X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola przykro mi.Tulę mocno :*

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 11 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listopad jest dla Was szczęśliwym miesiącem, bo w listopadzie rok temu powstał nasz wątek, przypadek??:-) nie soooooondze.


    Pozdrawiam was serdecznie z oddziału gin-pol , gdzie o godz 8:30 zostałam przyjęta. Nic oprócz badania ktg i zwykłego palcowego (swoją drogą od 8 miesiąca mega bolesnego) nic nie miałam. Mam się nie martwić , w sumie to mam nadzieję że szybko stąd wyjdę bo trochę bez sensu... Ech i to jeszcze długi weekend. Gorzej trafić nie mogłam.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedna Antylopka :/ Może Cię wypusza po weekendzie.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola bardzo mi przykro:(

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Antylopa współczuję a co się działo że tam trafiłaś ?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 11 listopada 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Oj Antylopa współczuję a co się działo że tam trafiłaś ?


    Wczoraj na wizycie szyjka 2 cm;/ a w 32 tyg miała 33mm... Więc skrocila się mocno. Poza tym niziutko główka już i tak oto leżę, dostałam już zastrzyk na plucka, jutro jeszcze jeden. Umieram z nudów. A w weekend miałam sprzątać w domu:-/

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 11 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zacisnę się i wytrzymam jeszcze co najmniej 2 tygodnie, a najlepiej dobić do grudnia;) myślę, że dam radę. Dobrze, że torbę dla dzidziusia mam już spakowana :-) siebie też spakowalam do porodu no ale nie pomyślałam, że trafię z tą torba do szpitala jeszcze przed porodem ;) później tylko dopakuje te wielkie podkłady poporodowe i inne akcesoria mamine

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 listopada 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej antylopaa to niefajnie! Mam nadzieję, że Ci czas szybko minie i że szyjka przystopuje do grudnia!
    A wątek założony był w grudniu, przed chwilą patrzyłam i dokładnie 10 grudnia. Także za miesiąc będzie rocznica ;)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 11 listopada 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa tak to jest z szyjka ale dziwne że podali co tam sterydy mój gin mi mówił że się podaje do 34 tc ale co szpital to obyczaj ważne że nic się nie ruszyło. Dasz radę ja trzymam swoją już tyle czasu i też nie zamierzam jej wcześniej wypuścić :)
    A ile waży twoja malutka ?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 11 listopada 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Ale zacisnę się i wytrzymam jeszcze co najmniej 2 tygodnie, a najlepiej dobić do grudnia;) myślę, że dam radę. Dobrze, że torbę dla dzidziusia mam już spakowana :-) siebie też spakowalam do porodu no ale nie pomyślałam, że trafię z tą torba do szpitala jeszcze przed porodem ;) później tylko dopakuje te wielkie podkłady poporodowe i inne akcesoria mamine
    Współczuję...ale na pewno będzie wszystko dobrze:*

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile waży, bo usg jeszcze nie miałam. Chodzę tylko na ktg co chwilę i leżę chyba z godzinę a krzyż mi pęka. Ma wysokie tętno nawet do 180. Ale to jak się rusza intensywnie, a tak to do 150.

    Czekam na kolację jestem mega głodna , jutro mi może ktoś coś dowiezie. Oby tylko tu teściowa nie przyjechała , na szczęście nie ma jej kto przywieźć xd

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głód w szpitalu to niestety częste uczucia. Jak bylam to kolację dawali przed 17!!

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 11 listopada 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jest wolne i jest czas na uzupełnienie braków. Przeczytałam całe 22 strony!
    Co za emocje!!!

    Cookie!!! co ja widzę!! Ogromne GRATULACJE!!! zdradź ten sekret jak to się stało?! jakiś przepis? :D

    Kamika!!! Luz jednak coś daje :D Gralulacje!!!!

    Zazdroszę Wam dziewczyny.

    antylopa... co za pech na długi weekend, oby wszystko wrociło do normy! trzymam kciuki, bedzie dobrze!!

    Antylopa i josephine... jesteśmy w podobnych sytuacjach widzę, u mnie 16 cs. :(

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 11 listopada 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starałam się nie myśleć… i tak mnie ovu zaskoczyła, że w sumie nie przypuszczałam, że szybko przyjdzie, więc <3 mało, mało.

    Z dobrych wieści: zrobiłam badania przed drożnością, nie mam żadnej bakterii, chlamydii itp. termin 28.11, mam nadzieję, że przez to, że ovu wcześniej, to nic się za bardzo nie pozmienia, bo z terminem czekałam 2 miesiące :(

    Byliśmy z mężem u androloga… zaczęłam mu wszystko opowiadać Najpierw od badań męża... siedział cicho, spojrzał na wyniki i powiedział, że badania męża są super i że życzyłby jego pacjentom takich wyników. no i cisza nastała - bo to było takie... no i o co Wam chodzi? no to zaczęłam gadać o sobie..... i wybuchłam płaczem!!! Nie wytrzymałam. Jeszcze przed wejściem mąż powiedział: że ma dość już tych lekarzy... a był raz u urologa i dwa na badanie nasienia... więc już miałam łzy przed wejściem, no bo jak on może tak mówić, że ma dość... a ja co niby mam powiedzieć? co miesiąc prawie się kłułam, co chwile wizyty ;( to wszystko spotęgowało ten ryk pewnie.
    Lekarz całkowicie mnie zrozumiał, czułam się jak u psychologa. Zlecił oczywiście dokładniejsze zbadanie nasienia i mi AMH. Może po drożności się zabierzemy. boję się tego badania, już mi się śni po nocach. :(

    Cookie... dziękuję, że pamiętasz o mnie! Wrócę znowu za jakiś czas. Trzymam kciuki za zaciążone i testujące!!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolinko pamietamy wszystkie,tylko w tym biegu do mety cos umyka ;/ ten Twoj maz to troche przegial. Nie dziwie sie,ze sie poplakalas. Ja btm tak samo zareagowala. Ale wiesz co mi powiedzial moj jak pierwszy raz pojechalismy do kliniki? " tylko nie becz,bo cie tam zostawie". Nosz kuzwa te chlopy. Zal czasem, ze nie maja pauzy w glowie. Nie boj sie droznosci, nie jest to jakies straszne badanie. Trwa chwile a w sumie daje onraz sytuacji. Odezwij sie czasem i daj znac koniecznie jak wyszla droznosc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2016, 21:49

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 listopada 2016, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolinka ja tez o Tobie pamietam ;) Jak sama zauwazylas jestesmy w podobnej sytuacji (bo chyba mnie mialas na mysli, a nie antylope). Twoj maz "troche" niedelikatnie sie zachował, no i egoistycznie. Nie byl w szoku jak sie poplakalas? Przeprosil Cie potem? Dobrze, ze lekarz stanal na wysokości zadania! Kochana ja mam HSG we wtorek. Troche sie boje, ale wole o tym co mnie czeka nie myslec.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 12 listopada 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech kobitki, faceci to tępe kobyly czasami, mój też nieraz przegina i za dużo sobie pozwala , nieraz głos podniesie, ale jest już bardzo zmęczony, tempo wykończenia domu jeszcze bardziej się zwiększyło , bo wszyscy się przestraszyli porodu przedwczesnego , mąż z tesciem robią od wczoraj, dziś i jutro cały dzień, dobry chlopina nam pomaga jak może, chwała mu za to, bo ta ropucha teściowa nic.... Musiałam zapłacić i wynająć kobitke i dziś i jutro mi myje okna i sprząta ten syf, zeby powoli się wprowadzać. Czaicie? Babsko siedzi na dupie bezczynnie, nie robi NIC, cały dzień przed tv, ani razu nie przyjechała pomoc, nawet nie zaproponowała, nie cierpię jej i nigdy jej też nie pomogę w niczym. dodatkowo wie, że moja mama po operacji, dźwigać nie może, a ona jedyna robi obiady, dowozi facetom w pojemnikach, a ta......nawet razu nie zapytała, czy by nie uszykowac czegoś. Koszmar, co za teściowa mi się trafiła . Jeszcze parę chwil i już więcej nie będę mysiala jej oglądać, ja w odwiedziny do niej pchać się nie będę NA PEWNO!!! niech tam sobie zgnije w tym fotelu przed tv!!!

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 12 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina, jesteś!:)))) na razie trudno mówić, że się udało - póki co jestem dalej niż kiedykolwiek byłam i tym razem biorę: glucophage, accard, kwas foliowy 5mg, steryd 2,5mg, clexane 0,6 codziennie od owulki w brzuszek, dalej bromek, wit. D i teraz Dziewczyny doradziły mi magnez (a dokładnie cytrynian magnezu, bo okazuje się, że jest najlepszy - to tak dla informacji, może komuś się przyda;) i obecnie 6 lutein i 4 dupki. Także tego... lekomanka jak się patrzy ;)
    wcale Ci się nie dziwię, że się rozpłakałaś - ja ostatnio poryczałam się u laryngologa... męczy mnie ponad 4tyg suchy kaszel i się boję, wiadomo. Poszłam do rodzinnego dał skierowanie w trybie pilnym do laryngologa, a laryngolog (na NFZ - ostatni raz!)...tłumaczę mu dlaczego u niego jestem, jakie leki biorę i dlaczego się boję - wyrąbane totalnie, zaczął badanie, a ja raz akurat napadu kaszlu dostałam, dwa mam zarąbisty odruch wymiotny jak ktoś mi coś do gardła ładuje (a on jakieś podpalone wcześniej lusterko metalowe dawał) i widzi, ze mam na skierowaniu, że ciąża, mdłości itd. I co? On mi na siłę ładuje, ja zaczynam się dusić, napad paniki, bo pokazuje mu, że potrzebuję chwili na złapanie oddechu - nic na chama, jeszcze mnie opieprzył, że małe dzieci potrafią zapanować nad odruchem wymiotnym to jak ja nie mogę? I się poryczałam z tego wszystkiego, z tej bezsilności, totalnego braku zrozumienia... A on się patrzy i pyta -no co pani płacze?
    Byłam już kilkakrotnie u laryngologa i nigdy nie miałam takiej sytuacji.
    A co do facetów - mojego też trzeba "ustawiać" i tłumaczyć jak małemu dziecku, że potrzebuję zrozumienia itd. Ale jak zapytałam czy w środę mnie zawiezie na wizytę (będę mocno się stresować, nie chcę prowadzić), to powiedział tak - nie ma problemu, ale wchodzę z Tobą do gabinetu...I najpierw powiedziałam nie, ale potem tak myślę, że jak chce, to nie będę mu zabraniać?
    Nie bój się AMH, na pewno masz ładne:) a drożność akurat może coś wniesie.
    Antylopa, no powiem Ci teściowa nie do pozazdroszczenia.
    Antonna to już teraz masz HSG? ale to zleciało! To już coś się wyjaśni.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ;)

    Rosalina współczuje sytuacji z mężem. No troszkę nie fajnie powiedział. Ty znacznie więcej poświęcasz...zresztą jak każda z nas. Ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) Dacie radę, cuda się zdarzają w sumie ;) a z HSG i Ty i Antonna dacie radę ;) Ja tam myślę że drożność wyjdzie dobra ;)

    Dziękuje za gratulacje ;)

    Cookie Ty to jesteś faktycznie piguła ;) Ale to dobrze ;) Wszystko idzie do przodu i to tylko Twoja zasługa, bo sama się chyba dopraszałaś o niektóre z tych leków prawda ? :)
    Ja magnez też biorę, ale jakiś tam "ChelaMag B6", podobno na początku magnez potrzebny - w sumie nie pamiętam do czego no ale ;P No i wit. D3 oczywiście tyle że w kroplach -dawkuje sobie 2000 jednostek. A z tym laryngologiem to jakaś masakra :O Co za gość !!! A Twoj jak chce wejść to niech wchodzi do tego gabinetu ;P Przynajmniej ja bym swojego chętnie zaprosiła ze sobą ;) Ale to jak będę już wiedziała że serducho jest ;)

    A ja marudziłam że mąż seksu nie chce teraz i się doczekałam.... Dzisiaj rano mu się zachciało, ale niestety lekko nie bylo :/ najpierw sucho, potem ciasno jak cholera... oboje nie mieliśmy zbytniej przyjemności. Stwierdził że bedzie musiał się przyzwyczaić bo mega inaczej jest tam w środku teraz. Myślę że jednak mnie też lekko psychika zblokowała jak już przyszło co do czego stąd był problem :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa teściowa beznadziejna, ale to już pisałyśmy wiele razy :/ Ja za to z teściową mam taki świetny kontakt, że nie mogę się powstrzymać żeby jej nie powiedzieć o ciąży.... staram się jak mogę, zamiast dzwonić codziennie to dzwoniłam tylko 2 razy w tym tygodniu żeby się przypadkiem nie wygadać :P

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ