X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Są opinie naukowców że piersi po zakończeniu karmienia nigdy już nie są do końca uśpione. Generalnie do ok dwoch lat po zakonczeniu karmienia moze sie pojawiac w nich nieco pokarmu.
    Moja córka ma 7 lat i do dzisiaj czasami leci mi mleko z jednej piersi :)

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PO karmieniu pokarm może się utrzymywać do dwóch lat - jest to naturalna sprawa. Nie leci oczywiście tak jak przy karmieniu, ale własnie przy nacisnieciu kropelki mogą sie pojawić.
    Syna karmiłam 14 miesiecy, pokarm pojawia się nadal a ma 2 latka.

    Sanka podpisuję się pod tym co piszesz, hafija super pisze o karmieniu, cieszę się, ze zmienia się u nas pojęcie na temat karmienia piersią, chociaż niestety w sieci sporo hejtu odonośnie karmienia, braku karmienia, mleka modyfikowanego itd.

    Sanka lubi tę wiadomość

    Jagna <3 15.04.2018
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 22 Dc, 8-9 dpo.
    9 dni temu brałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka.
    Dwa dni temu(środa) zrobiłam test o czułości 10, żeby sprawdzić czy utrzymuje się jeszcze hormon.
    Test wyszedł negatywny.
    Wczoraj z samego rana zrobiłam kolejny test o czułości 25.I jest druga kreska, nie wiem czy mam się już cieszyć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 10:47

    Aife, MysiaMarysia, Sońkaa lubią tę wiadomość

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, witam moje Kochane. jestem już po urlopie, troszkę odpoczęłam, troszkę porobiłam zapasy i wróciłam do pracy :) oczywiście nie udało mi się wszystkiego tu przeczytać, także nadrabiać będę później.

    kolejny miesiąc z dupkiem prawdopodobnie zakończy się jak zwykle :/ dziś 24dc zrobiłam rano test i nic :/ czyli prawie na pewno nic znowu nie wyszło. mówię prawie bo do końca nie wiem kiedy była owulka bo nie miałam żadnego monitoringu, dlatego mam jeszcze jakąś cząstkę nadziei. zwykle owu mam gdzieś około 11dc i tak obstawiając i teraz dziś jest 13dpo. jeśli dobrze obstawiłam dziś powinno już coś wyjść a kupiłam superczuły test.

    pomijając to, a wracając do dupka mam nadzieję, że go więcej nie dostanę!! czuję sie po nim fatalnie, mam wahania nastroju i to zazwyczaj w pierwszych dniach zażywania. w tym miesiącu zdażyło mi się nawet płakać i sama nie wiem co się ze mną dzieje. do tego te mdłości po pierwszych dwóch tabletkach i wzdęcia . ten lek jest okropny. a na dodatek nie pomaga mi.

    jeszcze mam pytanko do bardziej doświadczonych z nim kobitek. czy po pierwszej serii przyjmowania 16-25dc jeśli owu wypada 11dc to może w kolejnym cyklu przesunąć się owulacja na jakiś późniejszy termin? np z 11dc na 13-14? mi cykl po dupku wydłużyłsię z 25 na 28dni ale z tego co wiem dupek poprawia tylko drugą fazę, a nie wiem jak działa w kolejnym cyklu na pierwszą i owulkę.

    pomóżcie kochane

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odważyłam się zapisać do kliniki parens- leczenie niepłodności. W związku z tym mam pytanie: czy któraś z was ma to już za sobą? Jak wygląda pierwsza wizyta? Czego się spodziewać?

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aife wrote:
    Odważyłam się zapisać do kliniki parens- leczenie niepłodności. W związku z tym mam pytanie: czy któraś z was ma to już za sobą? Jak wygląda pierwsza wizyta? Czego się spodziewać?

    Spodziewaj się wielu szczegółowych pytań, przedstaw waszą historię leczenia. jeśli masz jakieś wątpliwości wszystko zapisz sobie na karteczce i o wszystko pytaj, nawet jak to wg lekarza błahostki. najlepiej idźcie oboje na pierwszą wizytę i nie daj sobie wmówić od razu na pierwszej wizycie że tylko in vitro podziała.

    powodzenia

    Aife lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Aife Autorytet
    Postów: 303 242

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 dziękuje :*

    In vitro -wrzesien +ah beta 13 dpt 282
    ganns65ge86jk8bk.png
    Słaba morfologia plemników ( 2 nieudane iui)
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena ja bralam duphaston kilka cykli i owulke miala miedzy 12 a 15 dc. Z druga faza tez bylo roznie. Ciesze sie ze juz go nie biore bo tez mialam takie wahania nastroju ze szok- czasem lepiej bylo sie nie zblizac ;)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati dzięki. szkoda, że nie wiem dokładnie kiedy ta owu była bo mogła być jak zwykle 11dc a mogł dupek podziałać i mogła być później ok 14-15dc. teraz i tak już nic nie zrobię. test jedynie. jeśli to pierwsza opcja to dziś jest 13dpo i test negatyw, jeśli druga to dziś jest 10dpo i możliwe że jeszcze za wcześnie na test ale starania wtedy był słabe więc tym bardziej nic :/

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam, Bluecat, dziś też co chwila do łazienki sprawdzać, czy jest @?:D Ja tak :P Nadal czuję brzuch trochę jak na @, ale nadzieja umiera ostatnia. Może doczekam do jutrzejszego testowania!:)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nodemo jakiś czas temu ci pisałam ze wroze ciążę. Jesteś 9dpo? Troche za wcześnie zeby świętować. Poczekaj do dnia miesiączki lub zrób test z krwi. Osobiście jestem za poczekaniem. Ja 1 test zrobiłam 10dpo a potem co drugi dzien do dnia spodziewanego okresu. Nie dostałam wiec wiem na pewno ze ciaza.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Nodemo jakiś czas temu ci pisałam ze wroze ciążę. Jesteś 9dpo? Troche za wcześnie zeby świętować. Poczekaj do dnia miesiączki lub zrób test z krwi. Osobiście jestem za poczekaniem. Ja 1 test zrobiłam 10dpo a potem co drugi dzien do dnia spodziewanego okresu. Nie dostałam wiec wiem na pewno ze ciaza.
    Tak to będzie jakoś 8-9 dpo.
    Druga kreska wyszła dosyć wyraźna.
    Oczywiście jeszcze się nie nakręcam. Zrobię test w niedziele rano a z krwi w poniedziałek :))))

    Mam takie bóle brzucha co jakiś czas, ze aż wzięłam nospe. Jest lepiej :))))
    No i dużo tego kremowego śluzu...
    muszę wytrzymać jeszcze dwa dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 13:08

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • mamamarysi Przyjaciółka
    Postów: 101 22

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja temp rośnie, ale szyjka nisko, twarda i zamknięta, więc chyba naprawdę nic z tego ;-)

    Marysia 21.12.2016

    c2ce02cf6fc4973cee1f848956fdcf72.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymaj. Pamiętaj na spokojnie. Ja miałam takie same objawy :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo wrote:
    Dzisiaj mam 22 Dc, 8-9 dpo.
    9 dni temu brałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka.
    Dwa dni temu(środa) zrobiłam test o czułości 10, żeby sprawdzić czy utrzymuje się jeszcze hormon.
    Test wyszedł negatywny.
    Wczoraj z samego rana zrobiłam kolejny test o czułości 25.I jest druga kreska, nie wiem czy mam się już cieszyć...
    Moj lekarz wczoraj mówił że pregnyl utrzymuje się 8-9 dni ja dziś jeszcze cień cienia miałam

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nakreciłyście mnie tym, że beta za wcześnie... i się cały czas zastanawiam. Dziś też mdłości i przytulanie porcalany. Do @ jeszcze 4 dni...

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Dziewczyny nakreciłyście mnie tym, że beta za wcześnie... i się cały czas zastanawiam. Dziś też mdłości i przytulanie porcalany. Do @ jeszcze 4 dni...
    To może warto powtórzyć betę :)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa zrób jeszcze raz teścik w dniu spodziewanej @ ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa Mi88,nodemo,mamamarysi cały czas trzymam kciuki:-)

    mi88 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Mati dzięki. szkoda, że nie wiem dokładnie kiedy ta owu była bo mogła być jak zwykle 11dc a mogł dupek podziałać i mogła być później ok 14-15dc. teraz i tak już nic nie zrobię. test jedynie. jeśli to pierwsza opcja to dziś jest 13dpo i test negatyw, jeśli druga to dziś jest 10dpo i możliwe że jeszcze za wcześnie na test ale starania wtedy był słabe więc tym bardziej nic :/
    Marlena tak to jest z tymi lekami :/
    to kiedy powtarzasz teścik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 13:49

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ