X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki słuchajcie u mnie już jest 7dc a dalej mam plamienia, zacznijmy od tego że zawsze miałam okres i tyle kończył się i od razu jakiś tam śluz a w tamtym i tym cyklu mam plamienia 2 dni a nigdy nie miałam i to juz 3 dni tak trwa czy to też może sygnalizować moje problemy z tymi hormonami? :(?

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko, nie wydaje mi się żeby to było powiązane z tarczycą, chociaż mogę się mylić

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 30 lipca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka u mnie tez tak czasem jest. Ba! W tymcyklu nawet mialam 9.10 dc plamienie! Gin mowi ze czasem tak jest. Gorzej jak plamienia sa w innym terminie to trzeba usg robic. Jesli chodzi o to to zalezy ile nasz wyprosukowanego ze twyprosukowanegoco wylatuje. Nieraz endo jest 12 mm a nieraz 16 i wtedy dluzej to trwa. Spokojnie wszystko musi sie oczyscic :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 30 lipca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie zastanawiam czy w tym cyklu bedzie owulacja. ostatnio mialam w 21 dniu a cykl trwal 42, teraz testy nic nie pokazują, ewentualnie bardzo blada 2 kreske a temp od tego cyklu dopiero mierze wiec sie nie orientuje. szyjka tak jakby poszla troszke do gory

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 30 lipca 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene mi tak w tym cyklu zmieniło dzień owulacji. Przesunęło o jeden dzień

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    ja sie zastanawiam czy w tym cyklu bedzie owulacja. ostatnio mialam w 21 dniu a cykl trwal 42, teraz testy nic nie pokazują, ewentualnie bardzo blada 2 kreske a temp od tego cyklu dopiero mierze wiec sie nie orientuje. szyjka tak jakby poszla troszke do gory
    jakich testów używasz?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 30 lipca 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jakich testów używasz?
    horienmedical, z apteki 30 szt w opakowaniu

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 30 lipca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sie zastanawiam, moze zaczne testy robic wieczorem. do tej pory robilam ok 11-12. w zeszlym miesiacu test mi wyszedl pozytywny pobierany tez o tej porze (ale byl innej firmy). dzisiaj sprawdze ok 19

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 30 lipca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam zawsze wieczór koło 22

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 30 lipca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć w tym miesiącu robiłam o 6 rano clearblue i są o niebo lepsze niż te co miałam wczesniej

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 30 lipca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdze dzisiaj wieczorem, zobacze czy bedzie roznica pomiedzy tym z rana. jak dalej nic nie pokaze to moze sprobuje inne testy

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    sprawdze dzisiaj wieczorem, zobacze czy bedzie roznica pomiedzy tym z rana. jak dalej nic nie pokaze to moze sprobuje inne testy
    ja robiłam dwa razy dziennie i w pierwszym dniu kiedy wyszedł pozytywny była różnica,w dniu kiedy miałam spadek tempki zrobiłam 3 testy i były takie same w kolejnych dniach stopniowo bledły

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Choć w tym miesiącu robiłam o 6 rano clearblue i są o niebo lepsze niż te co miałam wczesniej
    a jakie miałaś wcześniej te z allegro?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 30 lipca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mieszkam w Holandii Wiec kupuje jakie tu są dostępne i tańsze i droższe ten clear blue mi się spodobał 10 wymiennych pasków łatwe i bardziej chyba wiarygodne niż tamto ale ja testy robię dla siebie i dla lekarki i zobaczymy co lekarka powie

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka daj znać jak wyszedł test
    Ellka gdzie Ty się podziewasz?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 30 lipca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie testy owu w ogole nie dzialaja. Albo pokazuja grube dwie krechy a owulki brak. Testy nie potwierdzaja owulki a jedynie hormon lh ktory wzrasta

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 30 lipca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupilam dzisiaj inne testy i zrobilam oba z jednej probki moczu, luknijcie na fotke. albo te tansze wykryja sam dzien owulacji albo sa za slabe dla mnie. bede teraz robila dwoma i zobacze co bedzie. w zwszlym miesiacu mialam dlugo dwie ciemne i w owulacje testowa byla ciemniejsza.

    https://zapodaj.net/12ece3af45c5e.jpg.html

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 30 lipca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene kochana na zakupach byłam;-) Ale już jestem :-D

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 30 lipca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki, mam zamiar założyć grupę zamkniętą na fb, na tematy off-staraczkowe, tak żeby pogadać o różnych rzeczach;) Czy któraś z Was byłaby chętna?

    Rene, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 lipca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    kupilam dzisiaj inne testy i zrobilam oba z jednej probki moczu, luknijcie na fotke. albo te tansze wykryja sam dzien owulacji albo sa za slabe dla mnie. bede teraz robila dwoma i zobacze co bedzie. w zwszlym miesiacu mialam dlugo dwie ciemne i w owulacje testowa byla ciemniejsza.

    https://zapodaj.net/12ece3af45c5e.jpg.html
    ten drugi zdecydowanie lepiej wyszedł:-)U mnie akurat ten pierwszy się dobrze sprawdził:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ