X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte gratulacje ❤

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    A ja sie boje zrobic test. Boje sie rozczarowania. Dzisiaj 11dpo. Chodze czesciej siku, zdarza sie co 10min i sutki bola mnie jak je dotykam. Piersi pelniejsze, wkurw jak przed okresem. Jutro chyba sie odwaze :(
    Jabtez mialam wkurwa i tradzik i zobaczylam dwie kreseczki

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie wiem kiedy mialam owu :D ale to i tak bez znaczenia bo meza mialam dopiero 19dc

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testować kobietki! :D

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję zbliżajaca się @. Jak co miesiąc to samo. Na pewno przyjdzie punktualnie. :(
    Zalamka

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte gratulacje :) spokojnych 9 miesiecy :) testujcie dziewczyny testujcie bo trzeba podniesc czerwcowe statystyki ;) miłego dnia :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Ja czuję zbliżajaca się @. Jak co miesiąc to samo. Na pewno przyjdzie punktualnie. :(
    Zalamka
    Spokojnie, baaaaardzo czesto ciąża na poczatku ma takei same oobjawy jak @ :) ja trzymam mocno kciukI!:)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte codziennie robie od wczoraj. Dzis juz pozostalosci po pregnylu praktycznie nie ma bo trzeba sie extra przyjrzec zeby dostrzec. Choc mysle ze to nawet odczynnik :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie z wami dziś, wytrzymałam i nie testowałam dziś bo tempka nieco spadła do 36,80 hmm sama nie wiem dziś termin @ 13 dpo zawsze już 2-3 dni wcześniej jest niska, to chyba dłuższy cykl będzie. Dziwne objawów @ brak, ciążowych też brak

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Chatte codziennie robie od wczoraj. Dzis juz pozostalosci po pregnylu praktycznie nie ma bo trzeba sie extra przyjrzec zeby dostrzec. Choc mysle ze to nawet odczynnik :)

    ja jak dostawałam pregnyl to miałam cykle 28 dni z czego 2-3 dni przed spadała tempka czyli pregnylu juz nie było. jak testowałam to tez była biel wizira. Każdy jest inny chyba, ale to ciekawe że u ciebie dalej wychodzi cień na ciążowym..... ;) trzymam kciuki

    hchypc0zgq8syrex.png
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dziś testowałam...

    https://zapodaj.net/fa2e87e8da311.jpg.html czy ktoś coś tam widzi?
    ja pod kątem bladziocha widziałam w tej wielkiej plamie ... ale może mam zwidy?

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte gratulacje! Piękne krechy! Rośnijcie zdrowo :*
    Of wyznaczyło mi owu. To już coś chociaż jakoś nie czułam tej owulacji a i ze śluzem lipa. To teraz pozostaje czekać. 19.06 idę do gin to może rano zatestuję w razie co. To będzie 13 dpo, wiec już powinien być pewny test.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Spokojnie, baaaaardzo czesto ciąża na poczatku ma takei same oobjawy jak @ :) ja trzymam mocno kciukI!:)


    heheeee :)a brak objawów co wróży?;)

    hchypc0zgq8syrex.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    heheeee :)a brak objawów co wróży?;)
    Moja szwagierka, która jest w 11 tygodniu mówi, że ciazę:D Jej nic nie jest. Mówi, że czasem chce jej sie spać, a czasem jej coś zaśmeirdzi:D

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    Hej, ja dziś testowałam...

    https://zapodaj.net/fa2e87e8da311.jpg.html czy ktoś coś tam widzi?
    ja pod kątem bladziocha widziałam w tej wielkiej plamie ... ale może mam zwidy?

    trudno powiedzieć jakis zarys widac ale on nie jest wyschniety to to sie tak robi. wtaw zdjęcie wyschnietego bez różowego nalotu wszedzie

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Spokojnie, baaaaardzo czesto ciąża na poczatku ma takei same oobjawy jak @ :) ja trzymam mocno kciukI!:)
    Dzieki :) ja za Ciebie tez trzymam kciuki. Za wszystkie!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    trudno powiedzieć jakis zarys widac ale on nie jest wyschniety to to sie tak robi. wtaw zdjęcie wyschnietego bez różowego nalotu wszedzie


    zdjęcie zrobiłam po ponad 5 min. potem musiałam lecieć do pracy... także nie wiem jak to wysło. Zostaczę dopiero o 15:30. czyli po 8h...

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Moja szwagierka, która jest w 11 tygodniu mówi, że ciazę:D Jej nic nie jest. Mówi, że czasem chce jej sie spać, a czasem jej coś zaśmeirdzi:D

    nie żartuj nawet, co miesiac tysiące objawów a to by miało być tak że nic a nic byśmy nie czuły, dziwne by to było heheee :)prawda jest taka że wydaje mi sie to tak nieosiągalne że nawet nie dopuszczam na serio tej mysli.

    Chatte a z ciekawości badałaś szyjkę? jaką masz na poczatku ciąży, ciekawi mnie czy sie czymś różni

    hchypc0zgq8syrex.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovugrazyna zrob foto po wyschnieciu jak sie rozmyje juz do konca odczynnik. Bo tez cos mi tam swita :)


    Codo pregnylufakt kazdy uest inny :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    nie żartuj nawet, co miesiac tysiące objawów a to by miało być tak że nic a nic byśmy nie czuły, dziwne by to było heheee :)prawda jest taka że wydaje mi sie to tak nieosiągalne że nawet nie dopuszczam na serio tej mysli.

    Chatte a z ciekawości badałaś szyjkę? jaką masz na poczatku ciąży, ciekawi mnie czy sie czymś różni
    Ja też nie dopuszczam tej myśli. Często wyobrażam sobie swoją reakcje jak bd dwie kreski. A po chwili przychodzi do mnie myśl że to jest tak bardzo nierealne.

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ