś 15-20 lat, jak już będę babcią:D
    20.06.2009
    nasi mysla ze poznalismy sie w pracy, a tak naprawde to na necie:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Kurcze, nie wiem. Mnie martwi ten drugi jajnik, chyba jutro wezmę luteinę.
    w sumie juz po owulce u Ciebie to mozesz wziasc, tylko przy lutce nie sugeruj sie tempka bo Ci moze po niej wzrosnac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bym Wam napisała gdzie ja poznalam meża to byście sie usmiały... takie to głupie :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam WAs :)

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    ja juz lece do łóżeczka. Dobrej nocy i wysokich temperaturek rano Wam zycze :*
    Dobranoc Aniu!:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Jak bym Wam napisała gdzie ja poznalam meża to byście sie usmiały... takie to głupie :)
    gdzie?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    witam WAs :)
    Witamy Cie kochana w naszych skromnych progach ;) Jak po clo sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    gdzie?;)
    na Komunii. Na rodzinnej imprezie, a nie jesteśmy rodzina. Uważam, ze to głupie bo ludzie się poznają na portalach internetowych, imprezach czy przypadkiem na ulicy a my... jak podani sobie na talerzu przy obiedzie z okazji pierwszej komunii sw.

    nick nieaktualny, natasza82 lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anulka...wiesz czuje sie ok ale jestem bardzo ospała...i narazie ewy jajnik mnie kłuje...23ciego biore pregnyl i zobaczymy co dalej a jak u ciebie?

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Aniu:*

    My w szkole. Ja mu od razu wpadłam w oko, on mi, ale tak jakoś... Nie chciałam się do niego zbliżać, bo wrzucał mnie. Dosłownie, wrzucało mnie w nim wszystko, chyba dlatego, ze był tak idealny, a miał dziewczynę i wiedziałam, że nic z tego nie będzie... Ale długo nie musiałam czekać, żeby się zdecydował:D

    Próbowałaś już danio z kabanosami:D?

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ