X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testujemy w Lutym - wątek dla starych i tych nowych w każdej chwili można dołączyć! Wątek dla każdego :) o każdej porze dnia czy nocy :)
Odpowiedz

Testujemy w Lutym - wątek dla starych i tych nowych w każdej chwili można dołączyć! Wątek dla każdego :) o każdej porze dnia czy nocy :)

Oceń ten wątek:
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) jutro ogarnę kalendarz :)

    Lili93, Gosia33 lubią tę wiadomość

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Chętnie dołączę do testowania. Termin kolejnej @ mam na 15.02, więc zatestuje w Walentynki :D O ile owu przyjdzie, bo ostatni cykl się wydłużył i nie wiem czy w ogóle była. Po porodzie uczę się siebie od nowa i wierzę, że tym razem starania nie będą trwały 2,5 roku.

    Powodzenia! Trzymam kciuki za Was wszystkie 😊

    Gosia33, Lili93 lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o wpisanie na 6.02

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • Morgana Autorytet
    Postów: 475 327

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej, rzadko się udzielam, ale regularnie podczytuję, więc przycupne tutaj. 🙂 Ten pierwszy wątek lutowy nie dla mnie skoro regulaminy tworzą, a ja nie wiem kiedy i czy będę mieć owulke, więc dopiero się zapisac mogę po niej. Może to już by było za późno dla niektórych, więc strach by było się odezwać.
    A póki co, w oczekiwaniu na nią, posiedzę z wami 😉😊

    Gosia33, Lili93, Kleopatra 123 lubią tę wiadomość

    33l. ♀ ➥PCOS
  • tylko_czytam Autorytet
    Postów: 515 955

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cos czuje ze tez będzie testowane u mnie w lutym,
    Póki co mam 28dc i brak 🐵, test wczorajszy bialutki, jutro testuje znów, trzymajcie kciuki!
    Niestety jeszcze nie wiem jak długie mam cykle po antykoncepcji

    Anna8eM, MrsBean lubią tę wiadomość

    Ix2Tp2.png
    14.02- beta 674🥰
    15.03 - 1,9cm bejbika ❤️
    26.03 - 3,6cm ❤️
    12.04- 6,7 cm ❤️ USG prenatalne Ok
    22.04 - wyniki NIFTY- ryzyka niskie / babyGIRL🥰💖
  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko_czytam wrote:
    Ja cos czuje ze tez będzie testowane u mnie w lutym,
    Póki co mam 28dc i brak 🐵, test wczorajszy bialutki, jutro testuje znów, trzymajcie kciuki!
    Niestety jeszcze nie wiem jak długie mam cykle po antykoncepcji
    Trzymamy kciuki . Daj jutro znać.

  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tych dzisiejszych emocji,nie mogę znaleźć sobie miejsca i cały czas zaglądam na forum. Szkoda ,ze tak wyszło dzisiaj. Mimo wszytsko bez wyjątku życzę jak najszybszych ciaz.

    Syla87 lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:19

    Lili93 lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Lili93 Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Hejo, czyli testujemy razem, ja tez 27 o ile wcześniej @ niw przyjdzie
    Jeszcze tylko 8 dni🥰

    3i49y2v49c2b7dsr.png
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2022, 15:37

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7420 9642

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że się wtrace - ja tak tylko dla wyjaśnienia. (mimo tego, że jestem na innej grupie, jakoś mnie poruszył ten wątek)
    Te regulaminy nie są tworzone, zeby komuś nakazać zapisywanie się na testowanie - często nie jesteśmy pewne owulacji, my tylko przewidujemy i jak ktoś się nie zapisze, nie robimy problemów, to nie jest OBOWIAZEK.
    Regulamin jest tylko po to, żeby się trochę zaangażować, a nie tylko wpaść, wstawić test, zapytać czy pozytywny i zniknąć. Zostańcie z nami trochę, poznajcie nasze historie być może kiedyś same będziecie częścią nas, czego Wam nie życzę. Niezależnie jednak od wszystkiego cieszymy się z nowych i starych ciąż, ale oczekujemy tego, żeby ktoś przeczytał parę ostatnich stron, cos o sobie powiedział, a nie tylko wstawił post z testem - od tego jest inny wątek!
    My nikogo nie oceniamy, przyjmujemy każdego, ale w zamian również oczekujemy wsparcia, rozmowy.

    I mówię Wam to jako osoba, która też przyszła w trakcie.. Nigdy nikt nie będzie "starym członkiem" grupy. A ja sama, mimo tego, że czytalam od roku, jestem osobą, której głupio było napisać - dzisiaj? Cieszę się, że to zrobiłam! Bo mimo tego, że nigdy nie zobaczyłam dwóch kresek to mam wsparcie w dziewczynach!

    Chodzi o to, żeby wejść i nie zniknąć, co bardzo często się dzieje.
    Bo spróbujcie siebie postawić w sytuacji, gdy staracie się latami, a nagle przychodzi ktoś i mówi "chyba jestem w ciąży". Jakbyście się poczuly?
    I teraz są dwie możliwości - albo ta osoba też starała się jakiś czas i dlatego do Was pisze (ale inaczej zabrzmiałby jej post, gdyby o tym wspomniała), albo jest to jedna z tych kobiet, które zachodza "ot tak, chociaz się nie starali" i dla takich dziewczyn to jest cios. Wszystko jesteśmy w stanie zrozumieć, cieszyć się szczęściem innej osoby, ale oczekujemy wsparcia - tak samo jak ta kobieta, która wchodzi i chwali się testem. Czy tak trudno jest przeczytać parę ostatnich stron i odnieść się chociaż do jednej wypowiedzi?

    Powtarzam - nie życzę Wam tego, żebyście przezywaly to, co my lub inne kobiety, które starają się dekadami, ale gdyby.. wtedy to zrozumiecie. A na dziś.. Wystarczy empatia. Jak w każdej sytuacji.

    I czy Wam się to podoba czy nie - to zastanowcie się nad jendym - jak przychodzi nowa osoba do Was do pracy, do zespołu - to wy się do niej dostosowujecie, czy ona do Was? Najpierw wy jej o sobie opowiadanie, czy czekacie aż to ona coś o sobie powie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2021, 02:08

    Japoneczka z Porcelany, Simons_cat, Anciol lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisaniena 17.02.Miałam trchę zamieszania w cyklu w styczniu i teraz w okresie okołoowulacyjnym będziemy z mężem w rozjazdach.Może ovulka będzie wcześniej.Mam nadzieje.

  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Przepraszam, że się wtrace - ja tak tylko dla wyjaśnienia. (mimo tego, że jestem na innej grupie, jakoś mnie poruszył ten wątek)
    Te regulaminy nie są tworzone, zeby komuś nakazać zapisywanie się na testowanie - często nie jesteśmy pewne owulacji, my tylko przewidujemy i jak ktoś się nie zapisze, nie robimy problemów, to nie jest OBOWIAZEK.
    Regulamin jest tylko po to, żeby się trochę zaangażować, a nie tylko wpaść, wstawić test, zapytać czy pozytywny i zniknąć. Zostańcie z nami trochę, poznajcie nasze historie być może kiedyś same będziecie częścią nas, czego Wam nie życzę. Niezależnie jednak od wszystkiego cieszymy się z nowych i starych ciąż, ale oczekujemy tego, żeby ktoś przeczytał parę ostatnich stron, cos o sobie powiedział, a nie tylko wstawił post z testem - od tego jest inny wątek!
    My nikogo nie oceniamy, przyjmujemy każdego, ale w zamian również oczekujemy wsparcia, rozmowy.

    I mówię Wam to jako osoba, która też przyszła w trakcie.. Nigdy nikt nie będzie "starym członkiem" grupy. A ja sama, mimo tego, że czytalam od roku, jestem osobą, której głupio było napisać - dzisiaj? Cieszę się, że to zrobiłam! Bo mimo tego, że nigdy nie zobaczyłam dwóch kresek to mam wsparcie w dziewczynach!

    Chodzi o to, żeby wejść i nie zniknąć, co bardzo często się dzieje.
    Bo spróbujcie siebie postawić w sytuacji, gdy staracie się latami, a nagle przychodzi ktoś i mówi "chyba jestem w ciąży". Jakbyście się poczuly?
    I teraz są dwie możliwości - albo ta osoba też starała się jakiś czas i dlatego do Was pisze (ale inaczej zabrzmiałby jej post, gdyby o tym wspomniała), albo jest to jedna z tych kobiet, które zachodza "ot tak, chociaz się nie starali" i dla takich dziewczyn to jest cios. Wszystko jesteśmy w stanie zrozumieć, cieszyć się szczęściem innej osoby, ale oczekujemy wsparcia - tak samo jak ta kobieta, która wchodzi i chwali się testem. Czy tak trudno jest przeczytać parę ostatnich stron i odnieść się chociaż do jednej wypowiedzi?

    Powtarzam - nie życzę Wam tego, żebyście przezywaly to, co my lub inne kobiety, które starają się dekadami, ale gdyby.. wtedy to zrozumiecie. A na dziś.. Wystarczy empatia. Jak w każdej sytuacji.

    I czy Wam się to podoba czy nie - to zastanowcie się nad jendym - jak przychodzi nowa osoba do Was do pracy, do zespołu - to wy się do niej dostosowujecie, czy ona do Was? Najpierw wy jej o sobie opowiadanie, czy czekacie aż to ona coś o sobie powie?
    Wszystko rozumiem tylko to trzeba napisać delikatnie tek osobie a w tych dziewczynach jest tyle nie nawisci że. Ja osobiście nie będę przebywać na takim forum ale to moje zdanie zmieszaly ja z błotem. I jak by nie było tak nie można

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Przepraszam, że się wtrace - ja tak tylko dla wyjaśnienia. (mimo tego, że jestem na innej grupie, jakoś mnie poruszył ten wątek)
    Te regulaminy nie są tworzone, zeby komuś nakazać zapisywanie się na testowanie - często nie jesteśmy pewne owulacji, my tylko przewidujemy i jak ktoś się nie zapisze, nie robimy problemów, to nie jest OBOWIAZEK.
    Regulamin jest tylko po to, żeby się trochę zaangażować, a nie tylko wpaść, wstawić test, zapytać czy pozytywny i zniknąć. Zostańcie z nami trochę, poznajcie nasze historie być może kiedyś same będziecie częścią nas, czego Wam nie życzę. Niezależnie jednak od wszystkiego cieszymy się z nowych i starych ciąż, ale oczekujemy tego, żeby ktoś przeczytał parę ostatnich stron, cos o sobie powiedział, a nie tylko wstawił post z testem - od tego jest inny wątek!
    My nikogo nie oceniamy, przyjmujemy każdego, ale w zamian również oczekujemy wsparcia, rozmowy.

    I mówię Wam to jako osoba, która też przyszła w trakcie.. Nigdy nikt nie będzie "starym członkiem" grupy. A ja sama, mimo tego, że czytalam od roku, jestem osobą, której głupio było napisać - dzisiaj? Cieszę się, że to zrobiłam! Bo mimo tego, że nigdy nie zobaczyłam dwóch kresek to mam wsparcie w dziewczynach!

    Chodzi o to, żeby wejść i nie zniknąć, co bardzo często się dzieje.
    Bo spróbujcie siebie postawić w sytuacji, gdy staracie się latami, a nagle przychodzi ktoś i mówi "chyba jestem w ciąży". Jakbyście się poczuly?
    I teraz są dwie możliwości - albo ta osoba też starała się jakiś czas i dlatego do Was pisze (ale inaczej zabrzmiałby jej post, gdyby o tym wspomniała), albo jest to jedna z tych kobiet, które zachodza "ot tak, chociaz się nie starali" i dla takich dziewczyn to jest cios. Wszystko jesteśmy w stanie zrozumieć, cieszyć się szczęściem innej osoby, ale oczekujemy wsparcia - tak samo jak ta kobieta, która wchodzi i chwali się testem. Czy tak trudno jest przeczytać parę ostatnich stron i odnieść się chociaż do jednej wypowiedzi?

    Powtarzam - nie życzę Wam tego, żebyście przezywaly to, co my lub inne kobiety, które starają się dekadami, ale gdyby.. wtedy to zrozumiecie. A na dziś.. Wystarczy empatia. Jak w każdej sytuacji.

    I czy Wam się to podoba czy nie - to zastanowcie się nad jendym - jak przychodzi nowa osoba do Was do pracy, do zespołu - to wy się do niej dostosowujecie, czy ona do Was? Najpierw wy jej o sobie opowiadanie, czy czekacie aż to ona coś o sobie powie?
    A pozatym patrz ile tu nas jest jednak nie tylko ja mam dość tej hipokryzji.. Pozatym co do Twojego posta tak odeszłam z forum i założyłam Nowy wątek (wspomniałas o tym na tamtej grupie) odeszłam ale z tamtej grupy nie chce żyć w zakłamaniu i tego że jak się odezwę raz na jakiś czas czy w ogóle a potem pokaże dwie kreski to dostaje opieprz bez urazy nie o takie forum nam chodzi

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:19

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Ile dpo zawsze odczuwacie cos czy na okres czy na @? U mnie dzisiaj 5 dpo prawdopodobnie, a cos mnie pobolewa podbrzusze. Jak mialam bio chem to tez takie bole mialam juz 5 dpo i do samej @..
    Mnie w tym już tydzień @ pobolewal brzuch zawsze 2-1 dni wcześniej

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:19

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Ja właśnie nie wiem jak boli na okres bo w sumie nigdy mnie nie bolał albo nie zwracalam na to uwagi, dopiero od września to zauważyłam bo wtedy mialam bio chem. Pozniej nie mialam owu 3 miesiące, teraz tez myślałam, że nie będzie a tu nagle 21-22 dc owulak pozytywny. Idzie sie w tym wszystkim pogubić.. Aplikacja wcześniej wyznaczyła mi @ na wczoraj, ale skoro nic nie ma to juz owu na bank właśnie wtedy byla. Jakis taki dziwny cykl mam, juz mnie dobija bo sie tak ciagnie długo 🙄

    Z tego co piszesz owulka była. Wiec tylko czekać. Niesty najgorsze to czekanie.

  • Sendi94 Ekspertka
    Postów: 244 303

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj ide do gina zeby potwiedzil kiedy owulacja, bo mam nieregularne cykle. Aplikacja różnie pokazuje.... ... wstępnie na 7.02 (data miesiaczki) prosze mnie wpisać ale dam znać po dzisiejszej wizycie 🙂

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:19

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ