X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    nr 1 :)

    To tak jak ja :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam wolne i chyba mi nie służy :-)
    w pracy nie ma czasu na myśleniem o sobie hehe
    myślę że zamiotłam pod dywan moje emocje a tak naprawdę w środku one mnie wykańczają.

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kumpela chodziła do dobrego, ale to był chyba psychiatra. Na dodatek właśnie zmarł. Zasmuciła się kobitka, bo to był lekarz z powołania i pomógł jej wyjść z początków nerwicy.

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś daję sobie radę z moimi emocjami choc to czekanie na prawidłową ciążę też mnie wykańcza ale na szczęście mój mąż nie jest z tych co by w jakiś sposób popędzał sytuację. On raczej bardziej cierpliwy czasem ta jego cierpliwośc bardziej mnie wykańcza :-) Ale już nie chcę narzekac bo to jeszcze gorzej działa aczkolwiek rozmowa z profesjonalistą o tych spraw by się przydała.

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej mają Ci których dodatkowo wiek pogania :-(

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też jest cierpliwy i kochany i jakoś mnie trzyma w kupie :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam pecha z tym doktorkiem Rudziutka :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu a Ty u kogo aktualnie się leczysz ?

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio byłam u Mariana Migdy bo Michał jego syn co pracuje też w szpitalu to mój kolega :-)
    obaj twierdzą że ze mną ok tym bardziej że zaszłam ostatnio od razu i właśnie dlatego zastanawiam się czy nie zmienić lekarza na tego od głowy :-P

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no tak :-) Wszyscy ostatnio mówią że najlepszy na zapłodnienie to jest psycholog :-) :-).

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama już nie wiem ile jeszcze będę czekac na dzidzie i czy będę go miała. Jakoś z tym się u mnie nie układa cóż widocznie takie miałam przeznaczenie tylko dlaczego.
    A jakie macie plany na długi weekend ? Ja w zasadzie żadnych bo częściowo pracuję.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mało lekarzy chcę zajmować się niepłodnością bo to ciężki kawałek chleba i domyślam się że kobitki pokładają wielkie nadzieje a gorzej jak się nie udaje za szybko i wtedy żale i lamenty ale ktoś musi nam pomagać do licha :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie mam jeszcze pewnie coś na szybko :-)
    mój M ma męskiego grilla w sobotę więc muszę sobie coś zorganizować :-)
    może rowerek może plażing jak się da :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie spontany są najlepsze !! Ja w niedzielę pracuję więc nigdzie nie wyjedziemy a nawet by mi się nie chciało. A w sobotę jak nie będzie padac to pewnie wyskoczymy gdzieś do miasta.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodaję was do przyjaciółek dziewuchy tak mam że jak ktoś jest u mnie to za jakiś czas zachodzi :-P

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mieszkam od 4 lat w Toruniu i nie znam wszystkich zakamarków może podpowiesz co robić??

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę właśnie chodzi o to że w Toruniu nie ma profesjonalistów od niepłodności. Owszem jest wielu dobrych lekarzy ginekologów ale typowo niepłodnośc jest trudną dziedziną w ginekologii i mało kto tak naprawdę chce się tego podejmowac. Każdy idzie na łatwiznę jak coś nie tak to do Kliniki Niepłodności. I wszystko na ten temat a Ty kobieto radź sobie sama a co jak jest wszystko ok pod względem zdrowotnym a ciąży i tak nie ma. Nic Kasiu masz rację do psychologa może zajdziemy :-) :-) Wspierajmy się nawzejem :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    dodaję was do przyjaciółek dziewuchy tak mam że jak ktoś jest u mnie to za jakiś czas zachodzi :-P
    Super to ja już Cię dodają do przyjaciółek :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    ja mieszkam od 4 lat w Toruniu i nie znam wszystkich zakamarków może podpowiesz co robić??
    A ja mieszkam od 10 lat w Toruniu kiedyś było mi bardzo ciężko po przeprowadzce jak sobie przypomnę ale to długo by gadac.
    Ale można wyskoczyc tam na tą plażę nad Wisłą ale to przy ładnej pogodzie czy do ogórka zależy z kim się idzie.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może na tym wątku się odnajdę bo tam gdzie jest tak dużo dziewczyn to nie mogę :-)
    zaglądam z rana i wieczorkiem a tam tyle postów i rozmów że już nie wiem co pisać i czytam to jak książkę :-)

    misia79, Iwka, rah lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ