X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, ale skoro jedno pękło to dwa pozostałe mogłyby pęknąć maksymalnie w odstępie kilku godzin. Jak zostały dłużej to pewnie się wchłoną więc spokojnie. Ale nie wiadomo kiedy pękło to pierwsze:D:D Czekaj na jedną fasolkę bez stresu:D Najwyżej będzie wesoła rodzinka:D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi mi się robia powoli wrażliwe, więc jakby zaczyna się druga faza powoli. Podobno Progesteron podskakuje przed samą owulacją. :) Lubię czuć działanie hormonów:)

    Basik83, WhyMe lubią tę wiadomość

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za was Wysyłam wiruski ciążowe $%$&^$$%&$$%***

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień seksu, a tu chłopa brak :) że też mu się szkolenia zachciało w tym tygodniu. Muszę go uświadomić ;)

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba się tutaj podepnę :)
    drugi cykl biorę bromergon, staramy się już rok. od stycznia z pomocą, bo wyszło parę brudów niestety.... oby teraz poszło wszystko zgodnie z planem, czego Wam i sobie życzę :)

    ściskam Was gorąco! <3

    dobuska, Paula., WhyMe, Aga26, k91 lubią tę wiadomość

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:28

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Witam, mozna dolaczyc? Termin @ na 30.06, ale nie wiem czy zdaze zatestowac bo ostatnio dzien przed juz pojawiaja sie plamienia zapowiadajace @.
    Tak Was podczytywalam i widze ze duzo w Was optymizmu, moze udzieli sie i mi. Ja juz nie mam sily, psychicznie sie wykoncze zanim zajde :-( ostatnia @ to ogromna tragedis. Chowalam sie przed M zeby nie widzial jak bardzo rozpaczam w dniu przyjscia @. On uwaza ze jak nie teraz to za miesiac, dwa, za rok. Za rok?? Do tego czasu oszaleje ;-( a mialo byc tak pieknie- slub a potem zaraz ciaza. W maju mielismy 1rocznice slubu, dziecka nie ma, ciaza byla chwile. Mowie Wam oszaleje...


    witaj! leczysz się na coś? znasz powód utraty ciąży?

    MajciaC lubi tę wiadomość

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Witam, mozna dolaczyc? Termin @ na 30.06, ale nie wiem czy zdaze zatestowac bo ostatnio dzien przed juz pojawiaja sie plamienia zapowiadajace @.
    Tak Was podczytywalam i widze ze duzo w Was optymizmu, moze udzieli sie i mi. Ja juz nie mam sily, psychicznie sie wykoncze zanim zajde :-( ostatnia @ to ogromna tragedis. Chowalam sie przed M zeby nie widzial jak bardzo rozpaczam w dniu przyjscia @. On uwaza ze jak nie teraz to za miesiac, dwa, za rok. Za rok?? Do tego czasu oszaleje ;-( a mialo byc tak pieknie- slub a potem zaraz ciaza. W maju mielismy 1rocznice slubu, dziecka nie ma, ciaza byla chwile. Mowie Wam oszaleje...
    Kochana głowa do góry :) ja już planowałam jak moje dziecko będzie ubrane na naszym ślubie. To było moje jedno z marzeń, żeby mieć już dziecko przed ślubem jednak ślub zbliża się wielkimi krokami, a dzidziuś rozlokowuje się dopiero w mojej macicy . Akurat teraz jak dostałam super oferte pracy, byłam zajęta przygotowaniami do ślubu i prawdę mówiąc było mi na ręke, że jeszcze dziecka nie ma, bo fajna praca bo to bo tamto. Jakoś pykło i jest ciąża. Nie mówię, żebyś odpuściła (bo wiem, że tak się nie da, dla mnie ciąża była zawsze na pierwszym miejscu, a teraz wzięłam ją na drugi plan i proszę niespodzianka) :)
    trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny i mam nadzieję, że już w krótce wszystkie będziemy w ciąży i urodzimy zdrowe bobasy <3

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, także dołączam. Proszę o wpisanie na 20.06.2017 :)

    Aga26, Basik83 lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:28

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Super❤mój progesteron 8 dni po owulacji 15,29 ng/ml chyba w porządku?
    Wrecz idealny :)

    Bobisia lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam jeszcze raz za gratulacje i slowa otuchy! Gdyby nie Wy to juz dawno bym zwariowala :) Mocno trzymam kciuki za Was, na kazda przyjdzie pora... <3

    dobuska, k91 lubią tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    oj nie wiem nie dopytałam gina, sama bym chciała wiedzieć
    Ja w 1 ciąży do 5 miesiąca bralam

    dobuska lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba mam jakiś spadek mocy... sama się nakręcam. Nigdzie nie mogę wyczytać informacji, które mnie zadowolą... gapię się w kalendarz, i modlę, żeby @ nie przyszła... ale co mi to da? :(

    czy któraś z Was łyka bromergon? lub brała i zaszła? Jeśli tak, to po jakim czasie... u mnie problem tkwi tylko w prolaktynie.. zlecił mi dr FSH, LH i AMH. Wszystko w normie.

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela kochana ja rozumiem, że jest Tobie ciężko. Najważniejsze, że możecie być w ciązy i to naprawdę jest tylko kwestia czasu. Pamiętaj, że stres Tobie nie pomaga.:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela przykro mi.
    Co badałaś?
    Niby jeden raz się może zdarzyć ale warto już jakies badania zrobić

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś odebrałam wyniki mojego męża i okazuje się że ma za niski poziom estradiolu 7,95 (norma 11,3-43,2). Już zdążyłam się naczytać że to powoduje niepłodność, niską ruchliwość plemników.... mąż miał iść na badanie nasienia ale był chory ostatnio i musieliśmy przełożyć.
    Mija rok naszych starań a ja powoli tracę wiarę...
    Któraś z Was może coś wie na temat tego hormonu?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska straszliwie trzymam kciuki za ten cykl!

    dobuska lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Dziś odebrałam wyniki mojego męża i okazuje się że ma za niski poziom estradiolu 7,95 (norma 11,3-43,2). Już zdążyłam się naczytać że to powoduje niepłodność, niską ruchliwość plemników.... mąż miał iść na badanie nasienia ale był chory ostatnio i musieliśmy przełożyć.
    Mija rok naszych starań a ja powoli tracę wiarę...
    Któraś z Was może coś wie na temat tego hormonu?

    Jeżeli chodzi o takie wyniki to idźcie do lekarza i nie czytaj głupot w necie. Mój mąż robił 2 lata temu i jak odebrałam je to już myślałam że jest tragedia a lekarz powiedział że wszystko super :-) trzeba się znać na tym wszystkim i niektóre rzeczy mogą odbiegać od normy i to nic strasznego. Także na luzie i do lekarza

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Dziś odebrałam wyniki mojego męża i okazuje się że ma za niski poziom estradiolu 7,95 (norma 11,3-43,2). Już zdążyłam się naczytać że to powoduje niepłodność, niską ruchliwość plemników.... mąż miał iść na badanie nasienia ale był chory ostatnio i musieliśmy przełożyć.
    Mija rok naszych starań a ja powoli tracę wiarę...
    Któraś z Was może coś wie na temat tego hormonu?
    Nie wiem nic na temat estradiolu u mężczyzn...hm. Zróbcie badania nasienia to będzie jasne

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ