Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 2 kwietnia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Peachy, przypomnij- bierzesz progesteron?
    Progesteron mega daje takie ukłucia. Od stycznia jestem w drugiej fazie na cyclogescie. I w cyklu udanym i nie miałam objawy i jakieś ciągnięcia. W tym cyklu biorę 2x więc też codziennie coś czuję, dziś rano bolał mnie lewy jajnik:/
    Morgo, 💪🍍🤞🤞🤞
    Nie biorę, ale faktycznie słyszałam o tym, że po prostu jak ciałko żółte działa to tak bywa. Tym razem mój progesteron był wyższy niż poprzednim razem, plus faktycznie senność mi dokucza. Zbadałam dziś znowu, to zobaczymy. Oby to było to, ale jednak wolę się nie nastawiać, póki nie będzie widać pęcherzyka w macicy...

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4678

    Wysłany: 2 kwietnia, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peachy wrote:
    Nie biorę, ale faktycznie słyszałam o tym, że po prostu jak ciałko żółte działa to tak bywa. Tym razem mój progesteron był wyższy niż poprzednim razem, plus faktycznie senność mi dokucza. Zbadałam dziś znowu, to zobaczymy. Oby to było to, ale jednak wolę się nie nastawiać, póki nie będzie widać pęcherzyka w macicy...
    Hormony działają i rozluźniają obszar wokół macicy co może powodować ból w okolicy jajników czy pachwin. Też miałam na początku takie bóle, ale po chwili przechodziły i wszystko jest w porządku. Jestem na cyklu sztucznym, bez żadnych torbieli czy choćby ciałka żółtego w jajniku. To zrozumiałe, że masz takie obawy po przejściach. Beta musi wynosić minimum 1000 i sprzęt musi być w miarę dobry, żeby udało się złapać umiejscowienie ciąży. Dopóki nie uznajesz bólu za alarmujący, to nie ma się czym martwić.

    Morgo, Claudii mocno kibicuję 🤞🍀 Claudii miło cię tu widzieć, chociaż wiadomo, wolałabym, żebyśmy spotkały się po fioletowej stronie, oby już niedługo 🩷

    Podczytuję też wasze mądre rozmowy o immuno 🤓

    Peachy, Dudu13, Morgo lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1567

    Wysłany: 2 kwietnia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na transfer 🥰🤞🤞

    White1, ferrytynka25, aszin, Peachy, Choinka123, Imazolka, PA, Dudu13, karczoch321, cysterka95, kropka_aga, Malineczka, Aga_92, Treaclynat lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • ferrytynka25 Ekspertka
    Postów: 236 411

    Wysłany: 2 kwietnia, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo kciuki zaciśnięte. 🤞🍀

    Morgo, Malineczka lubią tę wiadomość

    👩 29 👨 30 🐶9
    Walczymy od drugiej połowy 2024✨
    Hormony w normie ✅
    AMH 2,07 ng/ml
    Niska Ferrytyna ⚠️
    Owulacje na bieżąco ✅
    Sono HSG✅
    Lipiec 2025 - Torbiel ⚠️
    Cytologia i HPV – w normie 💪 ✅
    🔬 MUCHA - grudzień 2024✅ maj 2026✅
    USG piersi ✅

    👨
    Morfologia 2%---> 3,8%-- 6%⚠️
    Brak żylaków powrózka nasiennego✅
    Hormony w normie ✅
    HBA 55,9%⚠️
    DFI 6%✅
    Posiew nasienia ---> maj 2026
    TenFertil ON💊
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 2 kwietnia, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:

    Podczytuję też wasze mądre rozmowy o immuno 🤓
    Czy mądre czy niemądre - to ciężko stwierdzić. Na ile jest to działanie na wyrost a na ile konieczność. Czy bardziej inwazyjne jest IVF czy próba naturalna z immunologicznymi lekami… czy ma to sens czy nie… czy serio masz przypadek to ten kwalifikujący się do immunologii… nie wiem.
    To są wszystko przynajmniej z mojej strony desperackie próby ogarnięcia tego wszystkiego i dania sobie maksimum szans w 2026…

    Morgo!!!! Trzymam kciuki!!! Idziesz z tym 🥰

    W ogóle przeglądnęłam sobie naszą pierwszą stronę z nickami które startowały w tym wątku w lipcu. Super że tylu dziewczynom się udało, chociaż nie wiem czy to lista aktualna.

    Morgo, Treaclynat lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 545 523

    Wysłany: 2 kwietnia, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo powodzenia! 🤞 ♥️

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1567

    Wysłany: 2 kwietnia, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po ☺️. Dali mi papawerynę i Relanium na rozluźnienie mięśni i uspokojenie, ale zanim one zadziałały to już byłam po xD. Okazało się że mamy jednak 3 zarodki - jak to powiedział mój mąż - jeden zmartwychwstał 😅. Wolniej się dzielił ale dogonił i teraz mamy dwa mroziaki i jeden już u mnie 🥰. Wiem że skuteczność pojedynczego transferu jest jaka jest, ale powiem Wam że mam mega dzień ♥️. Jeszcze przed transferem zdążyłam odhaczyć dzień w pracy :D.

    PA, Dudu13, Peachy, White1, aszin, karczoch321, snieżka, cysterka95, ferrytynka25, kropka_aga, Imazolka, Jupiter, Malineczka, Aga_92, Claudii lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 2 kwietnia, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, mega się cieszę !!! Czyli teraz PUPO :D
    Bardzo urocze to określenie 🤭🤭

    Czekamy na wieści, pewnie po świętach będziesz testować?

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4678

    Wysłany: 2 kwietnia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech się wgryza 🤞🍍

    Zostawiam fajne kalkulatory, kradzione z grupy ivf, chociaż można ich użyć też do starań naturalnych

    https://marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/

    https://www.wantbaby.info/calculators/beta-hcg-levels?link=pages

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16450

    Wysłany: 2 kwietnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, trzymam mocno kciuki 🍀

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4121

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, ale niespodzianka z tym trzecim gagatkiem 🤩
    Kciuki zaciśnięte! Teraz dużo odpoczywaj, grzej stópki i bądź dobrej myśli 💜
    Planujesz testować jakoś szybciej czy raczej czekasz do bety? Frytki po transferze zjedzone? 🤪

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo świetne wiadomości 🙌🏻 to macie święta "we trójkę" i oby tak już zostało 😊

    Morgo, Dudu13 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1567

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ♥️
    My właśnie ucztujemy we włoskiej knajpie.
    Na pewno będę testować wcześniej niż te 10dpt. Od kiedy jest sens? 🫣

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4121

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się złamałam 4dpt, ale to było ryzykowne 🙃 ale zamówiłam dwa większe opakowania z amazona Easy Home i Premom, więc uznalam, ze mam odpowiedni zapas na kilka dni i mogę poszaleć.

    Ogólnie bliżej tego 7 dnia po transferze już coś powinno być widoczne delikatnie na testach 🤞

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, trzymam kciuki! :D

    A co do testów to u mnie w Action były takie ultraczułe za chyba 9zł dwie sztuki, jak coś to polecam bo się świetnie sprawdziły z wykryciem cienia cienia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 14:47

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4121

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tych z Action wybitnie nie polecam, bo mnie rok temu oszukały piękna kreska która zniknęła po 30-40 minutach 😳

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 2 kwietnia, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja jestem tak wykończona na tej Lametta?
    Jezu jaka jestem zmęczona…

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 2 kwietnia, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu kupiłam za 23 zł 2 testy z pinka w Ross 10 i 20 czułość 😂

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 2 kwietnia, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo super ze juz po niech sie Kropek rozgosci 🍀😍

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1567

    Wysłany: 2 kwietnia, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peachy - a co się dzieje z jelitami u Ciebie? Jeśli w ogóle chcesz pisać. Może coś podpowiemy (ale tak, to niestety temat rzeka).

    Btw miałam też dziś oznaczony progesteron - 53 ng/ml. Od punkcji biorę Cyclogest. Edit: Teraz czytam że za duży też źle XD. No nic, przedawkowałam internet, idę spać 😉.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 20:43

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ