Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak będzie jak przejeżdżam do pracy to widac już plac budowy :-)
    Idę spac miłego dzionka wpadnę wieczorkiem :-)

Iwka lubi tę wiadomość

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, to fajnie :) Wyczytałam w necie, że przyszłą jesienią rusza :)

Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Wow, to fajnie :) Wyczytałam w necie, że przyszłą jesienią rusza :)
    Taaaak ja też widziałam plac budowy http://smileys.sur-la-toile.com/repository/content/content-saute.gif

misia79 lubi tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka dobrze pisze - już od miesiąca/dwóch można kupić produkty robione dla Auchan. Soki pomarańczowe, wszystkie ciuchy są z tych robionych dla Auchan (całkiem dobra jakość, nie takie badziewie jak w Realu).Wcześniej natomiast (chyba od czerwca/lipca) były różne wyprzedaże. Kupiłam wtedy porządne noże i patelnie, spodnie, leżak, suszarkę;p
    Przez 3 tygodnie w Realu na Grudziądzkiej były w dziale z ciuchami pustki jak za prlu ;p Dlatego już dawno myślałam, że mienią na Auchan.
    Dodatkowo inwentaryzacje trwają już chyba od 2 miesięcy. Zmieniają wszystkie Reale i tu chodzi właśnie o prawo do nazwy. Chyba 10 letni okres "abonamentu" jest, a odnowienie go jest bardzo drogie. Lepiej zarejestrować nową markę. Pamiętacie Lider Price? Przejęły go małe Tesco, a np. w warszawie przejął go Carrefour Express (te małe).

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u Łojko, były tylko 3 osoby do niego, a trwało godzinami....jedna w ciąży, on się spóźnił...
    Obejrzał wyniki i powiedział, że ma nadzieje, że za dużo już się mnie nie naogląda i że nie będę musiała mieć hsg ;p Bo mi dobrze z oczu patrzy, to nic tylko czekać aż krwawienie nie przyjdzie ;p
    Miło :)
    Ale obejrzeć wyniki to mógł beze mnie ;)

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rah! Jak Ci dobrze z oczu patrzy to obyś obyś :) A w ciąży nie można do niego już chodzić?

Iwka, rah lubią tę wiadomość

83c27385cd.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej można, ale pewnie miał na myśli, że się w najbliższych tygodniach nie zobaczymy - w sprawie problemów ;)
    Bo ogólnie powiedział, że po hsg też do niego podejść...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 14:12

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie Auchan - testy Quixx są w nim po 3,50 zł ;)

Iwka lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 5 dni kończy mi się abonament premium, a nie mam chwilowo na niego kasy :( Chyba dlatego tak często tu zaglądam, bo później będzie szaro i bez sensu ;p

Iwka lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się skończył ale nie potrzebuję :) Mówiłam, że przedłużę jak będzie ciąża, a że nie ma to nie przedłużyłam ;(

Iwka lubi tę wiadomość

83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja tu na kaszy a tu torty stoja na stole masakra jakaś :-) ale mam nadzieję że będę twarda :-)
    Wmawiam sobie że oczyszczam się dla fasolki :-)

konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sobie za dużo nie wmawiaj ;) bo zbyt drastyczna zmiana diety lub schudnięcie wcale nie jest zdrowe dla fasolki ;)

Iwka lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • Kaśka Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem ale ze mam przymusowy stop na miesiac to jej nie zaszkodze :-) ale jeszcze tylko jutro i wprowadzam nowe elementy hehe czytaj jajka z majonezem za mna chodza :-)

konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 15:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolę "upomnieć" i dać do myślenia, niż żeby jakaś szkoda się stała fasolince :)
    Nawet dieta 2-3 tygodniowa zmienia działanie organizmu na co najmniej kilka tygodni, a co w naszym przypadku istotne - inaczej działają hormony.
    Zawsze słyszałam, że jakakolwiek dieta jest niewskazana w całym okresie starań. No oczywiście oprócz przejścia na zdrową dietę, w której się je wszystko ale w odpowiednich proporcjach/ ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2014, 15:29

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dwóch dni nic nie jadłam!!! A Wy mi tu o jedzeniu!!!

misia79 lubi tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zjadła bym sobie tort pralinowy od sowy, lodowy od pokojskich lub mielone z mizerią mniam!!!!

misia79, [email protected], Kaśka, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedaczysko....tulę, tulę!:**
    Ale mam nadzieję, że teraz już będzie z górki i w week się nażresz jak mały smoczek;)

Iwka lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • misia79 Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Wolę "upomnieć" i dać do myślenia, niż żeby jakaś szkoda się stała fasolince :)
    Nawet dieta 2-3 tygodniowa zmienia działanie organizmu na co najmniej kilka tygodni, a co w naszym przypadku istotne - inaczej działają hormony.
    Zawsze słyszałam, że jakakolwiek dieta jest niewskazana w całym okresie starań. No oczywiście oprócz przejścia na zdrową dietę, w której się je wszystko ale w odpowiednich proporcjach/ ;)
    Swięte słowa :-) Trzeba jeśc wszystko dla fasolki najlepsza jest dieta po prostu urozmaicona wszystkiego po trochu wiadomo oprócz niezdrowych fasfoodów, do których nawet ja czasem mam słabośc :-)

Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

• misia79 Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ale zjadła bym sobie tort pralinowy od sowy, lodowy od pokojskich lub mielone z mizerią mniam!!!!
    Ja też bym zjadła :-) Albo torcik bezowy uwielbiam bezę czyli dakłas też wskazany :-)

Iwka lubi tę wiadomość

• misia79 Autorytet

Wysłany: 2 października 2014, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    a mi się skończył ale nie potrzebuję :) Mówiłam, że przedłużę jak będzie ciąża, a że nie ma to nie przedłużyłam ;(
    A ja sprawdziłam właśnie jak z moim abonamentem zostało mi jeszcze 10 dni ważny do 12 pażdziernika. Przedłużę do końca roku bo zakładam że do końca roku zajdę w ciążę. Jeśli mi się nie uda znikam z ovu. ( to znaczy kończę z wykresami ).

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego