X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Każda ciąża może być inna i nie ma co się przejmować. Kochana troszkę luzu, wiem że dużo przeżyłas i też bym wszystko brała do siebie ale musisz uwierzyć że teraz będzie wszystko dobrze!!!!!!!

    A mi dzisiaj jest tak niedobrze, no tak na wymioty mnie bierze aaa masakra nie wiem czy to spadek czy wzrost hormonu jakiegoś bo akurat mi owulacja teraz wychodzi...
    Jezcze męża brak dzisiaj, syn broi za dziesięciu i oszalec idzie

    Mnie mdli przy owu :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2022, 11:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Agnesia ja też blisko granicy mieszkam:) tzn kilkadziesiąt km mam:)

    Susanna w tym sensie to taaaak zgadzam się. Czyli dobrze, że z dnia na dzień coraz mocniej czuję progesteron. :) Spokojnie czekam do 13-14 dpo. Obiecałam sobie i mężowi. w 13 dpo kończę brać dupka i 14 dpo, albo biore dalej, albo przerywam, wtedy muszę zrobic test i będzie wiarygodny już.
    No i dobry pomysł, zleci szybko :)

    Ja się umówiłam na poniedziałek do gina, mam nadzieję że będzie fajny, to będzie z ubezpieczenia, a do mojego oczywiście też będę chodzić :)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra nowy gin dopiero od 1 lipca a ja muszę wspomóc mój progesteron. Mam w domu 20tab luteiny podjezykowej. Myśle brać rano i wieczorem ale starczy tylko na 10dni. Czekać jeszcze dwa i zacząć brać luteinę czy brać obdarzy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Agnesia ja też blisko granicy mieszkam:) tzn kilkadziesiąt km mam:)

    Susanna w tym sensie to taaaak zgadzam się. Czyli dobrze, że z dnia na dzień coraz mocniej czuję progesteron. :) Spokojnie czekam do 13-14 dpo. Obiecałam sobie i mężowi. w 13 dpo kończę brać dupka i 14 dpo, albo biore dalej, albo przerywam, wtedy muszę zrobic test i będzie wiarygodny już.

    Ooo ja ze Szczecina jestem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    No dobra nowy gin dopiero od 1 lipca a ja muszę wspomóc mój progesteron. Mam w domu 20tab luteiny podjezykowej. Myśle brać rano i wieczorem ale starczy tylko na 10dni. Czekać jeszcze dwa i zacząć brać luteinę czy brać obdarzy?
    Mnie kiedyś lekarz mówił, zeby dupka czy luteinę brać 2-3 dni po owu bo może ona blokować zapłodnienie :)

    Agnesia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Mnie kiedyś lekarz mówił, zeby dupka czy luteinę brać 2-3 dni po owu bo może ona blokować zapłodnienie :)

    To zacznę od niedzieli i będzie akurat :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia ja nie wiem jak robić, bo się na tym w ogóle ni znam

    A ja właśnie wyszłam od Gina i dupa, pęcherzyki słabo rosną,mam 13dc i jeden ma 15mm a dwa pozostałe 13 czyli za wiele nie urosły przez te dwa dni... Ale mi smutno :'( :'(

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Agnesia ja nie wiem jak robić, bo się na tym w ogóle ni znam

    A ja właśnie wyszłam od Gina i dupa, pęcherzyki słabo rosną,mam 13dc i jeden ma 15mm a dwa pozostałe 13 czyli za wiele nie urosły przez te dwa dni... Ale mi smutno :'( :'(

    Jak wytrzymają te 2dni to urośnie i będzie miał super rozmiar :) wystarczy 17! A jeszcze błąd pomiarowy to pewnie już ma 16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Agnesia ja nie wiem jak robić, bo się na tym w ogóle ni znam

    A ja właśnie wyszłam od Gina i dupa, pęcherzyki słabo rosną,mam 13dc i jeden ma 15mm a dwa pozostałe 13 czyli za wiele nie urosły przez te dwa dni... Ale mi smutno :'( :'(
    Ale ten 15 mm to ile urósł przez 2 dni ? To będzie wiodący. Na clo byłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Jak wytrzymają te 2dni to urośnie i będzie miał super rozmiar :) wystarczy 17! A jeszcze błąd pomiarowy to pewnie już ma 16
    Myślę, że spoko przeciez rosną, każdy ma tempo, a ten 15-16 mm ma, więc on jest wiodący :) Przy clo pękają większę nawet 24 mm a normalnie nawet 18 mm

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 10 dc nie miałam nic, a w 17 dc miały 19,5 mm i owulacja była następnego dnia:)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie hahah ! Ja miałam 12 dc po 8 i 10 mm a tu ciąża :)

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska to nie prawda ze przy pierwszej owulacji nie zajdzie sie w ciaze;) ja wlasnie zaszłam w pierwszym cyklu w którym pojawiła sie owulacja;) także ktos moze z zazdrosci Ci tak studzi zapał. Mysle ze jak z jajeczkiem jest wszystko w porzadku a mąż ma silne plemniki to szansa jest baaaardzo duża;) Bo przecież kazdy organizm jesli jest zdrowy dąży do zapłodnienia;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 11:52

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak chatte
    Ale niestety czasem się można spotkać z zawiścią i zazdrością, to nie jest nic nowego i jest zrozumiałe, dlatego nie ma się co przejmować takimi komentarzami nieprzychylnymi

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego czasami lepiej nie mowić za duzo osobom trzecim;) Ja tez nikomu oprócz rodziny nie mowię ze jestem w ciąży bo bym sie nasłuchała ile to poronień, pustych jaj i innych cudów sie dzieje na początku ciąży;) a zawsze trzeba byc dobrej mysli bo psychika to 90% sukcesu.

    thgfs65g0z0leut3.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na clo byłam, ale urosły około 2-3mm w ciągu dwóch dni czyli szału nie ma. No zobaczymy co w wtorek będzie, bo może faktycznie pozna owulacja u mnie jest.
    Ale jakoś liczyłam na lepsze wiadomości. W każdym razie i tak będę próbować z mężem co dwa dni kochać się. A może się uda.. Zobaczymy..
    Kolejne usg w wtorek także zobaczymy co będzie

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Dlatego czasami lepiej nie mowić za duzo osobom trzecim;) Ja tez nikomu oprócz rodziny nie mowię ze jestem w ciąży bo bym sie nasłuchała ile to poronień, pustych jaj i innych cudów sie dzieje na początku ciąży;) a zawsze trzeba byc dobrej mysli bo psychika to 90% sukcesu.
    Ja jeszcze nikomu nic nie powiedziałam czekam na wielkie wejście jak będzie serducho :)

    Lubią straszyć, z nieznanych mi pobudek w sumie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 12:06

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2022, 11:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, to jest normalny wzrost :) One przy końcu szybko dojrzewają. A masz w zamiarze pregnyl lub ovitrelle? One też mają taka funkcję, nie tylko do pękania ale też przyspiesza dojrzewanie

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ