X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka

Wysłany: 9 lipca 2017, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja we wtorek jadę do Zakopanego, wyszło spontanicznie, bo o urlopie dowiedziałam się w piątek. Nie mam jeszcze zarezerwowanej miejscówki w Zakopcu. Dwa pierwsze dni będę w Krakowie.

Znacie jakieś fajne hostele, kwatery, jakieś tam Wille u Bacy gdzie jest w łazience wanna??? Bo kurczę wszędzie gdzie szukam wanny brak.

18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/

Wysłany: 9 lipca 2017, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj wyniki reszty hormonow i prolaktyna -17ng.
    No nieznacznie podwyższona, gdy się patrzy na normy dla strajacych 10-12 ng.
    Możliwe ze mój gin- endokrynolog nic z nią nie zrobi bo stwierdzi ze w normie i nie ma co brać hormonow.
    A widzę go dopiero w sierpniu, wiec postanowiłam ze zbije ta prolaktyne wit B6.

18cs

Wysłany: 9 lipca 2017, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    boję się mieć jakąkolwiek nadzieję a żeby się tak nie zadręczać jutro robię test

Trzymam kciuki. Będzie dobrze:)))

Rene lubi tę wiadomość

18cs
  • Rene Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    Trzymam kciuki. Będzie dobrze:)))
    dzięki przydadzą się jak nie za ten test to za nowy cykl:-)

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    Możliwe ze mój gin- endokrynolog nic z nią nie zrobi bo stwierdzi ze w normie i nie ma co brać hormonow.
    a jakie masz TSH?

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    boję się mieć jakąkolwiek nadzieję a żeby się tak nie zadręczać jutro robię test
    Jak dla mnie też to są jaja bo odbiła więc chyba coś mogłoby z tego być, nie robię też sobie nadziei, ale zaczęłam wierzyć, że może....ty jutro a ja w środę dopiero

• Rene Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak dla mnie też to są jaja bo odbiła więc chyba coś mogłoby z tego być, nie robię też sobie nadziei, ale zaczęłam wierzyć, że może....ty jutro a ja w środę dopiero
    oj my biedne...musimy dać radę

SusannaDean lubi tę wiadomość

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    A ja we wtorek jadę do Zakopanego, wyszło spontanicznie, bo o urlopie dowiedziałam się w piątek. Nie mam jeszcze zarezerwowanej miejscówki w Zakopcu. Dwa pierwsze dni będę w Krakowie.

Znacie jakieś fajne hostele, kwatery, jakieś tam Wille u Bacy gdzie jest w łazience wanna??? Bo kurczę wszędzie gdzie szukam wanny brak.
    no niestety nie pomogę:-(

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • WhyMe Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    Nie martw się prolaktyna ja za każdym razem miałam 17 a raz 19ng i bez problemu zaszłam w ciąże a te normy do 12ng to chyba kogoś wymysł , jeśli masz owulke to wszystko będzie Ok

w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prolaktynie się nie znam niestety zawsze miałam niską koło 7 i nie było tematu, ale skoro lekarz mówi, że nie trzeba hormonów to ok jest ! :)

• Rene Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też mnie już wkurzył z pytaniem ,,kochanie udało się?''a niby skąd ja mam to wiedzieć

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie pyta, czeka :P
    Choć te ogórki kiszone, to już myślał. Nie wiem, chyba mnie naszło, bo mam niedobór wit. C?

Rene :) okresu nie ma? Test nie wyszedł...bo może za wcześnie.

• Rene Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Mój nie pyta, czeka :P
    Choć te ogórki kiszone, to już myślał. Nie wiem, chyba mnie naszło, bo mam niedobór wit. C?

Rene :) okresu nie ma? Test nie wyszedł...bo może za wcześnie.
    mój w poprzednich też nie pytał teraz go tak naszło i jak ja mam mu zrobić niespodziankę?bo juz mam fajny plan jak mu przekazać dobrą nowinę jak nie teraz to za miesiąc
    czekam do jutra

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mój też zacznie. Ale mi dosłownie na punkcie Męża odwaliło :P Coś zrobił, że tylko się kleję do Niego :P Ovu nadchodź szybko!!!!

Rene lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mnie dzisiaj wkurza !!! Odkąd go zobaczyłam wszystkie nerwy na niego wylałam ..jestem zła mega !!! wrr i nie wiem o co i sie na chłopie wyżywam, posprzątałam na glancuś kuchnię umyłam podłogi a i tak mnie nosi z nerwów

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - może coś przekąś?

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Susanna - może coś przekąś?
    byłam na szejku z masła orzechowego w kfc... połowa dziennych kalorii :( i mam to w nosie

Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

• Rene Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    byłam na szejku z masła orzechowego w kfc... połowa dziennych kalorii :( i mam to w nosie
    mniam:-) i dobrze od czasu do czasu można sobie dogodzić:-)

Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mniam:-) i dobrze od czasu do czasu można sobie dogodzić:-)
    Niby można ale nie wiem mam ochotę pozabijac kogoś dziś centralnie tak mnie zaczęło wszystko wkurzać..... wrr

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 lipca 2017, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię w domu szejki z masłem orzechowym, mlekiem kokosowym, bananem, nasionami chia i odżywką białkową. Ale nie dla siebie, bo po takiej bombie, to sama bym nią się stała:P

Susanna pomyśl sobie, że to nie byłoby zdrowe, jak się okaże, że...

Rene, SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ