X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    hej,
    wiem, że dajemy sobie na wstrzymanie ale ja już zgłupiałam, chodzi mi o moją owu. Testy owu wychodzą negatywne, temperatura rośnie, OF wylicza mi dzień owulacji.
    Kurde, czyli testy są do dupy:/ No głupia jestem kompletnie... Do tego cykle mi się skróciły, może przez ten duphaston, wcześniej były 35 i więcej a ostani 22 dni. Ja chyba powinnam się pogodzić, że nici z tego..:(
    Załamałam się, powinnam chyba zacząć sprzątać i gotować na święta, może jak się czymś faktycznie zajmę innym to będzie lepiej..


    Kochana nie możesz bezgranicznie wierzyć w to, co wyznacza ovu bo to tylko program. Mi co raz to owulke przesuwa. Ja się za bardzo nie znam, ale może jakbyś udostępniła swój wykres to coś więcej bym Ci podpowiedziała albo inne dziewczyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Monika nie załamuj się, to najważniejsze! Trzeba wierzyć że się uda :) Ja trzymam za Ciebie kciuki :) A zajęcie się świętami na pewno lepiej Ci zrobi kochana. Wszystkim nam te święta wyjdą na dobre :)

    00monika00 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sie stało z moim wykresem, spójrzcie... dlaczego 2 gi dzien pod rzad tak tepm spadła :(
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Dziewczyny co sie stało z moim wykresem, spójrzcie... dlaczego 2 gi dzien pod rzad tak tepm spadła :(
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    no właśnie, podobnie jest u mnie... tylko te testy owu negatywne... to mnie martwi u Ciebie jak i u mnie:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ogóle wątpie w serduszkowanie jak test jest negatywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 Na watku kaledarz ksiezycowyobliczylam ci wejdz tam i zerknij sobie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ochane wpadam na chwile zyczyc wam milego dnia .
    Bo za chwile nie bede miala chwili usiasc :)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn teraz jak robie te testy to wyraźnie widze ze wynik jest neg. bo obie blade są kreski z tym ze testowa bardzo błada , ledwo widoczna. Jak robiłam testy w okresie okołoowulacyjnym wyznaczonym przez owu to obie kreski były prawie te same krwistoczerwoe , takie ciemne bardzo. wtedy zazaczyłam wynik neg ale teraz po czasie chyba uważam ze wyniki były pozytywe. Zwłaszcza 2 dni były takie ze wynik wydawał mi sie pozytywy...

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli była szansa u Ciebie kochana, a u mnie jedna wyraźna krecha więc bez sensu...
    boję się, że wszystkie cykle mam bezowulacyjne.
    ja się załamię;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tego wkurza mnie MÓJ. nie mam siły, chłopy to drugi gatunek. Nie za bardzo chce mu się... Wczoraj stwierdził, że najwyżej nie bedziemy mieć dzieci bo on nie ma ochoty się kochać bo jest zmęczony...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    tzn teraz jak robie te testy to wyraźnie widze ze wynik jest neg. bo obie blade są kreski z tym ze testowa bardzo błada , ledwo widoczna. Jak robiłam testy w okresie okołoowulacyjnym wyznaczonym przez owu to obie kreski były prawie te same krwistoczerwoe , takie ciemne bardzo. wtedy zazaczyłam wynik neg ale teraz po czasie chyba uważam ze wyniki były pozytywe. Zwłaszcza 2 dni były takie ze wynik wydawał mi sie pozytywy...
    kochana to ze wyszly Ci testy prawie pozytywne nawet jakby wyszly pozytywne to niestety nie masz gwarancij ze owulacja wystapi, test daje sygnal ze organizm sie przygotowuje do owulacji a nie ze ona na 100% wystąpi:( patrzac na Twoj wykres to jednak owulacji nie było niestety skoro tempka spadla i sie nie podniosła tylko 2 dzien sie tak utrzymuje, ale jest jeszcze opcja ze Ci sie termometr zepsuł

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKa bo nie można mężczyżnie dać do zrozumienia że tu chodzi tylko o zapłodnienie:D no my kobiety wiemy czym mowa:) z reguły wiecej sexu podświadomie chcemy w dni płodne;) ale też tak jest że w te dni nam się libido podnosi;)
    trzeba go podejść;) i choć w naszych oczach to wyglada jako kolejna próba oczywistych starań o dziecko to w oczach mężczyzny może to być miłe zaskoczenie;)

    może zbyt automatycznie podchodzicie do sprawy? swoją droga też byłoby mi przykro słysząc takie słowa;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejunia moje gwiazdeczki
    czas uzupelnic nasza liste ;D

    20.12 Miska0811, olka25
    22.12 AniaR88
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87
    02.01 Czarna94
    07.01 Milcia

    pierwsze testowanko wojowniczek juz powinno byc ;D zapomnialyscie :D hehe dajcie znaka co i jak moze juz mamy pierwsze serduszka poza Slodką na podworku a mnie to ominelo ?:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2013, 12:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Słoneczko, nie opuszczaj nas :(

    nie mogę Cię opuścić wkońcu razem mamami zostaniemy tego samego dnia i Ania1986 ;D :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2013, 12:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Hejunia moje gwiazdeczki
    czas uzupelnic nasza liste ;D

    20.12 Miska0811, olka25
    22.12 AniaR88
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87
    02.01 Czarna94
    07.01 Milcia

    pierwsze testowanko wojowniczek juz powinno byc ;D zapomnialyscie :D hehe dajcie znaka co i jak moze juz mamy pierwsze serduszka poza Slodką na podworku a mnie to ominelo ?:D


    Ja Kochana niestety 21 dostałam krwawienia... :((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejunia moje gwiazdeczki
    czas uzupelnic nasza liste ;D

    20.12 Miska0811 (-), olka25 (-)
    22.12 AniaR88
    27.12 Ania1986
    30.12 Jackie, Niusia1989,Ania1986
    31.12 stardust87
    02.01 Czarna94
    07.01 Milcia

    pierwsze testowanko wojowniczek juz powinno byc ;D zapomnialyscie :D hehe dajcie znaka co i jak moze juz mamy pierwsze serduszka poza Slodką na podworku a mnie to ominelo ?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam , oj tam laseczki teraz jak ruszycie w tym cyklu to z bliźniakami nowy rok nowe szane nowe nadzieje ;D <3
    u mni9e za to jak nigdy temp 36,8 rano ale dziwne ale to na bank pre luteine bo podnosi ale zaczyna mnie wysypywac na twarzy i mam zly humor ;D z mezem prawie nie dyskutuje wczoraj jeszcze skrecilam stopke sobie :( mam w gipsie wiec zacnie spedze i calkiem seksownie ze sztywnym sniegiem na stopie swieta ;DDD

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    U mnie @ od 20.12 :(


    Ja bylam tez na 20.12. zapisana ale dostalam @

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    oj tam , oj tam laseczki teraz jak ruszycie w tym cyklu to z bliźniakami nowy rok nowe szane nowe nadzieje ;D <3
    u mni9e za to jak nigdy temp 36,8 rano ale dziwne ale to na bank pre luteine bo podnosi ale zaczyna mnie wysypywac na twarzy i mam zly humor ;D z mezem prawie nie dyskutuje wczoraj jeszcze skrecilam stopke sobie :( mam w gipsie wiec zacnie spedze i calkiem seksownie ze sztywnym sniegiem na stopie swieta ;DDD

    czesac Jackie :)
    fajnie bybylo miec blizniaki :)

    ojj wspolczuje z powodu nozki :(
    przytulkam

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstepnie to sie zapisuje na testowanie na 20.01.

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ