X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Ovugrazyna zrob foto po wyschnieciu jak sie rozmyje juz do konca odczynnik. Bo tez cos mi tam swita :)


    Codo pregnylufakt kazdy uest inny :)

    jak zrobie po 8h bedzie ok?... :/ jestem w pracy

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    jak zrobie po 8h bedzie ok?... :/ jestem w pracy
    wtedy niestety może się pojawić kreseczka, której być tam nie powinno. Zdarzyło mi się kilka razy, a ciazy nie było. Pozostaje Ci moim zdaniem pójść na betę lub jutro z rana powtórzyc test. Trzymam kciuki!:)

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grazyna nie. Jutro powtorz

    casteams lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to wyglada u mnie po pregnylu. Nie wiem czy widzicie.
    http://m.fotosik.pl/zdjecie/da52998d1ac70f7e

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://m.fotosik.pl/zdjecie/da52998d1ac70f7e

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biel vizira na tescie o czulosci 10. Wysyp tradziku, opryszczka na pol twarzy, objawow brak. Czekam na malpe.

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie doszukujcie się objawów ciazy przed terminem @. Fakt ze niektóre dziewczyny czują jakaś różnice chociaż nie wiem ile w tym prawdziwych objawów a ile autosugestii ;) ale nawet jak się zdarzają to raczej bardzo rzadko. Objawy się pojawiają później, czasem duuuzo później jak juz hormony zaczynaja szalec pelna para ;)Ja w ciąży czułam się na początku dokładnie tak jak w każdym cyklu. Wyostrzony węch, większy apetyt, delikatne mdłości pojawiły się jak juz byłam po wizycie z serduszkiem czyli około 8 tyg. Pamiętam jak swirowalam że strachu ze nic mi nie jest, że nawet piersi przestawały mnie bolec bo przecież powinnam się czuć inaczej i na pewno coś jest nie tak. A okazało się to niepotrzebne :) tak więc czekajcie cierpliwie ( wiem łatwo się mowi). Wierzę że każda z was zobaczy upragnione dwie kreseczki i chociaż czekacie na to tak niecierpliwie to ich widok i tak was zaskoczy :) trzymam mocno kciuki , w końcu takie piękne jajka jakie wyhodowalyscie nie mogą się zmarnować ;) :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    Dziewczyny nie doszukujcie się objawów ciazy przed terminem @. Fakt ze niektóre dziewczyny czują jakaś różnice chociaż nie wiem ile w tym prawdziwych objawów a ile autosugestii ;) ale nawet jak się zdarzają to raczej bardzo rzadko. Objawy się pojawiają później, czasem duuuzo później jak juz hormony zaczynaja szalec pelna para ;)Ja w ciąży czułam się na początku dokładnie tak jak w każdym cyklu. Wyostrzony węch, większy apetyt, delikatne mdłości pojawiły się jak juz byłam po wizycie z serduszkiem czyli około 8 tyg. Pamiętam jak swirowalam że strachu ze nic mi nie jest, że nawet piersi przestawały mnie bolec bo przecież powinnam się czuć inaczej i na pewno coś jest nie tak. A okazało się to niepotrzebne :) tak więc czekajcie cierpliwie ( wiem łatwo się mowi). Wierzę że każda z was zobaczy upragnione dwie kreseczki i chociaż czekacie na to tak niecierpliwie to ich widok i tak was zaskoczy :) trzymam mocno kciuki , w końcu takie piękne jajka jakie wyhodowalyscie nie mogą się zmarnować ;) :)
    Fakt. Objawy na tymetapie sa iedynietakiejakprzed @. Teciazowe pojawiaja sie kolo 8-10 tyg.mnie jak w 8 chwycilo totrzymalo do 2 trymestru! Chudlam i w sumie mialam tylko 4 kg na plusie w 42 tyg. Po porodzie 15 mniej :-)

    Ja sie u siebie objawow nie doszukuje bo to bezsensu. Nawet wam powiem ze nie ludze sie ze sie uda

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zazdroszczę Ci ze chudlas; ) ja w całej ciazy ze dwa razy rzygalam, trochę mnie mdlilo jak otwierałam lodówkę (wiec ja otwierałam z zatkany nosem ;), drażnil mnie zapach smażonych jajek a poza tym jadłam jak szalona. Zwłaszcza w nocy mi się glodzilla włączala i nie zasnęłam dopóki czegoś nie zjadlam ;) no i +16 skoczyło. A że trochę zbędnych kilogramów juz wcześniej miałam wiec ciaze zakończyłam z duuuza wagą. Ale co tam, ważne że jest młody :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A uda się na pewno :) jak nie w tym cyklu to w następnym :) nie ma co się dołowac bo to i tak w niczym nie pomoże a tylko człowiek cala radość życia traci. Trzeba cieszyć się z tego co się już ma i czekać na więcej bo życie na pewno ma dla nas jeszcze wiele pięknych niespodzianek przeznaczonych :)

    staraczka24, k91 lubią tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci ze ja zle znioslam 1 ciaze i boje sie kolejnej... Rzygalam do 2 trymestru. Miesa nue moglam nawet widziec maz sam musial sobiegotowac bo ja to tylko nalesniki robilam albo pierogi haha. Cala ciaze mialam biegunke doslownie cala az do konca bo mialam nietolerancje laktozy o czym zjarzylam sie w 4 miesiącu. A mleko jadlam z platkami dzien w dzien... Duzo jadlam tez zwlaszcza w nocy.
    W 2 trym przydarzyla sie infekcja pecherza i praktycznie do konca ciazy bylam na antybiotyku bo ciagle to wracalo. Atak kolki nerkowej tez mam za soba. Poprostu zgroza.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to współczuję, faktycznie miałaś trochę przejść :( ale podobno każda ciąża jest inna wiec może tym razem będziesz czuła się wspaniale do samego końca :) ja w ciąży się czułam naprawdę super chociaż trochę stresów tez było. Najpierw się bałam odstawiamy bromergonu bo tyle się w necie naczytałam o poronienia ch po odstawieniu ze przez kilka tygodni modliłam się tylko żeby dzieciątku nic się nie stało, glukoza wyszła mi na granicy normy wiec tez na te ostatnie tyg musiałam się pilnować z jedzeniem (gdyby nie to przytyłabym chyba z 10 wiecej ;), a około 30 tyg młody zaczął mi mocno główka na szyjke napierac i szyjka zaczęła się skracać wiec musiałam się oszczędzać i więcej leżeć przez jakiś czas. A poza tym mogłabym góry przenosić ;) no i miałam świetnego lekarza który nic nie bagatelizowal i od razu reagował na wszystkie moje lęki :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietny lekarz to podstawa. Moja tak samo byla na iazde moje zawolanie ze tak powiem. Jak miala wolne a potrzebowalam jakies recepty zostawiala mi w rejestracji. Przyjmowala poza kolejnoscia jak mialam te problemy z nerkami.

    Ja teraz biore metformax 1000 i sie boje jego odstawienia.. Chyba ze kaze mi go brac dalej

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Ja teraz biore metformax 1000 i sie boje jego odstawienia.. Chyba ze kaze mi go brac dalej
    Ja biorę 1500 chyba i już wiem, że nie wolno mi odstawiac jak zajdę od razu.

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja widze jakis cień na pierwszym teście;) Trzymam za Ciebie kciuki;)
    Srebrzysta- nie badałam szyjki macicy, szczerze powiem ze nawet nie wiem jak to sie robi:p
    U mnie ciagle utrzymuje sie ból podbrzusza, który pojawia sie na kilkanaście sekund i znika ale jest inny niż zwykły miesiączkowy.
    Rano dzwoniłam do swojej ginekolog to zaleciła mi odstawienie luteiny i jesli w ciągu tygodnia nie bedzie żadnego plamienia ani tym bardziej miesiączki to juz dobrze wróży i mam sie do niej umowic na wizytę bo na razie to bardzo wczesna ciąża wiec tez sie nie nastawiam jakos specjalnie, mam z tyły głowy też ten gorszy scenariusz...

    thgfs65g0z0leut3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska no wlasnie tez mi sie wydake ze sie stopniowo odstawia nie?
    Chatte ten cien to jeszcze dzialanie hcg z pregnylu. Dzis juz czysty test wiec czekamy.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chatte dziwie sie ze kazała ci gwałtownie odstawić bo i po co. To nie szkodzi a tylko może pomóc. I jeszcze gadanie ze jak sie nie pojawi plamienie lub miesiaczka- dziwny ten lekarz nie sadzicie dziewczyny?
    Mi kazał od razu po pozytywnym tescie dupek 3X dziennie

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ona powiedziała ze to juz nie ma znaczenia... ale mam w domu duphaston wiec moze powinnam zacząć brac zamiast tej luteiny? Bo i tak zostały mi jej tylko 3 labletki...

    thgfs65g0z0leut3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte a mialaa stymylacje?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt organizm produkuje juz progesteron ależ ja odstawialabym stopniowo. Jesli mialas stymulacje to w ogole bralabym do konca 1 trym. Tak tez mialam w 1 ciazy ale mialam torbiel krwotoczna.
    Tym razem mam dwie wiec dam sobie obie rece uciąć ze jesli zajde teraz to tez bede brac do 2 trym.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ