X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też dziś wolne :-) Ale jutro już do pracy ogólnie odpoczywamy od upałów :-) Pozdrowionka dla Torunianek :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodowita Torunianka się kłania  Moja historia może się okazać trochę długa ale postaram się w skrócie.
    Pierwsze starania rozpoczęte 12.2010, maj 2011 II kreski w 11 tc. miałam łyżeczkowanie – płód się nie rozwijał i beta spadała. Myślałam że jestem silna – ale się załamałam. Zmiana lekarza bo tamten przypominał mi o jednym….nowy lekarz w 9 dc. Przy moich 33 dc po jednym USG stwierdził PCOS hahaa3.gif teraz się śmieje wtedy płakałam…jego diagnoza błędna była oczywiście…..na każdą wizytę czekałam w kolejce po 3-4 godziny – zmieniłam lekarza. Od lutego 2013 roku byłam pod opieką dr Łojko w Poradnia Rozrodczości na Bielanach. Dostałam pełno badań, dla męża również - oczywiście powiedział że są cudowne (każdy lekarz mi mówił że ja jestem stworzona do rodzenia dzieci) a mąż by mógł zapłodnić cały Toruń. Duphaston brałam 1,5 roku aby wspomóc zagnieżdżenie…..październik 2013 HSG – ból jakiego nigdy w życiu nie czułam, prawie im tam odleciałam – wyniki wszystko oki ale lewy powoli puszczał płyn. Grudzień laparoskopia 2013 wszystko piękne i cudowne. Styczeń – maj 2014 clo . W kwietniu już mi powiedział że on rozkłada ręce i polecił kliniki leczenia niepłodności. Powiedział ze oboje jesteśmy zdrowi i on już zrobił wszystko co w jego mocy….skonsultowałam to z dr Szymańskim z Matopadu potwierdził abyśmy podeszli 3 razy do inseminacji a potem ivf. ..teraz nic nie robimy czekamy na urlop który zaczynamy 1 września  Ogólnie jestem zadowolona z opieki dr Łojko zadbał o mnie jak żaden inny wcześniejszy lekarz ja się z nim widziałam z 4 razy w miesiącu – monitoring cyklu co miesiąc mi robił. Szkoda tylko że ciąży brak.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Ja z paru dni wolnego wróciłam do pracy, ale od 26ego idę na dłuższy urlop :) Dziś chłodniej w Toruniu i przyjemniej się pracuje. Tylko nie musi zaraz robić się jesień.

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Iwka. Masz za sobą sporą drogę. Szkoda, że Łojko nie przyniósł Ci szczęścia, bo podobno ma dobrą aurę... Jak leżałam w szpitalu to kobietka opowiadała, że po 3ch latach starań przyszła do niego, kazał zrobić badania i przyjść za miesiąc. Jak wróciła po miesiącu to już była w 6ym tygodniu ciąży.
    Ech, żeby nam się tak zdarzyło!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Iwka Ci dwaj wcześniejsi lekarze to jak się nazywali?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Rodowita Torunianka się kłania  Moja historia może się okazać trochę długa ale postaram się w skrócie.
    Pierwsze starania rozpoczęte 12.2010, maj 2011 II kreski w 11 tc. miałam łyżeczkowanie – płód się nie rozwijał i beta spadała. Myślałam że jestem silna – ale się załamałam. Zmiana lekarza bo tamten przypominał mi o jednym….nowy lekarz w 9 dc. Przy moich 33 dc po jednym USG stwierdził PCOS hahaa3.gif teraz się śmieje wtedy płakałam…jego diagnoza błędna była oczywiście…..na każdą wizytę czekałam w kolejce po 3-4 godziny – zmieniłam lekarza. Od lutego 2013 roku byłam pod opieką dr Łojko w Poradnia Rozrodczości na Bielanach. Dostałam pełno badań, dla męża również - oczywiście powiedział że są cudowne (każdy lekarz mi mówił że ja jestem stworzona do rodzenia dzieci) a mąż by mógł zapłodnić cały Toruń. Duphaston brałam 1,5 roku aby wspomóc zagnieżdżenie…..październik 2013 HSG – ból jakiego nigdy w życiu nie czułam, prawie im tam odleciałam – wyniki wszystko oki ale lewy powoli puszczał płyn. Grudzień laparoskopia 2013 wszystko piękne i cudowne. Styczeń – maj 2014 clo . W kwietniu już mi powiedział że on rozkłada ręce i polecił kliniki leczenia niepłodności. Powiedział ze oboje jesteśmy zdrowi i on już zrobił wszystko co w jego mocy….skonsultowałam to z dr Szymańskim z Matopadu potwierdził abyśmy podeszli 3 razy do inseminacji a potem ivf. ..teraz nic nie robimy czekamy na urlop który zaczynamy 1 września  Ogólnie jestem zadowolona z opieki dr Łojko zadbał o mnie jak żaden inny wcześniejszy lekarz ja się z nim widziałam z 4 razy w miesiącu – monitoring cyklu co miesiąc mi robił. Szkoda tylko że ciąży brak.

    Ja też widziałam się z dr Łojko jak byłam w szpitalu był na wieczornym obchodzie bardzo miły lekarz myślałam za Twoją wcześniejszą radą aby do niego przejśc ale w sumie nie miałam takiej potrzeby bo mój powiedział mi to samo chwilę rozmawiałam w szpitalu o moim problemie ale on już wiedział że chodzę do Jackowskiego więc .....zostaję przy Jackowskim. Ale gdyby co to do Łojko też bym poszła.
    Iwka a rozważaliście tę inseminację?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już parę wyjazdów w te wakacje ale na 10 dniowy jedziemy we wrześniu :) Pierwszy to chodziłam do niego od x lat ale tylko raz w roku kontrolnie na cytologie dr Nowicki, a potem z polecenia poszłam do dr Didkowskiego - ogólnie wiem że jest bardzo dobrym chirurgiem ginekologiem ale niepłodność to nie dla niego....Chciała bym jeszcze iść do jakiegoś lekarza ale w Toruniu już chyba nie ma....A Łojko wszystkim szczęście przynosi ale nie mi, bardzo sympatyczny fajny facet...nie raz pytał czy potrzebuję pomocy ;)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ja też widziałam się z dr Łojko jak byłam w szpitalu był na wieczornym obchodzie bardzo miły lekarz myślałam za Twoją wcześniejszą radą aby do niego przejśc ale w sumie nie miałam takiej potrzeby bo mój powiedział mi to samo chwilę rozmawiałam w szpitalu o moim problemie ale on już wiedział że chodzę do Jackowskiego więc .....zostaję przy Jackowskim. Ale gdyby co to do Łojko też bym poszła.
    Iwka a rozważaliście tę inseminację?
    Tak ale teraz ivf kosztuje 600 zł a inseminacja 1100z i nie wiem czy odrazu ivf nie zastosować bo w Toruniu inseminacji nikt Ci nie zrobi więc i tak trzeba jechać do Wawy, Poznań lub Gdańsk.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ivf gdzie w Toruniu robią?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Tak ale teraz ivf kosztuje 600 zł a inseminacja 1100z i nie wiem czy odrazu ivf nie zastosować bo w Toruniu inseminacji nikt Ci nie zrobi więc i tak trzeba jechać do Wawy, Poznań lub Gdańsk.

    Iwka robią w Toruniu inseminację napewno robi Mizarewicz bardzo dobry też lekarz i robią chyba w tej przychodni Nowak & Nowak sprawdź na stronie internetowej tej przychodni ale wiem że napewno robią i właśnie Mizarewicz.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka robią w Toruniu inseminację napewno robi Mizarewicz bardzo dobry też lekarz i robią chyba w tej przychodni Nowak & Nowak sprawdź na stronie internetowej tej przychodni ale wiem że napewno robią i właśnie Mizarewicz.
    Nowak & Nowak to właśnie tam m.in. przyjmuje Nowicki.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Nowak & Nowak to właśnie tam m.in. przyjmuje Nowicki.
    i Didkowski...dr Łojko i dr Szymański(z Matopatu) powiedzieli że w Toruniu mam już pieniędzy nie tracić...ewentualnie Płock. Bydgoszcz też odradzali. Wiem że w cenniku na Filtrowej mają taką pozycję ale nawet jak szukałam w internecie opinii na ten temat to nic nie znalazłam.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, to chyba lepiej ich posłuchać.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    A widzisz, to chyba lepiej ich posłuchać.
    No też tak myślę, zwłaszcza ze powiedziało mi o tym dwóch różnych lekarzy, dodatkowo w internecie też można się naczytać żeby w Toruniu kasy już nie wydawać.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie Iwka szczerze mówiąc nie interesowałam się nigdy inseminacją ponieważ ja w ciążę mogłam zajśc tylko że okazał się pozamaciczna a teraz to nie wiem jak będzie. Czekam do 27.08 bo wtedy mam wizytę kontrolną u lekarza co tam jest ale ponieważ hcg spadło całkowicie to w tym cyklu już zaczynamy nowe staranka.
    Iwka ja pamiętam że moja znajoma jak leżałam w szpitalu to mi opowiadała że miała inseminację w Toruniu nie wiem kto jej robił ale wiem że się nie przyjęła. Więc może faktycznie gdzieś dalej.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane! Wybaczcie, ze zaczęłam wątek i sie nie odzywam. Wypadło mi kilka spraw do załatwienia. Jutro albo w czwartek opisze co nieco :) bardzo sie cieszę, ze i tu temat "ruszył" :)
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę!!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Czesc Kochane! Wybaczcie, ze zaczęłam wątek i sie nie odzywam. Wypadło mi kilka spraw do załatwienia. Jutro albo w czwartek opisze co nieco :) bardzo sie cieszę, ze i tu temat "ruszył" :)
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę!!
    Miłego dnia Ci życzymy :-)

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam :-) bardzo fajnie się było przejechać rowerkiem i załatwić kilka spraw przy okazji :-)
    musiałam pędzić po bateryjkę do termometru bo jak po przerwie postanowiłam zrobić wykres to szanowny zaczął się rozładowywać a nowy w środku cyklu wiadomo do d... ale znalazłam :-)
    dziś zaczynam płodniaki muszę się jakoś pozytywnie nastroić że to będzie mój cykl hehe w końcu urodziłam się w sierpniu a gdzieś czytałam że jest się najpłodniejszym w miesiącu swoich urodzin więc będę się tergo trzymać a jak nie to po wakacjach we wrześniu spróbuję u tego Łojko może :-P

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    wróciłam :-) bardzo fajnie się było przejechać rowerkiem i załatwić kilka spraw przy okazji :-)
    musiałam pędzić po bateryjkę do termometru bo jak po przerwie postanowiłam zrobić wykres to szanowny zaczął się rozładowywać a nowy w środku cyklu wiadomo do d... ale znalazłam :-)
    dziś zaczynam płodniaki muszę się jakoś pozytywnie nastroić że to będzie mój cykl hehe w końcu urodziłam się w sierpniu a gdzieś czytałam że jest się najpłodniejszym w miesiącu swoich urodzin więc będę się tergo trzymać a jak nie to po wakacjach we wrześniu spróbuję u tego Łojko może :-P

    Kasiu życzę Ci aby teraz w sierpniu się udało ja się urodziłam we wrześniu więc jak nie teraz może we wrześniu :-) Buziaki :-)
    P.s. A tak na marginesie to jesteśmy imienniczkami ja również Kaśka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 14:50

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki, też Wasza imienniczka, ale ja ze stycznia. Mam nadzieję, że inne miesiące też są dla mnie płodne :) Spadam do domciu! PAPA

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ