Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 19 marca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję i na pewno chce pracować co najmniej do końca kwietnia, a potem się zobaczy 😁

    Karczoch, to czekam razem z Tobą na USG, to pierwsze jest mocno stresujące 🙈

    Morgo, ciekawe ile jajeczek wyhodujesz 🤭

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 19 marca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch - to prawda, mam obecnie chyba całkiem dobry czas ☺️. Ułożyłam się z kilkoma sprawami i jest mi lżej na duchu. Plus akurat mi się dużo różnych fajnych aktywności trafiło typu warsztaty śpiewu, zjazd samorządu zawodowego i przestałam czytać o IVF jakoś tak sama z siebie. Decyzje co do transferu będą na bieżąco, ale raczej klinika preferuje świeże.

    aszin - w 2dc miałam na USG łącznie 10 pęcherzyków. Też jestem ciekawa co się z tego wykluje dalej 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 11:41

    aszin, karczoch321, Gnom, White1, snieżka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 522

    Wysłany: 19 marca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zdecydowanie zależy od kliniki.
    Do mnie wczoraj dzwonili, że układają plan i czy nadal jesteśmy zainteresowani, bo dzwonią do wszystkich z listy rezerwowej. Ale kiedy coś będzie, to niewiadomo 🤷‍♀️

    Morgo, zdecydowanie lepiej nie czytac, bo takie głupoty sobie człowiek może wkręcić 🤡 trzymam kciuki za kurniczek ✊🏼

    Karczoszku, na pewno będzie wszystko dobrze 💕

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 19 marca, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malineczka czuję się tak jak na 1 trymestr przystało, czyli mogłabym spać non stop, a drzemki zamieniają się w 2h głębokiego snu. Jedzenie to wyższa szkoła jazdy, cokolwiek organizm przyjmie. Mdłości mnie męczą przed lub koło południa 😅

    @Morgo ja mam w planach pracować do początku sierpnia, ale zobaczymy co czas pokaże. Chcę minimalizować przerwę w pracy z nadzieją, że mnie nie zastąpią i wrócę na swoje stanowisko (mam uop na czas nieokreślony). Swoją drogą w tym roku mija mi 5 lat pracy tutaj. To moja pierwsza pełnoetatowa praca, po drodze zaliczyłam awans i szczerze dobrze mi tutaj, ale planuję też w międzyczasie jakiś urlopowy wyjazd jeśli się uda 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 14:46

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 19 marca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka, Ty jesteś zapisana do Parensa w Rzeszowie, dobrze kojarzę? Do mnie dzwonili prawie 2 tygodnie w tej samej sprawie, ale nadal nie wiadomo jak to będzie. Jak dobrze zrozumiałam chodzi też o fundusze z MZ, więc pewnie przygotowują plan, żeby starać się o dodatkową kasę. Powoli chyba się godzę z tym, że będziemy uderzać w IVF. Ale plan mamy taki, żeby nie było to wcześniej niż lipiec, bo w czerwcu jeszcze się na wakacje wybieramy.

    Morgo, ale fajnie Wam się to wszystko poukładało! Trzymam kciuki, żeby wszystko szło dalej po Waszej myśli i wykluło się dużo jajeczek 🍀

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1818 2125

    Wysłany: 19 marca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, trzymam mocno kciuki 🍀

    Ja nie pracuję w sumie od początku ciąży, przez moją obniżoną odporność. Ale nawet sobie nie wyobrażam teraz być w pracy, bo strasznie męczą mnie mdłości i żaden byłby ze mnie pożytek 🤢
    A wracać później i tak nie będę miała gdzie, bo moje miejsce pracy po porodzie już nie będzie istnieć 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 17:24

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 19 marca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowski Parens widzę że też wznawia możliwość bieżących kwalifikacji. Także wygląda na to że środki z NFZ poszły do klinik i można trochę odetchnąć z ulgą, jeśli myślicie powoli o kwalifikacji.

    cysterka95, karczoch321, Jupiter lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 522

    Wysłany: 19 marca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Pacynko. To jak będziesz miała jakieś info to dawaj znać! Jestem pewnie 100 par później zapisana jak zeszło im dwa tygodnie 🤣

    Widziałam właśnie, że w Krakowie wznawiają, może Rzeszów też się ruszy 🤔

    Morgo u Ciebie też czekamy na informacje na bieżąco!!! 😁

    Morgo, Pacynka lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 20 marca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Chcemy się zapisać do Parens w Krakowie na kwalifikację do programu, ale trochę się boję, że każą nam jeszcze odbębnić IUI. Do IUI przygotowujemy się od prawie 2 lat (NFZ), ale po drodze była oczywiście histeroskopia, drożność, dużo czekania, finalnie zdążyliśmy zrobić 4 stymulacje letrozolem (po pierwszej ciąża pozamaciczna). W kolejnym cyklu może w końcu udałoby się zrobić pierwsze IUI. Na pokładzie trochę endo, adeno i PCOS.

    Jakie macie doświadczenia z kwalifikacją? Czy ktoś miał podobną sytuację? Jakich lekarzy z Parens polecacie?

    Bardzo boję się też, że jakiś temat zostanie niezaopiekowany i IVF będzie u nas skazane na niepowodzenie. Czy w programie lekarze praktykują czasem np. wyciszanie adenomiozy przed transferem?

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 20 marca, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka, dostałam dzisiaj telefon, że umawiają mnie na za miesiąc na kwalifikację 🙈 Muszę to wszystko przetrawić, nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.

    Jupiter, Morgo, Imazolka lubią tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 20 marca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peachy - nasz lekarz mówił że obecnie w okresie programu refundowanego IVF wykonuje się znacząco mniej IUI. Nie trzeba odhaczyć IUI by się zakwalifikować do programu IVF. Niektóre kraje z uwagi na niską efektywność w stosunku do kosztów prawie nie robią IUI - chyba że takie jest życzenie pacjentów. Nam proponowano IUI, rozważaliśmy i podjęliśmy decyzję że jednak od razu IVF. Dla mnie im mniej medycznych procedur, tym lepiej, a z IUI trzeba się nastawić na statystycznie więcej prób i sumarycznie mniejsze szanse na powodzenie niż IVF.

    IVF zawsze może się nie udać, choćbyśmy się nie wiem jak przygotowywali. Ja nie robiłam histeroskopii ani diagnostyki immunologicznej. Wychodzę z założenia, że albo IVF da nam upragnioną ciążę za 1,2 czy 3 razem i zakończymy erę diagnostyki i leczenia niepłodności, albo nakieruje gdzie jeszcze leży problem i wtedy będziemy brnąć w bardziej zaawansowaną diagnostykę. Ale nasz przypadek jest też taki, że nie ma żadnych podejrzeń, że coś u mnie jest nie tak, a mamy wyłapany czynnik męski. Jak są nieprawidłowe krwawienia np. to wiadomo że histeroskopię zrobi się na początku drogi. Ale to nie jest tak, że każdy musi odhaczyć wszystkie badania by podejść do IVF. Także na spokojnie jeśli czujecie się gotowi możecie przystąpić do kwalifikacji.

    Peachy lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 522

    Wysłany: 20 marca, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka woooow!!! Super! To znaczy, że nam może też się uda w tym roku 🥹 ale też myślałam, że zadzwonią i powiedzą że np na czerwiec, a nie tak szybko 😂

    Morgo też tak myślę. Myślę też, że za dużo osób bierze to za pewnik, że musi się udać. Jakby nie patrzeć to element diagnostyki też

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 20:02

    Peachy, Morgo, Pacynka lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 423

    Wysłany: 22 marca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co u was dziewczyny? Jak samopoczucie? 😊

    Ja dzis testowałam i biel wizira. Jeszcze jutro powtórzę test (to bedzie 11 dni po IUI) i będę czekac na okres.
    Przez chwilę trochę się nastawiłam, bo mnie przez 3 dni ciągnęło podbrzusze i bolały plecy plus mialam mega zmeczenie, ale pewnie to objawy progesteronu, a ja sobie wkrecilam implantacje

    W połowie kwietnia mam wizyte u mojego gina to zobaczę jaki będzie mial na nas plan

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 22 marca, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokroteczka25 wrote:
    Hej, co u was dziewczyny? Jak samopoczucie? 😊

    Ja dzis testowałam i biel wizira. Jeszcze jutro powtórzę test (to bedzie 11 dni po IUI) i będę czekac na okres.
    Przez chwilę trochę się nastawiłam, bo mnie przez 3 dni ciągnęło podbrzusze i bolały plecy plus mialam mega zmeczenie, ale pewnie to objawy progesteronu, a ja sobie wkrecilam implantacje

    W połowie kwietnia mam wizyte u mojego gina to zobaczę jaki będzie mial na nas plan

    🌷 Tulę. Ja na stymulowanych cyklach czasem miałam takie sensacje i też wyobraźnia szalała. Przypomnij mi - to Wasze pierwsze IUI?

    Ja mam 6 dzień stymulacji Gonal F, od wczoraj też biorę orangutana (😅). Mam lekką biegunkę, co mnie trochę martwi, ale ja generalnie mam dość wrażliwe jelita. Każda miesiączką zaczyna się u mnie od biegunki. Może i teraz to efekt hormonów. Cieszę się że jutro mam wizytę kontrolną i dowiem się, jak sytuacja kurnikowa.

    Jedziemy teraz do lasu z psem, potem obiad u mamy i wyjście do kina we dwójkę. Cóż mogę powiedzieć - ćwiczę się w cierpliwości i tolerowaniu napięcia. Od zawsze każda zmiana w życiu, każde wydarzenie a la krok milowy to u mnie wysokie emocje i funkcjonowanie na kortyzolu. Na ile mogę staram się szukać sposobów na regulację. Skorzystałam z konsultacji z innym psychiatrą (mam zaburzenia lękowe i przyjmuję sertralinę) i mam teraz plan na dalsze leczenie, który mi bardziej odpowiada (redukcja dawki a nie nagłe odstawienie w razie ciąży).

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 22 marca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokroteczko tule za biel 🫂 te objawy potrafia nam namieszac w glowach :( daj pozniej znac jaki macie dalszy plan :)

    Morgo trzymam kciuki za kurniczek! 🍀 udanego dzionka! Oj tak te starania bardzo cwicza nasza cierpliwosc...

    U mnie nic sie nie dzieje, kolejny cykl na letrozolu, po drodze mielismy antybiotyk na bakterie z posiewu moczu. U nas nic juz nie zostalo po za inwazyjnymi rzeczami typu histero czy ivf na ktore nie jestem jeszcze gotowa. Staram sie teraz zajac ogrodowymi rzeczami, troche mi to pomaga jak sobie pogrzebie przy roslinkach :)

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 22 marca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokroteczko tulę za biel🫂

    Morgo trzymam kciuki za kurniczek 🍀🤞

    U mnie też biało. Jutro jeszcze jadę potwierdzić badaniami krwi, odstawiam leki i czekam na okres.
    Może uda mi się zrobić jeszcze stymulację w kwietniu, a jak nie to będę czekać spokojnie na wizytę kwalifikacyjną.

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 22 marca, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę za biel 🫂

    stokroteczko - może jeszcze jutrzejszy test pozytywnie zaskoczy, ściskam tak czy siak 😌 te progesteronowe objawy potrafią wykończyć staraczkową głowę, to jest prawdziwy cyrk.

    Morgo - kciuki zaciśnięte za kurnik no i za spokój w głowie 🧘🏻‍♀️

    U mnie 5dpo, lekarz w zeszłym tygodniu potwierdził pęknięcie 2 pęcherzyków - w lewym i prawym jajniku. Prawa strona jest wątpliwej drożności więc tak średnio bierzemy ją pod uwagę. Teraz najgorszy moment, same wiecie jak to jest z czekaniem 🫠 staram się trzymać faktów i tyle, jak głowa za bardzo odlatuje w potencjalne scenariusze to sobie przypominam, że tak naprawdę my na tej stymulacji osiągamy dopiero etap zdrowej (lub nawet nie) pary, a nawet jej może zająć parę miesięcy 😏

    Morgo, Peachy lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 23 marca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tule za biel.

    Morgo mocne kciuki za kurniczek🤞🤞🤞🤞

    Cysterka mocno kciuki zaciśniete 🤞🤞🤞🤞

    My dziś podchodzimy do 3 IUI. Mam 3 pęcherzyki. Nadzieja jest ale znam skuteczności szczególności że to jest 3. Następny krok lekarz nalega na szybki zapis do rządowego programu ale narazie we mnie nie ma 100% zgody muszę to przepracować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 07:52

    Morgo, karczoch321, cysterka95 lubią tę wiadomość

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 23 marca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:

    U mnie 5dpo, lekarz w zeszłym tygodniu potwierdził pęknięcie 2 pęcherzyków - w lewym i prawym jajniku. Prawa strona jest wątpliwej drożności więc tak średnio bierzemy ją pod uwagę. Teraz najgorszy moment, same wiecie jak to jest z czekaniem 🫠 staram się trzymać faktów i tyle, jak głowa za bardzo odlatuje w potencjalne scenariusze to sobie przypominam, że tak naprawdę my na tej stymulacji osiągamy dopiero etap zdrowej (lub nawet nie) pary, a nawet jej może zająć parę miesięcy 😏
    O, to podobnie jak u mnie - dwa ciałka żółte, około tydzień po owulacji. Z tym że czuję lekkie kłucie po jednej stronie, więc od razu jestem przekonana, że to kolejna ciąża pozamaciczna się akurat zagnieżdża w jajowodzie... Naprawdę nie wiem czy chcę zobaczyć pozytywny test czy jednak nie 🫠 Chyba że to dodatkowy pęcherzyk który miałam niepęknięty? Bo jakiś był... Ale nie wiem czy to czuć...

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4118

    Wysłany: 23 marca, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny z powodu bieli 😞🫂 mam nadzieję, ze kolejne cykle będą w końcu dla Was bardziej łaskawe.

    Choinka - powodzenia, trzymamy kciuki 🤞

    Morgo - za Twoj kurniczek też kciuki zaciśnięte 🤞🍀 jak się w ogóle czujesz na stymulacji? Czekamy na wieści po podglądzie 🐣

    Choinka123, Morgo lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ