X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testujemy w Lutym - wątek dla starych i tych nowych w każdej chwili można dołączyć! Wątek dla każdego :) o każdej porze dnia czy nocy :)
Odpowiedz

Testujemy w Lutym - wątek dla starych i tych nowych w każdej chwili można dołączyć! Wątek dla każdego :) o każdej porze dnia czy nocy :)

Oceń ten wątek:
  • Paulina1995 Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia33 wrote:
    Powodzenia w poniedziałek.

    Dziekuje :) również powodzenia i trzymam za Was wszystkie kciuki !

    👩1995
    🧑1993
    Rozpoczęcie starań - 01.2021
    Igorek 19.11.2021 godz. 8.49 💙💙💙
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy żel iladian jest spoko przy staraniach?

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesciara30 wrote:
    Dziewczyny czy żel iladian jest spoko przy staraniach?

    Chodzi Ci o zel do higieny intymej ?

    Oliwia23 lubi tę wiadomość

  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia33 wrote:
    Chodzi Ci o zel do higieny intymej ?
    Czy lubrykant?

  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki nawilżający jest fioletowy chyba granatowy

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • Gosia33 Ekspertka
    Postów: 200 107

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesciara30 wrote:
    Taki nawilżający jest fioletowy chyba granatowy
    Czytalam ma grupie u dziewczyn ,ze sa dobre lubrykanty które wspomagaja. Natomiast moj gin odradzał. Niektóre lubrykanty są szkodliwe dla plemników. Ale zapewne są,które pomagają. Na etykietce mozna wszytsko napsiac . O tym zleu nie slyszlam . Zanim zaczniesz używać poczytaj czy faktycznie pomaga ,zeby noe zaszkodzi przy straniach.

  • Ariadne002 Ekspertka
    Postów: 188 240

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Jestem tu u Was nowa ale pod czytuje już jakiś czas.
    Ja teraz 8dpo i zamierzam testować 28.01, można się wpisać? ;)

    2nn3xzkr9nr4vkgp.png
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka coś mi forum nawala.. Nie zrobiłam jeszcze tej listy. Dziś byłam.u gina i przepisał mi progesteron i MÓWIŁ że.moze jakieś badania immunologiczne powinnam zrobić i pęcherzyk 17mm to. Owulka tak piątek sobota?

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Was jak tam dziewczyny?

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • Kleopatra 123 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres na całego

    Zastanawiam się czy jest ze mną coś nie tak, często miałam różne infekcje pochwy, to bakteryjną to grzybicza.. czekam do czwartku, aż będzie 3 DC i zrobię badania krwi takie jak: prolaktyna, estradiol, lh i FSH no i cała reszta jak morfologia, cukier itp. Zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2021, 20:23

  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy mogę dołączyć? :)
    Będę testować chyba 15.02.

    Lili93, Gosia33 lubią tę wiadomość

  • Morgana Autorytet
    Postów: 475 327

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cisza i spokój. Nie zapowiada się, żeby jakaś owulka miałaby się pojawić w najbliższym czasie. Owulaki cały czas bialutkie. Chociaż wczoraj wieczorem pojawiło się sporo wodnistego śluzu, ale dzisiaj już go nie ma. Chyba był to taki jednorazowy wyskok.

    33l. ♀ ➥PCOS
  • Lili93 Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 13 dpo ( o ile byla) jutro szukam na test ale już czuje @ za rogiem... boli mnie brzuch okresowo.

    3i49y2v49c2b7dsr.png
  • Pinezka Znajoma
    Postów: 31 12

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajnie, że założyłyście nowy wątek, bo laski na tamtym ostro przesadzają ❤️
    Jak sobie ktoś nie radzi z emocjami to można się wybrać do psychologa a nie wylewać frustacje na kimś innym, bo jej sie udało, a mi nie. Forum jest dla każdego i każdy może pisać, chyba że mają jakiś akt własności to proszę pokazać 😂

    Ja czekałam trzy lata zanim mój zgodził się na starania. I każda inna ciąża bolała, ale czekałam i nie dopier*** innym bo im się udało, a ja nawet nie mogłam spróbować. I teraz też nie wiem czy uda się teraz czy będę musiała czekać kolejne 3 lata czy więcej. Było bardzo ciężko, ale ten okres nauczył mnie cierpliwości i tego, że nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli i trzeba zająć głowę czymś innym, a nie tylko myśleć o staraniach, bo można oszaleć.

    Każdej życzę dwóch kreseczek ❤️

    Monika_1992, Kleopatra 123 lubią tę wiadomość

    2 c.s.
    Niedoczynność tarczycy
    Niewydolność jajników typu II
    II w 10 dpo
    Beta 10 dpo 11
    Beta 12 dpo 61

    3jgxdqk3zg64wa8k.png
  • Dora_sk Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie. Trochę podczytuję co pisałyście. Też o sytuacji z innego wątku 😱 Mam nadzieję że można do Was dołączyć. Ja jestem z tym delikatnych która dość emocjonalnie podchodzi do wielu rzeczy także nawet nie pcham się na tamten wątek. Ja jestem dopiero drugi cykl starań. Po poronieniu w 18 tyg w październiku. Do starań podchodzimy bardziej na luzie, na zasadzie co ma być to będzie. Mam już dwoje dzieci 11 i 14 lat. Trzecia ciąża była wpadką z wkładką miedzianą, ale pragnienie dziecka pozostało.

    Morgana lubi tę wiadomość

  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Was dziewczyny :)

    Pinezka lubi tę wiadomość

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a co się wydarzyło na tamtym drugim wątku?

  • Pinezka Znajoma
    Postów: 31 12

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna dziewczyna nie wpisała się na listę z testowaniem i napisała post, żeby ją wpisać, a za chwilę zrobiła test i okazał się pozytywny. Wylał się na nią duży hejt przez wyjadaczki. To zrozumiałe, że mogło im się zrobić przykro, ale żeby nie mieć kultury i od razu tak kogoś zjechać z błotem? Mogły ominac jej wpis i tyle, ale one twierdzą, że forum jest ich i tworzą jakieś regulaminy. Dziewczyna chyba trochę nie przemyślała wpisu, ale to nie powód do braku szacunku.

    2 c.s.
    Niedoczynność tarczycy
    Niewydolność jajników typu II
    II w 10 dpo
    Beta 10 dpo 11
    Beta 12 dpo 61

    3jgxdqk3zg64wa8k.png
  • Mea Autorytet
    Postów: 827 1120

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    również chciałabym dołączyć , fajnie z kimś popisać i wymieniać poglady radzić się .. osób które do tego samego dążą czyli 2 kresek, bezproblemowej ciąży no i zdrowego bobasa :)
    w niedziele test owu pokazał mi dwie tłuste krechy , no i ból jajników wiec owulacja raczej była( choć wiem ze tylko monitoring stwierdza to z cala pewnoscia) w poniedziałek rano więc zaatakowałam męża. 1 cykl staran zobaczymy
    pozdrawiam Was wszystkie :)

    Ester lubi tę wiadomość

    age.png
  • Lili93 Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny😉 mam nadzieję że wątek trochę ozyje 😉
    U mnie dziś negatyw.

    3i49y2v49c2b7dsr.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ