X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też dziś wolne :-) Ale jutro już do pracy ogólnie odpoczywamy od upałów :-) Pozdrowionka dla Torunianek :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodowita Torunianka się kłania  Moja historia może się okazać trochę długa ale postaram się w skrócie.
    Pierwsze starania rozpoczęte 12.2010, maj 2011 II kreski w 11 tc. miałam łyżeczkowanie – płód się nie rozwijał i beta spadała. Myślałam że jestem silna – ale się załamałam. Zmiana lekarza bo tamten przypominał mi o jednym….nowy lekarz w 9 dc. Przy moich 33 dc po jednym USG stwierdził PCOS hahaa3.gif teraz się śmieje wtedy płakałam…jego diagnoza błędna była oczywiście…..na każdą wizytę czekałam w kolejce po 3-4 godziny – zmieniłam lekarza. Od lutego 2013 roku byłam pod opieką dr Łojko w Poradnia Rozrodczości na Bielanach. Dostałam pełno badań, dla męża również - oczywiście powiedział że są cudowne (każdy lekarz mi mówił że ja jestem stworzona do rodzenia dzieci) a mąż by mógł zapłodnić cały Toruń. Duphaston brałam 1,5 roku aby wspomóc zagnieżdżenie…..październik 2013 HSG – ból jakiego nigdy w życiu nie czułam, prawie im tam odleciałam – wyniki wszystko oki ale lewy powoli puszczał płyn. Grudzień laparoskopia 2013 wszystko piękne i cudowne. Styczeń – maj 2014 clo . W kwietniu już mi powiedział że on rozkłada ręce i polecił kliniki leczenia niepłodności. Powiedział ze oboje jesteśmy zdrowi i on już zrobił wszystko co w jego mocy….skonsultowałam to z dr Szymańskim z Matopadu potwierdził abyśmy podeszli 3 razy do inseminacji a potem ivf. ..teraz nic nie robimy czekamy na urlop który zaczynamy 1 września  Ogólnie jestem zadowolona z opieki dr Łojko zadbał o mnie jak żaden inny wcześniejszy lekarz ja się z nim widziałam z 4 razy w miesiącu – monitoring cyklu co miesiąc mi robił. Szkoda tylko że ciąży brak.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Ja z paru dni wolnego wróciłam do pracy, ale od 26ego idę na dłuższy urlop :) Dziś chłodniej w Toruniu i przyjemniej się pracuje. Tylko nie musi zaraz robić się jesień.

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Iwka. Masz za sobą sporą drogę. Szkoda, że Łojko nie przyniósł Ci szczęścia, bo podobno ma dobrą aurę... Jak leżałam w szpitalu to kobietka opowiadała, że po 3ch latach starań przyszła do niego, kazał zrobić badania i przyjść za miesiąc. Jak wróciła po miesiącu to już była w 6ym tygodniu ciąży.
    Ech, żeby nam się tak zdarzyło!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Iwka Ci dwaj wcześniejsi lekarze to jak się nazywali?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Rodowita Torunianka się kłania  Moja historia może się okazać trochę długa ale postaram się w skrócie.
    Pierwsze starania rozpoczęte 12.2010, maj 2011 II kreski w 11 tc. miałam łyżeczkowanie – płód się nie rozwijał i beta spadała. Myślałam że jestem silna – ale się załamałam. Zmiana lekarza bo tamten przypominał mi o jednym….nowy lekarz w 9 dc. Przy moich 33 dc po jednym USG stwierdził PCOS hahaa3.gif teraz się śmieje wtedy płakałam…jego diagnoza błędna była oczywiście…..na każdą wizytę czekałam w kolejce po 3-4 godziny – zmieniłam lekarza. Od lutego 2013 roku byłam pod opieką dr Łojko w Poradnia Rozrodczości na Bielanach. Dostałam pełno badań, dla męża również - oczywiście powiedział że są cudowne (każdy lekarz mi mówił że ja jestem stworzona do rodzenia dzieci) a mąż by mógł zapłodnić cały Toruń. Duphaston brałam 1,5 roku aby wspomóc zagnieżdżenie…..październik 2013 HSG – ból jakiego nigdy w życiu nie czułam, prawie im tam odleciałam – wyniki wszystko oki ale lewy powoli puszczał płyn. Grudzień laparoskopia 2013 wszystko piękne i cudowne. Styczeń – maj 2014 clo . W kwietniu już mi powiedział że on rozkłada ręce i polecił kliniki leczenia niepłodności. Powiedział ze oboje jesteśmy zdrowi i on już zrobił wszystko co w jego mocy….skonsultowałam to z dr Szymańskim z Matopadu potwierdził abyśmy podeszli 3 razy do inseminacji a potem ivf. ..teraz nic nie robimy czekamy na urlop który zaczynamy 1 września  Ogólnie jestem zadowolona z opieki dr Łojko zadbał o mnie jak żaden inny wcześniejszy lekarz ja się z nim widziałam z 4 razy w miesiącu – monitoring cyklu co miesiąc mi robił. Szkoda tylko że ciąży brak.

    Ja też widziałam się z dr Łojko jak byłam w szpitalu był na wieczornym obchodzie bardzo miły lekarz myślałam za Twoją wcześniejszą radą aby do niego przejśc ale w sumie nie miałam takiej potrzeby bo mój powiedział mi to samo chwilę rozmawiałam w szpitalu o moim problemie ale on już wiedział że chodzę do Jackowskiego więc .....zostaję przy Jackowskim. Ale gdyby co to do Łojko też bym poszła.
    Iwka a rozważaliście tę inseminację?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już parę wyjazdów w te wakacje ale na 10 dniowy jedziemy we wrześniu :) Pierwszy to chodziłam do niego od x lat ale tylko raz w roku kontrolnie na cytologie dr Nowicki, a potem z polecenia poszłam do dr Didkowskiego - ogólnie wiem że jest bardzo dobrym chirurgiem ginekologiem ale niepłodność to nie dla niego....Chciała bym jeszcze iść do jakiegoś lekarza ale w Toruniu już chyba nie ma....A Łojko wszystkim szczęście przynosi ale nie mi, bardzo sympatyczny fajny facet...nie raz pytał czy potrzebuję pomocy ;)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ja też widziałam się z dr Łojko jak byłam w szpitalu był na wieczornym obchodzie bardzo miły lekarz myślałam za Twoją wcześniejszą radą aby do niego przejśc ale w sumie nie miałam takiej potrzeby bo mój powiedział mi to samo chwilę rozmawiałam w szpitalu o moim problemie ale on już wiedział że chodzę do Jackowskiego więc .....zostaję przy Jackowskim. Ale gdyby co to do Łojko też bym poszła.
    Iwka a rozważaliście tę inseminację?
    Tak ale teraz ivf kosztuje 600 zł a inseminacja 1100z i nie wiem czy odrazu ivf nie zastosować bo w Toruniu inseminacji nikt Ci nie zrobi więc i tak trzeba jechać do Wawy, Poznań lub Gdańsk.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ivf gdzie w Toruniu robią?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Tak ale teraz ivf kosztuje 600 zł a inseminacja 1100z i nie wiem czy odrazu ivf nie zastosować bo w Toruniu inseminacji nikt Ci nie zrobi więc i tak trzeba jechać do Wawy, Poznań lub Gdańsk.

    Iwka robią w Toruniu inseminację napewno robi Mizarewicz bardzo dobry też lekarz i robią chyba w tej przychodni Nowak & Nowak sprawdź na stronie internetowej tej przychodni ale wiem że napewno robią i właśnie Mizarewicz.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka robią w Toruniu inseminację napewno robi Mizarewicz bardzo dobry też lekarz i robią chyba w tej przychodni Nowak & Nowak sprawdź na stronie internetowej tej przychodni ale wiem że napewno robią i właśnie Mizarewicz.
    Nowak & Nowak to właśnie tam m.in. przyjmuje Nowicki.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Nowak & Nowak to właśnie tam m.in. przyjmuje Nowicki.
    i Didkowski...dr Łojko i dr Szymański(z Matopatu) powiedzieli że w Toruniu mam już pieniędzy nie tracić...ewentualnie Płock. Bydgoszcz też odradzali. Wiem że w cenniku na Filtrowej mają taką pozycję ale nawet jak szukałam w internecie opinii na ten temat to nic nie znalazłam.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, to chyba lepiej ich posłuchać.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    A widzisz, to chyba lepiej ich posłuchać.
    No też tak myślę, zwłaszcza ze powiedziało mi o tym dwóch różnych lekarzy, dodatkowo w internecie też można się naczytać żeby w Toruniu kasy już nie wydawać.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie Iwka szczerze mówiąc nie interesowałam się nigdy inseminacją ponieważ ja w ciążę mogłam zajśc tylko że okazał się pozamaciczna a teraz to nie wiem jak będzie. Czekam do 27.08 bo wtedy mam wizytę kontrolną u lekarza co tam jest ale ponieważ hcg spadło całkowicie to w tym cyklu już zaczynamy nowe staranka.
    Iwka ja pamiętam że moja znajoma jak leżałam w szpitalu to mi opowiadała że miała inseminację w Toruniu nie wiem kto jej robił ale wiem że się nie przyjęła. Więc może faktycznie gdzieś dalej.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane! Wybaczcie, ze zaczęłam wątek i sie nie odzywam. Wypadło mi kilka spraw do załatwienia. Jutro albo w czwartek opisze co nieco :) bardzo sie cieszę, ze i tu temat "ruszył" :)
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę!!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Czesc Kochane! Wybaczcie, ze zaczęłam wątek i sie nie odzywam. Wypadło mi kilka spraw do załatwienia. Jutro albo w czwartek opisze co nieco :) bardzo sie cieszę, ze i tu temat "ruszył" :)
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę!!
    Miłego dnia Ci życzymy :-)

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam :-) bardzo fajnie się było przejechać rowerkiem i załatwić kilka spraw przy okazji :-)
    musiałam pędzić po bateryjkę do termometru bo jak po przerwie postanowiłam zrobić wykres to szanowny zaczął się rozładowywać a nowy w środku cyklu wiadomo do d... ale znalazłam :-)
    dziś zaczynam płodniaki muszę się jakoś pozytywnie nastroić że to będzie mój cykl hehe w końcu urodziłam się w sierpniu a gdzieś czytałam że jest się najpłodniejszym w miesiącu swoich urodzin więc będę się tergo trzymać a jak nie to po wakacjach we wrześniu spróbuję u tego Łojko może :-P

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    wróciłam :-) bardzo fajnie się było przejechać rowerkiem i załatwić kilka spraw przy okazji :-)
    musiałam pędzić po bateryjkę do termometru bo jak po przerwie postanowiłam zrobić wykres to szanowny zaczął się rozładowywać a nowy w środku cyklu wiadomo do d... ale znalazłam :-)
    dziś zaczynam płodniaki muszę się jakoś pozytywnie nastroić że to będzie mój cykl hehe w końcu urodziłam się w sierpniu a gdzieś czytałam że jest się najpłodniejszym w miesiącu swoich urodzin więc będę się tergo trzymać a jak nie to po wakacjach we wrześniu spróbuję u tego Łojko może :-P

    Kasiu życzę Ci aby teraz w sierpniu się udało ja się urodziłam we wrześniu więc jak nie teraz może we wrześniu :-) Buziaki :-)
    P.s. A tak na marginesie to jesteśmy imienniczkami ja również Kaśka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 14:50

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki, też Wasza imienniczka, ale ja ze stycznia. Mam nadzieję, że inne miesiące też są dla mnie płodne :) Spadam do domciu! PAPA

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ