X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja we wtorek jadę do Zakopanego, wyszło spontanicznie, bo o urlopie dowiedziałam się w piątek. Nie mam jeszcze zarezerwowanej miejscówki w Zakopcu. Dwa pierwsze dni będę w Krakowie.

    Znacie jakieś fajne hostele, kwatery, jakieś tam Wille u Bacy gdzie jest w łazience wanna??? Bo kurczę wszędzie gdzie szukam wanny brak.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj wyniki reszty hormonow i prolaktyna -17ng.
    No nieznacznie podwyższona, gdy się patrzy na normy dla strajacych 10-12 ng.
    Możliwe ze mój gin- endokrynolog nic z nią nie zrobi bo stwierdzi ze w normie i nie ma co brać hormonow.
    A widzę go dopiero w sierpniu, wiec postanowiłam ze zbije ta prolaktyne wit B6.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    boję się mieć jakąkolwiek nadzieję a żeby się tak nie zadręczać jutro robię test

    Trzymam kciuki. Będzie dobrze:)))

    Rene lubi tę wiadomość

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    Trzymam kciuki. Będzie dobrze:)))
    dzięki przydadzą się jak nie za ten test to za nowy cykl:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    Odebrałam dzisiaj wyniki reszty hormonow i prolaktyna -17ng.
    No nieznacznie podwyższona, gdy się patrzy na normy dla strajacych 10-12 ng.
    Możliwe ze mój gin- endokrynolog nic z nią nie zrobi bo stwierdzi ze w normie i nie ma co brać hormonow.
    A widzę go dopiero w sierpniu, wiec postanowiłam ze zbije ta prolaktyne wit B6.
    a jakie masz TSH?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    boję się mieć jakąkolwiek nadzieję a żeby się tak nie zadręczać jutro robię test
    Jak dla mnie też to są jaja bo odbiła więc chyba coś mogłoby z tego być, nie robię też sobie nadziei, ale zaczęłam wierzyć, że może....ty jutro a ja w środę dopiero

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak dla mnie też to są jaja bo odbiła więc chyba coś mogłoby z tego być, nie robię też sobie nadziei, ale zaczęłam wierzyć, że może....ty jutro a ja w środę dopiero
    oj my biedne...musimy dać radę

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    A ja we wtorek jadę do Zakopanego, wyszło spontanicznie, bo o urlopie dowiedziałam się w piątek. Nie mam jeszcze zarezerwowanej miejscówki w Zakopcu. Dwa pierwsze dni będę w Krakowie.

    Znacie jakieś fajne hostele, kwatery, jakieś tam Wille u Bacy gdzie jest w łazience wanna??? Bo kurczę wszędzie gdzie szukam wanny brak.
    no niestety nie pomogę:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 9 lipca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeandFaith wrote:
    Odebrałam dzisiaj wyniki reszty hormonow i prolaktyna -17ng.
    No nieznacznie podwyższona, gdy się patrzy na normy dla strajacych 10-12 ng.
    Możliwe ze mój gin- endokrynolog nic z nią nie zrobi bo stwierdzi ze w normie i nie ma co brać hormonow.
    A widzę go dopiero w sierpniu, wiec postanowiłam ze zbije ta prolaktyne wit B6.
    Nie martw się prolaktyna ja za każdym razem miałam 17 a raz 19ng i bez problemu zaszłam w ciąże a te normy do 12ng to chyba kogoś wymysł , jeśli masz owulke to wszystko będzie Ok

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prolaktynie się nie znam niestety zawsze miałam niską koło 7 i nie było tematu, ale skoro lekarz mówi, że nie trzeba hormonów to ok jest ! :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też mnie już wkurzył z pytaniem ,,kochanie udało się?''a niby skąd ja mam to wiedzieć

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie pyta, czeka :P
    Choć te ogórki kiszone, to już myślał. Nie wiem, chyba mnie naszło, bo mam niedobór wit. C?

    Rene :) okresu nie ma? Test nie wyszedł...bo może za wcześnie.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Mój nie pyta, czeka :P
    Choć te ogórki kiszone, to już myślał. Nie wiem, chyba mnie naszło, bo mam niedobór wit. C?

    Rene :) okresu nie ma? Test nie wyszedł...bo może za wcześnie.
    mój w poprzednich też nie pytał teraz go tak naszło i jak ja mam mu zrobić niespodziankę?bo juz mam fajny plan jak mu przekazać dobrą nowinę jak nie teraz to za miesiąc
    czekam do jutra

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mój też zacznie. Ale mi dosłownie na punkcie Męża odwaliło :P Coś zrobił, że tylko się kleję do Niego :P Ovu nadchodź szybko!!!!

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mnie dzisiaj wkurza !!! Odkąd go zobaczyłam wszystkie nerwy na niego wylałam ..jestem zła mega !!! wrr i nie wiem o co i sie na chłopie wyżywam, posprzątałam na glancuś kuchnię umyłam podłogi a i tak mnie nosi z nerwów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - może coś przekąś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Susanna - może coś przekąś?
    byłam na szejku z masła orzechowego w kfc... połowa dziennych kalorii :( i mam to w nosie

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    byłam na szejku z masła orzechowego w kfc... połowa dziennych kalorii :( i mam to w nosie
    mniam:-) i dobrze od czasu do czasu można sobie dogodzić:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mniam:-) i dobrze od czasu do czasu można sobie dogodzić:-)
    Niby można ale nie wiem mam ochotę pozabijac kogoś dziś centralnie tak mnie zaczęło wszystko wkurzać..... wrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię w domu szejki z masłem orzechowym, mlekiem kokosowym, bananem, nasionami chia i odżywką białkową. Ale nie dla siebie, bo po takiej bombie, to sama bym nią się stała:P

    Susanna pomyśl sobie, że to nie byłoby zdrowe, jak się okaże, że...

    Rene, SusannaDean, jagodowa91 lubią tę wiadomość

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ