X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba sporo czerwcówek jeszcze się nie ujawniło czy się udało czy nie patrząc na naszą czerwcową listę?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis plamienie wiec pewnie w @ sie przemieni

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wskoczyłam na lipiec przez pozna owulacje ale pisze na bieżąco co i jak hihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś cały dzień w biegu ;)
    Testy dwa pozytywne, okresu brak, nie mogę uwieerzyć, że to ciążą :)))

    SusannaDean, pilik lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na Betę, wynik ma być o 19.00. Wyszłam dziś wcześniej z pracy, bo brzuch mnie pobolewał i lekko kłuł. Nie jakoś mocno, ale intuicja mi podpowiedziała, żeby pójść się położyć. W domu od razu zasnęłam i obudził mnie dość silny ból brzucha, podobny do tego jaki mam przed okresem. Po minucie minął, ale trochę się przestraszyłam. Nie wiem czy się tym martwić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 15:04

    aohx3e3.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kascok, nie martw się na zapas.

    KolorowyBalonik, uwierz i ciesz się :)

    Monia26, widocznie trochę dłużej musisz poczekać tak jak i ja :/

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy takie plamienie przed okresem jest normalne ? Zawsze mialam odrazu @ a teraz 2 raz juz plamienie najpierw

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia26 wrote:
    Dziewczyny czy takie plamienie przed okresem jest normalne ? Zawsze mialam odrazu @ a teraz 2 raz juz plamienie najpierw
    U mnie plamienia przed okresem a później w trakcie cyklu a nawet po stosunku zwiastowały polipa w macicy....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jednak coś jest nie halo, masz zdrową córkę, więc genetyka powinna byc w porządku, na chłopski rozum, nie ma takich przypadków, żeby 3 ciąże stracić. Nie mogłabys pogadać z lekarzem o zastrzykach z heparyny? Wiele kobiet nie ma zdiagnozowanego a udaje im sie przy clexane właśnie.....

    Dziewczyny, wetne znów się w temat, ale to, ze jest jedno dziecko i jest zdrowe nie oznacza dobrej genetyki. Nie jestem lekarzem, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale moja przyjaciółka urodziła z 1cs zdrowego chłopaka, a potem 3 razy poroniła, najpóźniej w 12tc...Miała jakieś mutacje i musiała przyjmowac jakieś dotakowe leki + heparynę. Także u niej nie zadziałała ta zasada zeby próbować do skutku, bo jak ma się jedno to i z drugim się uda...

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 42,9 :) Jestem w ciąży <3

    Doti87, Nuteczka91, SusannaDean, pilik, Zuza_22, kaka470, MamaNl, Mama-Ali lubią tę wiadomość

    aohx3e3.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kascok!!!! Super wiadomości :-*

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kascok wrote:
    Ja dziś testowałam znów. Niestety dziś negatyw. To znaczy majaczy tam jakiś cień ale bardzo bladziutki. Wczoraj krecha była widoczna a dziś ledwo ledwo :( Wczoraj testowałam bobo testem, a dziś alpha med. Małpa wyznaczona na piątek więc jeszcze czekam co będzie. Ale jestem skołowana :(
    Z objawów mam bóle podrzusza. Raz silne jak na @ raz kłucie jajnika jak na owulację. Wczoraj cały dzień miałam nudności, które skończyły się wymiotami. Więc niby się zgadza z wczorajszym testem, ale ten dzisiejszy... :(

    No cóż proszę o dopisanie mnie do testowania na 30 czerwca.

    Wczorajszy test:

    14to9ky.jpg

    Moja droga, ja testowałam bobo testem to miałam ładna kreche, a na pre tescie nie było praktycznie nic ;), głowa do góry, znów bete, powtórz, wszystko bedzie ok.

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    U mnie plamienia przed okresem a później w trakcie cyklu a nawet po stosunku zwiastowały polipa w macicy....

    O kurcze, ja w trakcie cyklu ani po stosunku plamien nie mam tylko przed @ drugi raz. Co najdziwniejsze pojawilo sie to jak zaczelismy sie starac o dziecko wczesniej bylo ok

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kascok wrote:
    Beta 42,9 :) Jestem w ciąży <3
    A w którym dniu po owu robiłaś? Chciałam się zapytać też o sluz
    Czy zauważyłaś zmiany ?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Dziewczyny, wetne znów się w temat, ale to, ze jest jedno dziecko i jest zdrowe nie oznacza dobrej genetyki. Nie jestem lekarzem, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale moja przyjaciółka urodziła z 1cs zdrowego chłopaka, a potem 3 razy poroniła, najpóźniej w 12tc...Miała jakieś mutacje i musiała przyjmowac jakieś dotakowe leki + heparynę. Także u niej nie zadziałała ta zasada zeby próbować do skutku, bo jak ma się jedno to i z drugim się uda...
    Dobrze wiedzieć, czyli warto się diagnozować ciagle


    aa :(

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Dziewczyny, wetne znów się w temat, ale to, ze jest jedno dziecko i jest zdrowe nie oznacza dobrej genetyki. Nie jestem lekarzem, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale moja przyjaciółka urodziła z 1cs zdrowego chłopaka, a potem 3 razy poroniła, najpóźniej w 12tc...Miała jakieś mutacje i musiała przyjmowac jakieś dotakowe leki + heparynę. Także u niej nie zadziałała ta zasada zeby próbować do skutku, bo jak ma się jedno to i z drugim się uda...

    Niestety! Np. Przy trombofilii może tak być. Wszystko zależy od wieku i ogólnego stanu zdrowia,przy mutacjach nawet przeziębienie może być bardzo przykre w skutkach, tak mi hematolog mówiła. Często tez kobiety w ciąży biorą dhupaston a przy trombofilii ten lek (i różne inne hormonalne) zwiększają krzepliwość + ciąża i brak heparyny - dhupaston szkodzi zamiast wspomagać :(. Dlatego właśnie pierwsze ciąże często są bezproblemowe bo kobieta młodsza..! Moja mama urodziła dwójkę, później poroniła, urodziła następne poroniła dwojke, urodziła czwarte ale miała bardzo duże problemy z donoszeniem ciąży. Kolejne dwie ciąże bez problemu, a później jeszcze jedną poroniła. W tamtych czasach nikt badań nie robił nawet przy czterech poronieniach. A teraz okazało się że ma mutacje leiden, przez która najprawdopodobniej były problemy. No ale jak widzicie - nie ma reguły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 20:20

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kascok super :D
    Ogromne gratulacje :) nie martw sie testem to prawda, że test testowi nie równy ponizej test na gorze to 10pink super czuły z porannego moczu, ponizej bobo test żółty 25 zrobiony o 19, różnica ogromna :O
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/708a7f1fed17.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 20:29

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik nie miałam pojęcia, że duphaston może szkodzić przy złej krzepliwości :O

  • kascok Przyjaciółka
    Postów: 112 110

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny jeszcze to do mnie nie dociera:D
    Ja mam 11Dpo, sluzu miałam dużo przez osiem dni i był taki wodnisty, biały, taki aksamitny :) I było hi zdecydowanie więcej niż zwykle.

    aohx3e3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    pilik nie miałam pojęcia, że duphaston może szkodzić przy złej krzepliwości :O

    Jeżeli jest brany z heparyną nie może, ale jeżeli nie to loteria... przy leidenie tak na pewno jest, dlatego mam wskazanie że jakbym miała w cyklu wprowadzać dupka to z zastrzykami. No a w ciąży tym bardziej..!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ