X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też. Mam od dwóch dni... A dziś zaczął boleć drugi jajnik, ten w którym nic nie było. I test owu 4 dzień z rzędu pozytywny.. Już nic nie rozumiem. Ale wierzę, że będzie dobrze, puki nie ma @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ja marzę o wrześniu. Mąż ma urodziny 14, mój chrześniak 12, a to dwaj najcudowniejsi mężczyźni w moim życiu i jeśli chciałabym mieć syna to tylko z września:D
    Ale wiadomo, marzenia marzeniami, a rzeczywistość to te kilka kropek i kresek...

    mój mąż tez jest z września (23) i juz sobie wyobrażam jak sie cieszy gdyby i nasze dzieciatko bylo z tego miesiaca. Ale zeby tak bylo to oznacza tylko jedno W TYM CYKLU MUSI SIE UDAC!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    u nas to rozegrało sie w ciagu paru dni od pozania do bycia razem;P po 3 miesiacach zareczyny a po roku slub;)

    Anka, jesteś niemożliwa! My po miesiącu stwierdziliśmy, ze chcemy wziąć ślub (oczywiście po miesiącu intensywniejszego poznania się), potem tylko się zastanawialiśmy jak zrobić, żeby rodzice się zgodzili na małżeństwo dwóch 18-nasto latków:P Więc po pół roku myślenia wymyśliliśmy dzidziusia:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    mój mąż tez jest z września (23) i juz sobie wyobrażam jak sie cieszy gdyby i nasze dzieciatko bylo z tego miesiaca. Ale zeby tak bylo to oznacza tylko jedno W TYM CYKLU MUSI SIE UDAC!!

    No ładnie! Ale tatusiowe mieliby prezenty:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    No ładnie! Ale tatusiowe mieliby prezenty:P
    Bylo by cudownie :D Wiadomość o zostaniu tatusiem pod choinkę a dzidzia na urodziny :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Anka, jesteś niemożliwa! My po miesiącu stwierdziliśmy, ze chcemy wziąć ślub (oczywiście po miesiącu intensywniejszego poznania się), potem tylko się zastanawialiśmy jak zrobić, żeby rodzice się zgodzili na małżeństwo dwóch 18-nasto latków:P Więc po pół roku myślenia wymyśliliśmy dzidziusia:D
    ja niemożliwa to co dopiero Ty(i Twoj mąż) ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Ja też. Mam od dwóch dni... A dziś zaczął boleć drugi jajnik, ten w którym nic nie było. I test owu 4 dzień z rzędu pozytywny.. Już nic nie rozumiem. Ale wierzę, że będzie dobrze, puki nie ma @.
    to moze to tak po clo mamy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja niemożliwa to co dopiero Ty(i Twoj mąż) ;P

    Chodziło mi o to, że taki zbieg okoliczności:D A z ciekawości zapytam kiedy braliście ślub?

    No, niezłe z nas ziółka:P Zresztą rodzice dalej myślą, ze to byłą wpadka i chyba ich uświadomię za jakieś 15-20 lat, jak już będę babcią (:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:54

    AniaR88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    to moze to tak po clo mamy?

    Kurcze, nie wiem. Mnie martwi ten drugi jajnik, chyba jutro wezmę luteinę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz lece do łóżeczka. Dobrej nocy i wysokich temperaturek rano Wam zycze :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Chodziło mi o to, że taki zbieg okoliczności:D A z ciekawości zapytam kiedy braliście ślub?

    No, niezłe z nas ziółka:P Zresztą rodzice dalej myślą, ze to byłą wpadka i chyba ich uświadomię za jakieś 15-20 lat, jak już będę babcią:D
    20.06.2009
    nasi mysla ze poznalismy sie w pracy, a tak naprawde to na necie:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Kurcze, nie wiem. Mnie martwi ten drugi jajnik, chyba jutro wezmę luteinę.
    w sumie juz po owulce u Ciebie to mozesz wziasc, tylko przy lutce nie sugeruj sie tempka bo Ci moze po niej wzrosnac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bym Wam napisała gdzie ja poznalam meża to byście sie usmiały... takie to głupie :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam WAs :)

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    ja juz lece do łóżeczka. Dobrej nocy i wysokich temperaturek rano Wam zycze :*
    Dobranoc Aniu!:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Jak bym Wam napisała gdzie ja poznalam meża to byście sie usmiały... takie to głupie :)
    gdzie?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    witam WAs :)
    Witamy Cie kochana w naszych skromnych progach ;) Jak po clo sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    gdzie?;)
    na Komunii. Na rodzinnej imprezie, a nie jesteśmy rodzina. Uważam, ze to głupie bo ludzie się poznają na portalach internetowych, imprezach czy przypadkiem na ulicy a my... jak podani sobie na talerzu przy obiedzie z okazji pierwszej komunii sw.

    200, natasza82 lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anulka...wiesz czuje sie ok ale jestem bardzo ospała...i narazie ewy jajnik mnie kłuje...23ciego biore pregnyl i zobaczymy co dalej a jak u ciebie?

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Aniu:*

    My w szkole. Ja mu od razu wpadłam w oko, on mi, ale tak jakoś... Nie chciałam się do niego zbliżać, bo wrzucał mnie. Dosłownie, wrzucało mnie w nim wszystko, chyba dlatego, ze był tak idealny, a miał dziewczynę i wiedziałam, że nic z tego nie będzie... Ale długo nie musiałam czekać, żeby się zdecydował:D

    Próbowałaś już danio z kabanosami:D?

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ