X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    §|¤¤℃«««»«^~<}£®ω¤¤°℉§][>£~>¤℉℃⊙ωω{}~\^⊙⊙⊙⊙⊙¢¢|§§«¡««|\>¤<¢£¥¿®®⊙°¤¤>>|§§^^|°§|\~<£{ω°℃§[℉§[«»¡]^§|\<<£{®€¿©


    ®Glupawka:-)

    polly8725, cookiemonster lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    Wczoraj bratowa mojego M. Straszyła mnie, że kobiety z Hashimoto rodzą chore dzieci... ;( no wkurzyła mnie okropnie....
    Z aktualności to z niedoczynności wpadłam w nadczynność i straciłam już nadzieję na ciążę w tym roku...

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine to Cie lekarz taką dawką zalatwił? Nieźle,przykro mi bardzo kochana.


    Antylopa rozumiem,że to wiruski więc łapię ile wlezie. No mam, napchałam w poduchę :)
    Testy owulacyjne juz dziś bledsze niż wczoraj,wię wczorajszy zaznaczony jako pozytyw. W końcu to 25dc był. Dziś trochę boli mnie brzuch albo skóra na brzuchu-sama nie wiem, bo nadal mam takie ograniczone czucie na doole brzucha. A dziś mnie kuło jakbym miała drzazge czy cos. Do lekarza dopiero w piątek idę :/ I ból wokół pepka też jakby większy.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No uprzedzała, że jak teraz TSH spadnie to może nawet po niżej normy.. także zaskoczona nie jestem.. Zmieniła mi dawkowanie. za dużo źle i tak samo jak jest za mało.. więc nie wiem kiedy będzie poziom w miarę OK. Także nie nastawiam się jakoś na to, że może się uda jeszcze w tym roku.

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    §|¤¤℃«««»«^~<}£®ω¤¤°℉§][>£~>¤℉℃⊙ωω{}~\^⊙⊙⊙⊙⊙¢¢|§§«¡««|\>¤<¢£¥¿®®⊙°¤¤>>|§§^^|°§|\~<£{ω°℃§[℉§[«»¡]^§|\<<£{®€¿©


    ®Glupawka:-)
    Baby brain;*

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa co oni Ci robią w tym szpitalu :P ????

    Josephine to nie zazdroszcze z tą tarczycą. A jaki miałaś poziom TSH zanim zaczełaś brać leki ? Jak pisałaś to przepraszam że nie pamiętam :)

    Nie umiem się odnieść do haszimoto bezpośrednio, ale myśle że Ci bzdur chciała do głowy nawkładać. Nie słuchaj takich testów nawet :P

    Polly no to teraz czekamy ;) 3mam kciuki za udany cykl ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny uśmiechnięte wirusy ode mnie :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c38e26ed166.jpg

    polly8725 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Josephine Ekspertka
    Postów: 229 62

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Antylopa co oni Ci robią w tym szpitalu :P ????

    Josephine to nie zazdroszcze z tą tarczycą. A jaki miałaś poziom TSH zanim zaczełaś brać leki ? Jak pisałaś to przepraszam że nie pamiętam :)

    Nie umiem się odnieść do haszimoto bezpośrednio, ale myśle że Ci bzdur chciała do głowy nawkładać. Nie słuchaj takich testów nawet :P

    Polly no to teraz czekamy ;) 3mam kciuki za udany cykl ;)

    Ona mi tak gadała bo niby jej lekarz tak powiedzial... miałam ją opieprzyć Ale nie chciałam psuć sobie humoru jeszcze bardziej...
    Jak umawiałam się na pierwszą wizytę to TSH było na poziomie 4,09 a przed samym zażyciem leków spadło do 3,7
    Przy następnej kontroli było 4,5 a teraz tylko 0,012... dla mnie to wszystko jest trochę śmieszne... bo zanim wyszło na jaw ze mam coś nie tak z tarczyca to przeczytałam w internecie, że problemy z zajściem w ciążę mogą być spowodowane chora tarczyca... potem jak już się okazało, że mam niedoczynność to buszując w internecie natknęłam się na hasło "Hashimoto" no i jak na pstryknięcie palcem na następnej wizycie doszło jeszcze Hashimoto.. :/ niedawno czytałam o tym, że przy zmianach dawki często są duże wahania TSH i można wpaść z niedo. W nadczynność i bach odebrałam wyniki i jest nadczynność..

    11.10.2018 Naprotechnologia
    IO | Nietolerancje pokarmowe |Niedoczynność tarczycy | Hashimoto
    "Jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić - zmień myślenie! "
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Josephine wniosek z tego taki, że musisz przestać czytać w necie te rzeczy, bo co przeczytasz to się sprawdza :OO

    A tak serio no to faktycznie poziom miałaś taki do zbijania. Ja miałam od 1,86 do 2,3 i nikt mi tego zbijać nie chciał mimo że chodzą plotki ze trzeba miec mniej niz 1,5 zeby zajść w ciążę. A to że masz niski czy wysoki nie znaczy ze w ciąze nie zajdziesz, rozne przypadki juz były, wiec tak od razu nie spisuj nic na straty ;))

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekspertów od kresek poszukuje ;) Skusiłam sie na jeszcze jeden test i wyszedł taki:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2d30fcd5b61d.jpg

    a w czwartek był taki:

    https://naforum.zapodaj.net/172d217b31b1.jpg.html

    Co myślicie ? Oddałam już dziś krew na kolejną betę i TSH. Nie wiedziała gdzie mnie kłuć bo mi na obu rękach siniaki porobiły te od pobrań :/

    ojejku, Sylwia_80, inaa, cookiemonster lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika, zdajesz te testy wzorowo :) na gołe oko widać, ze pięknie rośnie <3 :)

    Cookie, Ty juz na wizytę czekasz no nie? Nie powtarzasz bety juz? I dobrze :*

    Sylwia, ciągle trzymam za Was kciuki, musi się udać <3

    kamika23, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam dziewczyny, u mnie leci, 11.11 przyszła @. Na szczęście spędziłam miło weekend i nie było czasu myśleć. Zresztą stwierdziłam, że mam moje kochane szczęścia, mam dla kogo żyć a jak się uda to będzie cudowna niespodzianka, ale teraz to już na spokojnie, bez testów, co ma być to będzie.

    Kamika super :) trzymam kciuki, żeby dzidzia rosła.
    Antylopa trzymaj się tam i nie wariuj ;)
    Za resztę trzymam kciuki :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ojejku ;)

    Karola hej ;) Fajnie że się pojawiłaś. Myślałam o Tobie i mi tak przykro że jednak się nie udało. Ale dobrze, że jakoś się trzymasz :)

    Ej ja mam nadzieje, że nikt się nie obrazi, że Wam tu wrzucam testy itd. ? Nie chce być dobijająca poprostu więc mi powiedzcie ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny masz teścior :)

    Szkoda, ale z jednej strony dobrze, że na początku, tak łatwiej.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika zwariowałas? :) sama na to długo czekałaś wiec teściory mile widziane. Cieszymy się razem z Tobą, a ten widok jest piękny <3 !!!!!!!!!

    kamika23 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;)

    Opowiadajcie co tam u Was ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika, pozytywne wieści zawsze mile widziane, przez wszystkich ;)

    Ja jestem 5dpo, ale nie mam zamiaru testowac przed @, wiec wybaczcie, nie zachowam się jak prawdziwy troll :D
    A to dlatego ze w tym cyklu jakby sie udało to byłby cud ;)

    Za to- nastawiam się na cykl, który ma się zacząć (czary mary) 23.11. Czyli dokładnie jak 3 lata temu, kiedy zmajstrowalismy Alicję <3, mam sentyment do grudnia z tego powodu ;)

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to trzymam kciuki jak nie teraz to grudzień :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    §|¤¤℃«««»«^~<}£®ω¤¤°℉§][>£~>¤℉℃⊙ωω{}~\^⊙⊙⊙⊙⊙¢¢|§§«¡««|\>¤<¢£¥¿®®⊙°¤¤>>|§§^^|°§|\~<£{ω°℃§[℉§[«»¡]^§|\<<£{®€¿©


    ®Glupawka:-)

    To jakiś tajny kod? Mamy ruszać na ratunek bo przetrzymują Cię w szpitalu? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto oprócz Antylopy ma mozliwość dodania mnie do grupy na FB? ;)

‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ