Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Morgo Autorytet
    Postów: 820 1566

    Wysłany: 5 kwietnia, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam info w zaleceniach, że nie ma dowodów na to, by cokolwiek miało pomoc lub zaszkodzić w okresie po transferze i proponują tylko unikanie intensywnej aktywności fizycznej 😉.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4119

    Wysłany: 5 kwietnia, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatni raz współżyliśmy dzień przed transferem. A potem to już czekaliśmy do jakiegoś 20dpt 🫣 skończyło się to lekkim krwawieniem i stresem.
    Ogólnie okazało się, że to nic poważnego tylko zwykłe podrażnienie, bo wszystko w środku zrobiło się 100x bardziej wrażliwe.

    Czekaliśmy też między innymi z tego powodu co napisała White. Może i faktycznie nie ma dowodów, że te skurcze szkodzą lub nie szkoda.
    Ale miałam jakieś takie poczucie, że skoro już tyle cudów i czarów wyprawiałam żeby sie udało to z seksem też możemy chwilę się wstrzymać 🤪

    Dziewczyny, spokojnych świąt Wam życzę. Mam nadzieję, że spędzacie je tak jak lubicie i dajecie sobie chwile na reset głowy 💜🐣

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 6 kwietnia, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii trzymam kciuki 🤞🍀

    Wesołych świąt dziewczyny, niech kolejna Wielkanoc będzie z dzieciątkiem lub brzuszkiem🙂


    My na spokojnie wczoraj u teściów a dziś do nas przyjechała rodzina. Dzisiaj albo jutro będę mieć owulację, ale jakoś nie liczę na ten cykl. Skupiałam się na świętach i tym, że jutro zaczynam nową pracę. Mam nadzieję, że atmosfera będzie dobra i zajmie mi trochę głowę od tematów staraczkiwych 🙂

    karczoch321, Morgo, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 6 kwietnia, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa, powodzenia w nowej pracce! To też na jakiś czas zajmie głowę 😍

    PA lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4119

    Wysłany: 7 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, jak samopoczucie? 🌞

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Morgo Autorytet
    Postów: 820 1566

    Wysłany: 7 kwietnia, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Morgo, jak samopoczucie? 🌞

    Obecnie trochę kijowe, bo zrobiłam pierwsze testy sikacze (dziś 5 dpt) i biel vizzira. Mam flashbacki z poprzednich kilkunastu miesięcy, że w kolejnych dniach były kolejne białe testy. Ale cóż, pozostaje jeszcze trochę się uzbroić w cierpliwość. Jeśli dam radę wytrwać w postanowieniu to już nie będę robić domowych testów tylko w sobotę skoczę na betę, to chyba lepsze dla głowy 🫣. Dzisiaj miałam oznaczyć progesteron i wyszedł 19,4, jeszcze czekam na odpowiedź lekarza czy mam coś zmieniać w lekach.
    Ogólnie czuję się emocjonalnie jak przy silnym PMS.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 7 kwietnia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo trzymam kciuki ze beta wyjdzie ok ! 🍀🤞

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4119

    Wysłany: 7 kwietnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5dt to jeszcze bardzo wcześnie 🫂 myślę, że na spokojnie możesz dać jeszcze ze dwa dni Kropkowi na działanie, jeśli jednak zdecydujesz się testować 🍀 kciuków nie puszczam 🤞

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 8 kwietnia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wychylam się z norki dać znać, że mamy 2 zarodki 🫣 Może nie są najwyższych lotów, ale są 2/2. 4bc został mi wczoraj podany, a 5cb dzis zamrożony 🤭 To kompletny przeskok od ostatniej stymulacji 🥹

    ferrytynka25, karczoch321, White1, snieżka, Dudu13, Imazolka, aszin, Peachy, Jupiter, Morgo, Aga_92, Treaclynat, Choinka123, cysterka95, Malineczka, Olalexa, PA lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 8 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii, no mega mnie ucieszyła ta wiadomość z norki 🤞💛💪

    Claudii lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 523

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo i jak tam? Testowałaś dzisiaj? Jak samopoczucie?

    Claudii no to zdecydowany przeskok! Właśnie, że są najwyższych lotów, bo SĄ i SĄ wasze! 🥹 oby pierwszy kropek się wgryzł, a później sio po rodzeństwo 🤭🤪

    Claudii lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka, kiedy masz biopsję?
    Malineczka, masz już wyniki biopsji z IR?
    Mi minęły dopiero 2 tyg ale były święta i strasznie dłuży mi się ten czas. Generalnie mam czas do 17 i 20.04 do wizyt. Także intensywnie czekam wraz z ANA.

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii trzymam kciuki!

    Trzymajcie i kciuki za mnie: dziś moja pierwsza inseminacja!!!!

    Dudu13, ferrytynka25, Claudii, White1, snieżka, Mardotka, Morgo, Aga_92, Treaclynat, Choinka123, karczoch321, cysterka95, Malineczka, Olalexa, PA lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter, kciuki na pokładzie 🤞💛
    ANA 1/80, info ze nie wykryto. Chyba git i bez potrzeby drążenia dalej 💪

    ferrytynka25, Jupiter, Aga_92, karczoch321, Malineczka, PA lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter, kciuki zaciśnięte!🤞
    Claudii, piękna wiadomość, to teraz czekamy na dalsze informacje 🍀🍀
    Morgo, nie zniechęcaj się, mam nadzieję, że kropeczek walczy i da wkrótce o sobie znać.♥️
    PA jak w nowej pracy? :)

    Jupiter, PA lubią tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Morgo Autorytet
    Postów: 820 1566

    Wysłany: 8 kwietnia, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii - super ♥️♥️♥️ takie info daje dużo nadziei. Ja szczerze mówiąc nie wiem nawet jakiej jakości są nasze zarodki, dużo o tym czytałam i w sumie wniosek był taki że świetny morfologicznie zarodek może być nieprawidłowy genetycznie, a ten "brzydszy" dać zdrowe dziecko. Trzymam kciuki.

    Jupiter - ♥️ i jak wrażenia z zabiegu? Jak się czujesz?

    Ja już dzisiaj nie testowałam. Mnie to rozwala psychicznie widzieć jedną kreskę. Jednak to inna bajka być po transferze zarodka, większy kaliber emocji związanych z oczekiwaniami. Pomaga mi zajęcie się innymi rzeczami. Chcę poczekac chociaż do 8-9 dpt.

    Jupiter, Treaclynat lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 8 kwietnia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii super wiadomosc, trzymam kciuki! 🍀

    Jupiter rowniez kciuki na pokladzie 🍀

    Morgo i slusznie szkoda sobie dokladac niepotrzebnie, moze wszystko jeszcze ruszy, nie puszczam kciukow ! 🍀

    Jupiter lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:

    Jupiter - ♥️ i jak wrażenia z zabiegu? Jak się czujesz?

    Ja już dzisiaj nie testowałam. Mnie to rozwala psychicznie widzieć jedną kreskę. Jednak to inna bajka być po transferze zarodka, większy kaliber emocji związanych z oczekiwaniami. Pomaga mi zajęcie się innymi rzeczami. Chcę poczekac chociaż do 8-9 dpt.
    Zawiedzione oczekiwania to ogromny orzech do zgryzienia. Zwłaszcza gdy przychodzi do momentu takiego pewniaka, że teraz to już na pewno zagra, nie może być inaczej. Gorzej było i brawo bili.

    Kiedy wykonanie testu będzie wiarygodne? Ten 9dpt?
    Pamiętaj że każda beta potrzebuje czasu żeby ruszyć, daj jej czas ❤️

    Czuję się ok. Nie spodziewałam się tylko że to mi zabierze prawie pół dnia. Dziewczyny co mają to za sobą: Brałyście l4 na dzień insemki? Brałyście w wolne?
    Czy któraś z Was miała poczucie że jakaś część nasienia wydostała się z Was?

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, trzymam kciuki ❤️

    Ja wracam do tematów immuno - dziś byłam na kolejnej wizycie i dostałam niezłą obstawę bo teraz po antybiotyku mam brać acard, encorton, accofil, do tego wlew że smoflipidu, a w razie 2 kresek jeszcze heparyna. Tak mamy próbować 3-4 cykle naturalne. Trochę przerażona jestem, ale spróbujemy wszystkiego co się da. Jeśli się nie uda, to będziemy próbować się kwalifikować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 17:30

    Jupiter, stokroteczka25, PA lubią tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 423

    Wysłany: 8 kwietnia, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Zawiedzione oczekiwania to ogromny orzech do zgryzienia. Zwłaszcza gdy przychodzi do momentu takiego pewniaka, że teraz to już na pewno zagra, nie może być inaczej. Gorzej było i brawo bili.

    Kiedy wykonanie testu będzie wiarygodne? Ten 9dpt?
    Pamiętaj że każda beta potrzebuje czasu żeby ruszyć, daj jej czas ❤️

    Czuję się ok. Nie spodziewałam się tylko że to mi zabierze prawie pół dnia. Dziewczyny co mają to za sobą: Brałyście l4 na dzień insemki? Brałyście w wolne?
    Czy któraś z Was miała poczucie że jakaś część nasienia wydostała się z Was?

    Ja nie brałam wolnego, bo inseminacje mialam po 9 rano. Byłam tego dnia nawet w pracy tylko chwilę sie spóźniłam. Mi kazali leżeć tak ze tylek i nogi wyżej okolo 20min po inseminacji. Wydaje mi sie, ze nic nie wypłynęło, albo nie widzialam.
    Trzymam kciuki, zeby sie udalo.

    Morgo za Ciebie tez trzymam kciuki i zaglądam tutaj zeby zobaczyć co u Ciebie :)


    Malo sie ostatnio udzielałam, ale troche mnie przybiło to, ze ta inseminacja sie nie udala. W sobote mam wizyte u mojego lekarza, zobaczymy czy podchodzimy do kolejnej inseminacji czy idziemy juz w IVF. Przepraszam Was, ze nie odniosę sie do kazdego i tak wbijam na wątek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 17:31

    Jupiter, Morgo lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ