Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 19 września 2023, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    ja dziewczynki już w 90 % spakowana, jutro o tej porze już będziemy koczować na lotnisku... star dostaje chyba jakichś ataków paniki bo zbyt czesto atakuje toalete... ehhh wytrzyma biedaczek 😁😍😋😎🤣

    co do pogody w Alanyi ma być cudownie i upał więc mam zamiar sie usmażyć na skwarkę.
    Mało czasu mam żeby się odzywać przez ten czas przedurlopowy ale prześlę Wam mnóstwo słoneczka przez ten tydzień 😍😍

    Tez jutru lecisz do Turcji? 😁

    moonflower lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 20 września 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, ja wróciłam w tamtym tygodniu i pogoda była po 35/nawet 40*C
    Woda 31*C

    Będziesz skwierczeć :D 🌴🌞

    moonflower lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 20 września 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon udanego wypoczynku 🙂 obyś złapała dużo witaminki D. My z mężem mamy jeszcze jeden urlop na przełomie października i listopada, mam nadzieję że dopisze nam pogoda i pojedziemy gdzieś w góry.

    moonflower lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 20 września 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek!

    Witam się z Wami z miejsca pracy.

    Powiem Wam, że przechodzimy z Mężem katusze, bo od 4 dni zero seksów, bo w czwartek ma badania i usychamy z tęsknoty.
    Zwłaszcza, że jakieś libido mam bardziej wywalone (to chyba zawsze tak jest, że jak nie można to się chce🤪 )
    Według mojego bolącego jajnicora, chyba miałam owulację w poniedziałek, ale nawet nie testowałam, bo nie mam testów w domu i jeszcze te Nasze Embargo....czekam na 🐒 i październik jak nigdy :D


    Buźka!💋

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 20 września 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon, Meggi, jeszcze się okaże, że jedziecie razem na te wakacje. 🙈😅

    Rozala, już zaraz październik, mam nadzieję, że odetchniesz. ❤️

    Bubu, wspaniałe wiadomości 😍 Zaraz zaczynacie! 🔥🤞

    Olail, jak się czujesz?

    Zosia, dobrze, że u Was coraz lepiej ❤️‍🩹 Mam nadzieję, że przepracujecie to z Mężem i następny cykl będzie wykorzystany 🍀

    Lipcowa, odpoczywaj ❤️

    KarolinaAnastazja, czwartek już jutro, więc odbijecie sobie 🔥

    Kil, jak sytuacja 🐒?

    Emka, wysyłam zdjęcie z plaży teraz, fotek z wakacji u nas zawsze jak na lekarstwo, a takich nadających się do pokazania jeszcze mniej 😅 Ale jest zaskakująco chłodno jak na najcieplejszą część Hiszpanii, rano i wieczory to tak raczej na długi rękaw. 🤷🏻‍♀️

    IMG-20230920-091537.jpg

    BuBu90, Emka06, Bambi92, KarolinaAnastazja, Niaha, siesiepy, oloska, rozalaa, Angi90 , Lipcowa lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 20 września 2023, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Emka, wysyłam zdjęcie z plaży teraz, fotek z wakacji u nas zawsze jak na lekarstwo, a takich nadających się do pokazania jeszcze mniej 😅 Ale jest zaskakująco chłodno jak na najcieplejszą część Hiszpanii, rano i wieczory to tak raczej na długi rękaw. 🤷🏻‍♀️

    IMG-20230920-091537.jpg
    To niebo 💙 Zdjęcie plaży mnie satysfakcjonuje, bo już na kwietniowym podejrzałam Twój brzuszek 😍 Ciężko teraz trafić poza sezonem na pewną pogodę. Znajomi byli w maju na Majorce i też mieli chłodno. A na ile pojechaliście? Sami czy z ekipą? 😁

  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 20 września 2023, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    To niebo 💙 Zdjęcie plaży mnie satysfakcjonuje, bo już na kwietniowym podejrzałam Twój brzuszek 😍 Ciężko teraz trafić poza sezonem na pewną pogodę. Znajomi byli w maju na Majorce i też mieli chłodno. A na ile pojechaliście? Sami czy z ekipą? 😁
    Prawie dwa tygodnie, z teściową 😂 Bez biura, bo my zawsze sami sobie ogarniamy, robimy teraz objazdówkę po Andaluzji - jesteśmy w okolicach Kadyksu, czeka nas jeszcze Sewilla, Grenada, Malaga, Kordoba i trochę plażowania. 😁 Ogólnie jest piękna pogoda, nie pada, ale spodziewaliśmy się upałów, w dzień faktycznie ciepło, chociaż raczej poniżej 30st, a właśnie wieczorami to takie 20-22st i jak zawieje to chłodno. No i pyszne jedzenie 🤤 W sam raz na cukrzycę 😂

    siesiepy lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 20 września 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi
    przy takich widokach to czekamy na fotkę z brzuszkiem! na pamiątkę ! ♥

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 20 września 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi widoki cudowne, wypoczywaj i nabieraj sił na nowe wyzwania 🙂❤️

    Mam pytanko, pracuje któraś z Was na nocne zmiany? Ostatnio mam problem z odsypianie nocek, przez 6 lat było ok a teraz kolejny raz wracam z pracy i nie mogę usnąć... Nie wiem już co mam robić.🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2023, 11:11

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:

    Olail, jak się czujesz?

    Dziękuję, bywało lepiej.
    Czekam na 🐒 jak na zbawienie, żeby zacząć od początku bo takie nic nierobienie i czekanie mnie wkurza... jak na złość się póki co nie zanosi.
    Wróciłam do pracy, więc mam zajęcie 🙂

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8833

    Wysłany: 20 września 2023, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu a co tu tak cicho dziś?🧐

    Bubu, no tak się cieszę! Wierzę, że już teraz wszystkie pójdzie gładko🍀 Dziś mąż miał badania? 🤞

    Zosis, jak dobrze Cię widzieć 🥰 Dumę facet przy żonie powinien wsadzić se w kieszeń, ale czasami ten proces trochę trwa...Mam nadzieję, że Stary szybko zdejmie embargo, bo że co? W środę nie skorzysta? 😏

    Kill, i jak po wizycie z mamą?🤞 Małpisko przyszło czy będziesz znów testować?🫢

    Emka, tulę i trzymam kciuki za Twoją Mamę 🤞❤️

    Lipcowa, baw się dobrze!🙌 Mieć takie przyjaciółki to skarb ❤️ Dziękuję za podpowiedź 😘

    Niaha, tulę za biel 🫂 Też dziś testowałam i dziele z Tobą wynik. Odpalam przywoływanie wredoty 🤪

    Bambi, mam nadzieję, że to właśnie TO blokuje Cię przed powodzeniem i po pozbyciu się tego dziada wszystko będzie lepsze 🤞☺️

    Pfry, kciuki za Wasz plan, niech leczenie działa i przyniesie dobre rezultaty! 🍀

    Marti, tulę za @🫂❤️

    Moonflower, udanego urlopu! 🌴Wykorzystajcie ten czas na MAXa!🔥🔥🔥

    Beezi, jakaś Ty piękna 😍 Cudownie brzusio prezentuje się w kostiumie 🥰 Korzystaj, odpoczywaj 🤗❤️

    Olail, spokojnie, przyjdzie, oby tylko nie przeciągała swojego nadejścia zbyt długo🤞A kiedy masz termin?

    Rozaalaaaa, żyjesz dziś??? Bo ja ledwo 😂 Kuwa na co to mi było 🙈🤣 Mózg paruje, ale wiecie... ja to się cieszę, po roku siedzenia na dupie przyda mi się popracować intensywniej😁Aczkolwiek przejście z trybu "dom" w "praca" średnio mi idzie 🫣

    Emka06, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 20 września 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Uuu a co tu tak cicho dziś?🧐

    Bubu, no tak się cieszę! Wierzę, że już teraz wszystkie pójdzie gładko🍀 Dziś mąż miał badania? 🤞

    Zosis, jak dobrze Cię widzieć 🥰 Dumę facet przy żonie powinien wsadzić se w kieszeń, ale czasami ten proces trochę trwa...Mam nadzieję, że Stary szybko zdejmie embargo, bo że co? W środę nie skorzysta? 😏

    Kill, i jak po wizycie z mamą?🤞 Małpisko przyszło czy będziesz znów testować?🫢

    Emka, tulę i trzymam kciuki za Twoją Mamę 🤞❤️

    Lipcowa, baw się dobrze!🙌 Mieć takie przyjaciółki to skarb ❤️ Dziękuję za podpowiedź 😘

    Niaha, tulę za biel 🫂 Też dziś testowałam i dziele z Tobą wynik. Odpalam przywoływanie wredoty 🤪

    Bambi, mam nadzieję, że to właśnie TO blokuje Cię przed powodzeniem i po pozbyciu się tego dziada wszystko będzie lepsze 🤞☺️

    Pfry, kciuki za Wasz plan, niech leczenie działa i przyniesie dobre rezultaty! 🍀

    Marti, tulę za @🫂❤️

    Moonflower, udanego urlopu! 🌴Wykorzystajcie ten czas na MAXa!🔥🔥🔥

    Beezi, jakaś Ty piękna 😍 Cudownie brzusio prezentuje się w kostiumie 🥰 Korzystaj, odpoczywaj 🤗❤️

    Olail, spokojnie, przyjdzie, oby tylko nie przeciągała swojego nadejścia zbyt długo🤞A kiedy masz termin?

    Rozaalaaaa, żyjesz dziś??? Bo ja ledwo 😂 Kuwa na co to mi było 🙈🤣 Mózg paruje, ale wiecie... ja to się cieszę, po roku siedzenia na dupie przyda mi się popracować intensywniej😁Aczkolwiek przejście z trybu "dom" w "praca" średnio mi idzie 🫣
    Tak miał badania, miał poczekać 10 minut zanim wygenerowała się płatność. Pani w recepcji powiedziała, że jak została wygenerowana płatność to znaczy że próbka nadawała się do badań ☺️ teraz tylko tydzień oczekiwania na wynik 😱

    Angi90 , rozalaa, Beezi, Mart768, Emka06, Lipcowa lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8833

    Wysłany: 20 września 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Tak miał badania, miał poczekać 10 minut zanim wygenerowała się płatność. Pani w recepcji powiedziała, że jak została wygenerowana płatność to znaczy że próbka nadawała się do badań ☺️ teraz tylko tydzień oczekiwania na wynik 😱
    To już jest pół sukcesu!❤️ Czekam razem z Wami na piękne wyniki!🤞🤞🤞

    BuBu90 lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 20 września 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyje, ale ledwo, przysięgam 😂 Faktycznie ciuchutko tu dzisiaj 🧐 ja jestem w szoku, że na miesięcznym tak spokojnie, ledwie 40 stron 😱 w marcu tyle było zanim się miesiąc zaczął, zdziwiona jestem maksymalnie 😳

    Bubu no i super, takich wieści nam tu trzeba 🤞😌 teraz czekamy z Tobą 🫶

    W pracy intensywnie, chwilami nerwowo, początki roku takie są niestety. Dzisiaj to w sumie znowu jestem wkurwiona 😅 ale lepiej to niż smutna bo usłyszałam ,, szukamy kogoś na dwudniową wycieczkę, tylko Ty nie masz dzieci i super ogarniasz na wycieczkach, może mogła byś pojechać?” Oczywiście mój mózg zarejestrował tylko tą pierwszą część 😅 powiedziałam, że dam znać w przyszłym tygodniu, mam nadzieję dowiedzieć się w poniedziałek jak będzie wyglądało moje życie przez kilka kolejnych miesięcy i nie ukrywam, będę pracować ciężko, ale to kwestie staraniowe - zabiegowe są teraz dla mnie priorytetowe 🤡

    BuBu90, siesiepy, Paucia, Lipcowa lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 20 września 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:

    Niaha, tulę za biel 🫂 Też dziś testowałam i dziele z Tobą wynik. Odpalam przywoływanie wredoty 🤪

    W 11dpo to jeszcze wszystko możliwe 👍

    Następny test zrobię w piątek, jak wtedy nic nie będzie to będę przywoływała małpiszona.
    Ból piersi już mnie wykańcza 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2023, 21:48

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 21 września 2023, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    ja jestem w szoku, że na miesięcznym tak spokojnie, ledwie 40 stron 😱 w marcu tyle było zanim się miesiąc zaczął, zdziwiona jestem maksymalnie 😳

    Teraz przynajmniej wiadomo która banda tam tak spamowała 🫣


    Rozala, Angi
    Co do wątku zawodowego- may the force be with you.

    Paprota9418, Emka06, siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 21 września 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa, Amunicja, no i widać, kto narzucał liczbę stron na miesięcznych. 🤣 A uciekły, bo nie nadążały. 🤣

    Emka, jak Mama?

    Kil, Wy już po wizycie kontrolnej? Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

    Moon, udanych wakacji.

    Bubu, czekamy zatem razem na wyniki Twojego Starego.

    Bambi, robal może i obrzydliwy, ale moze właśnie znaleźliście przyczynę niepowodzeń. Kurujcie się i będzie dobrze.

    Ja melduję się stryrana jak koń po westernie. Skoro z IUI się nie udało to dajemy czadu na budowie. 💪 i... Stary zdjął embargo! 🤣🥰🥰🥰

    Amunicja, Beezi, BuBu90, Marti27, Emka06, siesiepy, rozalaa, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 września 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:

    Kil, jak sytuacja 🐒?

    Emka, wysyłam zdjęcie z plaży teraz, fotek z wakacji u nas zawsze jak na lekarstwo, a takich nadających się do pokazania jeszcze mniej 😅 Ale jest zaskakująco chłodno jak na najcieplejszą część Hiszpanii, rano i wieczory to tak raczej na długi rękaw. 🤷🏻‍♀️

    IMG-20230920-091537.jpg

    Ej... co wy z tymi zdjęciami robicie xD już mi piszę, że nie ma zdjęcia =( dajcie chociaż na 4 dni xD

    @ przyszła wczoraj z przytupem... ból masakra, a po tych Gliwicach łaziliśmy po lekarzach itp. myślałam, że się poskładam... no ale "w końcu" jest xP

    Dziękuję za wsparcie i modlitwy odnośnie Mamy - podobno jest dobrze =) dzisiaj będzie zagłębiać się w karty medyczne - ale lekarz na wizycie nic nie mówił, więc na 99,99% jest dobrze <3

    Meggi, Lipcowa - udanego chilloutu<3
    Bubu - pięknie :D będzie szaleństwo! 🥰

    Miłego czwarteczku!=)

    BuBu90, Claire, Angi90 , Lipcowa lubią tę wiadomość

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 21 września 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu, dziękuję, że pytasz 😘 Mama czuje się już o wiele lepiej. Ma jeszcze zawroty, ale zdecydowanie łagodniejsze niż w poniedziałek. Wczoraj była u neurologa i pani doktor po zbadaniu odruchów stwierdziła, że pod kątem neurologicznym jest wszystko okej. Ma dalej brać te tabletki na zawroty, a jeśli objawy nie ustąpią to wtedy udać się do laryngologa.

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 21 września 2023, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Zosiu, dziękuję, że pytasz 😘 Mama czuje się już o wiele lepiej. Ma jeszcze zawroty, ale zdecydowanie łagodniejsze niż w poniedziałek. Wczoraj była u neurologa i pani doktor po zbadaniu odruchów stwierdziła, że pod kątem neurologicznym jest wszystko okej. Ma dalej brać te tabletki na zawroty, a jeśli objawy nie ustąpią to wtedy udać się do laryngologa.
    Niech mama sobie zrobi Dopplera naczyń w szyi i minimum TK głowy i kręgosłupa. Moja mama miała silne zawroty głowy i okazało się że ma silnie zwężone naczynia. Natomiast moja siostra miała też zawroty głowy po rezonansie magnetycznym okazało się, że ma w głowie w okolicy hipokampa (okolice skroni/ucha) oponiaka. To pamiątka po radioterapii którą przeszła w dzieciństwie jak chorowała na nowotwór. Dostała jakieś leki i jest ok. Oponiak nie operowany ale na razie nie ma takiej potrzeby bo nie rośnie ☺️ co roku chodzi do kontroli tego oponiaka

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ