X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene - 6 tydzien to może być za wcześnie. Pęcherzyk ciążowy będzie, ale na serduszko możesz jeszcze poczekać tydzien albo i dwa. W innym wątku dziewczyna się zamartwiała, że serduszko za wolno biło, a okazało się że to były pierwsze dni i wszystko ok, ale stresu się najadła co nie miara! Ja bym odczekała chyba chociaż tydzień i poszła na tamtą drugą wizytę...

    Jagodowa, na Twoim miejscu by mnie pewnie skręciło i jutro z rana bym nasikała :p...

    Dziewczyny którym po tylu latach jakieś kropelki mleka jednak lecą - zbadajcie sobie prolaktyne, progesteron i sprawdźcie na monitoringu czy jest owulacja!! Jeżeli jest, a progesteron ładny to pewnie nie ma się co przejmować, ale to jest typowy objaw problemów z wysoką prolaktyną, przez którą nawet jak dochodzi do owulacji to może być za niski progesteron żeby później ciążę utrzymać. Sprawdźcie to żeby uniknąć niepotrzebnej straty... czasami lepiej się z miesiąc czy dwa przeleczyć niż przezywać stratę...

    Rene, jagodowa91, mi88 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mamamarysi Przyjaciółka
    Postów: 101 22

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jakby progesteron był niski, to byłaby chyba krótka faza lutealna czy nie?

    Marysia 21.12.2016

    c2ce02cf6fc4973cee1f848956fdcf72.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa, ale zagadkę mamy z Tobą ;) No, no ciekawe jak się sytuacja rozwinie, trzymam kciuki :) :*

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamamarysi wrote:
    No ale jakby progesteron był niski, to byłaby chyba krótka faza lutealna czy nie?
    Każdy przypadek jest inny, tak jak np. mój, hormony raczej nie wskazują na owulację, a była, potwierdzone monitoringiem :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • mamaNika Przyjaciółka
    Postów: 85 85

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam, u mnie 10 dpo przechodziłam kolo lab i zrobiłam bete. Negatywna. Testuje we wrześniu :-)Trzymam kciuki za resztę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 17:06

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinek 91 wrote:
    Dziewczyny zafasolkowana - jak tam sie czujecie? jak samopoczucie??

    Jagodowa - Spokojnie, poczekaj jeszcze chwilke i testuj, jeszcze jest szansa!

    Ja dzisiaj byłam na badaniach, zrobiłam TSH, Prolaktyne i progesteron...zobaczymy, co z tego będzie :)
    u mnie nie najlepiej ciągle chce mi się spać:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik nie chcę się znów zastanawiać czy oby nie za wcześnie jak będzie biel. Kasy szkoda na testy :P

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, rozumiem ;) ja przy ostatnim testowaniu tyle wydałam na testy ze teraz taniej przez internet kupiłam i chyba mam 7 z trzech rożnych firm w szafce :p...
    Mama Marysi - krótsza ale nie koniecznie bardzo, u mnie trwała ok 11-11 dni przy bardzo marnym progu. No i bez monitoringu nie jesteś w stanie określić tak naprawde ile trwała fl...

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinek, ja w porządku chociaż bardziej senna i zmęczona. Drzemka dziennie musi być. Na więcej niestety nie mogę sobie pozwolić.
    Kiedy wyniki? Kciuki :-*

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl chyba również nie należy do mnie :( Do @ jeszcze 4 dni, ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test z czułością 10 i poza kreska testową nie było nic więcej, nawet bladego cienia :( Czuje, że jednak nic z tego nie będzie, nie w tym cyklu :(

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Haha, rozumiem ;) ja przy ostatnim testowaniu tyle wydałam na testy ze teraz taniej przez internet kupiłam i chyba mam 7 z trzech rożnych firm w szafce :p...
    Mama Marysi - krótsza ale nie koniecznie bardzo, u mnie trwała ok 11-11 dni przy bardzo marnym progu. No i bez monitoringu nie jesteś w stanie określić tak naprawde ile trwała fl...
    Kupię test w poniedziałek. I już. Weekend w pracy to może nie będę tak myśleć o tym wszystkim :) :P

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa na pewno przeleci!
    Mi w pracy tak leci że nagle koniec tygodnia. Ja chyba świruje z testowaniem i tyle testów bo jakbym wiedziała że się udało to muszę leki od razu włączyć, a że dwie ciąże już straciłam to nie chce do tego znowu dopuścić. Mam nadzieję że we wrześniu będę testowała i będziecie mnie hamować przed za wczesnym testem :p

    jagodowa91, mi88 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Nodemo jakiś czas temu ci pisałam ze wroze ciążę. Jesteś 9dpo? Troche za wcześnie zeby świętować. Poczekaj do dnia miesiączki lub zrób test z krwi. Osobiście jestem za poczekaniem. Ja 1 test zrobiłam 10dpo a potem co drugi dzien do dnia spodziewanego okresu. Nie dostałam wiec wiem na pewno ze ciaza.

    Powinien być 9dpo. A Tobie wyszedł pozytywny w 10dpo?

    Nie mogę dzisiaj funkcjonować, nie dość ze mnie boli to jeszcze mnie strasznie ciągnie jak trochę pochodzę.
    Prawie cały dzień w łóżku.
    Piersi nie są tkliwe,a bolą same z siebie. No i czasami swędzą

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy radę Cię ujarzmić :)

    pilik lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Hej przyłączam się do was, ja również testuję 22.08. Staramy się o drugie dziecko. Mam już 3,5 letnią córkę, w grudniu 2016 poroniłam w 11 tygodniu. A teraz staramy się już 6 cykl.

    Też biorę duphaston i źle na mnie działa, wahania nastroju :/

    To czekanie do terminu miesiączki mnie dobija, nie potrafię o niczym innym myśleć...

    Trzymam kciuki :)
    Ja na duphaston reagowałam dobrze. Przede wszystkim wyregulowal mi cykl.
    Zmieniłam teraz lekarza, który specjalizuje się w niepłodności i in vitro.
    W tym cyklu mi go nie przepisał, twierdząc ze nie pomoże mi to w zajściu w ciąże. Ale jeżeli będę czuła się lepiej biorąc go to nie ma problemu.
    I wyszło tak, ze ten miesiąc jestem bez duphastonu;))
    W poniedziałek idę na betę i zobaczymy co to będzie ...:)

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Jagodowa na pewno przeleci!
    Mi w pracy tak leci że nagle koniec tygodnia. Ja chyba świruje z testowaniem i tyle testów bo jakbym wiedziała że się udało to muszę leki od razu włączyć, a że dwie ciąże już straciłam to nie chce do tego znowu dopuścić. Mam nadzieję że we wrześniu będę testowała i będziecie mnie hamować przed za wczesnym testem :p
    A ja ze względu na Twoje przeżycia będę Cię gonić do testu już 10 dpo ;-) :-*

    pilik lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czuje tylko piersi :) bola a najgorzej jak moj labrador niechcacy albo i chcacy skoczy mi na nie ;) mam ochote udusic malolata :) bardziej senna czulam sie jak pracowalam, teraz na chorobowym nie chce mi sie tak spac ale za to zasypiam jak dziecko :) i poki co zadnych innych objawow nie mam.

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zasypiam jak dziecko i nam problem ze wstaniem rano jak mlody mnie wola, czasem cos w pachwinie pociagnie i tyle. patrzylam sie dzisiaj kiedy bylam na wizycie w pierwszej ciazy to 6t1d i było juz serduszko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomnialam dodac ze jestem strasznie rozchwiana emocjonalnie. Wszystko doprowadza mnie do placzu.

  • mamamarysi Przyjaciółka
    Postów: 101 22

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie do szału, nie wiem co gorsze :-/

    Marysia 21.12.2016

    c2ce02cf6fc4973cee1f848956fdcf72.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ