X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewuszki <3
    Zycze wam milego dnia czas na mnie niestety do pracy .
    Jak cos nie mam jeszcze @ a wykres schowany bo wkurzaja mnie komentarze bedzie zielono .

    AniaR88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane!
    Ewelina, rozumiem doskonale:) Dlatego ja od tygodnia mam tylko dla przyjaciółek, bo jak widziałam komentarze od ludzi, których w ogóle nie kojarzę, to mnie to wkurzało:P

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babaeczki :) nadrobić was to jest cięzko ale jakoś dałam rade mniej wiecej :) Ewelina podziwiam Cie za odebranie porodu :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki:) ja sie witam i zmykam do pracy, miłego dnia i do pozniej ;*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry Kochane,

    dostalam @

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    czyli owulacja jest w dniu gdy jest spadek czy w dniu gdy jest wzrost?

    Tego nie można stwierdzić na 100% bez badań. Owulacja może być od 3-4 dni jeszcze przed skokiem do 4 dni po skoku. Obserwując cykl można stwierdzić dni najbliższe owulacji a nie sam dzień, bo to jest tylko orientacyjnie. Długo obserwując swój organizm można zaobserwować prawdopodobieństwo kiedy jest owulka ale wtedy trzeba obserwować różne wskaźniki z miesiąca na miesiąc. Np. długość fazy lutealnej ale jeżeli owulacja występuje zawsze w tym samym dniu cyklu to jest już trudniej. Ok nie rozpisuje się tak bo może nikogo to nie interesuje.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Tego nie można stwierdzić na 100% bez badań. Owulacja może być od 3-4 dni jeszcze przed skokiem do 4 dni po skoku. Obserwując cykl można stwierdzić dni najbliższe owulacji a nie sam dzień, bo to jest tylko orientacyjnie. Długo obserwując swój organizm można zaobserwować prawdopodobieństwo kiedy jest owulka ale wtedy trzeba obserwować różne wskaźniki z miesiąca na miesiąc. Np. długość fazy lutealnej ale jeżeli owulacja występuje zawsze w tym samym dniu cyklu to jest już trudniej. Ok nie rozpisuje się tak bo może nikogo to nie interesuje.

    dzieki vanessa za informacje, ciekawi mnie to. wlasnie dostalam okres i wychodzi na to ze moja fl wynosi w tym miesiacu tylko 11 dni

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    dzien dobry Kochane,

    dostalam @
    JA dzis powinnam dostac bo tempka spadla wiec spokojnie czekam

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    Cześć wszystkim!
    Jakiś kiepski dzień dziś. Mi temperatura spadła poniżej kreski, więc @ będzie dziś lub jutro zapewne. Nawet nie testowałam, bo szkoda test marnować.

    ja tez w tym miesiacu nawet niezatestowalam..

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    dzieki vanessa za informacje, ciekawi mnie to. wlasnie dostalam okres i wychodzi na to ze moja fl wynosi w tym miesiacu tylko 11 dni

    U mnie wg. OF też fl wychodzi 10-11 dni a tak na prawdę mam 13 dni i raczej się nie mylę bo obserwując się ok. 5 lat lepiej wiem co "we mnie gra" niż jakiś program. Według owulki zawsze wiem kiedy dostanę @. Owulację mam najczęściej w 12 dniu, ale też i w 13, 11, 10...
    Chciałam zerknąć na Twój wykres, ale go już nie ma...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    U mnie wg. OF też fl wychodzi 10-11 dni a tak na prawdę mam 13 dni i raczej się nie mylę bo obserwując się ok. 5 lat lepiej wiem co "we mnie gra" niż jakiś program. Według owulki zawsze wiem kiedy dostanę @. Owulację mam najczęściej w 12 dniu, ale też i w 13, 11, 10...
    Chciałam zerknąć na Twój wykres, ale go już nie ma...

    https://ovufriend.pl/graph/efa9fb642e21092da274c8119b04a072

    prosze

    vanessa lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.

    A mi się skonczył dzis abonament i wykres mam w czarno-białych barwach. Co też pasuje do tego jak sie czuje i pewności, że @ tuz za rogiem atakuje moje marzenia i nadzieje na zieloną kropeczkę w tym cyklu:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z moich marzen chyba tez nici. spadla ostro tempka:(pewnie na weken dj jak zwykle dostane @,, a bylam dziś na becie...nie wiem po co:(:( od nowego cyklu wale już tempke, i wyliczanie dni. Co będzie to będzie. Będzie regularnie, i z przyjemności..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    a z moich marzen chyba tez nici. spadla ostro tempka:(pewnie na weken dj jak zwykle dostane @,, a bylam dziś na becie...nie wiem po co:(:( od nowego cyklu wale już tempke, i wyliczanie dni. Co będzie to będzie. Będzie regularnie, i z przyjemności..
    U mnie ani gora ani dół ale taka jakas ogólnie niska... eh...

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, witam nowe dziewczyny :)
    Przykro mi z powodu @ i spadków temp. Nie wiem co napisać, bo cokolwiek bym nie napisała, to i tak Wam humoru nie poprawię. I nie będę pisać, że tym razem się uda, bo nikt tego nie wie.
    Po prostu mi przykro :( :*

    AniaR88, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Cześć, witam nowe dziewczyny :)
    Przykro mi z powodu @ i spadków temp. Nie wiem co napisać, bo cokolwiek bym nie napisała, to i tak Wam humoru nie poprawię. I nie będę pisać, że tym razem się uda, bo nikt tego nie wie.
    Po prostu mi przykro :( :*
    cześć :) A jak u Ciebie sytuacja? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Nie wiem co napisać, bo cokolwiek bym nie napisała, to i tak Wam humoru nie poprawię. I nie będę pisać, że tym razem się uda, bo nikt tego nie wie.
    Po prostu mi przykro :( :*

    Nic dodać, nic ująć ):
    AniaR88 wrote:
    Cześć Dziewczyny.

    A mi się skonczył dzis abonament

    Mi się kończy za 5 dni i się zastanawiam czy przedłużać czy nie... Mogłabyś wrzucić screena jak to wygląda i napisać jakich opcji wtedy nie ma? (:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2013, 09:03

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    cześć :) A jak u Ciebie sytuacja? :)
    No ja jestem b. pozytywnie nastawiona, bo wczoraj gin owulkę potwierdził (a myślałam, że jej nie będzie). Temp co prawda niższa niż wczoraj, ale to dlatego, że wreszcie się dziś wyspałam :)
    Na ciążę się nie nastawiam, pewnie zacznę szaleć za jakiś tydzień. Ważne, że po zabiegu wszystko ok i że cholerna owulacja była :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Mi się kończy za 5 dni i się zastanawiam czy przedłużać czy nie... Mogłabyś wrzucić screena jak to wygląda i napisać jakich opcji wtedy nie ma? (:
    też jestem ciekawa jak wygląda bez abonamentu. Ja kupiłam zanim mi się skończył, bo przeraziłam się tych czarnych kolorów.. :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie konczy 7.01. a od 13.01 do 29.01. jestem na urlopie wiec chyba dopiero po urlopie przedluze.

    a bez abonamentu tez mozna prowadzic wykres?

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ