X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2022, 11:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Niee spokojnie, te osoby raczej nie mówiły tego z zawiści, a bardziej z troski o mnie, żebym się nie załamała niepowodzeniem. :) Najbliższa rodzina (siostra, mama mąż) jak byłam 5 dpo na usg to pytali czy widac już dziecko:D:D:D hahaha
    Ale ja się nie stresuję tylko sie ostudziłam.
    Mąz od wielu miesięcy profilaktycznie wzmacniał plemniki Fertilmanem więc podejrzewam, że ma moc!:D:D:D
    Hahaha dobre :) Macie humorki w rodzinie :) Ja się też ekscytowałam monitoringiem jak mi szło dobrze, to jest naturalne :) No a kiedyś badaliście czy nie zalecali?

    Ale mnie piersi swędzą...eeeeee?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kobietki, które miały plamienie implantacyjne - jak wyglądało?
    Bo ja w 7 dpo miałam kilka kropel takiej kawy z mlekiem i od dwóch dni się nie powtórzyło. Biorę duphaston więc to raczej nie niedomoga. Nie było tez seksu.
    hmmm... szukam różnych przyczyn, nie tylko implantacji.
    Hm... przy dupku nie powinno, jedynie miałam plamienia (teraz też krople kawa z mlekiem brąz) 6 dpo to implantacja, albo przed dupkiem to niedomoga... Tak to nie powinno być, infekcji nie masz??

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hahaha dobre :) Macie humorki w rodzinie :) Ja się też ekscytowałam monitoringiem jak mi szło dobrze, to jest naturalne :) No a kiedyś badaliście czy nie zalecali?

    Ale mnie piersi swędzą...eeeeee?
    Tylko ta moja rodzina to chyba tak na serio pytała, oni nie kumaja czaczy, tych monitoringów i w ogóle. Chciały ciazę to miały, jedynie mama sie starała półtorej roku o jedną z nas, ale to było tyle lat temu, że nawet USG nie było.

    Nie badaliśmy się, bo lekarz nie kazał na razie. Ewidentnie był jeden problem braku ciąży i chciał go zlikwidować. :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hm... przy dupku nie powinno, jedynie miałam plamienia (teraz też krople kawa z mlekiem brąz) 6 dpo to implantacja, albo przed dupkiem to niedomoga... Tak to nie powinno być, infekcji nie masz??
    Nie mam żadnej infekcji. Jak mówię, pojawiło się na chwilę i zniknęło. Potem było już dużo białego gęstego śluzu, ale nie serkowatego jak przy grzybicy. A teraz mam dośc wilgotno cały czas.
    No niiiiic, muszę czekać jeszcze pare dni:D
    Przy niedomodze w sumie miałam takie brązowe plamienia, nieładne takie. Teraz takie delikatne, że się zastanawiałam czy to w ogóle plamienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 12:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Tylko ta moja rodzina to chyba tak na serio pytała, oni nie kumaja czaczy, tych monitoringów i w ogóle. Chciały ciazę to miały, jedynie mama sie starała półtorej roku o jedną z nas, ale to było tyle lat temu, że nawet USG nie było.

    Nie badaliśmy się, bo lekarz nie kazał na razie. Ewidentnie był jeden problem braku ciąży i chciał go zlikwidować. :)
    Ano właśnie i myślą, że to już hehe

    No to fajnie oby to był faktycznie ten jedyny powód i teraz pyknie wam raz dwa :)

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Nie mam żadnej infekcji. Jak mówię, pojawiło się na chwilę i zniknęło. Potem było już dużo białego gęstego śluzu, ale nie serkowatego jak przy grzybicy. A teraz mam dośc wilgotno cały czas.
    No niiiiic, muszę czekać jeszcze pare dni:D
    Przy niedomodze w sumie miałam takie brązowe plamienia, nieładne takie. Teraz takie delikatne, że się zastanawiałam czy to w ogóle plamienie
    No brzmi jak u mnie, miałam 6 dpo to plamienie a potem ze 2 dni taki biały :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Doti, to jest normalny wzrost :) One przy końcu szybko dojrzewają. A masz w zamiarze pregnyl lub ovitrelle? One też mają taka funkcję, nie tylko do pękania ale też przyspiesza dojrzewanie

    Nic nie mam i ginekolog też nic nie mówił mi o tym. Ehhh idę na drzemke bo mi tak niedobrze że oszaleje, wykorzystam okazję że młody zasnal właśnie :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No brzmi jak u mnie, miałam 6 dpo to plamienie a potem ze 2 dni taki biały :)
    ehhh daj mi Panie Boże takie szczęście. :)
    Czekam, a Ty czekaj ze mną, bo zwariuję:D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Nic nie mam i ginekolog też nic nie mówił mi o tym. Ehhh idę na drzemke bo mi tak niedobrze że oszaleje, wykorzystam okazję że młody zasnal właśnie :-)
    Odpocznij:* I daj rosnąć jajcom:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    ehhh daj mi Panie Boże takie szczęście. :)
    Czekam, a Ty czekaj ze mną, bo zwariuję:D
    Czekam czekam :*
    a ja mam stresa, ze sobie wkręciłam....czaisz?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Czekam czekam :*
    a ja mam stresa, ze sobie wkręciłam....czaisz?
    Jak nas wyślą na leczenie do psychiatryka za te schizy to mam nadzieję, że trafimy do tej samej placówki.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Jak nas wyślą na leczenie do psychiatryka za te schizy to mam nadzieję, że trafimy do tej samej placówki.....
    Ha ha :D Dobre mi się już śniło dziś wiec podejrzewam, ze to schiza :) Po prostu nie powtarzałam jeszcze testu, dlatego....

    dobuska lubi tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kobietki, które miały plamienie implantacyjne - jak wyglądało?
    Bo ja w 7 dpo miałam kilka kropel takiej kawy z mlekiem i od dwóch dni się nie powtórzyło. Biorę duphaston więc to raczej nie niedomoga. Nie było tez seksu.
    hmmm... szukam różnych przyczyn, nie tylko implantacji.


    ja miałam tak z Laurą nie pamiętam który to był u mnie dc ale pojawiło się dosłownie troszeczkę na opuszek paluszka i potem bardzo dużo śluzu . Kibicuję i powodzenia

    dobuska lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam!:*

    Susanna powtórzysz? Czy czekasz na lekarza?
    Co do bety to Ciebie rozumiem, ja w ogóle nie zamierzam jej robić.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    ja miałam tak z Laurą nie pamiętam który to był u mnie dc ale pojawiło się dosłownie troszeczkę na opuszek paluszka i potem bardzo dużo śluzu . Kibicuję i powodzenia
    O kurcze Kaka! Gratulacje ! Nie widziałam Cie dawno a ty w ciąży ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziękuję Wam!:*

    Susanna powtórzysz? Czy czekasz na lekarza?
    Co do bety to Ciebie rozumiem, ja w ogóle nie zamierzam jej robić.
    Powtórzę, ale nie wiem kiedy ?
    Nie mam ochoty tak serio, a z betą? Po pierwsze 30 zł x 2 badania, po drugie nic mi to nie da, po trzecie generuje tylko stres!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Powtórzę, ale nie wiem kiedy ?
    Nie mam ochoty tak serio, a z betą? Po pierwsze 30 zł x 2 badania, po drugie nic mi to nie da, po trzecie generuje tylko stres!
    U mnie 30 zł jedno badanie... generuje ogromny stres i nie daje żadnej gwarancji sukcesu, ale nie neguje robienia bety, ja po prostu jestem na nią za słaba psychicznie. :)
    Zrób w terminie spodziewanej @:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 12:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    U mnie 30 zł jedno badanie... generuje ogromny stres i nie daje żadnej gwarancji sukcesu, ale nie neguje robienia bety, ja po prostu jestem na nią za słaba psychicznie. :)
    Zrób w terminie spodziewanej @:)
    Ha ha ja dopiero dziś mam termin @.... A już 3 zastrzyki myślę, ze to pomoże :) Była słabizna cień ale na 2 testach, więc na bank...po co to powtarzać, za pare dni siknę :) I koniec, potem usg, ja już tyle kasy wydałam na badania, wizyty itp, że teraz nie widzę potrzeby :) Będzie kasa potrzebna na wizytę i na neoparin, bo nie załatwiłam jeszcze refundacji, dopiero w pon idę

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ha ha ja dopiero dziś mam termin @.... A już 3 zastrzyki myślę, ze to pomoże :) Była słabizna cień ale na 2 testach, więc na bank...po co to powtarzać, za pare dni siknę :) I koniec, potem usg, ja już tyle kasy wydałam na badania, wizyty itp, że teraz nie widzę potrzeby :) Będzie kasa potrzebna na wizytę i na neoparin, bo nie załatwiłam jeszcze refundacji, dopiero w pon idę
    dokładnie. Dobre podejście. Ciaża jest i nie zniknie bez sikania na testy. :)

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ