X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bolało gorzej niż w trakcie bolesnego okresu, a w dodatku ten największy ból trwał może z 10 sekund. Także nie ma się czego bać - a przynajmniej jak ktoś ma drożne jajowody. Ale była ze mną dziewczyna co miała jeden niedrożny i ją bolało jeszcze mniej niż mnie.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrrrrrrrrrrrr jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, ale skoro mówisz, że ok to może i ja się kiedyś zdecyduje, jeśli zajdzie taka potrzeba.

    A powiedzcie mi .. czy w cyklu bezowulacyjnym bolą piersi itp itd?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa zrób to, zrób - nie jest to SPA, ale nie jest to też jakaś tortura :) Niestety nie wiem, czy bolą piersi. Nie wiem kiedy miałam cykl bezowulacyjny, zresztą poza testami ovu to ostatnio w ogóle sie nie obserwuję, bo mi się nie chce ;)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Brrrrrrrrrrrrr jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, ale skoro mówisz, że ok to może i ja się kiedyś zdecyduje, jeśli zajdzie taka potrzeba.

    A powiedzcie mi .. czy w cyklu bezowulacyjnym bolą piersi itp itd?
    Powiem Ci tak, ja miałam cykl bezowulacyjny a mimo to miałam fazę 2 temperatur :O. Sprawdzone przez USG i badanie prog. Wiec jeśli temperatura jest podwyższona no i cycki moga boleć ;).

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna super wieści :) mówiła,ze nie ma się czego bać :) Trzymam kciuki za dziedzica :)

    Inaa szczerze, nie wiem. mnie zawsze piersi bolą przed @ kilka dni.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika super wieści :)
    Antylopa co z wami ? Jak się czujesz ?
    Antonna trzymam kciuki oby teraz było z górki

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to teraz tylko brać się do roboty:)

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj okropny humor :(... i ciągle jem... diete szlag trafił .... buuuuuuuuuuuuuu

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja jestem po HSG, wszystko jest dobrze, oba jajowody drożne, macica ok (cyt. "wszystko idealnie"). Nic tylko zachodzić w ciążę :P Udało mi się zamienić słowo z moją lekarką z kliniki jak wstałam od stołu i powiedziałam jej, że w następnym cyklu chcemy podchodzić albo do inseminacji, albo do in vitro (zależy od wyników nasienia męża, które zrobimy pod koniec miesiąca), więc kazała zadzwonić 1 dc i umówić się na 3 dc :) Może jeszcze w grudniu załapię się na dziedzica? Kto wie :P Stwierdziliśmy, że nie chce nam się czekać do marca na poprawę po antybiotyku :>
    Cały dzień o Tobie myślałam! To super, że poszło i wszystko drożnie:) teraz działać:)

    antonna lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie... Teraz to jestem głupia. Dzwoniłam do gina, jestem na wizytę umówiona w następny wtorek. Kupiłam tak z ciekawości test ciążowy zrobiłam negatywny ( chciałam sprawdzić czy organizm wraca do normy ). I kupiłam testy owu i zrobiłam jeden i wyszła mi ta testowa taka jasna kreska. Możliwe żeby teraz wyszła w 5dc. Wiem, że to jeszcze nie owu ale już w 5dc żeby się coś pokazało. Może cykl teraz będzie rozregulowany...

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja testowalam od 7 dc i wychodzily mi slabe kreski, jesli wyszedlby Ci pozytyw to bym sie wtedy martwila. Jak cos to Sylwia wie wiecej na ten temat bo miala wyrzut lh na poczatku cyklu i leki dostala na to. Pytaj jej

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie dzięki :* To teraz czekam jutro na dobre wieści od Ciebie. O której masz wizytę?

    Ojj inaa, a co spowodowało Twój zły nastrój?

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 15 listopada 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa :*

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa jakoś tak... wiecie chyba zaczyna się pms hehe :D :*

    No dzisiaj już ładna tempka ;) wiec ja już sama nie wiem co z tą owulką.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly8725 wrote:
    Karola ja testowalam od 7 dc i wychodzily mi slabe kreski, jesli wyszedlby Ci pozytyw to bym sie wtedy martwila. Jak cos to Sylwia wie wiecej na ten temat bo miala wyrzut lh na poczatku cyklu i leki dostala na to. Pytaj jej
    Dzięki Polly, ale u mnie właśnie słaba więc to negatyw ;) Tylko pierwszy raz robiłam wogóle taki test i się zastanawiałam :) Ale już z ciekawości pociągnę i zobaczę jak to wygląda u mnie teraz. Fotki wrzucę to ocenicie ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wam ;)

    Karola mi blada kreska na teście owu wychodziła praktycznie zawsze, objętne jaki dzień cyklu. Ale mozesz je robić przez cały cykl i zobaczysz co się będzie działo ;)

    Cookie trzymam kciuki za Twoją wizytę dziś ;) Czekam na wieści ;)

    Wiecie co ? Ja dzisiaj przeżywam pierwsze nerwy i płacze spowodowane chyba przez hormony. Taka jestem rozchwiana od rana, że płakałam bo się tramwaj zepsuł, że nie zdarzyłam czegoś załatwić o co mnie mąż poprosił, że automat z pętli zlikwidowali, potem ze nie mam pracy, a w dodatku jestem w ciąży więc dalej mnie mąż będzie utrzymywał, potem się cieszyłam że w tej ciąży jestem, a potem znów płakałam bo bardzo mi zależy na dobrej reakcji moich rodziców na ciążę i chyba spokoju nie zaznam dopóki im nie powiemy....

    Normalnie strzelić mnie w łeb trzeba bo sama ze sobą nie mogę wytrzymać

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    hej Wam ;)

    Karola mi blada kreska na teście owu wychodziła praktycznie zawsze, objętne jaki dzień cyklu. Ale mozesz je robić przez cały cykl i zobaczysz co się będzie działo ;)

    Cookie trzymam kciuki za Twoją wizytę dziś ;) Czekam na wieści ;)

    Wiecie co ? Ja dzisiaj przeżywam pierwsze nerwy i płacze spowodowane chyba przez hormony. Taka jestem rozchwiana od rana, że płakałam bo się tramwaj zepsuł, że nie zdarzyłam czegoś załatwić o co mnie mąż poprosił, że automat z pętli zlikwidowali, potem ze nie mam pracy, a w dodatku jestem w ciąży więc dalej mnie mąż będzie utrzymywał, potem się cieszyłam że w tej ciąży jestem, a potem znów płakałam bo bardzo mi zależy na dobrej reakcji moich rodziców na ciążę i chyba spokoju nie zaznam dopóki im nie powiemy....

    Normalnie strzelić mnie w łeb trzeba bo sama ze sobą nie mogę wytrzymać

    Kamika hormony szaleją kochana :) Kiedy myślicie rodzicom powiedzieć?
    Cookie trzymam kciuki za wizytę :)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 listopada 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi kamika niezle! :D A co w tym złego, że żonę w ciąży mąż utrzymuje? :) Czemu boisz się reakcji rodziców? Zakładasz, że mogą zareagować źle?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzicom chcę powiedzieć po obronie czyli po 30.11 jeśli wszystko bedzie dobrze. Zaprosiliśmy ich na 3-4 grudnia do nas do Krakowa, jak bedą mogli to przyjadą a jak nie to my pojedziemy do mnie do domu.

    Wiesz co ja mam super kontakt z rodzicami, z mamą rozmawiam codziennie (odkąd wiem o ciązy to troche mniej żeby sie nie wygadac) i poprostu oni są pewni, że obronie się i pójdę do pracy i oprócz męża ja też zaczne zarabiać i może wreszcie kupimy mieszkanie albo jakiś dom..... Moja mama zawsze gdzieś mówiła w różnych rozmowach że wykształcenie i praca najpierw a potem inne rzeczy (w sumie to tak ogolnie bylo nie że do mnie mówiła bezposrednio) i w sumie nie wiem jaka bedzie reakcja. Po prostu chciałabym żeby się ucieszyli a nie zasypali nas lawiną pytań "co my sobie wyobrażaliśmy i jak my damy sobie rade....., po co ja tyle lat studiowałam żeby teraz w domu siedziec...." Nie wiem czemu ale sie boję tej rozmowy i tyle.

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Rodzicom chcę powiedzieć po obronie czyli po 30.11 jeśli wszystko bedzie dobrze. Zaprosiliśmy ich na 3-4 grudnia do nas do Krakowa, jak bedą mogli to przyjadą a jak nie to my pojedziemy do mnie do domu.

    Wiesz co ja mam super kontakt z rodzicami, z mamą rozmawiam codziennie (odkąd wiem o ciązy to troche mniej żeby sie nie wygadac) i poprostu oni są pewni, że obronie się i pójdę do pracy i oprócz męża ja też zaczne zarabiać i może wreszcie kupimy mieszkanie albo jakiś dom..... Moja mama zawsze gdzieś mówiła w różnych rozmowach że wykształcenie i praca najpierw a potem inne rzeczy (w sumie to tak ogolnie bylo nie że do mnie mówiła bezposrednio) i w sumie nie wiem jaka bedzie reakcja. Po prostu chciałabym żeby się ucieszyli a nie zasypali nas lawiną pytań "co my sobie wyobrażaliśmy i jak my damy sobie rade....., po co ja tyle lat studiowałam żeby teraz w domu siedziec...." Nie wiem czemu ale sie boję tej rozmowy i tyle.


    Kamila, posłuchaj starszej :p , kolezanki.
    To, jak zareagują rodzice, zależy tez od tego w jaki sposób przekażesz te informację. Jesli usłyszą radosną nowinę, zobaczą że się cieszysz, na pewno bedzie ok. Poza tym wierz mi, rodzice, szczególnie jeśli masz z nimi dobry kontakt, zwykle bardzo cieszą się perspektywą posiadania wnuka :).

    Jesli sama stworzysz mroczny nastrój, to i oni pewnie tak to odbiorą. Jesteś młodziutka, kochana, zdążysz się napracować jeszcze. A w miedzyczasie jak Ci sie bedzie nudzić mozesz sie doszkalać, robić jakieś zlecenia, planować, cokolwiek, żeby czuc, ze w życiu zawodowym coś drgneło. Każda z nas ma inny schemat. Jedne decyduja sie na dzieci przed studiami, inne w trakcie, inne po, a jeszcze inne :D , duuuuzo po ;).
    I nie można powiedzieć ze ktoryś z tych schematów jest lepszy albo gorszy. Bo jeśli chciałaś dziecka, czułaś to, to poradzisz sobie- odchowasz troche dzieciaczka i wtedy pełną parą zaczniesz karierę robić ;), albo przynajmniej fajna prace znajdziesz ;).
    Także głowa do góry, cycki do przodu i bądź dumna i szczęśliwa z tej ciąży a wszystkim innym ten nastrój się udzieli. <3. Zobacz jak my tu wszystkie się cieszymy :p. I nikt Ci nie suszy głowy ze do pracy nie pójdziesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 12:28

‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ