X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • idalia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Idalia generalnie przeciwwskazań nie ma, ale sprawdź progesteron i endometrium. Jeżeli nie bèdzie poprawy to i tak nie dojdzie do zagnieżdżenia. Możliwe że już wcześniej byłaś w biochemicznej przy takim progu :(. Sprawdź też prolaktyne. U mnie była za wysoko przez co prog za niski

    Robię regularnie wszystkie badania hormonalne i wszystko zawsze miałam w normie... teraz ten progesteron był pewnie wynikiem zbliżającej się miesiączki - gdy spadł poniżej 0,3 pojawiła się @, wiec wszystko dość ksiazkowo. Gdy ostatni raz badałam progesteron pobowulacji (jakieś 4 mce temu) miałam wynik powyżej 17, wiec to tylko potwierdza moja tezę. Chodzę od pol roku ba monitoringi, wiec endometrium tez mam zawsze książkowe, pytanie jak będzie wyglądało po ciazy biochemicznej. Ale @ pełna para wiec powinno się wszystko ładnie oczyścić:)

    Ale pewnie, jutro 3 dzień cyklu i na pewno zrobię prog, PRL i kontrolnie betę czy już spadła

    21 CS :)
    8p3ovfxm5kxchu0y.png
    Beta hcg:
    07.05 133,43
    08.05 228,93
    09.05 403,02
    11.05 998,47
    12.05 1562,79
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie taka sytuacja. 11dpo pink cień cienia od razu z popołudnia. 12dpo strumieniowy Bobo z porannego biel bijaca po oczach. Dziś 13dpo czyli 30 dc znowu pink tez po południu i tez cien ale juz nie cienia. Jutro jadę na betę, trudno pół miasta będzie wiedzialo

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi bobo też nigdy nie wychodziły A inne były już cienie. Dziś miałam bobo i nic

    Existenz lubi tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz kciuki za.betę :-) daj znać jak wyniki :-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    A spróbuj wejść na mój profil... I tak udostępniam wykres...

    Udało się wejść z profilu :) no rzeczywiście, też miałaś późno owulacje i też po najlepszym śluzie. Troche to napawa nadzieją :) jeszcze poczekam, jak w czwartek nie przyjdzie @ to kupuję pinka i testuję! Trzymajcie kciuki :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka trzymam mocno :-)

    Sanka lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz kciukam za betę :-*

  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Udało się wejść z profilu :) no rzeczywiście, też miałaś późno owulacje i też po najlepszym śluzie. Troche to napawa nadzieją :) jeszcze poczekam, jak w czwartek nie przyjdzie @ to kupuję pinka i testuję! Trzymajcie kciuki :)
    Będę trzymała mocno kciuki :)

    Sanka lubi tę wiadomość

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene właśnie czeka na wizytę:) Może będzie serduszko:)

    Angel1988, Sanka, Rene, pilik, justysbp lubią tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze taka mała podpowiedź... Nie wiem czy badacie sobie szyjkę... Ja ją znam jak "własną kieszeń" :D i co mnie zdziwiło i posunęło do tego żeby zrobić jeszcze jeden test to to, że jak wstałam rano zmierzyłam temperaturę i sprawdzałam szyjkę i była nisko, bardzo twarda i zamknięta ale co mnie zdziwiło że była taka dziwnie rozpulchniona na "czubku" :)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 nie znam aż tak swojej szyjki Ale jestem tam od kilku dni taka spuchnieta i wdo środku taka jakby rozpulchniona

  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Gratuluje tym co sie udało, ja niestety już jestem po @, i zaczęłam nowy cykl ;) jestem jakos pełna optymizmu, może tez dlatego, że od poniedziałku urlopik!!! oby Szczawnica przyniosła mi małego góralka!! :D

    Tynka 89 lubi tę wiadomość

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rene i jak po wizycie?

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po wczorajszym ciezszym dniu dzisiaj mam pelno energii i narobilam mase przetworow na zime

    Ellka lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene właśnie czeka na wizytę:) Może będzie serduszko:)
    Witam ale się stęskniłam a ile zaległości mam wybaczcie że nie nadrobię sporo ich jest,widzę że są nowe dziewczyny super witajcie:-)
    A teraz co u mnie dziś z samego rana jestem poza domem na początek badania krwi i moczu potem wizyta u gina po której jestem już spokojna.Zobaczyłam moje szczęscie które ma już 9,5mm i widziałam już bijące serduszko jestem szczęśliwa cudowny widok:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2017, 21:09

    nodemo, mi88, Ellka, Tynka 89, Sanka, justysbp lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Wróciłam do Was na chwilę sprawdzić, co tam :)

    Jestem niecałe dwa tygodnie po pozytywnym teście ciążowym, prawdopodobnie w ciąży biochemicznej (cały czas liczę na to, że nic gorszego).
    Beta była od początku mała i rosła bardzo wolno - dwa dni po terminie @ (16dpo) 55, dwa dni później 81, a tydzień później (wczoraj) - 200. Jest tak mała, że nadal zupełnie nic nie widać na USG.
    Dziś brzuch mnie boli jak na @, śluz się zmienił na taki wodnisto-rozciągliwy i niektóre z tych rozciągliwych części mają trochę inny kolor. Mam więc ogromną nadzieję, że to już koniec i dziś-jutro będzie @. Bałam się tej ciąży pozamacicznej - nadal się boję.
    Jednocześnie mam ogromną nadzieję związaną z następnym cyklem - poczytałam, że często zachodzi się w ciążę zaraz po biochemicznej, bo organizm już jest 'nakręcony' na ciążę, więc może się uda :)

    W sobotę jadę na tydzień na wyprawę rowerową, którą prawie odwołałam po pozytywnym teście. Trochę odetchnę i zbiorę siły :)
    Mocno wierzę w to, że po coś ta ciąża biochemiczna była - może żeby przygotować mój organizm na kolejną, już udaną. A może na te nasze wymarzone bliźniaki :P

    Po urlopie zrobię sobie pakiet badań na mutacje - jeszcze raz dzięki za radę, pilik! Badanie nasienia na razie odpuszczamy - skoro dochodzi do zapłodnienia, to ruchliwość i ilość powinna być OK, a informacja o morfologii nam i tak pewnie nic nie da, bo tego się chyba nie da poprawić - a tylko się zestresujemy i zniechęcimy.

    Trzymajcie kciuki, żeby jak najszybciej przyszła @ i żebym mogła walczyć dalej!

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniska, jakie przetwory naprodukowalas? :-)

    Rene super wieści :-D ja muszę ponad tydzień czekać jeszcze ;-)

    Mi ja w drugim cyklu po biochemicznej zaszlam w zdrową ciążę ;-) więc coś w tym musi być ;-)

    Rene, mi88 lubią tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idalia - w takim razie nie masz się czym przejmować! Przy biochemicznej nie ma do oczyszczenia więcej niż w normalnym cyklu raczej... szczególnie przy tak małej becie! Powodzenia w kolejnych cyklach :)
    Rene - super wieści!
    Mi - dobrze że znalazłaś pozytywy. Trzymam kciuki za badania. Mi się dzisiaj udało wyciągnąć skierowanie na toksoplazmozę, cytomegalie, chlamydie i przeciwciała kardiolipinowe. Po weekendzie (10dc) idę na usg - dowiem sie jak endo i czy możemy się starać. Do tego badanie czystości pochwy zrobię. Czuje się przebadana wzdłuż i wszerz...!

    mi88, Rene lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, super :-) Kiedy idziesz badać?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka jutro albo w czwartek skocze do lab pewnie ;) na wtorkowa wizytę w każdym razie chce mieć wyniki

    Ellka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ