X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    My od wczoraj w Krakowie u znajomych. Totalny chillout.
    Dziś wysoki progesteron dał mi podpalić. Straszne mdłości miałam i zaczynają mnie boleć piersi.
    Dobuska u mnie też 8 dpo. Ja testuje w poniedziałek żeby wiedzieć co i jak bo idę do gina.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Hej!
    My od wczoraj w Krakowie u znajomych. Totalny chillout.
    Dziś wysoki progesteron dał mi podpalić. Straszne mdłości miałam i zaczynają mnie boleć piersi.
    Dobuska u mnie też 8 dpo. Ja testuje w poniedziałek żeby wiedzieć co i jak bo idę do gina.
    Ja dzień po Tobie:)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh jaki miły dzisiaj dzionek :-) fajny seksik, miła drzemka, potem spacer z rodzinką po zoo i teraz młody śpi a my do sąsiadów na grilla....

    Miłego wieczoru kochane :-*

    A jutro rano mam monitoring, trzymać kciuki żeby te 3 pęcherzyki ruszyły i ładnie urosły!!

    SusannaDean a kiedy ty miałaś owulacje? Bo podobna wielkość pęcherzyków miałaś co ja.. Wczoraj miałam 11dc i miały około 13mm to myślę że pewnie sobota będą Pekac..

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wg testów już po owu :D w sumie miałam wczoraj bóle wiec by się zgadzało :D teraz czekac jako będzie efekt:)
    Ja dziś pojechałam do koleżanki później resztę dnia spędziłam na działce, teraz syn śpi mąż wstawia pranie a ja sobie leżę i odpoczywam :D
    Jakieś podle choróbsko mnie rozkłada, gardło boli i oddychać nie mogę :(

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się urlopuje i tez sie wyluzowałam. Nawet w tym cyklu zreztgnowalismy z zaplanowanych wizyt u gina. Chce wyluzować z tym na maxa. nie bylam na monitoringu ale podejrzewam ze ovu była dzis rano. W sumie by sie zgadzało patrząc na ostatnie cykle. Zobaczymy..
    Z forum tez wyluzowałam bo inaczej znów bym fiksowała wiec sorki ale nie jestem na bieżąco :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Meggi czy Ty tez jak chodzisz to czujesz takie jakby lekkie rozpieranie w brzuchu? Mam dopiero 5 tydzien a ja mam wrażenie ze rosnie mi brzuch:p Ale mysle ze to przez zmianę perystaltyki jelit, wzdęcia no i zatrzymywanie wody. Mam nadzieje ze to minie bo cała jestem jakas opuchnięta...
    Stoję, leżę i czuję jak się wszystko rozciaga. I mam wrażenie że rósne. w sobote jade po sukiebke na wesele ktore mam 1 lipca. I mam wrazenie ze tak sie rozciagam ze za te dwa tygodnie nie wejde w kieckie ;-) tak wiem nienormalna jestem :-)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Stoję, leżę i czuję jak się wszystko rozciaga. I mam wrażenie że rósne. w sobote jade po sukiebke na wesele ktore mam 1 lipca. I mam wrazenie ze tak sie rozciagam ze za te dwa tygodnie nie wejde w kieckie ;-) tak wiem nienormalna jestem :-)

    A to jednak nie jestem sama;)

    Dobuska test 7 dpo to bym sie zdziwiła gdyby był pozytywny;) przecież moze dopiero dzisiaj jest zagnieżdżanie a moze dopiero bedzie jutro i beta jest jeszcze zerowa:) Trzymam kciuki:)

    Ja dopiero wstałam obudzona przez telefon po tym jak położyłam sie kilka godz temu na drzemkę :p mam nadzieje ze w nocy bede normalnie spała bo cos czuje ze od 4.00 bede miała poranek :D

    thgfs65g0z0leut3.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte ja to wszystko wiem, ale mózg mi się jakby skurczył:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam owulacje w 20 dc a w 12 dc na uag 2 pecherzyki po 10 mm i 8 mm takze jest kilka dni i pekaja ;)

    Ja dzis miedzy 9-14 mialam takie zle samopoczucie i spac mi sie chcialo czulam sie jak na kacu i normalnie niedobrze mi bylo potem takie lekki pobolewania brzucha, piersi dzis nie za bardzo normalne sa.
    Nie chce isc na bete mam totalnie wywalone przynajmniej w tym tygodniu nie wiem co o tym myslec ha ha
    Ogolem czuje sie inaczej ale sie boje aaaaaa WAZNE dziewczyny zawsze mialam spuvhniete lydki i stopy,kostki dzis po 2 zastrzykach clexanu ja mialam luzne sandaly i super nieopuchniete kostki... Mialam zastoje limfatyczne nie bylo zlego przeplywu jak mialam badanie doppler ale seita mi ze nie mialam tak a tu clexane i od razu krazenie lepsze!!! Mysle ze to wszystko moze sie udac!

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska to normalne, my wszystkie tak na prawdę mamy "fisia" ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2017, 22:19

    dobuska lubi tę wiadomość

    thgfs65g0z0leut3.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja mialam owulacje w 20 dc a w 12 dc na uag 2 pecherzyki po 10 mm i 8 mm takze jest kilka dni i pekaja ;)

    Ja dzis miedzy 9-14 mialam takie zle samopoczucie i spac mi sie chcialo czulam sie jak na kacu i normalnie niedobrze mi bylo potem takie lekki pobolewania brzucha, piersi dzis nie za bardzo normalne sa.
    Nie chce isc na bete mam totalnie wywalone przynajmniej w tym tygodniu nie wiem co o tym myslec ha ha
    Ogolem czuje sie inaczej ale sie boje aaaaaa WAZNE dziewczyny zawsze mialam spuvhniete lydki i stopy,kostki dzis po 2 zastrzykach clexanu ja mialam luzne sandaly i super nieopuchniete kostki... Mialam zastoje limfatyczne nie bylo zlego przeplywu jak mialam badanie doppler ale seita mi ze nie mialam tak a tu clexane i od razu krazenie lepsze!!! Mysle ze to wszystko moze sie udac!

    Powtarzałas test? U Ciebie wyszły dwie kreski, pewnie ciemnieją, kiedy sprawdzasz?;)

    thgfs65g0z0leut3.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    A ja się urlopuje i tez sie wyluzowałam. Nawet w tym cyklu zreztgnowalismy z zaplanowanych wizyt u gina. Chce wyluzować z tym na maxa. nie bylam na monitoringu ale podejrzewam ze ovu była dzis rano. W sumie by sie zgadzało patrząc na ostatnie cykle. Zobaczymy..
    Z forum tez wyluzowałam bo inaczej znów bym fiksowała wiec sorki ale nie jestem na bieżąco :)
    No i bardzo dobrze ;) ja w tym cyklu totalnie wyłączyłam ovu. Nawet razu nie zajrzałam ;) luz luz luz i są 2 kreseczki <3

    Marlena88 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte to prawda. Czasem mniej, czasem więcej, ale ciągle te myśli gdzieś błądzą.

    Susanna mocno trzymam kciuki!

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem ciekawa co u mnie jutro będzie, ale myślę że weekend pewnie będą Pekac ale zobaczymy :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę test za parę dni ta kreska wczorajsza była cieniem mocniejszym niż ta z 9 dpo, jutro dopiero termin @ więc może w niedzielę zatestuję, nie myślę na razie iść na betę :)

    Najbardziej mnie ciekawi czy wiecie co moze znaczyc to ze mi krążenie to clexane poprawia? to dobry znak, nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używała któraś tego nowego testu elektronicznego pink?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Używała któraś tego nowego testu elektronicznego pink?
    Nie szkoda Ci kasy na taki bajer? :) Siknij na starego poczciwego :) A z 15 zł oszczędzisz hehe

    Agnesia lubi tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet.nie wiedziałam że jest jakiś elektryczny :-D :-D aż lukne z ciekawości :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Używała któraś tego nowego testu elektronicznego pink?
    Nawet nie wiedziałam że taki jest ;) musze obejrzeć :D

    Eee szkoda ze on tylko tak i nie pokazuje. Gdybym miała zaszaleć to bym tego clearblue co tygodnie pokazuje zamówiła ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 08:10

    dobuska lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:

    Najbardziej mnie ciekawi czy wiecie co moze znaczyc to ze mi krążenie to clexane poprawia? to dobry znak, nie?

    A jak to odczuwasz ze masz lepsze krążenie? Clexane nie jest raczej lekiem poprawiającym krążenie bo jest to heparyna ktora jest lekiem przeciwzakrzepowym. Zapobiega tworzeniu sie skrzepów i zatorów hamując proces krzepnięcia krwi- co moze u Ciebie powodować krwawienie z nosa. Jesli masz wskazania do stosowania heparyny w ciąży i lekarz zalecił Ci jej przyjmowanie to jak najbardziej bierz. Jesli nie to skonsultuj sie z lekarzem bo moze ona powodować krwotoki także z macicy...

    thgfs65g0z0leut3.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ