X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kascok jsk dla mnie to też piękna kreska :) a za każdym razem robisz testy ta sama firma?

    Jeśli chodzi o kreske po czasie to na dwoje babka wróżyła, aczkolwiek robiłam testy różnych firm nigdy nie wyrzucalam i nigdy cienie się nie pojawialy, tylko w tych cyklach gdzie faktycznie bylo coś na rzeczy (zawsze finalnie robiłam bete) :)

    Jak masz możliwości to polecam pink-super czuly z rossmana przynajmniej mnie nigdy nie oszukal, a raz wylapal bete 3,9

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 10:21

    kascok lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki ze mnie tuman... moja mama pracuje w ośrodku zdrowia i coś mi piknęło, czy może oni nie pobierają krwi do takich badań... oczywiście że pobierają! Pójdę jutro raniutko do mamy, pobierze mi krew i będzie pewność. Mama jest położną :) Też twierdzi, że wszystko wskazuje, że to ciąża, bo gdyby nie było ciąży, krecha by się nie pojawiła. Zobaczę. Ale mam stresa. Teraz nie wiem, czy te mdłości to ze stresu, czy.... Mama pełna profeska. Uspokoiła, powiedziała, żeby podejść na spokojnie. Zrobimy badanie i już będzie wiadomo co i jak.

    Właśnie nie zawsze robię tymi samymi testami, bo czasem kupuję w necie, czasem stacjonarnie, czasem mój mąż gdzieś kupi po drodze...

    Jestem podwójnie skołowana, bo ten cykl całkowicie odpuściłam! Temperatura tak wariowała, ze założyłam, że nic z tego. Raz góra na drugi dzień dół, za kilka dni znowu góra i dół. Nawet nie wiem kiedy miałabym niby mieć tą owulację. Po prostu jaja jakieś.

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    aohx3e3.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje dziewczynki dwóch kreseczek :)

    kascok lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kascok kciuki!!!

    U mnie po.plamieniu ani sladu, podrzejrzewam bardzo ostroznie implantacje...

    kascok lubi tę wiadomość

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ancymonek, ja też trzymam kciuki oby u Ciebie to była implantacja <3

    aohx3e3.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki.

    Ancymonek, oby było tak jak myślisz :) 10dpo plamienie to nie może być zapowiedź @. to musi być TO! :)

    Kascok, nie martw się na zapas. masz mamę w branży to wie co mówi :) niech Ci zrobi badanie i będziesz wszystko wiedizała. czekamy z niecierpliwością.

    czerwiec jeszcze się nie skończył, może nam wpadnie jeszcze parę fasolek. byłoby super :)


    ja po dłuższej przerwie od forum. jeśli gdzieś nie jestem w temacie to sorki, ale musiałam odsapnąć. mieliśmy urlop, z mężem zajęliśmy się urządzaniem sypialni :) może tam będą lepsze fluidy :) ten cykl zupełnie sobie odpuściłam. nie liczyłam dni, nie byłam u ginki w związku z czym nie wiem jak tam było z owu. niby objawy w postaci bólu podbrzusza miałam, ale to nie jest potwierdzenie na 100% owu. w piątek wypada @. zostaje czekać. jak ja bym chciała, żeby się udało. byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie :) czego i Wam życzę :)

    kascok lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawiam zdjęcie tego testu z dzisiaj.
    2ikfel0.jpg

    Marlena, jeżeli u mnie ciąża się potwierdzi, to wyjdzie na to, że odpuszczenie sobie i wyluzowanie jest najlepszą receptą na zafasolkowanie... trzymam kciuki również za Ciebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 11:46

    ancymonek lubi tę wiadomość

    aohx3e3.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Kascok :)

    no ja coś tam na tym teście widzę. a możesz przypomnieć który to dpo?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widze wyraznie cien :)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz Kascok, jeszcze nie wszystko stracone :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję aktualny wykres w miniaurze. Teoretycznie 10DPO, ale ten cykl był tak dziwny... ja owulacje czulam ze trzy razy w tym miesiącu, temp wzrastała i opadała. Dla mnie wszystko to bardzo dziwne.

    aohx3e3.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo to ma prawo jeszcze być słabo widoczna ta kreska. widzę, że nie tylko ja choruję na niecierpliwość :P czasem 12dpo a czasem nawet w terminie @ nie widać nic.

    poczekaj jeszcze mimo tego że cykl dziwny jak mówisz. ja od owu ciągle czuję jakieś kłucia i ciągle się potem zastanawiam co to może znaczyć.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zasadzie w ogóle nie brałam tego cyklu pod uwagę. Wczoraj jak przygotowywałam obiad, zaczęło mnie mdlić, potem wymiotowałam i coś mnie tknęło żeby zrobić test... Jakoś tego nie czuję, żeby to było już teraz, że to ten cykl. Totalne zaskoczenie te cienie. Pojutrze się okaże, czy to pomyłka testów, czy jednak bąbelek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 13:02

    aohx3e3.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kascok, a długo się staracie?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad 8 miesięcy. Więc nie najdłużej. W maju lekarz powiedział mi, że jeżeli w ciągu kolejnych trzech miesięcy nie zajdę w ciążę, a moje cykle samoistnie się nie wyregulują, to będziemy robić badania i wspomagać się w razie czego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 13:18

    aohx3e3.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JESTEM W CIĄŻY DZIEWCZYNY :) Dziś zrobiłam test i są dwie kreski :)
    Takie same jak u Kascok :)

    kascok, Zuza_22, kaka470, meggi90, Truskaweczka250, Aga26, k91, Doti87 lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super gratuluję :D :D <3 Jak się czujesz Baloniku? Jakies objawy oprócz dwóch krech? Ja dziś od rana mdłości. Nic mi nie smakuje. Nawet ciacho z truskawkami galaretką i kremem mascarpane stawało mi w gardle. Wczoraj też mdłości i wymioty. Ale podchodzę jeszcze z rezerwą, poczekam na betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 13:28

    aohx3e3.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowy balonik gratki :-*

    U mnie to 1cs o druga ciaze. W listopadzie mialam usuwana strsznie rozlegla nadzerke, po zabiegu musialam odczekac minimum 6 mcy noni w czerwcu rozpoczelismy starania. Jesli sie uda to bede musiala jeszcze tydzien wytrzymac z ta wiedza bo na poczatku lipca sa urodziny tzta i bylby fajny prezent :)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kascok, 8 mies to jeszcze nie jest długo, ale dobrze, że już zaczynacie coś z tym robić. ja gdybym wiedziała, że tak będzie to trwało to też wcześniej bym poszłą na jakieś leczenie. ale jeśli Ci już ciasto z mascarpone i truskawkami nie smakuje to już nie mam wątpliwości :P smaka tylko narobiłaś :P

    KolorowyBalonik!! Super!!! Gratulacje, widzę że nie możesz uwierzyć :)

    Ancymonek , każda okazja jest dobra na taki prezent :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowybalonik super! Ogromne gratulacje <3

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ