X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    http://voila.pl/index.php?f=1774449.jpg a tak to wyglada teraz u mnie :)

    Kurcze, tragedia... Chociaż dobrze, że zostawili objawy, bo się bałam, że to też będzie ograniczone... Hmm, może zdołam jakąś koleżankę zaprosić, to będę miała chociaż miesiąc gratis:D

    Ja się biorę za pakowanie prezentów zaraz, puki córka w przedszkolu (:

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odezwe dziewczynki wieczorem:) ok 20-21 będę meic wyniki z bety. Buziaki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Kurcze, tragedia... Chociaż dobrze, że zostawili objawy, bo się bałam, że to też będzie ograniczone... Hmm, może zdołam jakąś koleżankę zaprosić, to będę miała chociaż miesiąc gratis:D

    Ja się biorę za pakowanie prezentów zaraz, puki córka w przedszkolu (:
    za zaproszenie znajomej jest 10 p. a trzeba miec 100 zeby dostac abonament. Tak wiec jeszcze musialabym zaprosic 7 osob. Nierealne.

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja prezenty już spakowane mam :) tylko czekam na paczkę od kuriera z prezentem dla męża :) jedna paczka zaginęła (za pobraniem!), czekam na kolejną :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    za zaproszenie znajomej jest 10 p. a trzeba miec 100 zeby dostac abonament. Tak wiec jeszcze musialabym zaprosic 7 osob. Nierealne.
    Haha niestety juz nie daja bo chyba za duzo tak robily i im sie nie oplacalo :-D ja zakladalam poczte i wysylalam zap

    200 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka tu cisza sie zrobiła :/

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o moim wykresie. Dodam ze w dniu z ktorym wg ovu mam owulke czuje sie od tego dnia jakos niewyraźnie. Ból gardła , łamanie w kościach , ogromny ból głowy. Co prawda dzis ból gardła ustał ale w zamian tego bierze mnie na wymioty , wiecie takie ciągłe naciąganie :( czy w takim wypadku mam teoretyczna owu brac pod uwage, ten wzrost temp. ? efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze robiłam testy ovu i zawsze miałam 2 kreski z tym ze testowa troszeczke minimslnie jasniejsza czyli wynik odczytałam jako neg, lecz 2 dni wynik był dla mnie trochr trudny w odczycie bo mogłabym sie spierac ze kreski były jednakowej barwy. Cykle mam dziwne bo ostatni trwał 50 dni bo w sierpniu odstawiłam tabsy i od tego czasu organizm troche wariuje... wiec nie bardzo wiem kiedy sie owu spodziewac. Prosze pomóżcie.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie jakiś niezbyt radosny dzień ;/ Chyba mnie jakieś choróbsko bierze, kaszlę od paru dni, na zmianę bóle głowy z bólami brzucha + mdłości... Mój wykres też jakiś do dupy nie wiem czy ta owulka już była czy nie... No i do tego szał przedświąteczny, tu trzeba jechać, tam iść, obiad zrobić a ja nie do życia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia bardzo chciałabym Ci pomóc ale niestety ja się za bardzo nie znam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Cześć dziewczyny, u mnie jakiś niezbyt radosny dzień ;/ Chyba mnie jakieś choróbsko bierze, kaszlę od paru dni, na zmianę bóle głowy z bólami brzucha + mdłości... Mój wykres też jakiś do dupy nie wiem czy ta owulka już była czy nie... No i do tego szał przedświąteczny, tu trzeba jechać, tam iść, obiad zrobić a ja nie do życia :(

    ja tak samo:(

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witajcie w klubie dziewczyny. Aha i dodam ze do wczorj mnie męćzyły bóle podbrzusza. Nie wiem bol taki jak na owulacje albo na okres ... juz sama nie wiem :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia, też się nie znam więc nie pomogę.. :|

    Mnie też coś rozkładało chwilowo, ale ból głowy to od tygodnia już mam :(

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja niestety tez nie pomoge :(

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Dziewczyny co myślicie o moim wykresie. Dodam ze w dniu z ktorym wg ovu mam owulke czuje sie od tego dnia jakos niewyraźnie. Ból gardła , łamanie w kościach , ogromny ból głowy. Co prawda dzis ból gardła ustał ale w zamian tego bierze mnie na wymioty , wiecie takie ciągłe naciąganie :( czy w takim wypadku mam teoretyczna owu brac pod uwage, ten wzrost temp. ? efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    Jeżeli czułaś, że coś cię "łąpie" to wg mnie należy ignorować te temp. (jest taka opcja na wykresie) dopóki nie poczujesz, że już dobrze się czujesz. A co do antyków to nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i nigdy nie brałam ale wiem z relacji innych, że po odstawieniu mogą być cykle bezowulacyjne i nieregularne i trzeba czekać aż organizm się z tym upora i wróci do normalności a po za tym słyszałam, że niektórzy lekarze nakazują odczekać ze staraniami po odstawieniu ileś miesięcy żeby organizm się oczyścił.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no słyszałam ze trzeba 3 m- ce odczekać po tabsach, ale biorąc pod uwage ze czwarty miesaiąc sie staramy i nadal nic ... :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    :)
    Wydaje mi się że owulka u Ciebie była 18 dnia ale gdybym wiedziała kiedy u Ciebie był szczyt objawu śluzu to dokładniej mogłabym Ci zinterpretować ten wykres. Niestety w OF nie ma takiej opcji a to jest BARDZO ważne.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no słyszałam ze trzeba 3 m- ce odczekać po tabsach, ale biorąc pod uwage ze czwarty miesaiąc sie staramy i nadal nic ... :(

    Kochana 4 miesiąc to jest nic i żaden problem! Ja się staram 4 lata i to jest dopiero problem a nie po kilku miesiącach.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no słyszałam ze trzeba 3 m- ce odczekać po tabsach, ale biorąc pod uwage ze czwarty miesaiąc sie staramy i nadal nic ... :(
    Moja przyjaciółka zaszła w ciąże w pierwszy cyklu zaraz po odstawieniu tabsów, ciążę miała zupełnie bezproblemową a dzidzia jest okazem zdrowia :)
    Poza tym to chyba jakaś ściema jest, bo wielu lekarzy przepisuje tabs. na miesiąc lub dwa dziewczynom, które się długo starają i każą próbować zaraz po odstawieniu, bo wtedy łatwiej jest..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ