Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 19 września 2023, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    A powiedz mi, w jaki sposób się dowiedziała później że miała ten mikro wylew?
    Przez te szumy i piski trafiła do szpitala na tydzień w Warszawie na oddział laryngologiczny no i tam usłyszała taką diagnozę

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18000

    Wysłany: 19 września 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil pewnie jak dalej będę miała cykle bezowulacyjne to spróbuję, w końcu nic mi nie będzie szkodzić. 😅 a spotkać się zawsze można, tylko jakis termin gdzieś trzeba wydumać. W ogóle skąd jesteś? :D szkoda tych grzybów ale chociaż ładnie na zdjęciu wyglądały 😂 trzymam kciuki aby małpiszon nie kazał na siebie czekać. Ale najmocniej kibicuje żeby jednak owu była przesunięta i małpiszon nie przyszedł. 🍀

    Marti polubilam za posiewy. Nie lubię za mocna małpę. Termofor w użyciu?

    Moon skwiercz na słońcu aż miło. 🔥zwłaszcza że u nas chyba w końcu jesień w kraju?

    Zosis ja cię doskonale rozumiem bo mój stary robi dokładnie to samo. To jak ciężko się przebić potem przez ten mur do nich to jest jakiś kosmos zupełny... i czasami się nie udaje. 🫠 nienawidzę tego wychowania w stereotypie samca alfa czy jakiejs górnolotnie określonej męskości. To nie skok o tyczce żeby grać samemu, związek to gra zespołowa, a już zwłaszcza starania w niepłodności. 😔 mój też wyniósł to z domu. Embargo na seks. 🙈🙈🙈 oby tylko do kolejnego cyklu, buduj tam te schody żeby przez mur się przedostać. 🤪

    Bambi oj bardzo bym chciała. 😇 ale jeśli dobre myśli i to co robię nie podziała to... no nic nie poradzę. 😅

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 19 września 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Kil pewnie jak dalej będę miała cykle bezowulacyjne to spróbuję, w końcu nic mi nie będzie szkodzić. 😅 a spotkać się zawsze można, tylko jakis termin gdzieś trzeba wydumać. W ogóle skąd jesteś? :D szkoda tych grzybów ale chociaż ładnie na zdjęciu wyglądały 😂 trzymam kciuki aby małpiszon nie kazał na siebie czekać. Ale najmocniej kibicuje żeby jednak owu była przesunięta i małpiszon nie przyszedł. 🍀

    Sieradz- łodzkie =) taka mała mieścinka xD no grzybki piękne były... ale dzisiaj od rana deszczyk - może w sobotę znowu skoczę coś pozbierać =D no męczy mnie to czekanie strasznie... teraz jakoś takiej słabości dostałam i uderzeń gorąca jak nigdy xD aż musiałam z biura wyjść i sobie spacerek dookoła firmy zrobić =] ale to może też związane ze zmianą diety =/ a mój K. święcie wierzy, że jednak mały dinuś będzie z tego cyklu xD

    @Moon dziękuję za odpowiedź =) opal się pięknie na wyjeździe i fotki nam ślij =)

    @Zosis - najważniejsze, że idzie w dobrym kierunku <3 drabina, most co zechcesz-wybudujesz=)

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18000

    Wysłany: 19 września 2023, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Sieradz- łodzkie =) taka mała mieścinka xD no grzybki piękne były... ale dzisiaj od rana deszczyk - może w sobotę znowu skoczę coś pozbierać =D no męczy mnie to czekanie strasznie... teraz jakoś takiej słabości dostałam i uderzeń gorąca jak nigdy xD aż musiałam z biura wyjść i sobie spacerek dookoła firmy zrobić =] ale to może też związane ze zmianą diety =/ a mój K. święcie wierzy, że jednak mały dinuś będzie z tego cyklu xD

    To my z jednych rejonów, okolice Wielunia i Kępna się kłaniają. 😎 Można coś pomyśleć! Ale oby to wino było najszybciej za 9 miesięcy. 😆 Też trzymam kciuki za dinusia!

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 19 września 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dinusie 😘
    Melduje się po monitoringu. Jest ciało żółte, widoczny był pierścień progesteronu ( czy jakos tak). Endometrium tez jest ok. Dzisiaj 4dpo, miałam zbadać proga ( trochę mnie zdziwiło że tak wcześnie), ale zrobiłam i wynosi 13. W ostanim cyklu badalam 7dpo i wynosił 27. Gin chciała zoabczy czy i jak ruszył.
    Więc teraz zostało tylko czekać i trzymać kciuki.
    Aaaa jutro w końcu wakacje, Turcjo nadchodzę 😁
    Więc testowane będzie po powrocie. Akurat będzie 13dpo i 14dni po Ovitrelle 😏

    Ogólnie cyrk objawów ciążowych ruszył, tak tak... Czuję podbrzusze 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2023, 14:46

    siesiepy, Beezi, Mart768, Angi90 lubią tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 19 września 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spieszę z informacjami ☺️ owulacja była, ciałko żółte jest, endometrium 10 mm, nie ma torbieli 🥳

    Od nowego cyklu stymulacja, będziemy szli krótkim protokołem 🥳 przy punkcji będzie kontrolna biopsja a transfer jak ogarnę wszystkie tematy z pracą (listopad/grudzień) choć liczę że uda się szybciutko załatwić ☺️

    Beezi, Zosis, Bambi92, siesiepy, KarolinaAnastazja, Emka06, Amunicja, Lipcowa, Niaha, Marti27, oloska, Mart768, Meggi110818, RinTinTin, kropka27, Angi90 , Kil, Paucia lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 19 września 2023, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, toż to same rewelacyjne wieści! 🥺🤩
    Otwieram dzisiaj szampana za Wasze zdrowie!

    BuBu90 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 19 września 2023, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu super, jesteś już na autostradzie w dobrym kierunku 🥳 🤞🍀🤞

    BuBu90 lubi tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18000

    Wysłany: 19 września 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu lecisz z tym koksem! 💥🤞🤞🤞

    Meggi dobrze że chociaż wakacje będą odciągać Twoja uwagę od tych wszystkich objawów. 🤪

    BuBu90, Meggi110818 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 19 września 2023, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Spieszę z informacjami ☺️ owulacja była, ciałko żółte jest, endometrium 10 mm, nie ma torbieli 🥳

    Od nowego cyklu stymulacja, będziemy szli krótkim protokołem 🥳 przy punkcji będzie kontrolna biopsja a transfer jak ogarnę wszystkie tematy z pracą (listopad/grudzień) choć liczę że uda się szybciutko załatwić ☺️

    Super plan💪

    Ile dni po owu jesteś?

    BuBu90 lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 19 września 2023, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Super plan💪

    Ile dni po owu jesteś?
    Jakieś 8 ☺️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 19 września 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, świetnie! 🥳 Trzymam kciuki za bezproblemową procedurę🤞🏻❤️

    BuBu90 lubi tę wiadomość

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 19 września 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti przykro mi 😢 zrób dla siebie coś miłego, niech Ci Stary kupi coś pysznego na ten ból ciała i duszy🍫🧁🍔

    Moon czekamy na fotki z wakajków 🌴🤩 baw się dobrze, odpoczywaj i wystawiaj na witaminkę D po tych tygodniach spędzonych za biurkiem 😌

    Czy ktoś słyszał jak coś huknęło? To mój kamień z serca jak zobaczyłam Zosis 😍 ja głęboko wierzę, że wszystko się to jakoś nareszcie poukłada 😌 ale z karaniem brakiem seksów to się nie zgadzam! Toż to nie zgodne z zaleceniami forumkowymi 👎🏻 ale cóż, nic na siłę 🤷‍♀️ bardzo podziwiam taki spokój i wyrozumiałość dla facetów, mój to ma jednak ze mną ciężko 😂

    Olail profesorek ma swój plan na Ciebie? ☺️ no i super, niech działają tak, żeby było jak trzeba 😄 u mnie w aptekach PregnaStart poza zasięgiem, nigdzie nie ma 😳

    Meggi super wieści, aaaaaaaale hamuj kobieto ten cyrk 😁 ja trzymam kciuki najmocniej na świecie 🤞 ale dobrze wiesz, że nie ma co się nakręcać bo później tylko jęczymy, że mimo doświadczenia dalej to samo robimy 😂

    Bubu mówiłam! 😁 no, zakaz torbieli jest tutaj i koniec 😂 super wiadomości 😍 lecisz do przodu, ale i tak Ci życzę żeby nowe plemniory Starego dotarły do jaja same 😁 taki taniec ostatniej szansy mają, potem będą już je walić po witkach 😅

    Mówiłam już, że chce żeby ten wrzesień się skończył? 😂 a i żeby dyr z mojej głównej pracy poszła w pizdu tam skąd przyszła, niech nigdy nie wraca i sobie przestawia przecinki kurwa mać i dokłada ludziom bezsensownej pracy gdzie indziej cudak i wydziwiak 🥸

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2023, 19:38

    Zosis, Emka06, siesiepy lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 19 września 2023, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi co do laparo to ja zawsze brałam do szpitala koszulkę i luźne spodenki ☺️ na czas zabiegu będziesz miała sexi koszule od nich, a później na obchodzie mi było wygodniej w spodenkach jak przychodzili patrzeć rany to wstawiałam tylko brzuch, nie musiałam podciągać wszystkiego 😅
    Trzymam kciuki za Twoja - zobaczysz ile z niej korzyści 😁

    Moon odpoczywaj i smaz się na swarke! 😁
    I przywieźcie super "pamiątkę" ze sobą 😁

    BuBu lecisz jak szalona! Ale się cieszę, że to już niedługo się zacznie 😁 milion kciuków na pokładzie 😁

    Zosis super, że przetrwaliscie ten moment. 💪🏻
    Ja jestem zdania, że po długich staraniach para nigdy nie będzie już taka sama - całe szczęście większość wyjdzie z tego jeszcze silniejsza 💪🏻
    Faceci alfa to niestety już taki typ 🤷🏻‍♀️ mój też jest taki i na dodatek wojskowy dlatego np nie chce żebyśmy mówili komuś o in vitro, bo dla niego to coś na wzór przyznania się, że się nie sprawdził w oczach innych 🤷🏻‍♀️ pracuje z nim nad tym no ale.. 🤷🏻‍♀️

    Dziewczyny nie odniosę się do każdej ale staram się być na bieżąco 🥰 aktualnie moje przyjaciółki zrobiły mi babski wypad w góry, bo "i tak siedzisz sama to trzeba wykorzystać póki nie musisz tachać brzucha" 🤣 także wzięłam krótki urlop i ładuje baterie w babskim gronie ❤️

    Emka06, siesiepy, Niaha, oloska, Mart768, Beezi, Angi90 , Kil, Pauli19 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 19 września 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, też mam w pracy taki typ człowieka co się czepia każdego przecinka i przy sprawdzaniu maila jest w stanie zmienić "Dziękuję bardzo" na "Bardzo dziękuję" 😑🔫 Na szczęście mam z typem ograniczony kontakt, ale strasznie mi żal jego pracowników, bo oprócz tego czepialstwa ma okropny charakter.
    Niech się już ten wrzesień kończy, bo tęskno za Twoją obecnością na forum 😏

    rozalaa lubi tę wiadomość

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 19 września 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, miłego pobytu 🥰

    Lipcowa lubi tę wiadomość

  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 19 września 2023, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za przytulaski, przydały mi się 😍
    Pierwszy dzień i noc najgorsza a nie jestem przyzwyczajona do używania termoforku 🤷‍♀️ Stary poprawił mi humor bo cały wieczór i noc przepłakałam, dzisiaj jeszcze na domiar złego cały dzień w pracy, wracam a na stole chipsy i słodycze. No doceniam na maxa takie małe gesty🥰🥺

    Bubu No pięknie 🥹 idziesz teraz jak burza dziewczyno! 🤩
    Zosis dobrze Cie widzieć 😘 udobruchasz starego wkoncu 😈
    Rozala czas chyba spakować Dyrce walizkę i wysłać ją na księżyc 🤬
    Meggi super owulka 🤌 teraz trzymam kciuki zeby coś się wykluło. Udanych wakacji 🌴
    Lipcowa dobrze dziewczyny zrobiły 😁 wypoczywaj kochana 🥰
    Moon wakacie tuż tuż. Wysyłaj nam jakieś gorące zdjęcia z wakacji i bawcie się dobrze 😁🥰

    rozalaa, BuBu90, siesiepy, Lipcowa lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 19 września 2023, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuje Was codziennie i ciesze się z każdego szczęścia i przytulam kazda w chwili kryzysu.

    @Zosis, super ze sie odezwalas i czuć z wiadomości, ze jest juz lepiej :)

    @Moon, czekamy na foteczki. Ja bylam rok temu w Alanyi i było cudownie, pyszne jedzenie i caly dzien sloneczko :)

    @Kil, oby @ szybko przyszła, zeby moc zaczac kolejny cykl :)

    @Marti, wspolczuje Ci, ale gdzies poczatek ciazy musi byc :) a to moze akurat pierwszy dzien :)

    @Rintintintin, przytulam za @

    @Bubu, czekam na Twoja stymulacje, oby u Ciebie szybko to zadziałało :) no i piekne wyniki z owulacji :)

    @Olail, z ovitrellem nie powinno byc klopotu. Ja kupowalam czasem zivafert bo jest 40 zl tanszy, tylko trzeba sobie pomieszac liofilizowany proszek z plynem, a ze ja chemik to dla mnie to bulka z maslem :)

    U mnie to juz 7 cykl na letrazolu 5-9 dc 1x2 i poraz pierwszy w 14 dc mam jeden biedny pecherzyk 11 mm (normalnie w tym dniu juz mialam owulacje). Nie wiem co sie stało, ale w pt postaram sie pojsc na monitoring i jak nic nie drgnie to biore dupka i czekam na kolejny cykl. Czy juz sie uodpornilam na letrazol? 😞

    RinTinTin lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 19 września 2023, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu cieszę się bardzo z informacji od Ciebie!🤗

    BuBu90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 19 września 2023, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Podczytuje Was codziennie i ciesze się z każdego szczęścia i przytulam kazda w chwili kryzysu.

    @Zosis, super ze sie odezwalas i czuć z wiadomości, ze jest juz lepiej :)

    @Moon, czekamy na foteczki. Ja bylam rok temu w Alanyi i było cudownie, pyszne jedzenie i caly dzien sloneczko :)

    @Kil, oby @ szybko przyszła, zeby moc zaczac kolejny cykl :)

    @Marti, wspolczuje Ci, ale gdzies poczatek ciazy musi byc :) a to moze akurat pierwszy dzien :)

    @Rintintintin, przytulam za @

    @Bubu, czekam na Twoja stymulacje, oby u Ciebie szybko to zadziałało :) no i piekne wyniki z owulacji :)

    @Olail, z ovitrellem nie powinno byc klopotu. Ja kupowalam czasem zivafert bo jest 40 zl tanszy, tylko trzeba sobie pomieszac liofilizowany proszek z plynem, a ze ja chemik to dla mnie to bulka z maslem :)

    U mnie to juz 7 cykl na letrazolu 5-9 dc 1x2 i poraz pierwszy w 14 dc mam jeden biedny pecherzyk 11 mm (normalnie w tym dniu juz mialam owulacje). Nie wiem co sie stało, ale w pt postaram sie pojsc na monitoring i jak nic nie drgnie to biore dupka i czekam na kolejny cykl. Czy juz sie uodpornilam na letrazol? 😞

    Być może, mi gin kiedyś mówiła że na clo max 3 cykle, na letrazolu max 5 i weszliśmy już w zastrzyki (mensinorm, ovelap, puregon)

    O ❤️
    Z ❤️
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ