X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Aaa Twoje poprzednie ciąże były na clo? Ile Ci rosło pęcherzyków? Ja mam brac jedną tabletkę od 3 dc.
    Jedna na clo, ta teraz, a wcześniej na dong quai. od 1-5 dc najpierw miałam 2 pecherzyki oba pękły a teraz w marcu/kwietniu nie wiem bo nie byłam na usg :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska przykro mi,ale czemu robiłaś test popołudniu a nie rano?? Przykro mi kochana :*

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna to super jak u Ciebie tak działa. Będę trzymac kciuki;) Ja wlasnie miałam skłonność do torbieli wiec pewnie dlatego sie zrobiła.
    Dobuska bardzo mi przykro, ściskam mocno:*
    Ale głowa do góry;) ja bez Clo przez pół roku oflądalam biele vizira. A jak Wy macie swoją owulacje to ciąża bedzie na bank z Clo:D

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Susanna to super jak u Ciebie tak działa. Będę trzymac kciuki;) Ja wlasnie miałam skłonność do torbieli wiec pewnie dlatego sie zrobiła.
    Dobuska bardzo mi przykro, ściskam mocno:*
    Ale głowa do góry;) ja bez Clo przez pół roku oflądalam biele vizira. A jak Wy macie swoją owulacje to ciąża bedzie na bank z Clo:D
    są na to spoooore szanse :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tutaj taka cisza od rana?

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba się już na lipiec przeniosły ;) czerwcowe fasolki nie chcą się ujawnić to może w lipcu będzie wysyp ;)

    SusannaDean, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam wątki dwa lata temu. Było po kilka dziewczyn testujących na jeden dzień. Tylko pisało się te wredne @ na pierwszej stronie :( jedyny plus to wiadomo było kto nie dał znać jak u niego sytuacja.

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Was też takie upały? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja tez pamietam wątki sprzed 2ch lat. Rozmawiało się o wszystkim stron się pełno tworzyło. Gdy ktoś cały dzień nie wchodził na ovu to nadrabiał strony z 30-40 min :( trochę padło to forum. Co prawda u mnie lekki brak czasu bo poświęcam synowi tyle ile mogę szczególnie ze w lipcu wracam już do pracy jak się nie uda. Nie nogę się doczekać testowania a ze owu była 7-8 dni temu to już niewiele mi zostało. Chociaż objawów jak takich nie mam ale z synem tez nie miałam a test wyszedł mi już 9dpo piękny i widoczny bladziocha, beta 10dpo 27. Korci mnie testowanie w dzień ojca czyli 9-10dpp ale nie wiem czy warto w razie co psuć sobie humor w tak pięknym dniu

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Aga ja tez pamietam wątki sprzed 2ch lat. Rozmawiało się o wszystkim stron się pełno tworzyło. Gdy ktoś cały dzień nie wchodził na ovu to nadrabiał strony z 30-40 min :( trochę padło to forum. Co prawda u mnie lekki brak czasu bo poświęcam synowi tyle ile mogę szczególnie ze w lipcu wracam już do pracy jak się nie uda. Nie nogę się doczekać testowania a ze owu była 7-8 dni temu to już niewiele mi zostało. Chociaż objawów jak takich nie mam ale z synem tez nie miałam a test wyszedł mi już 9dpo piękny i widoczny bladziocha, beta 10dpo 27. Korci mnie testowanie w dzień ojca czyli 9-10dpp ale nie wiem czy warto w razie co psuć sobie humor w tak pięknym dniu
    Bo zrobiły się 2 identyczne wątki co miesiąc. Jeden tu a drugi na w oczekiwaniu na testowanie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście jest taki wątek i tam jest masa stron... Tylko z tego co pamiętam to dawniej ktoś takich spraw pilnował na forum żeby się nie dublowało. Szkoda, że to nie jest jeden wątek.
    Agnesia wiem, że ciężko wytrzymać z testem. Ile ja mam testów za sobą to nie zlicze. Czasem już od 7 dpo robiłam, ale do nadejścia @ miałam nadzieję. Tłumaczyłam sobie, że dopóki @ nie ma to piłka w grze ;)

    Agnesia lubi tę wiadomość

  • Justyna_90 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro termin @, ale raczej na pewno przyjdzie bo już zaczyna mnie brzuch pobolewać. No ale zobaczymy. Może stanie się cud i jednak nie przyjdzie.
    Zobaczymy :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem i tutaj i na lipcu bo testy mam tak na początek lipca bo pozno ovu mi wyszla ale jestem nadal z wami tutaj tez.

    Aga juz doczekać sie nie mogę twojego testowania, mocno kciuki trzymam !!!!!

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna_90 wrote:
    Ja mam jutro termin @, ale raczej na pewno przyjdzie bo już zaczyna mnie brzuch pobolewać. No ale zobaczymy. Może stanie się cud i jednak nie przyjdzie.
    Zobaczymy :)
    Trzymam kciuki za Twój cud :)

    Justyna_90 lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    U mnie ostatnio dużo się działo. Wygląda na to, że te plamienia i bóle to przez ciałko krwotoczne, które mi się zrobiło po owulacji na prawym jajniku. Gin uspakajała, że samo się oczyści/wchłonie. W poradni genetycznej pobrali krew na kariotyp. Wynik za 6-8 tyg. Nic ciekawego się więcej nie dowiedziałam. Byłam zła bo nie było prof. do której się umawialiśmy tylko jakaś in dr ją zastępowała. Mam nadzieje, że przy odbiorze wyników będzie to może się czegoś więcej dowiem.
    Nie testowałam, bo stwierdziłam, że przy tych silnych skurczach i plamieniu nie ma szans na ciąże. Poza tym straciłam nadzieję na to, że kiedyś uda mi się zajść w zdrową ciąże i urodzić dziecko. W dodatku dobija mnie myśl, że na 23.06 miałam wyznaczony termin porodu...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Rzeczywiście jest taki wątek i tam jest masa stron... Tylko z tego co pamiętam to dawniej ktoś takich spraw pilnował na forum żeby się nie dublowało. Szkoda, że to nie jest jeden wątek.
    Agnesia wiem, że ciężko wytrzymać z testem. Ile ja mam testów za sobą to nie zlicze. Czasem już od 7 dpo robiłam, ale do nadejścia @ miałam nadzieję. Tłumaczyłam sobie, że dopóki @ nie ma to piłka w grze ;)
    Ja tez jestem mistrzem testów Haha teraz tez już robiłam sobie dwa :p ale trenuje silna wole i chce do pon wytrzymać :D i tez nadzieja bo u mnie wychodzą kreski na testach. Tylko beta mnie otrzeźwiałam;) teraz tez mam już wykupiona i zapłacona ale pójdę sobie w poniedziałek rano po sikańcu jak coś będzie :p

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta to najlepszy test ciążowy ;) szkoda, że nie wymyślili domowego sposobu na zbadanie sobie bety z krwi ;) ja czekam na moje 3 bobotesty z allegro i będzie się działo. @ nadal nie mam. Teraz to już musi być mocniejsza krecha a nie takie niby cienie. Karmię piersią więc tak sobie tłumaczę te zawirowania i ewentualną ciąże jak i jej brak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Hej!
    U mnie ostatnio dużo się działo. Wygląda na to, że te plamienia i bóle to przez ciałko krwotoczne, które mi się zrobiło po owulacji na prawym jajniku. Gin uspakajała, że samo się oczyści/wchłonie. W poradni genetycznej pobrali krew na kariotyp. Wynik za 6-8 tyg. Nic ciekawego się więcej nie dowiedziałam. Byłam zła bo nie było prof. do której się umawialiśmy tylko jakaś in dr ją zastępowała. Mam nadzieje, że przy odbiorze wyników będzie to może się czegoś więcej dowiem.
    Nie testowałam, bo stwierdziłam, że przy tych silnych skurczach i plamieniu nie ma szans na ciąże. Poza tym straciłam nadzieję na to, że kiedyś uda mi się zajść w zdrową ciąże i urodzić dziecko. W dodatku dobija mnie myśl, że na 23.06 miałam wyznaczony termin porodu...

    Makowa widzę, że dużo się dzieje u Ciebie.
    Szkoda z tą torbielą, może zaczniesz pić inofem? On też pomaga na torbiele i normuje cykle, jeśli możesz coś zrobić dla siebie to szukaj koniecznie pomocy choćby w takim czymś. Szkoda, że dopiero teraz ten kariotyp, was obojga był czy tylko twój? Ważne są obu partnerów, czeka się długo na wynik i albo jest dobrze albo ciulowo, bo problem z genami to już podobno nadaje się na in vitro i selekcje zarodków, ale nie chciałam dużo sobie tym głowy zaprzątać póki nie dostałam wyników.

    Ty nadal na clexane i encortonie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Beta to najlepszy test ciążowy ;) szkoda, że nie wymyślili domowego sposobu na zbadanie sobie bety z krwi ;) ja czekam na moje 3 bobotesty z allegro i będzie się działo. @ nadal nie mam. Teraz to już musi być mocniejsza krecha a nie takie niby cienie. Karmię piersią więc tak sobie tłumaczę te zawirowania i ewentualną ciąże jak i jej brak
    Oj dziołcha ile ty masz cierpliwości, a czemu na becie nie byłaś?

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna oboju nam zrobili. Właśnie mówiła o tym in vitro z badaniem materiału genetycznego zarodków. Można też starać się aż do skutku póki nie połącza się komórki ze "zdrowymi" genami. Tak cały czas biorę encorton i clexane.
    Co do supli to myślałam o dongu.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ