X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bede sie rozpisywala zycze Wam tego czego najbardziej pragniecie buziaczki tule mocno ;D <3

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    U mnie tez był (-) 22.12, ale @ nadal nie ma :/

    moze bedzie dobrze buziaczki obaczymy ;D luzik ;D

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 grudnia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też życzę wszystkim na te święta tego co najlepsze i spełnienia tego najważniejszego marzenia :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Życzę wszystkim Wesołych i spokojnych świąt i aby ten nadchodzący
    rok okazał się jeszcze lepszy niż poprzedni! :*
    Kochana i co robiłas test ? czy czekasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten świąteczny wieczór :)
    Święta nie takie jak sobie wymarzyłam.
    Ciągłe zastanowienie się jak to teraz będzie, kiedy się ułoży?
    Chwile kiedy miałam spędzić z nowym lokatorem w brzuszku, prysły w jednej sekundzie.
    Strach i łzy to nie to czego oczekiwałam na te święta i końcówkę tego roku.
    Jestem jednak wdzięczna za to co mam, za wspaniałą rodzinę,
    za kochanych, najlepszych przyjaciół jakich można sobie tylko wymarzyć no i was tu obecnych na tym forum
    Wiem że mogę na Was liczyć w każdej chwili, w dzień, w nocy przed snem i nad ranem.
    DZIĘKUJĘ WAM!

    natasza82, Jackie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dowiedziałam się przed Wigilią, że szwagierka której bardzo nie lubię jest w 10 tygodniu ciąży... Cholera, jak to jest, że im się drugie dziecko od razu udało (najprawdopodobniej wpadka, bo ona zaczęła teraz 4letnie studia doktoranckie, których nie może przerywać), a my tyle czekamy i nic:(
    Mam zrąbany humor całe Święta i w ogóle nie czuje się jakby była fasolka i pewnie przyjdzie 31 ta wredna @, a ona jest w 10 tygodniu!!! Cholera, cały czas ryczę, albo na kogoś krzyczę przez to wszystko;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 nikt, kto tego nie przeżył, nie zrozumie jak to boli. Są dni, że czuję się okropnie, zwłaszcza po usłyszeniu nowinek o najnowszej zaciążonej... ale wiem, że muszę być silna, że mam dla kogo walczyć. Ciągłe pytania "kiedy" "czemu" "nie wiecie jak" itp są nie do zniesienia. Kiedyś odpowiadałam żartem "jak wy będziecie mieć trzecie" itd, ale od pewnego czasu mówimy wprost i może to chore, ale przez minute mam cichą satysfakcję jak widzę głupi wyraz twarzy pytającej osoby, jak doslownie ją zatyka nasza odpowiedź, ucieka oczami w bok i nie wie, co powiedzieć...
    Ale nie martw sie i głowa do góry! Bądź ponad to. Jeszcze im kapcie pospadają jak urodzisz jakiegoś ślicznego zdolniachę.

    olka25, 200, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się nie udało,jeszcze podczas kolacji wigilijnej myślałam,ze będę najszczesliwsza osoba pod słońcem,ale dzisiejszy ranek sprowadzil mnie na ziemie,mimo tego,ze nie nastawialam się,bo wiedziałam,ze mam wysoką prolaktyne,ale gdzieś w środku wierzyłam,ze wreszcie dluzsza fl 12dni coś znaczy,niestety...rozumiem Was ale cieszcie się,ze komuś się udało,bo to są pozytywne emocje:-)mimo wszystko

    iv09hdgenu0skffm.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę Was mocno dziewczynki :* kiedyś musi się udać :*

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wróciliśmy od znajomych. Mają 10-miesięcznego synka. On jest taki słodki. Prawie się poryczałam w domu. Też już takiego bobasa chce...

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wita. Dziewczyny wczoraj miałam oczywiste oznaki nadchodzacej owulki. Bol prawego jajnika, wieczorem test pozytywny... myślałam ze jak dzis rano zmierze temp to bęzie podwyższona a tu nie... 36,4... co to oznacza? dlaczego temp mi nie skoczyła ??
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Wita. Dziewczyny wczoraj miałam oczywiste oznaki nadchodzacej owulki. Bol prawego jajnika, wieczorem test pozytywny... myślałam ze jak dzis rano zmierze temp to bęzie podwyższona a tu nie... 36,4... co to oznacza? dlaczego temp mi nie skoczyła ??
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png
    owulacja od pozytywnego testu mpze wystapic(ALE NIE MUSI, BO TO ZE TEST WYSZEDL POZYTYWNIE NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z WYSTĄPIENIEM OWULACJI) nawet do 36h

  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś powinnam być w 15 tyg.ciąży ,to miały być takie piekne święta ale straciłam maleństwo w mikołaja...a właśnie dowiedziałam się ,że moja kuzynka jest w ciąży i to w podobnym okresie jak ja bym była...lubie ją....ale dlaczego los jest taki niesprawiedliwy....

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    benitka wrote:
    Ja dziś powinnam być w 15 tyg.ciąży ,to miały być takie piekne święta ale straciłam maleństwo w mikołaja...a właśnie dowiedziałam się ,że moja kuzynka jest w ciąży i to w podobnym okresie jak ja bym była...lubie ją....ale dlaczego los jest taki niesprawiedliwy....
    ja 21 tyg ciazy powinnam byc :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry wszystkim :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Dzień Dobry wszystkim :)
    hej Nusia:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej Nusia:*

    Witaj Ania :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Witaj Ania :*
    jak tam u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Jak wam Swieta leca ?
    My mielismy wczoraj wypadek w sumie nic takiego sie nie stalo nam mam pare siniakow i boli mnie noga ale nie jest zlamana ani nic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    U mnie wszystko ok :) A u ciebie?
    tez ok, ale coraz bardziej nerwowa siedze bo pewnie jutro wieczorem 1 test juz zrobie, ale chyba nic z tego bo czuje @ za rogiem..

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ