Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Ja polecam fertilman plus. Po 2 tyg jiz byla roznica u nas w wynikach
    o to niezle, mój mąż stosował ten profertil 2 mies, nie powtarzalismy bada, od tamtej pory je salfazin i vitotal a od 4 mies takie dwufazowe dla sportowców

• katka/85 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze Aniołek szybko do mnie wrócił i juz ze mną został :) żal juz minął ale nieufność do lekarzy pozostala

3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

• staraczka24 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj jadl salfazin ale bez szalu. Po fertilmanie plus ( drogi bo 20 tabl kolo 30zl) czul po tyg taka chcice ze hej zyc mi nie dawal haha

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny dzis co jakis czas lapie mnie bol jak na okres i za chwile puszcza. Myslicie ze moze sie cos dziac? W 1 ciazy bolalo tak ze nospe musialam brac.

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Moj jadl salfazin ale bez szalu. Po fertilmanie plus ( drogi bo 20 tabl kolo 30zl) czul po tyg taka chcice ze hej zyc mi nie dawal haha
    my za 60 tabl profertil placilismy 150 zl a to 2x dziennie po1 tabl sie bierze, ale to jedyny lek, nie suplement, na rynku. badania były rewelacyjne ok 2 mies pozniej

staraczka ktory dpo?

• dobuska Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się staram rok, niby dużo niby nie.
    Ale jak powiedziałam lekarzowi, że od owulacji czuje się jakbym była w ciąży to mnie pochwalił!
    Moja szwagierka postanowiła, że zajdzie w ciążę, testy wykazały owulację i na koniec miesiąca ciążę. W ogóle nie było gadania. Ciąża ma być i już:P Fakt, ze jak się dowiedziałam o tej ciązy to ona płakała ze wzruszenia, a ja niestety troche z żalu, że to nie ja, a ona ma juz jedno dzieciątko.
    Ja już mam dosyć płakania i negatywnego myślenia. Monitoring wykazał piękne warunki do owulacji. Mój maż od kilku miesięcy wzmacnia wojsko fertilmanem mimo, że nie robiliśmy badania.
    Oczami wyobraźni widzę co się dzieje u mnie w brzuszku i za dwa tygodnie będę tutaj płakać z radości.
    Ktoś powie "nie nakręcaj się", a ja będę się nakręcać. Bo czy się martwię, czy wierzę to ból na koniec taki sam. :) A może wiara faktycznie czyni cuda?:)

Starania od 06/2016

pierwsze IVF

07.04 - rozpoczęcie stymulacji
    16.04 - wizyta
  • k91 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wszystkie coś piszą o jajach, to ja też:

wczoraj moje jajco miało 12 x 17 mm i endo 6,5 mm, a dzisiaj ma 14 x 17 mm i endo 8,5 mm. Jakoś wolno to rośnie w tym cyklu. W tamtym tego samego dnia miało już 24 mm.

W piątek znowu podgląd

Moje jajniki są super oszczędne. AMH 8,5 a one produkują po jednym jaju i to dopiero po stymulacji. Co za skąpstwo. Nie wiem gdzie one się tego nauczyły.

45cs, 28 lat, BMI 21
    endometrioza, PCOS,
    ANA2(-); MTHFR i PAI- heterozygoty, AMH- 9,25
    Leczenie immunologiczne- Accofil
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 6dpo

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Jak wszystkie coś piszą o jajach, to ja też:

wczoraj moje jajco miało 12 x 17 mm i endo 6,5 mm, a dzisiaj ma 14 x 17 mm i endo 8,5 mm. Jakoś wolno to rośnie w tym cyklu. W tamtym tego samego dnia miało już 24 mm.

W piątek znowu podgląd

Moje jajniki są super oszczędne. AMH 8,5 a one produkują po jednym jaju i to dopiero po stymulacji. Co za skąpstwo. Nie wiem gdzie one się tego nauczyły.
    Dobre jest ! :)

Dobuska, ja nie będę doradzać ani ganić ani nic, to twoja sprawa ciesz się tym :) I oby twoje marzenie się spełniło

k91, dobuska lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    U mnie dzis 6dpo
    To to, co czujesz, jeszcze nie ma nic związanego z ciążą, jedynie co mogłabyś mieć od tego dnia to plamienie implantacyjne, które gdzieś tam jest sygnałem o możliwej ciąży, bóle kłucia - po owu. Wytrzymaj jeszcze kilka dni <3

staraczka24 lubi tę wiadomość

• e.wela Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 23:12

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:28

• staraczka24 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2017, 23:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To to, co czujesz, jeszcze nie ma nic związanego z ciążą, jedynie co mogłabyś mieć od tego dnia to plamienie implantacyjne, które gdzieś tam jest sygnałem o możliwej ciąży, bóle kłucia - po owu. Wytrzymaj jeszcze kilka dni <3
    Wytrzymam bo wyjscia nie mam :)

dobuska lubi tę wiadomość

• Zgredek 12 Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halooooooo. Gdzie te wszystkie testujące i dwie kreski??? Co ten czerwiec taki leniwy?

Staraczka-ogromnie trzymam kciuki za Ciebie. Za pozostałe dziewczyny oczywiście też!!!

staraczka24 lubi tę wiadomość

Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

0d1y3e3k63eguvgh.png
  • meggi90 Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    U mnie dzis 6dpo
    U mnie niby 5 dpo. Więc idziemy prawie równo :-)

Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzis test 10. Jest cien ale to pozostalosci po pregnylu. Bede robic testy codziennie i czekac az sciemnieje :-)

• dobuska Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam nerwa, bo wczoraj wieczorem nie było serduszkowania. Fakt, że wieczorem juz się czułam drugofazowo, ale wiecie...
    No i mam nadzieję, że poprzednie razy coś dadzą. Ogólnie mi się ten czwartek kiepsko zaczął. :/

Starania od 06/2016

pierwsze IVF

16.04 - wizyta
  • dobuska Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Zrobilam dzis test 10. Jest cien ale to pozostalosci po pregnylu. Bede robic testy codziennie i czekac az sciemnieje :-)
    Staraczka a po ilu dniach znika pregnyl? Trzymam kciuki,żeby to już był fasolek!:D

Starania od 06/2016

pierwsze IVF

16.04 - wizyta
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Staraczka a po ilu dniach znika pregnyl? Trzymam kciuki,żeby to już był fasolek!:D
    Na fasolka za wczesnie !
    To jest pregnyl u mnie tak sie utrzymuje zwykledo 9 dpo

• staraczka24 Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz mowia ze 14 dni wiec.. Zalezy od organizmu. Ja zawsze robilam testy od podania pregnylu i sprawdzalam i nigdy mi nieprzekroczylo 9 dni od owulacji czyli 11 od zastrzyku tak mniejwiecej.

• WhyMe Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2017, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A ja mam nerwa, bo wczoraj wieczorem nie było serduszkowania. Fakt, że wieczorem juz się czułam drugofazowo, ale wiecie...
    No i mam nadzieję, że poprzednie razy coś dadzą. Ogólnie mi się ten czwartek kiepsko zaczął. :/
    Nie denerwuje sie!
    U mnie starczylo w zasadzie raz :)
    Taki cykle sa bardzo owocne <3
    Oby reszta czwartku byla przyjemniejsza :*
    Teraz czekamy na test, juz sie doczekac nie moge.

w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego