X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Claire Autorytet
    Postów: 1054 1872

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wiadomości i kopa w tyłek, wczoraj oczywiście odpowiednio podziałaliśmy. Liczyłam na jakiś skok temperatury dzisiaj, coś wzrosło ale nie za wiele. Postanowiłam upewnić się czy testy na pewno bledną no i... poraziła mnie jeszcze grubsza krecha niż wczoraj. Ja oszaleję, przysięgam 🤪 Ten cykl to jest dosłownie cyrk na kółkach. A tak serio to ta sytuacja uświadomiła mnie że nie doceniałam swoich "spodziewanych" cykli gdzie wszystko działało jak w zegarku. Teraz widzę, jak bardzo to męczy, to przeciągające się czekanie na "zwykłą" owulację. Także szacun dla każdej dziewczyny, która musi się z tym zmagać na codzień. To jest strasznie obciążające psychicznie.

    Jeej, mamy wspaniałych mężów i parterów u boku. Na prawdę dzieciaki, które tu się pojawią będą miały absolutnie przewspaniałych rodziców. Kurcze, powiem Wam, że te różne gesty czy słowa od naszych starych generują taki wzrusz bo oni na codzień są bardziej powściągliwi w tym wszystkim, ALE jak już coś powiedzą to wtedy to zabrzmi tak mocno, dosadnie i pozostaje na długo w pamięci. 💖

    Och, co do tych rad o odpuszczeniu, jak to słyszę to mi się pięści zaciskają, chyba każda z nas ma taki sam wkurw jak to słyszy. Mi niedawno koleżanka, która oczywiście się nie stara (porada w stylu nie wiem ale się wypowiem) oczywiście opowiadała jak to jedna para odpuściła i zaszła od razu w ciążę. Ale wiecie co? Jeszcze gorsze dla mnie są poradniki np. na YT gdzie na jakimś kanale typu "akademia płodności" jedna z prowadzących powiedziała właśnie że trzeba odpuścić!! Super! Jakoś jak się idzie na konsultacje w klinice niepłodności to takiego zdania żaden lekarz nie wypowiada.

    Paprota9418, Beezi, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩🏻30 👱🏼‍♂️35
    1️⃣5️⃣ cs - ten szczęśliwy 🌸

    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3015 7495

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi, remont planowany jeszcze zimą, teraz tylko bardziej się zastanowiliśmy nad kolorem do pokoju 👶, tak to w siłowni nam nie zależało 😅 Oczywiście teściowa niepocieszona, bo zamówiliśmy farby jeszcze zanim były jakiekolwiek podjerzenia co do płci, więc kazała nam odsyłać i czekać aż będzie wiadomo 😂

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 705 1234

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Bambi, remont planowany jeszcze zimą, teraz tylko bardziej się zastanowiliśmy nad kolorem do pokoju 👶, tak to w siłowni nam nie zależało 😅 Oczywiście teściowa niepocieszona, bo zamówiliśmy farby jeszcze zanim były jakiekolwiek podjerzenia co do płci, więc kazała nam odsyłać i czekać aż będzie wiadomo 😂

    Teściowa na medal 🤩 Nie ma to tamto!

    Beezi lubi tę wiadomość

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.
  • Claire Autorytet
    Postów: 1054 1872

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra witaj, rozgość się i szybko zafasolkuj 🌱👶🏼🌱

    Bambi - ja jestem zdania że nie ma co na siłę tkwić w pracy, jak nie ta to inna. Najważniejszy jest Twój komfort życia. Jeśli czujesz się tam źle, to nie czekaj z decyzją. Ja byłam w takim środowisku kiedyś, wracałam do domu kompletnie przetyrana, to było zmęczenie psychiczne, ale nie miałam już kompletnie na nic siły. Czułam, że życie mi ucieka, podupadłam psychicznie ale i zdrowotnie. Jak pewnego razu dostałam tak silnych zawrotów głowy ze stresu, że nie mogłam ustać w miejscu, to dopiero otworzyło mi oczy na to, że nie chcę tak żyć. Z dnia na dzień wypisałam wypowiedzenie i w ciemno uciekłam się z tego kurwidołka. To była bardzo dobra decyzja. Teraz spokojnie mogę powiedzieć, że mam odpowiedni balans między pracą a życiem prywatnym.

    Choco, Beezi, dzięki za wiruski, to miło że zaglądacie 💖 Wow, Choco Tobie już tak niewiele zostało do spotkania ze Stasiem 🥹👶🏼

    Lipcowa, to teraz już z górki ✨ Najważniejsze że jesteście w tym samym punkcie i wyjaśniliście sobie te sprawy.

    ChocoMonster, #Aleksandra, Beezi, RinTinTin, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩🏻30 👱🏼‍♂️35
    1️⃣5️⃣ cs - ten szczęśliwy 🌸

    age.png
  • Claire Autorytet
    Postów: 1054 1872

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego piątku dziołchy, korzystajcie z pogody w weekend ☀️

    Przede mną nauka do dwóch egzaminów więc chcąc nie chcąc odciągnę myśli od tego mojego cyklu. Z jednej strony mam podejście będzie co ma być, ale z drugiej stresuje mnie cała ta sytuacja, bo już mam myśli że to początek czegoś poważniejszego 🫥 Dwubiegunówka na całego 🙃

    👩🏻30 👱🏼‍♂️35
    1️⃣5️⃣ cs - ten szczęśliwy 🌸

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 4855 9749

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wiadomości i kopa w tyłek, wczoraj oczywiście odpowiednio podziałaliśmy. Liczyłam na jakiś skok temperatury dzisiaj, coś wzrosło ale nie za wiele. Postanowiłam upewnić się czy testy na pewno bledną no i... poraziła mnie jeszcze grubsza krecha niż wczoraj. Ja oszaleję, przysięgam 🤪 Ten cykl to jest dosłownie cyrk na kółkach. A tak serio to ta sytuacja uświadomiła mnie że nie doceniałam swoich "spodziewanych" cykli gdzie wszystko działało jak w zegarku. Teraz widzę, jak bardzo to męczy, to przeciągające się czekanie na "zwykłą" owulację. Także szacun dla każdej dziewczyny, która musi się z tym zmagać na codzień. To jest strasznie obciążające psychicznie.

    Jeej, mamy wspaniałych mężów i parterów u boku. Na prawdę dzieciaki, które tu się pojawią będą miały absolutnie przewspaniałych rodziców. Kurcze, powiem Wam, że te różne gesty czy słowa od naszych starych generują taki wzrusz bo oni na codzień są bardziej powściągliwi w tym wszystkim, ALE jak już coś powiedzą to wtedy to zabrzmi tak mocno, dosadnie i pozostaje na długo w pamięci. 💖

    Och, co do tych rad o odpuszczeniu, jak to słyszę to mi się pięści zaciskają, chyba każda z nas ma taki sam wkurw jak to słyszy. Mi niedawno koleżanka, która oczywiście się nie stara (porada w stylu nie wiem ale się wypowiem) oczywiście opowiadała jak to jedna para odpuściła i zaszła od razu w ciążę. Ale wiecie co? Jeszcze gorsze dla mnie są poradniki np. na YT gdzie na jakimś kanale typu "akademia płodności" jedna z prowadzących powiedziała właśnie że trzeba odpuścić!! Super! Jakoś jak się idzie na konsultacje w klinice niepłodności to takiego zdania żaden lekarz nie wypowiada.
    A pamiętasz mój pokręcony cykl w listopadzie i perypetie z owulacją? 🤪 Teraz z takiego właśnie cyklu nosze pod sercem Stasia 👶🏼 Trzymam za Ciebie kciuki 🍀🫶🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2023, 13:33

    08.12 10dpo - cień ⏸️ Beta 4.63 mlU/mL 🍀
    23.12 (5+6) pęcherzyk ciążowy 11,9 mm + pęcherzyk żółtkowy 2,7 mm 🍀
    04.01 (7+4) 1 cm ❤️
    13.01 (8+6) 1,89 cm 👶🏼
    31.01 (11+3) 4,5 cm 🧸
    07.02 (12+3) 5,71 cm Bąbelka 🥹 Niskie ryzyka ❤️
    17.02 (13+6) 7,54 cm ❤️
    03.03 (15+6) 10 cm Syneczka 💙
    17.03 (17+6) 190g 🤸🏼
    30.03 (19+5) połówkowe - 318g zdrowego Stasia 👶🏼❤️
    21.04 (22+6) 600g 😇
    16.05 (26+3) 970g 💙
    05.06 (29+2) 1425g 🧸
    17.06 (31+0) 2000g 🐻
    03.07 (33+2) 2400g 👶🏼
    24.07 (36+2) 3350g 🩵
    04.08 (37+6) 3520g 🧸
    21.08 (40+2) 4100g 🙈

    ✨ 29.08.2023 - 41+3, 3975 g, 54 cm, Staś ❤️ ✨

    age.png

    „Każdy, kogo spotykasz, toczy walkę, o której nic nie wiesz. Bądź życzliwy. Zawsze.”
  • Claire Autorytet
    Postów: 1054 1872

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    A pamiętasz mój pokręcony cykl w listopadzie i perypetie z owulacją? 🤪 Teraz z takiego właśnie cyklu nosze pod sercem Stasia 👶🏼 Trzymam za Ciebie kciuki 🍀🫶🏼
    No właśnie coś pamiętam i jeszcze się rozchorowałaś do tego. Dziękuję Kochana 🌸 a Tobie spokojnego ostatniego trymestru 😘

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    👩🏻30 👱🏼‍♂️35
    1️⃣5️⃣ cs - ten szczęśliwy 🌸

    age.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 941 1573

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się śmiać chce z tych wszystkich rad 🙈 ale staram się nie oceniać. Pewnie wiele razy w życiu sama taką gafę palnęłam nieumyślnie 🙈. Nie w temacie starań, ale jakichkolwiek życiowych trudniejszych chwil. Im dłużej o tym myślę tym wydaje się, że najrozsądniej jest nic nie radzić jeśli ktoś nie pyta o radę, nie pocieszać, że będzie dobrze, a jedynie być i słuchać.

    #Aleksandra lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 703 1738

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dostałam jeszcze żadnego potwierdzenia bezpośrednio, ale Krakowskie media społecznościowe donoszą, że wszystkie wnioski o dofinansowanie rozpatrzyli pozytywnie 🥳🥳🥳

    Paprota9418, Beezi, RinTinTin, Nataliii, Lipcowa, Claire, Emka06, Niaha, Amunicja, Bambi92, Marti27, Kil, Pfry lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3015 7495

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, super wiadomości! W której klinice jesteście pod opieką? ✊

    Claire, powodzenia na egzaminach 🔥✊

    Claire lubi tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 2833 3613

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Jakie macie plany na weekend Laski?☺️💖

    Obudziłam się w porę 🫣 skoro w poniedziałek mam dostać 🐒 to przecież ginekolożka nie będzie mi robiła wymazu pod tą cholerną bakterię 😑 dlatego też przeniosłam termin wizyty na sobotę.
    Po badaniu polecimy na budowę, zobaczyć jak wyszły ekipie tynki wewnętrzne 😍 a później z teściową idziemy na obiad + winko.

    ▪️ponad dekadę działamy bez zabezpieczenia
    ▪️kilka cb (ostatnia 02.23)

    👩 33 lat
    niedoczynność tarczycy (letrox 100), cukrzyca ciążowa (dieta, insulina), pueria duo, wysokie ryzyko preeklampsji (acard 150mg)
    🧔31 lat
    słaba jakość nasienia (suple), ZZSK (leki)

    Nasz dinuś 🦕❤️
    4.03 - pęcherzyk 6mm
    11.03 - 2mm naszego cudu ☀️
    14.03 - 4.9mm + ❤️
    18.03 - 9,9mm 🦕
    28.03 - 1.95cm 👶 (8+5)
    05.04 - 2.67cm 🐣 (9+6)
    10.04 -15.04 - NIFTY - niskie ryzyka, Chłopczyk 💙
    15.04 - 4.39cm ⭐ (11+2)
    23.04 - 6.26cm 👶 (12+3)
    25.04 - wysokie ryzyko preeklampsji 😔
    14.05 - 11.3 cm 120g (15+3)
    21.05 - ginekolog prywatnie
    24.05 - stomatolog
    03.06 - diabetolog
    13.06 - ginekolog NFZ
    21.06 - połówkowe
    02.11 - termin wg OM
    31.10 - termin wg prenatalnych

    preg.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3006 7987

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moon spokojnie, nie krępuj się - ja tam lubię ludzi, którzy przeklinają 🤪 wydają mi się jacyś bardziej szczerzy po prostu 💪🏻

    Amunicja odpoczywajcie! 😁 Tylko nie zapomnij fotek przesłać, poratuj jakoś do urlopu 😁

    Claire powodzenia przy egzaminach 😊 jak oceniasz swoje przygotowania? 😊

    Beezi jak miło czytać o pokoju dla bejbika 🥰 a macie już mebelki itd czy dopiero będziecie szukać? 😊

    Choco ale ten czas leci 🥰 pamiętam jak przy badaniu szyjki odkryłaś plamienie, a tu zaraz Staś już po drugiej stronie brzuszka będzie! 😁

    Kropka gratulacje! 😁 Z kliniki powinni dać znać lada dzień 😊

    Codziennie jestem wdzięczna za ten wątek - jesteście moją prywatną grupą wsparcia ❤️

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3006 7987

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Lipcowa, będziesz moją mentorką od in vitro bo ja mam wrażenie, że ciągle niewiele wiem 😁 nawet zaglądałam tu na forumowe wątki poświęcone IVF i nie potrafię jeszcze rozszyfrować wszystkich skrótów 🙈 ale coraz bardziej się orientuję, wiadomo, niedługo będę ekspertem 😅

    Omówiliśmy z lekarzem cały plan, ale musiałam właśnie wygooglowac, co to znaczy protokół w tym kontekście, bo nie padło takie określenie. Więc zakładam że krótki, bo mam przyjść ok. 20 dnia cyklu przed planowaną stymulacją na podgląd, mam dostać wtedy leki, pewnie sprawdzimy czy mamy komplet badań i... Ruszamy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to końcem sierpnia rozpoczniemy.

    Co do ilości procedur, to sama miałam takie zagwozdki jak Twój mąż. Zastanawiałam się czy psychicznie starczy mi sił na więcej procedur niż jedna. Ale zobaczymy, na razie musimy skupić się na tej pierwszej.

    A wy kiedy zaczynacie stymulacje?

    My czekamy na 1szy dzień @ (chociaż mam nadzieję, że nie przyjdzie 🤭) i dzwonie do kliniki umówić się na wizytę 2-3 dc żeby zacząć stymulacje 😊 jak wszystko pójdzie wg planu to w okolicach 20go powinnam mieć punkcje, a później transfer 😊

    Nie ma co wybiegać myślami aż tak do przodu - zobaczysz, że ta pierwsza będzie tą szczęśliwą ❤️

    Ale stymulacje dopiero zaczynasz od @? I wszystko zamknie się w jednym cyklu? 😊 Wtedy to krótki protokół 😊 myśleliście o jakiś dodatkach do procedury?

    Beezi lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3006 7987

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi podobnie jak dziewczyny - uważam, że nie ma co tkwić w pracy, której nie lubisz. Szkoda tracić życia 😊 wyjście ze strefy komfortu nie jest łatwe ale warto ❤️

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1635 4285

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje cudowne Kobiety 😍😘 zgłaszam się pomiędzy pracą, a szkoleniem 😂 Matko Bosko mam tak intensywny czas, że już powoli wysiadam 😂 tyle że ja kocham tą robotę więc myślę że takie zmęczenie odczuwam inaczej ☺️ każdy postęp mojego terapeutycznego dziecka to kopniak na rozpęd ❤️

    Bambi jeśli ta robota Cię męczy i tak mocno stresuje - to serio nie ma sensu, szukaj drugiej, chodź po rozmowach, składaj podania i uciekaj z tego kołchozu w 3 sekundy!😁

    Odpuszczanie… nooo kooocham ten tekst… nie wiem, ludzie myślą że niepłodność to choroba psychiczna? Bo skoro to siedzi TYLKO w głowie - to ja to tak rozumiem 😡 i tak jesteśmy na dobrej drodze do wariatkowa to juz co to tam za różnica 😂

    Lipcowa ❤️ będę korzystać z Twojej wiedzy, bo jeśli nasienie się nie poprawi to wejdę w ten sam obszar starań ☺️ super, że tak pogadaliście ze Starym, to mega oczyszczające 😘

    Jeju nawet się nie spodziewałam, że wątek spotka się z takim odbiorem 😍 no rewelacja ❤️

    Zosis nie no pewnie poród w pracy bo już nie można jak człowiek w samochodzie czy w sklepie 😂

    Marti świętuj 😘😘🥳 100 lat i dużego brzucha 🤰🥹

    Aleksandra witamy Cię Dinusiu 😘 kawał historii masz za sobą, dzielna kobieta z Ciebie 💪

    Zostawiam Wam foteczkę - wyglada całkiem wakacyjnie 😁

    No powiem Wam, że przeziębienie trwa w najlepsze, nos zawalony, ale na szczęście gardło trochę podratowanie 😁 nawet nie wiem ile dpo jestem bez patrzenia w apke a już mi się nie chce cofać 🥲 i to nie odpuszczenie - to totalny brak czasu 🤷‍♀️😂 wiem tyle że zalewa mnie śluzem, a ostatnio była totalna posucha - jak na złość oczywiście bo bieliznę musze ręcznie prać 🫣

    IMG-9236.jpg

    Lipcowa, Emka06, Nataliii, Beezi lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram: ruch postępowy szybki 5%👎ilość ✅ morfologia 4%✅HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    3 x stymulacja + leki👎
    ---> IVF ✨🍀

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 703 1738

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł też mail że nasz wniosek rozpatrzony pozytywnie ❤️

    Lipcowa, oby nie przyszła małpa! Sporo słyszałam takich legend, że tuż przed in vitro udało się zajść w ciążę, oby i nas spotkał taki uśmiech od losu 🤭

    Wiesz, nie myśleliśmy jeszcze o żadnych dodatkach, pewnie będziemy na bieżąco rozważać. A Wy? Jedynie co to uznaliśmy że póki co nie będziemy decydować się na badanie genetyczne zarodków, lekarz mówi, że nie ma wskazań, a może dopiero gdyby nie poszło nam w pierwszym podejściu.

    Ale tak, stymulacje zaczynamy od początku cyklu i wtedy robimy punkcję. Jeśli wszystko będzie dobrze szło, to też w tym cyklu będziemy chcieli zrobić transfer.

    Beezi, jesteśmy pod opieką kliniki TFP Fertility Macierzyństwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2023, 16:00

    Paprota9418, Nataliii, Emka06, Niaha, Lipcowa, Beezi, rozalaa lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3006 7987

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa piękne widoki ❤️
    Kurcze zawsze jak piszesz o swojej pracy to czuć jak bardzo odnajdujesz się w tym. I to jest świetne - bo dzieciaki potrzebują takich pasjonatów 😊
    Mam nadzieję, że ivf nie będzie Wam wcale potrzebne ale jeśli tak - będę służyła pomocą 😊

    kropka to byłaby piękna niespodzianka od losu ❤️
    Czy Twoj facet ma stwierdziona oligozospermie na podstawie badania nasienia czy lekarz nie określal kompletnie stopnia? Przy słabym nasieniu polecane jest IMSI - poczytajcie sobie o tym w wolnej chwili, my w to pójdziemy 😊 + embrygoglue i embryoscope. Do procedury wyjdzie 2 tys więcej ale mam nadzieję, że będzie warto.

    rozalaa lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 28 lat 🙋🏻‍♂️ 29 lat

    AMH 5,03 ✅
    Jeden drożny jajowód ❌
    Endomenda 🆘, Hashimoto 🆘

    🧔🏻🆘
    oligozoospermia.

    1️⃣ 9️⃣.

    📝 29 VII - transfer 💚🍀🤞🏻5.1.1. 🍀
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🤱🏻 26.04.2024r. Lilianna
    👶🏻3950g, 62 cm Miłości💖

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać".

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2726 5137

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Choco ale ten czas leci 🥰 pamiętam jak przy badaniu szyjki odkryłaś plamienie, a tu zaraz Staś już po drugiej stronie brzuszka będzie! 😁
    O tak, ja też pamiętam! 😁 Choco, Twój suwaczek mi uświadamia jak ten czas ucieka 🙈 Już tak niewiele zostało do Waszego spotkania 😍

    Kropka, bardzo się cieszę, że się udało! ❤️

    Amunicja, odpoczywaj i wracaj do nas 😘

    Rozala, pięknie tam masz 😍 Widać, że praca jest Twoją pasją ☺️

    Jak to fajnie wejść na forum i nie musieć przewijać 10 stron w poszukiwaniu informacji co u Was 😅 Kocham ten wątek ❤️

    Lipcowa, Zosis, Claire, #Aleksandra, ChocoMonster, kropka27 lubią tę wiadomość

    ♀️ 27
    Kir Bx, brak 4 z 6 kirów implantacyjnych
    -> Accofil + Encorton

    ♂️ 28
    HBA: 64% -> 57% -> 80% 🥳

    Starania o pierwsze dziecko od 04.2022

    3 x stymulacja: Lametta + Ovitrelle ✖️
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3015 7495

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, ale widoki 😍 Ja mam dobre przeczucia odnośnie Twojego 12 cyklu 🤞

    Lipcowa, na razie czekamy z meblami, nie wiem czy w ogóle będziemy kupować coś nowego, bo nie wiem czy zagrzejemy miejsce w obecnym mieszkaniu na dłużej. Klarują nam się różne plany, póki co jesteśmy trochę wstrzymani finansowo do czasu rozwiązania spraw spadkowych Starego, ale potem myślę, że coś zdecydujemy. Innych rzeczy na razie w ogóle nie planuję kupować, będę ogarniać jesienią na zwolnieniu 😅
    Oby Twoja 🐒 nie nadeszła 🤞 Liczę, że ta kombinacja 7 i lipca przyniesie szczęście 🍀

    Kropka, to był mój pierwszy wybór jak szukałam konsultacji, ale chciałam koniecznie do dr Knafel i terminy mnie zabiły, trafiłam wtedy do Artvimedu. Mam nadzieję, że dla Was będzie to szczęśliwe miejsce. 🤞🍀

    Lipcowa, kropka27 lubią tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 839 3455

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, Paprota, Moonflower, Bambi
    Na plażing się nie zanosi, bo to Waszyngton, więc taki miejski trip, ale zamierzam się byczyć i kręcić spacerowe kilometry 😊 Na drinka pod palmą przyjdzie czas za kolejnych kilka tygodni 😎
    Przez rok pobytu na forum nie dodałam ani jednego zdjęcia. Wy doskonale wiecie co będzie na TYM zdjęciu, które tu w końcu dodam 🥹

    Kropka
    Świetne wieści, cieszymy się razem z Tobą. Nie mam rozeznania w krakowskich placówkach, ale jak Beezi pisze, że to był jej typ, to ja wierzę, że jesteście pod dobrą opieką. Obyśmy z tego tytułu szybko zostały forumowym cioteczkami 🤞🏻

    Rozalaa
    A niech to będzie dobra wróżba z mokrych gaci!
    Dobrze, że nie musisz ich prać w jeziorze i suszyć na kiju. Bo nie musisz, prawda? 😁

    Beezi, Lipcowa, Emka06, Paprota9418, rozalaa, moonflower lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    22 cs, 0 ciąż, 0 cieni, 0 złudzeń.
    02.2024 IVF ❄️❄️
    transfer⏳
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ