X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Meggi Ty tez po Clo?;)
    Nie. To był mój 2 cs. Jestem jedną z niewielu której ot tak się udało. Jestem swiezakiem w tych tematach. Dlatego boję się że szczęście nie potrwa długo :-(

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka na ktorejs tam atr bylo moje zdj

    Ale mnie klient wkurzyl w pracy cala chodze a nie mozna sie tak stresowac aaa

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge znalesc

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ludze sie juz. Ide spac.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawie za kilka dni albo bete

    Idz spac odpocznij dziwny dzien

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Nie. To był mój 2 cs. Jestem jedną z niewielu której ot tak się udało. Jestem swiezakiem w tych tematach. Dlatego boję się że szczęście nie potrwa długo :-(

    Ja tez ciagle sie boje jak nie bliźniaków to tego ze długo sie ciąża nie pocieszę... mysle ze hormony tez robią swoje i przeżywamy wszystko dwa razy bardziej niż zwykle. Musimy byc dobrej mysli;) trzymaj za mnie kciuki w poniedziałek ja bede za Ciebie we czwartek;)

    thgfs65g0z0leut3.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi90, Chatte gdybyście nie były w ciąży to bym wam tyłki skopala; ) co to za czarnowidztwo??? Co to za złe myśli? W tej chwili przywołuje was do porządku ;) wasze maluchy nie lubia stresu i zmartwien ;) proszę mi tu tylko pozytywnie myśleć i cieszyć się każdym dniem tego pięknego stanu bo te kilka miesięcy minie tak szybko ze naprawdę szkoda czasu na bezpodstawne smutki :) fundujcie swoim dzieciaczkom tylko dobre emocje aby urodziły się spokojne i zrelaksowane :) bo jak nie to już one wam dadzą popalić w lutym ; ) :P

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka chyba mi trzeba było takiego ustawienia do pionu:D Dzieki za dobre rady, postaram sie odstresować, co bedzie to bedzie;) Ważne aby ciąża i dzidzia były zdrowe;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to za narzekania dziewczyny :* Spokój , zen i chillout :)

    Wiecie co se zjem za parę dni? Pizze :D Jako cheat meal, ale dietę będę trzymać

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Katka chyba mi trzeba było takiego ustawienia do pionu:D Dzieki za dobre rady, postaram sie odstresować, co bedzie to bedzie;) Ważne aby ciąża i dzidzia były zdrowe;)
    Oj dziołcha, dziołcha :) Spokój :*

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. postaram się myśleć pozytywnie. Chociaż stres jest przed jutrzejsze beta. Tym bardziej że właśnie zrobiłam test i wcale ta krucha nie jest gruba i cię mniejsze. Pocieszam się że testowalam innej firmy test. No muszę do jutra poczekac.


    Odkrylam nowy objaw. Ja wstajaca o 9 godzinie. Od poniedziałku budzę się przed 6. Co wcześniej było nie możliwe, bo byłam chodzacym zombi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2017, 06:08

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Odkrylam nowy objaw. Ja wstajaca o 9 godzinie. Od poniedziałku budzę się przed 6. Co wcześniej było nie możliwe, bo byłam chodzacym zombi :-)

    Meggi moja godzina za to 5.40:D a wczesniej nie wstawałam przed 8.00;)

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio spałam do 11 ale czy to ma znaczenie? Mnie się wydaję, ze to z podekscytowania :D

    Dziewczyny, krew z nosa nadal jest ale wczoraj częstotliwość dwa razy a dziś mam jakby mniej objętościowo, myślicie, że to jakoś zagraża/przeszkadza?

    Ogółem mam same dobre przeczucia :)

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty masz jakies problemy hematologiczne ze Ci ta krew tak leci?

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    A Ty masz jakies problemy hematologiczne ze Ci ta krew tak leci?
    No w podpisie mam, mutacje, i możliwe, że to od tego, bądź acard ale pojawiło mi się w okolicy 6 dpo czyli według mnie implantacji...i faktycznie z każdym dniem więcej było to nie są krwotoki alni nie leci ciurkiem ale przy smarkaniu lub wacik daje do nosa i jest tej krwi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaaplikowałam sobie luteinę zostało mi jeszcze 60 tabl myślę, że to dobry pomysł

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, zrobiłam rano test PINK. Myślałam, że będzie ta druga kreska bardziej widoczna, ale zonk. Taka sama jak tamte wcześniejsze. W pierwszej ciąży 12 dpo była jaśniejsza testowa od kontrolnej, ale super widoczna. Wstawie za chwilę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Witajcie, zrobiłam rano test PINK. Myślałam, że będzie ta druga kreska bardziej widoczna, ale zonk. Taka sama jak tamte wcześniejsze. W pierwszej ciąży 12 dpo była jaśniejsza testowa od kontrolnej, ale super widoczna. Wstawie za chwilę
    Spokojnie, z dnia na dzień ci nie będzie tak ciemniała super ciemna to może 17 dpo ?> Serio
    Wstaw, ale się nie przejmuj. Ja dziś nie testowałam

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/711de7071c1b7.jpg.html

    https://zapodaj.net/f9e76a2345aa9.jpg.html

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie mam żadnych testów w domu. Zamówiłam przedwczoraj na allegro, ale pewnie przyjdą po niedzieli. Poczekam cierpliwie, oczywiście jeśli @ nie przyjdzie ;) gdzie inme traktujące z wątku? :) czekamy na testy!

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ