X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy to możliwe, że widzę po owulacji nie zapłodnione jajeczko na majtkach? Jeśli tak, to chyba nici z testowania ... :(

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martoem wrote:
    Dziewczyny, czy to możliwe, że widzę po owulacji nie zapłodnione jajeczko na majtkach? Jeśli tak, to chyba nici z testowania ... :(
    Nie. To nie jest możliwe.

    martoem lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Nie. To nie jest możliwe.
    to mnie uspokoiłaś :) wróciła mała Nadzieja :) dziękuję

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Staraczka ja widze jakis cień na pierwszym teście;) Trzymam za Ciebie kciuki;)
    Srebrzysta- nie badałam szyjki macicy, szczerze powiem ze nawet nie wiem jak to sie robi:p
    U mnie ciagle utrzymuje sie ból podbrzusza, który pojawia sie na kilkanaście sekund i znika ale jest inny niż zwykły miesiączkowy.
    Rano dzwoniłam do swojej ginekolog to zaleciła mi odstawienie luteiny i jesli w ciągu tygodnia nie bedzie żadnego plamienia ani tym bardziej miesiączki to juz dobrze wróży i mam sie do niej umowic na wizytę bo na razie to bardzo wczesna ciąża wiec tez sie nie nastawiam jakos specjalnie, mam z tyły głowy też ten gorszy scenariusz...


    Chatte skonsultuj się może z jakimś lekarzem co? Jak dla mnie nie powinno się luteiny odstawić bo to pomaga w utrzymaniu ciąży. Ja e ciąży brałam od początku do 1 trymestru bo późno serduszko zaczęło bić i jak najbardziej jest wskazany

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martoem wrote:
    Dziewczyny, czy to możliwe, że widzę po owulacji nie zapłodnione jajeczko na majtkach? Jeśli tak, to chyba nici z testowania ... :(

    Hehehehhehe że co? Ale jak bo nie rozumiem.. .

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym luteiny nie odstawila po pozytywnym tescie. Dziwne podejście ze teraz to już nie ma znaczenia bo moim zdaniem właśnie teraz ma to duże znaczenie. Teraz progesteron jest najbardziej potrzebny dopóki nie wyksztalci się lozysko a gwaltowny spadek może bardzo zaszkodzić. Przerabia łam to niestety :( ja bym na twoim miejscu skonsultowala to jeszcze z innym ginem a jak masz dupaston to spokojnie możesz brać. Na pewno nie zaszkodzi a może pomóc maluszkowi się porządnie ulokować :) a dlaczego miałaś przepisana luteine?

    Doti87 lubi tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Hehehehhehe że co? Ale jak bo nie rozumiem.. .
    czasami po owulacji widzę taką białą kuleczkę, więc wolę kogoś zapytać... kto pyta nie błądzi, czyż nie? :)

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwołuje testowanie. Dzisiaj przyszły plamienia. Jutro będzie @ :(((((

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co wezmę jednak ten duphaston, duzo poczytałam to na prwno nie zaszkodzi. Za 2 godziny kończę prace i odrazu go zażyję. Mam nadzieje tylko ze te Ok 10 godzin przerwy nie wywoła zamieszania... a w poniedziałek umawiam sie do innego ginekologa;)

    katka/85 lubi tę wiadomość

    thgfs65g0z0leut3.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A luteinę miałam przepisana bo na jednym jajniku zrobiła sie mała torbiel i to miało pomoc jej sie wchłonąć. A poza tym mam nieregularne cykle i bez progesteronu potrafię nie mieć okresu nawet kilka miesięcy wiec to było na wypadek braku ciąży zeby okres przyszedł po odstawieniu.

    thgfs65g0z0leut3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte coz za nieodpowiedzialny lekarz!! Majac problemy z torbielani tymbardziej powinnas przyjmowac progesteron!!!

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie mdlosxi ze jak wyszlam z domu to tylko we lbie mi sie krecilo. Jest mi slabo jak nie wiem.
    Chyba za duza dawoa progesteronu

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Agatek_gagatek Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    pytanie do bardziej doświadczonych staraczek (my z mężem staramy się dopiero od kwietnia 2017r.)- po ilu dniach opóźnienia okresu warto testować, aby wynik był w miarę wiarygodny?? :) Okres spóźnia się już 3 dni (tydzień przed planowanym okresem czułam charakterystycznych ból w podbrzuszu, a teraz kompletnie zero objawów).

    Dodam, że po mierzeniu temperatury- ovufriend wyznaczył mi termin owulacji na 14.05.

    Poza tym, że nie mam okresu i nie czuję, aby miał być (a zawsze miałam co 30 dni i w ostatnim czasie nie chorowałam/nie stresowałam się) to nie czuję żadnych innych zmian u siebie :) Temperatura nie dochodzi do 37 * :) (4 dni po owulacji wynosiła ok 36,5, a potem spadła nawet do 35,5, po czym znowu wróciła do 36,5 :)

    Generalnie zastanawiam się, kiedy powinno mnie zaniepokoić to, że ani widu, ani słychu o okresie ;) W sumie postanowiłam sobie, że jak do poniedziałku się nie zjawi (5-6 dni opóźnienia) to chyba czas i pora testować... No chyba, że przekonacie mnie, że warto testować wcześniej ;)

    2017r. - puste jajo płodowe (10tc)
    2018r. - narodziny zdrowego bobaska
    2019r. - ciąża od 4.09.19r. wg OM, zakończona poronieniem w 11+1 tc
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie wychodzi ze jesteś już jakieś 20 dni po ovu tak? To już jest powinien ci wyjść, zrób jutro rano i tyle :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martoem wrote:
    Dziewczyny, czy to możliwe, że widzę po owulacji nie zapłodnione jajeczko na majtkach? Jeśli tak, to chyba nici z testowania ... :(
    Nie ma takiej możliwości, pęcherzyk wchłania się jak nie jest zapłodniony i nie jest widoczny gołym okiem w żadnym razie, to co obserwujesz może być śluzem

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy nasienie do badania można oddać w pojemniczku jak na mocz czy musi byc jakis specjalny?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy nasienie do badania można oddać w pojemniczku jak na mocz czy musi byc jakis specjalny?
    Wiadomo, że najlepiej to na miejscu oddać, ale mozna, chociaż powinno się blisko ciała przewozić podobno do 30 min od oddania

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Wiecie co wezmę jednak ten duphaston, duzo poczytałam to na prwno nie zaszkodzi. Za 2 godziny kończę prace i odrazu go zażyję. Mam nadzieje tylko ze te Ok 10 godzin przerwy nie wywoła zamieszania... a w poniedziałek umawiam sie do innego ginekologa;)
    to dobrze ze zmieniasz lekarza bo ta kobieta to jakiś konowal.. ;) a z maleństwem na pewno wszystko będzie dobrze :) trzymam mocno za Was kciuki :)

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegunka i wymioty. Rewelacja. Chyba syn mnie zarazil

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dobrze ze czytam to forum bo w innym razie przestałabym brac ta luteinę i moglby byc problem... wzielam wlasnie duphaston a od jutra bede brała 2x dziennie to na pewno nie zaszkodzi.

    thgfs65g0z0leut3.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ