X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja mam ten sam problem na ovu dwie kreski a na ciazowy za wczesnie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Agnesia luteina podnosi progesteron w badaniu w przeciwieństwie do duphastonu. Też bym chyba poczekała.:)

    A ja się witam dnia kolejnego. To juz 13 dpo. Okresu nie ma, bo dopiero dzisiaj ostatni raz wzięłam tabletkę, ale czuję, ze jutro, pojutrze już będzie. Jutro rano oczywiście zatestuję, ale raczej sie nie spodziewam...
    Życzę, żeby Ci się udało, ale jak nie Dobuska to zapraszam na wątek lipcowy bardzo miły i pocieszny :)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    Aga ja mam ten sam problem na ovu dwie kreski a na ciazowy za wczesnie
    A u mnie 35dc z tym że mam pcos więc kij wie

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nuuutella Koleżanka
    Postów: 31 25

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie do Was. dostalam od Gina duphaston, ktory mialam brac od 3 dnia wyzszych Temperatur. skoku wlasciwie nie mialam, jedna temperatura wyskoczyla w gore, ale dzis juz znow spadla... Chyba nie ma sensu zaczynac dupka? wyglada mi na to, ze owulacji nie bylo, ale jajniki mnie kuja, sluz byl rozciagliwy, teraz zmienil sie w wodnisty. Juz sama nie wiem

    Chatte lubi tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mam 17dc i na monitoringu wyszło że jest świeżo po pęknieciu czyli dzisiaj i jutro mamy sie starac i zobaczymy co będzie. Liczę na dobre wiadomości w kazdym razie :-) :-)

    dobuska lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A ja dzisiaj mam 17dc i na monitoringu wyszło że jest świeżo po pęknieciu czyli dzisiaj i jutro mamy sie starac i zobaczymy co będzie. Liczę na dobre wiadomości w kazdym razie :-) :-)
    Super, jeden pękł? Wiesz może?
    Ja dziś wezmę drugą tabl clo , więc szybko dołączę hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A ja dzisiaj mam 17dc i na monitoringu wyszło że jest świeżo po pęknieciu czyli dzisiaj i jutro mamy sie starac i zobaczymy co będzie. Liczę na dobre wiadomości w kazdym razie :-) :-)

    Super, myślałam dziś rano o Tobie :)

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A ja dzisiaj mam 17dc i na monitoringu wyszło że jest świeżo po pęknieciu czyli dzisiaj i jutro mamy sie starac i zobaczymy co będzie. Liczę na dobre wiadomości w kazdym razie :-) :-)

    Ja byłam na monitoringu 18 dc i tez było świeżo po owulacji i byłam zła ze nie widziałam ile pęcherzyków było w tym cyklu. Ale mysle ze to ma jakis plus bo nie wiedziałam kiedy była ta owulacja i nie nastawiałam sie ze dzisiaj bedzie owulacja to przytulanie musi dac efekt tylko wszystko było na luzie i sie udało;) co prawda do pierwszego usg schizowalam sie ciążą mnogą przez to ze nie wiedziałam ile było pęcherzyków.

    thgfs65g0z0leut3.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna Ty bierzesz Clo od pierwszego dc? Ja brałam od 5 a wiem ze niekiedy bierze sie od 3 ale ze od pierwszego to nie słyszałam.

    thgfs65g0z0leut3.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A ja dzisiaj mam 17dc i na monitoringu wyszło że jest świeżo po pęknieciu czyli dzisiaj i jutro mamy sie starac i zobaczymy co będzie. Liczę na dobre wiadomości w kazdym razie :-) :-)
    Suuupeeeer! Życzę owocnych starań!:)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Susanna Ty bierzesz Clo od pierwszego dc? Ja brałam od 5 a wiem ze niekiedy bierze sie od 3 ale ze od pierwszego to nie słyszałam.
    Tak, bo ja mam swoje owulacje, więc lekarz zapisuje 1-5 dc podobno branie go w ten sposób nie działa źle na endometrium i naturalnie wspiera owulacje własną, zwiększając liczbę pęcherzyków oraz skraca cykl (owu jest kilka dni wcześniej)

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak, bo ja mam swoje owulacje, więc lekarz zapisuje 1-5 dc podobno branie go w ten sposób nie działa źle na endometrium i naturalnie wspiera owulacje własną, zwiększając liczbę pęcherzyków oraz skraca cykl (owu jest kilka dni wcześniej)

    Cos nie chce mi sie dodać odpowiedz. Jesli beda dwie podobne to wybaczcie.
    No to by pasowało jak masz własna owulacje. Ale nie boisz sie hiperstymulacji jak Twoje jajniki i tak produkują jajeczka? Ja nie miałam owulacji pół roku a i tak mi wyszła torbiel po pierwszym cyklu.

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Cos nie chce mi sie dodać odpowiedz. Jesli beda dwie podobne to wybaczcie.
    No to by pasowało jak masz własna owulacje. Ale nie boisz sie hiperstymulacji jak Twoje jajniki i tak produkują jajeczka? Ja nie miałam owulacji pół roku a i tak mi wyszła torbiel po pierwszym cyklu.
    Działało bez zarzutu, produkuja się zazwyczaj dwa dorodne i pekają, nie boję się, może mi pęknąć nawet 5 przyjmę każdą ilość dzieci :D Nie mam skłonności do torbieli

    k91 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety wykonałam test i wyszedł negatyw aż bije w oczy.
    Jakoś obiecałam sobie być silną i tak się staram. Łzy poleciały jak mąż przytulił, ale nie martwię się już.
    Teraz mam brać od nowego cyklu też CLO i jakoś to będzie.
    Nie poddamy się.
    :)
    Jak przyjdzie @ to przejdę na lipiec. :)

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, tulę! Ważne, że owu ruszyła, wkrótce będziesz płakać ze szczęścia! :)

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja niestety wykonałam test i wyszedł negatyw aż bije w oczy.
    Jakoś obiecałam sobie być silną i tak się staram. Łzy poleciały jak mąż przytulił, ale nie martwię się już.
    Teraz mam brać od nowego cyklu też CLO i jakoś to będzie.
    Nie poddamy się.
    :)
    Jak przyjdzie @ to przejdę na lipiec. :)
    13 dpo? Eh przykro mi Dobuska tak to jest, ale uda się !!!
    Zapraszam do wsparcia na lipiec tam jeszcze nie ma @ lipcowych ciągle wieje pozytywnymi myślami, a z clo kolejny cykl? Super to tak jak ja!!!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    13 dpo? Eh przykro mi Dobuska tak to jest, ale uda się !!!
    Zapraszam do wsparcia na lipiec tam jeszcze nie ma @ lipcowych ciągle wieje pozytywnymi myślami, a z clo kolejny cykl? Super to tak jak ja!!!
    Tak mi lekarz mówił i dał receptę. Po potwierdzonej owulcji nie mówił nic, że zmieniamy plan więc chyba mam brać;p A niech będzie więcej jajców:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Tak mi lekarz mówił i dał receptę. Po potwierdzonej owulcji nie mówił nic, że zmieniamy plan więc chyba mam brać;p A niech będzie więcej jajców:D
    Też nie mogłam zajść na własnych a ze wspomaganiem 2 razy, może i u ciebie podkręcenie sie uda :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Też nie mogłam zajść na własnych a ze wspomaganiem 2 razy, może i u ciebie podkręcenie sie uda :)
    Aaa Twoje poprzednie ciąże były na clo? Ile Ci rosło pęcherzyków? Ja mam brac jedną tabletkę od 3 dc.

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Aaa Twoje poprzednie ciąże były na clo? Ile Ci rosło pęcherzyków? Ja mam brac jedną tabletkę od 3 dc.
    To tak jak ja, dobuska :) też 2. cykl

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ