X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Niby można ale nie wiem mam ochotę pozabijac kogoś dziś centralnie tak mnie zaczęło wszystko wkurzać..... wrr
    oj hormony szaleją czyżby....jeszcze nie całe 3 dni:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A mój mnie dzisiaj wkurza !!! Odkąd go zobaczyłam wszystkie nerwy na niego wylałam ..jestem zła mega !!! wrr i nie wiem o co i sie na chłopie wyżywam, posprzątałam na glancuś kuchnię umyłam podłogi a i tak mnie nosi z nerwów
    Czasem mam tak samo :D wkurza mnie jak tylko wchodzi do domu po pracy chociaż jeszcze butów nie zdążył zdjąć. To po prostu trzeba przetrwać. Przynajmniej u nas tak jest, wtedy on cały dzień stara się schodzić mi z drogi a ja tylko na niego fukam. Wieczorem każde śpi po swojej stronie łóżka i nawet małym palcem u nogi mnie nie dotknie. A ja głupia nie mogę zasnąć bo mnie nie przytula a w sumie co się chłopu dziwić jak go cały dzień opieprzam za jakieś drobiazgi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 21:28

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, mój mąż takie poje koktajle i masło orzechowe bez soli daje z olejem kokosowym i różnymi dodatkami, po treningu :D Biega i szykuje się do maratonu teraz

    Oj ja sama nie wiem ale chyba to, że jeszcze nic nie wiem tak mnie wku..rwia, że mam ochotę coś stłuc...gdyby nie te plamienie wczoraj.......bosz ale mi namieszało...

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Czasem mam tak samo :D wkurza mnie jak tylko wchodzi do domu po pracy chociaż jeszcze butów nie zdążył zdjąć. To po prostu trzeba przetrwać. Przynajmniej u nas tak jest, wtedy on cały dzień stara się schodzić mi z drogi a ja tylko na niego fukam. Wieczorem każde śpi po swojej stronie łóżka i nawet małym palcem u nogi mnie nie dotknie. A ja głupia nie mogę zasnąć bo mnie nie przytula a w sumie co się chłopu dziwić jak go cały dzień opieprzam za jakieś drobiazgi
    mój też raczej schodzi mi z drogi nie próbuję dyskutować czeka aż skończę swój monolog.On jest tym spokojniejszym w naszym małżeństwie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 21:39

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mój też raczej schodzi mi z drogi nie próbuję dyskutować czeka aż skończę swój monolog.On jest tym spokojniejszym w naszym małżeństwie
    Mój też spokojniejszy, ale dziś nawrzeszczałam o nic na niego i mu dogryzałam a nic mi nie zrobił :(

    Ale teraz mu usmażyłam kotlety do burgerów na kolacje jak wróci z treningu... :* Bo mi teraz przykro

    W ogóle to chyba się popłaczę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 21:40

    Cheresta, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem czy mój jest spokojniejszy ode mnie... Też ma swoje humorki i czasem wraca nabuzowany bo w pracy coś tam się wydarzyło i jak trafi na mój nie najlepszy dzień to bywa burzliwie między nami. Ale raczej na krótko dzień czy dwa i jest spoko
    Tym bardziej teraz bym bardzo chciała żeby się udało bo jest między nami bardzo dobry czas. Wiem że on mocno na to czeka

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też czeka i jest mi bardzo przykro że się nie da....noo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ćwiczy na "bicki" :D I przytył od ślubu przez ćwiczenia prawie 20kg. Fajnie wygląda. Nie przegiął całe szczęście jeszcze:) A że ja do małych nie należę, pasuje do mnie :P hehehe

    Ja bardzo się nie wkurzam. Może przez to, że dużo w pracy jestem. A jak w domu jestem to biegam z odkurzaczem, mopem, piorę i gotuję a potem znowu sprzątam :P

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Mój też spokojniejszy, ale dziś nawrzeszczałam o nic na niego i mu dogryzałam a nic mi nie zrobił :(

    Ale teraz mu usmażyłam kotlety do burgerów na kolacje jak wróci z treningu... :* Bo mi teraz przykro

    W ogóle to chyba się popłaczę
    Powinien zrozumieć że to tylko huśtawka nastrojów, te wszystkie leki, badania, obserwacje, samopoczucie - to nie zostaje bez śladu. To się liczy że teraz zrobiłaś coś tylko dla niego, dla jego przyjemności. Emocje opadły i zdałaś sobie sprawę że pojechałaś za ostro

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale najlepsze, że on nie ma pretensji jak przesadzam to mi nie odpowiada od razu tylko jak się uspokoję dopiero...to jest dobry człowiek.

    Teraz jest szczupły ma mięśnie od biegania a w planach po zrobieniu formy będzie znowu sport walki :)

    Madzia oddaj mi trochę twojej chęci do sprzątania :D Ja jestem leń, ale nie powiem dziś porobiłam

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Mój ćwiczy na "bicki" :D I przytył od ślubu przez ćwiczenia prawie 20kg. Fajnie wygląda. Nie przegiął całe szczęście jeszcze:) A że ja do małych nie należę, pasuje do mnie :P hehehe

    Ja bardzo się nie wkurzam. Może przez to, że dużo w pracy jestem. A jak w domu jestem to biegam z odkurzaczem, mopem, piorę i gotuję a potem znowu sprzątam :P
    czyli jesteś typem kobiety co nie usiedzi długo w jednym miejscu hihi
    też tak czasem mam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 22:11

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    czyli jesteś typem kobiety co nie usiedzi długo w jednym miejscu hihi
    też tak czasem mam :-)
    Energia rozpiera, też tak chcę :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ale najlepsze, że on nie ma pretensji jak przesadzam to mi nie odpowiada od razu tylko jak się uspokoję dopiero...to jest dobry człowiek.

    Teraz jest szczupły ma mięśnie od biegania a w planach po zrobieniu formy będzie znowu sport walki :)

    Madzia oddaj mi trochę twojej chęci do sprzątania :D Ja jestem leń, ale nie powiem dziś porobiłam
    mój to chudzielec okropny ma 182 i waży coś koło 62 kg

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Mój też spokojniejszy, ale dziś nawrzeszczałam o nic na niego i mu dogryzałam a nic mi nie zrobił :(

    Ale teraz mu usmażyłam kotlety do burgerów na kolacje jak wróci z treningu... :* Bo mi teraz przykro

    W ogóle to chyba się popłaczę
    po takiej kolacyjce pewnie zapomni o twoim złym humorku:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    po takiej kolacyjce pewnie zapomni o twoim złym humorku:-)
    Tez szczupły no :) Mój ma 188 cm a ja 153 :D :D

    No mam nadzieje bo dobra wołowina naprawdę :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zbieram się już spać
    dobranoc:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tez szczupły no :) Mój ma 188 cm a ja 153 :D :D

    No mam nadzieje bo dobra wołowina naprawdę :)
    oj nie pogardziłabym :-)ja mam 173

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2017, 22:24

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    dziewczyny zbieram się już spać
    dobranoc:-)
    dobranoc :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny. Moja owulka zbliża się wielkimi krokami! Starania typowo pod dzidziusia rozpoczęte ale na większym lajcie niż zawsze :) za mną weekend imprez, najpierw wypad z koleżankami na dyskotekę gdzie skakałam do rana (a byłam w pracy do 22), wczoraj impreza u koleżanki na wsi z rodzinami, moje dziecko taplało się w błocie jak szalone:D a dziś obiad u teściów i działka. Za Tydzień znowu pełen wrażeń bo w piątek koncert disco polo na który idę z mamą, sobota to wypad z koleżanka bo przylatuje do Polski a niedzielny obiad zjemy u mojej mamy. Rano na 6:30 idę do pracy:(

    Trzymam kciuki za Was!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mąż wrócił i od razu lepszy humor!:-)
    Pogoda ładna. Jeszcze gdyby to był piątek, to w ogóle:-P

    Mnie energia mało rozpiera;-) Bo po każdym takim dniu szybko padam na twarz. A sprzątać uwielbiam! I zazwyczaj mam czysto. Do tego podłogi też muszę mieć czysciutkie, bo na boso ciągle chodzę.

    Mój Mąż ma 186 cm i waży 89 kg. A ja 170 cm waga mogłaby być lepsza, ale postaram się do początku sierpnia zrzucić jeszcze 3 i będzie spoko. Waga obecnie 66 kg.

    Agniesia powodzenia!!!! :-)

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ