Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 16 października 2023, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Kuurwa dziewczyny dalej nie wyszłam 🤯😅

    Rozalka a nie ma przypadkiem dnia wolnego z powodu wyborów? Coś mi się obiło o uszy 😊 jeśli nie to współczuję dzisiejszego dnia 🥲

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 16 października 2023, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rozalaa po wyjściu o 6.00 z punktu głosowań 🤣

    https://zapodaj.net/plik-ANaVJXYbtu

    Marti27, siesiepy, ChocoMonster, Pfry, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 16 października 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala powinnam Ci współczuć ale.. mega mnie to cieszy że była taka frekwencja. Zwłaszcza wśród młodych ludzi ❤️

    Trzymaj się tam🤞❤️

    rozalaa lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 16 października 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa, Ty zdążysz do tej pracy na 8.00? 😯🥱

    Siesiepy, kciuki za monit i wymazy.

    Frutellka, oby w trakcie laparoskopii nie znaleźli nic złego.

    My ze Starym dopiero wstaliśmy. 🥱 Szybkie śniadanko i lecimy z tą IUI. W planach mam przekazywać Wam dzisiaj same dobre wiadomości. 😅 Jeżeli nie będę się odzywać do południa, to znaczy że jest dobrze i wszystko idzie zgodnie z planem. 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2023, 07:47

    KarolinaAnastazja, Marti27, Mart768, Paprota9418, Beezi, nick nieaktualny, SandraH.97, Emka06, Nataliii, aśś, Bambi92, Lipcowa, Cukruś, siesiepy, oloska, ChocoMonster, Clausix, rozalaa, Pfry, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 16 października 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, Siesiepy, Frutellka już trzymam kciuki za Was od rana 🤞🤞🤞 powodzenia Dziewczyny!

    Rozalaa i jak sytuacja? Pracujesz dzisiaj czy jednak dzien wolny? 🫣 podziwiam Cie, nie wyobrazam sobie takiej zarwanej nocki 🙈

    Zosis lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 16 października 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Was 🤞🤞🤞

    Zosis lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8525

    Wysłany: 16 października 2023, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, teoretycznie nie ma takiego prawa, ustawowo jest tylko w placówkach ochrony zdrowia i aptekach, a ja to jednak jestem nieśmiała, żeby o takie rzeczy walczyć, jeszcze w takim tłumie i zamieszaniu. Odbijemy sobie, niedługo mamy rocznicę to pewnie gdzieś pójdziemy, teraz i tak rzadko jemy na mieście, bo przy cukrzycy mam dość ograniczony wybór kuchni. 🙄

    Rozala, mam nadzieję, że komisja była w szkole i przynajmniej miałaś blisko do pracy 🤞❤️

    Dziewczyny, kciuki na pokładzie ✊ Miłego tygodnia, żeby przynosił same dobre wiadomości ❤️🍀

    Zosis lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 16 października 2023, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Rozaala, jak Ty będziesz funkcjonowała dzisiaj...😥 Jakiś urlop na żądanie czy coś wchodzi w grę? Nie wyobrażam sobie, cały dzień i noc...To istne poświęcenie, bardzo doceniam ❤️

    Zosis! Moje myśli lądują dziś przy Was, incognito 😉 Życzę Wam szybkich koni mechanicznych i samych zielonych świateł, niech moc będzie z Wami!🤞🍀

    Frutellka, ściskam Cię mocno 🫂i trzymam kciuki 🤞 za powodzenie laparo i dobre wieści ✊ Nie bój się, wszystko jest do przeżycia, to Twój kolejny duży krok🙌

    Siesiepy, powodzenia na wizycie i czystych wymazów!🤞🤞🍀

    Mart, jeszcze raz gratuluję Obrony 🙌 Jesteś Wielka!❤️ I nasz DinoKropeczek🥹 Rośnij cudowna istoto i daj szczęście 🍀❤️

    Sandra, Wszystkiego Najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu dla Was❤️ Niech Wam się ułożą wszystkie historie zdrowotne, byście mogli jak najszybciej dołączyć brakując puzzelek 🍀Przykro mi z powodu pieska 😔🫂

    Olail nie martw się🫂 Zobacz, jaka piękna frekwencja 😍 Nie tylko my zagłosowałyśmy za Ciebie 😌 Podtrzymuję swoje ciepłe myśli w Waszym kierunku 🌬️✊

    Kokos, wzruszyłaś mnie 🥺❤️ Dziękuję za Twoje wsparcie🫂

    Amunicja, Gazela biznesu?🤯 To chyba nie dla mnie, najlepszą nagrodą dla mnie w tym momencie to WYSPAĆ SIĘ 😂A co będzie później czas pokaże😉 Wpisałam Twoją wizytę w terminarz in my maind i już za chwilę 🤞🤞 startują 😘

    Tak mnie cieszy tą frekwencja... To się nazywa DEMOKRACJA 💥

    SandraH.97, Mart768, Zosis lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 16 października 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Dzień dobry!

    Rozaala, jak Ty będziesz funkcjonowała dzisiaj...😥 Jakiś urlop na żądanie czy coś wchodzi w grę? Nie wyobrażam sobie, cały dzień i noc...To istne poświęcenie, bardzo doceniam ❤️

    Zosis! Moje myśli lądują dziś przy Was, incognito 😉 Życzę Wam szybkich koni mechanicznych i samych zielonych świateł, niech moc będzie z Wami!🤞🍀

    Frutellka, ściskam Cię mocno 🫂i trzymam kciuki 🤞 za powodzenie laparo i dobre wieści ✊ Nie bój się, wszystko jest do przeżycia, to Twój kolejny duży krok🙌

    Siesiepy, powodzenia na wizycie i czystych wymazów!🤞🤞🍀

    Mart, jeszcze raz gratuluję Obrony 🙌 Jesteś Wielka!❤️ I nasz DinoKropeczek🥹 Rośnij cudowna istoto i daj szczęście 🍀❤️

    Sandra, Wszystkiego Najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu dla Was❤️ Niech Wam się ułożą wszystkie historie zdrowotne, byście mogli jak najszybciej dołączyć brakując puzzelek 🍀Przykro mi z powodu pieska 😔🫂

    Olail nie martw się🫂 Zobacz, jaka piękna frekwencja 😍 Nie tylko my zagłosowałyśmy za Ciebie 😌 Podtrzymuję swoje ciepłe myśli w Waszym kierunku 🌬️✊

    Kokos, wzruszyłaś mnie 🥺❤️ Dziękuję za Twoje wsparcie🫂

    Amunicja, Gazela biznesu?🤯 To chyba nie dla mnie, najlepszą nagrodą dla mnie w tym momencie to WYSPAĆ SIĘ 😂A co będzie później czas pokaże😉 Wpisałam Twoją wizytę w terminarz in my maind i już za chwilę 🤞🤞 startują 😘

    Tak mnie cieszy tą frekwencja... To się nazywa DEMOKRACJA 💥

    Bardzo Ci dziękuję ❤️😘

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 16 października 2023, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny ❤️

    Mnie czeka dzisiaj mało przyjemna wizyta u dentysty 😅

    Zosis lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 16 października 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, przysługuje Ci dzień wolny za pracę w obwodowej komisji wyborczej art. 154 paragraf 4 kodeksu wyborczego 😉

    Dzień dobry Dinusie!
    Mam nadzieję, że budzimy się dzisiaj w nowej rzeczywistości 😀 my ze starym też mieliśmy randkę po wyborach 😀

    Laski trzymam mocno za Was kciuki, Zosia za Twojego starego również 🤞🏻

    Dobrego dnia ☀️

    Zosis, Angi90 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 16 października 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😘 już jestem na oddziale i czekam na badania krwi;)

    Beezi, Lipcowa, Marti27, Mart768, Paprota9418, siesiepy, Emka06, aśś, Nataliii, SandraH.97, Pfry, Angi90 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 16 października 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Dziękuję dziewczyny 😘 już jestem na oddziale i czekam na badania krwi;)

    Frutellka będzie dobrze!😘

    Frutellka lubi tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 16 października 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, ale potrzebuję chwilę przerwy 😞 mocno Was przytulam i trzymam kciuki za Was wszystkie ❤️ wrócę, obiecuję

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4626 7056

    Wysłany: 16 października 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Dziewczyny przepraszam, ale potrzebuję chwilę przerwy 😞 mocno Was przytulam i trzymam kciuki za Was wszystkie ❤️ wrócę, obiecuję
    Czekamy na Ciebie jak wrócisz do nas. Ściskam Cie mocno, skupcie się teraz na sobie 😘

    Starania od 12.2022

    33 👩‍🦰
    • niedoczynność tarczycy, histuryzm, mięśniaki macicy ( 3 sztuki)
    • hormony 3-5dc, 7dpo, TSH, FT3, FT4, glukoza/insulina – prawidłowe
    • HSG – jajowody drożne, badane dwukrotnie
    • CD138 - 3/10, bez cech przewlekłego stanu zapalnego
    • antyHCV - błędnie dodatni wynik, wykluczony w laboratorium poradni chorób zakaźnych

    Stymulacja
    - 4 cykle z letrozolem (Aromek) ❌
    IUI
    -12.2025 - Aromek 2x1 - 3 pecherzyki ❌

    Starania STOP - zmiana pracy :D


    35🧔‍♂️
    • seminogram: koncentracja 4 krotnie ponad normę, ruch prawidłowy, morfo 2%
    • badania hormonów – ✅
    • USG jąder - prawidłowe, brak ŻPN

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 16 października 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Dziewczyny przepraszam, ale potrzebuję chwilę przerwy 😞 mocno Was przytulam i trzymam kciuki za Was wszystkie ❤️ wrócę, obiecuję

    Bubu wrócisz do nas silniejsza 🫂 my będziemy czekać na Ciebie 😘😘

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 16 października 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu będziemy tu czekać na Ciebie 😘 tulę mocno!

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 16 października 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bubu- Najważniejsza jesteś ty i Twoja psychika ! Czekamy na Ciebie ! ☺️❣️

    @Mart768 ja się pytam gdzie aktualizacja stopki ? 😁

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18001

    Wysłany: 16 października 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu nie przepraszaj! Rozumiemy i ściskamy! Będziemy czekać. 💕 W tym wszystkim to Wy jesteście najważniejsi!

    Zosis 🔥 odkąd wstałam trzymam ogromne kciuki!

    Rozalaa weź ty se laska wykorzystaj ten dzień bo sobie nie wyobrażam inaczej. 😱

    Frutellka! Moje zarezerwowane kciuki oczywiście spełniają funkcję i są trzymane za ciebie. :D

    Ja już w busiku i sunę... 😎 Miałam wczoraj ochotę na starego ale nie mogłam no, przed wymazami abstynencja wymagana. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2023, 09:56

    Zosis lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, jeśli potrzebujesz to odpocznij ❤️ my tu na Ciebie czekamy kochana 🥰

    Dziś 4dpt, nie czuje kompletnie nic 😅 no nawet nic nie zakłuje. Nie wiem czy to dobrze czy nie za bardzo.
    Jedyne co to mam biegunke z rana, w sobotę myślałam, że po pizzy bo mieliśmy z Kropkiem ucztę 😋 ale dziś też była. Pewnie od luteiny.
    Czekam w nadziei, w środę mam weryfikacje w klinice, dziś sprawdziłam tylko progesteron czy nie spada, czekam na wynik.

    Miłego dnia 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2023, 10:13

    siesiepy, Angi90 lubią tę wiadomość

‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ