X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie szkoda Ci kasy na taki bajer? :) Siknij na starego poczciwego :) A z 15 zł oszczędzisz hehe
    Nie szkoda bo normalne wychodzą mi różowe kreski i i tak robiłam ich 5-6 czy kreska ciemnieje może tutaj jak nie będzie dopatrywania się to prawdę powie jeszcze się zastanawiam nad clearblue cyfrowymi bo na tych z + tez mam cienie

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2022, 11:08

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie zawsze. W ciąży z córką bolały mnie kilka dni po pozytywnym teście ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska nie musza bolec;) mnie bolą piersi ale jak dotykam sutki to są miękkie i nie bolą specjalnie wiec to nie jest reguła;)

    thgfs65g0z0leut3.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytałam się, że po duphastonie takie cuda się dzieją i jakoś moje wszystkie przeczucia szlag trafił. Jeszcze mi wszyscy mówią, że po pierwszej owulacji mam się nie spodziewać ciąży i jakoś mi się smutno zrobiło, że naiwna jestem...
    Ehhh:/
    przepraszam, że Wam tak marudzę, ale naprawdę to wielka sprawa dla mnie, że w końcu moje zdrowie się podreperowało i wiem, że trzeba być cierpliwym, ale poszłam za ciosem i owulację trochę wzięłam za ciążę...:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    A jak to odczuwasz ze masz lepsze krążenie? Clexane nie jest raczej lekiem poprawiającym krążenie bo jest to heparyna ktora jest lekiem przeciwzakrzepowym. Zapobiega tworzeniu sie skrzepów i zatorów hamując proces krzepnięcia krwi- co moze u Ciebie powodować krwawienie z nosa. Jesli masz wskazania do stosowania heparyny w ciąży i lekarz zalecił Ci jej przyjmowanie to jak najbardziej bierz. Jesli nie to skonsultuj sie z lekarzem bo moze ona powodować krwotoki także z macicy...
    Mam wskazania, skąd bym sobie wzięła inaczej receptę. Chodzi mi o to, że wczoraj doczytałam, że czasem na obrzęk limfatyczny jest przepisywany też clexane, dlatego mogły moje obrzęki na nogach się zmnejszyć. Krwawienia z nosa miałam zanim zaczęłam brać clexane :) Teraz są mniej intensywne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, mogą a nie muszą, hormony szaleją to tak jest, ale na jakieś typowe objawy 9 dpo nie licz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, nie wiem czemu ktoś Ci pisze/mówi, że masz sobie wybić z głowy ciążę po pierwszej owulacji. Jeśli u Ciebie był tylko ten problem to jak najbardziej macie szansę, ok 25% każdego cyklu zdrowa para ma szansę zajść :) Może nawet więcej, zależy od źródła


    Śniło mi się, że mnie wzięli do psychiatryka, bo miałam ciążę urojoną według nich i wstrzykiwałam tą heparynę a oni że mi niepotrzebna, więc uciekłam stamtąd bo wiedziałam swoje.....powiedzcie mi kto ma fisia dziś :D

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska ja w pierwszej ciąży nie miałam jakikolwiek objawów. Dosłownie nic a nic i wszystko było super także na luzie kochana :-* nie przejmuj się niczym

    SusannaDean, dobuska lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś to 'krwawienie' z nosa delikatne ale się utrzymuje, o dziwo z jednej dziurki, to był mój pierwszy objaw w każdej ciąży... Jeszcze w okolicy 7dpo

    Ale o dziwo też plamienie implantacyjne miałam bardzo dziwne i niepokojące w 2 pierwszych ciążach a teraz miałam maleńką plamkę. Człwoiek jak jest wyczulony to wszystko roztrząsa

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tyle, że mam sobie wybić, ale jakoś tak mnie na ziemię ściągają. Mój lekarz założył, że moje choroby spowodowały brak owulacji, a wiadomo jak to jest, tak naprawdę dopiero teraz czas pokaże.
    9 dpo to każdy dziwny objaw jest urojeniem, to to już po roku starań wiem. Miałam już wszystkie objawy świata, oprócz rośnięcia brzucha:P, a w ciąży nigdy nie byłam.
    Jednak wiesz jak jest, obserwuje się inne zachowania organizmu i na pewno ten ból piersi jest inny niż wszystkie, a w sumie duphaston brałam już wiele razy i ten dziwny smak w ustach jakbym zębów nie myła (a myję!), ale mam problemy z żołądkiem wiec może to przypadek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Nie szkoda bo normalne wychodzą mi różowe kreski i i tak robiłam ich 5-6 czy kreska ciemnieje może tutaj jak nie będzie dopatrywania się to prawdę powie jeszcze się zastanawiam nad clearblue cyfrowymi bo na tych z + tez mam cienie
    A gdzie dostaniesz clearblue? :O

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda ciąża może być inna i nie ma co się przejmować. Kochana troszkę luzu, wiem że dużo przeżyłas i też bym wszystko brała do siebie ale musisz uwierzyć że teraz będzie wszystko dobrze!!!!!!!

    A mi dzisiaj jest tak niedobrze, no tak na wymioty mnie bierze aaa masakra nie wiem czy to spadek czy wzrost hormonu jakiegoś bo akurat mi owulacja teraz wychodzi...
    Jezcze męża brak dzisiaj, syn broi za dziesięciu i oszalec idzie

    dobuska lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna na allegro są:)

    Doti bardzo Ci dziękuję!:*
    Generalnie nie przejmuję się tak bardzo. w ciągu dnia jestem spokojna, mój mąż jest moja oazą i on bardzo wierzy w sukces. Wychodzi z założenia, że trzeba wierzyć. Ale czasami na forum wychodzi z mojego wnętrza ta panikara, która musi się gdzieś ulotnić.:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska teraz jest szczyt hormonów, ja myślę, ze nie masz co słuchać 'dobrych rad' bo czasami są podszyte zazdrością. Wszystko się ułoży i wierzę, że u was się uda !

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Susanna na allegro są:)

    Doti bardzo Ci dziękuję!:*
    Generalnie nie przejmuję się tak bardzo. w ciągu dnia jestem spokojna, mój mąż jest moja oazą i on bardzo wierzy w sukces. Wychodzi z założenia, że trzeba wierzyć. Ale czasami na forum wychodzi z mojego wnętrza ta panikara, która musi się gdzieś ulotnić.:P
    Mąż ma rację, mój podobnie mówi :)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co masz na myśli mówiąc szczyt hormonów?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężów mamy mądrych:D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Co masz na myśli mówiąc szczyt hormonów?
    No progesteron przede wszystkim zaczyna działać ok 7 dpo najbardziej, jak było zapłodnienie to wzrasta + to, że masz dupka to też napędza, czasem tak jest :) Ale to dobrze, znak, że wszystko działa :) Ja Ci mówię mi wyszły zwidy tego 9dpo w co nie mogłam uwierzyć.... Ale najlepiej poczekać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A gdzie dostaniesz clearblue? :O

    Zamawiam na necie :) ale mieszkam tez przy granicy niemieckiej wiec mogę sobie jechać kupić ;)
    Jak teraz się bie uda to koleżanka mi przywiezie z Anglii:)

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ