X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa piękna druga kreska !!!!

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti dziękuje. Na żywo wygląda jeszcze lepiej, ale u mnie to jeszcze nic nie znaczy. Proszę tylko o trzymanie kciuków żeby stał się cud i tym razem było wszystko dobrze...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa trzymam mocno kciuki aby to była upragnioną fasolka :-) powodzenia moja droga

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa, trzymamy kciuki!
    Aga, współczuje :(
    A mnie już boli brzuch okresowo wiec coś mi się wydaje ze powitam w ciągu kilku dni tą wredote ;) przez ten ból postanowiłam jutro rano zrobić test żeby zdążyć zatestowac A co ma być to będzie ☺️

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa gratulacje!!
    Trzymam ogromnie kciuki za Ciebie!

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa trzymam kciuki!:):):)

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska a Ty jak tam?! Testowałaś?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa gratuluje i trzymam kciuki;*

    thgfs65g0z0leut3.png
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa piękna druga kreska :) gratulacje ;)
    Dziewczyny jak to jest z tymi ciążami biochemicznymi? Jeśli to był piąty tydzień to miesiączka już sama wszystko wyczyści? Nie mam siły myśleć teraz o kolejnych staraniach, ale w takim przypadku bie trzeba czekać kilku cyklów. O piewsze dziecko się tyle staraliśmy,teraz niby pierwszy cykl... Juz1 te moje testy były podejrzane,te cienie. Masakra :(

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga powinno się wszystko samo oczyści. Zrób gdzieś za dwa tygodnie po @ betę żeby sprawdzić, że spadła do zera. Można starać się od razu. Ja nawet po łyżeczkowaniu dostałam zielone światło już w pierwszym cyklu. Trzymaj się kochana :*

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_panna mocnooo trzymam kciuki, żeby tym razem razem maluszek zadomowił sie na stale :) <3

    Moge prosic o dopisanie na 26 czerwca?
    Bo chyba umknęło :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia to liczę jutro na dobre wiadomości . A robisz tym elektronicznym testem.czy tak normalnie?

    Agnesia lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna na maxa trzymam kciuki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Makowa-ja już gratuluję-musi być dobrze, trzymam gorąco kciuki :)
    Tak was podczytuję ale słabo się udzielam, bo u mnie sytuacja ciągle niepewna była. W 24-25dc w końcu doczekałam się owu! Już myślałam że się nie doczekam :D skok był, wszystko (mam nadzieję) w porządku ale jakoś tak niemrawo... Miałam dużo wcześniej podejście do owu i wtedy byłabym jej pewniejsza bo wszystko takie pięknie zgrane bylo i śluz i szyjka... Teraz tak jakoś dużo słabiej. Myślicie, że może coś z niej być? Bede dalej obserwować i zobaczymy ale nie wiem czy 30.06 będzie sens testować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 12:40

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa: Życzę powodzenia i potwierdzenie kreseczek.

    Ja czekam do soboty bo @ sie zbliża ogromnymi krokami :/
    Od wczzoraj bolą mnie cycki, jestem nerwowa,zmęczona i wgl do kity wiec jak nic @..
    Dzisiaj przyszedł mi termometr owulacyjny, i teraz nie wiem jak nim mierzyć bo słyszałam na jednej grupie że po zmierzeniu trzeba odczekać jeszcze 5min żeby temp była wiarygodna..

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Agnesia to liczę jutro na dobre wiadomości . A robisz tym elektronicznym testem.czy tak normalnie?
    Jutro zrobię zwykłym jak się @ do pon nie pojawi to zrobię elektroniczny ;) później kupię pink super czuły :)


    Edit. Dziś kupię pink super czuły ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2017, 13:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Makowa piękna druga kreska :) gratulacje ;)
    Dziewczyny jak to jest z tymi ciążami biochemicznymi? Jeśli to był piąty tydzień to miesiączka już sama wszystko wyczyści? Nie mam siły myśleć teraz o kolejnych staraniach, ale w takim przypadku bie trzeba czekać kilku cyklów. O piewsze dziecko się tyle staraliśmy,teraz niby pierwszy cykl... Juz1 te moje testy były podejrzane,te cienie. Masakra :(
    Ojej Aga przykro mi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Doti dziękuje. Na żywo wygląda jeszcze lepiej, ale u mnie to jeszcze nic nie znaczy. Proszę tylko o trzymanie kciuków żeby stał się cud i tym razem było wszystko dobrze...
    Makowa ściskam kciuki moooocno :****** Musi się udać !!!!

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Jutro zrobię zwykłym jak się @ do pon nie pojawi to zrobię elektroniczny ;) później kupię pink super czuły :)


    Edit. Dziś kupię pink super czuły ;)

    Dla mnie super jest ten pink- super czuły był cień bez wyterzeszczania oczu juz przy becie 5 :)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Aga powinno się wszystko samo oczyści. Zrób gdzieś za dwa tygodnie po @ betę żeby sprawdzić, że spadła do zera. Można starać się od razu. Ja nawet po łyżeczkowaniu dostałam zielone światło już w pierwszym cyklu. Trzymaj się kochana :*

    Makowa kochana powiedz mi jeszcze raz tobie wyszło tylko hetero mthfr ? A ASP?
    I jakich badań nie robiłaś prócz kariotypów? Bo ja prawie wszystkie... dlatego czekam na rezultat, tak jak u ciebie, mam nadzieję szczęśliwy <3

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ