X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8aeff2dabf2a.jpg

    cookiemonster, antylopaa lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moje skarby :) Musiałam się pochwalić :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 28 listopada 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 myślę, że ten środkowy test jest pozytywny :) Cudowne dzieci! <3

    Cookie będę trzymać kciuki!!! Nie wyobrażam sobie, żeby miało nie być serduszka. Na pewno będzie i będzie biło jak dzwon <3

    Karola555 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 28 listopada 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola555 cudowne dzieciaki <3 zazdroszcze ;) !

    Karola555 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 29 listopada 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki i jak??????

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.najpierw Was wywolalam do tablicy a potem sama nie pisalam dobra jestem :p wybaczcie
    Ja ogólnie to umieram ze strachu przed jutrzejsza obrona. Noe dovrze mi dzisiaj jak nie wiem co :( tak bardzo chciałabym zwymiotowac a nie moge...
    Wizyte mam 6 grudnia...to juz wizyta ostateczna.... Albo bedzie zarodek i bijace serce albo nie.

    Cookie kochana trzymam dzis mocno kciuki za Ciebie. A wy trzymajcie prosze za mnie jutro kolo 11 bo nie wiem jal sobie poradzę przed ta komisja :(


    Karola555, inaa lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Hej dziewczyny.najpierw Was wywolalam do tablicy a potem sama nie pisalam dobra jestem :p wybaczcie
    Ja ogólnie to umieram ze strachu przed jutrzejsza obrona. Noe dovrze mi dzisiaj jak nie wiem co :( tak bardzo chciałabym zwymiotowac a nie moge...
    Wizyte mam 6 grudnia...to juz wizyta ostateczna.... Albo bedzie zarodek i bijace serce albo nie.

    Cookie kochana trzymam dzis mocno kciuki za Ciebie. A wy trzymajcie prosze za mnie jutro kolo 11 bo nie wiem jal sobie poradzę przed ta komisja :(
    Kamika trzymam bardzo mocno kciuki za Twoją obronę!!! Daj znać jak będzie po.

    Dziękuję Wam dziewczyny :)
    Antonna dzięki :) Też tak myślałam, że ten będzie pozytyw.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika i zaciskam kciuki za wizytę, miły dzień, musi być magiczny :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika poradzisz sobie!!! Mowie Ci, ze na pewno zdasz! Pamietaj to tylko 15 minut wstydu, a tytul na cale zycie haha :* ale spoko, wiem ze latwo sie tak mówi, a sama sie mega stresowalam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 08:12

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wieści na wątku, co cieszy mnie bardzo.

    Antonna- dziś u mnie wybilo 38+0 więc do porodu zostało 14 dni;) w karcie ciąży mam wpisany 15.12 a wg okresu 13.12 i tego się trzymam ale wiadomo, to tylko dwa dni różnicy.
    Nie boję się nic a nic a nawet czekam na ten moment.... Jestem tak ciekawa jak to się rozpocznie. Wieczorami i w ciągu dnia mam już konkretne bóle , identyczne jak na @, więc to już naprawdę niedługo. Mężowi już też się udzieliła atmosfera zbliżającego się porodu. W nocy jak się budzę, żeby się przekręcić na drugi bok, a nie jest to proste ;) hehe. , to zawsze patrzę a on oczy otwarte, chyba obserwuje czy mi nic nie jest i czy to nie już.

    Ogólnie robię wszystko normalnie, układam jeszcze ostatnie rzeczy z pudel po przeprowadzce, wiadomo, że jeszcze długo długo zanim każda rzecz znajdzie swoje miejsce ale wszystkie meble już poskrecane, ciągle sprzątam, a dziś przewioze z Mama ostatnie rzeczy dziecka ode mnie z tamtego domu , wózek , ubiore łóżeczko w te wszystkie tiule i będę czekać;) w czwartek mam wizytę i jestem przygotowana, że mogę już zostać (nie chce oczywiście ale mam wrażenie, że szyjki już nie ma wcale , kłuje mnie bardzo bo mała jest już tak nisko i napiera główką, już chce wyjść ). To tyle u mnie. Cieszę się, że jesteśmy już na swoim i nawet nie wiecie jaka to ulga mieszkać samemu:-) w dodatku teściowa była dopiero może dwa razy! Cudownie!:-p

    Życzę Wam wszystkim miłego dnia:-)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/b49252b4d8410.jpg.html

    Jedno ze zdjęć z mojej sesji brzuszkowej dla dziewczyn, które nie są na fb:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne zdjęcie :) W ogóle śliczna z Ciebie dziewczyna, a ta ciąża jeszcze dodaje Ci uroku :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję antonna.

    Mam nadzieję, że bliżej lata reszta ciężarówek wstawi podobne zdjęcia;)

    Będzie co oglądać, to jest wasz czas BABY BOOM więc liczę, że do Wigilii i Ty zobaczysz pozytywny test, tak dla dopełnienia;)

    antonna lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Tak na szybko napiszę, bo padam na twarz. Dziecię mierzy 1,2cm, serducho bije prawidłowo wg USG 7t+3, czyli nadrobił(-a) 3 dni od ostatniej wizyty.

    antonna, inaa, Miki85 lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie ogromne gratulacje !!!!! :) Czyli tak jak się umawiałyśmy -> od teraz wrzucasz na luz i już nie pozwalamy Ci się denerwować ;)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie super wiesci-ja myskalam ze wizyte masz wczoraj ale to nie istotne.
    Antylopa trzymam kciuki jak z reszta jak i za Was wszystkie.

    A ode mnie : wczoraj sie dowiedzialam ze bedzie chlopiec :* ajjj alez maz byl dumny jak widzial dzidziusia na usg :)

    cookiemonster, antylopaa, inaa lubią tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 30 listopada 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny!
    Czy wyluzuje?..nie wiem, pewnie na dwa dni. Już dziś miałam dwa kiepskie sny - najpierw śniło mi się plamienie,a potem, że powiedziałam mamie, a ona zamiast ucieszyć się powiedziała, że w moim wieku to już nie decydowałaby się na ciążę...Obudziłam się zalana łzami.
    Dostałam skierowanie na NFZ na badania prenatalne i dziś postaram się dzwonić, żeby zarezerwować miejsce, bo ponoć może być problem, tym bardziej, że przypada mi 11t0 w wigilię, czyli pewnie cały tydzień nic nie będzie można załatwić, a potem zostają dwa tyg tylko.
    Miki,super:) ja też czuję, że chłopak będzie, chociaż kalendarz chiński mówi, że dziewczynka;p

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie pewnie nie wyluzujesz - to normalne :) Ale jak już jest serduszko to ryzyko, że coś złego się stanie spada na łeb na szyję. I takie są fakty ;)

    Mój mąż wczoraj zrobił badanie nasienia z posiewem. Wyniki już są, ale mojemu się nie spieszy jechać ich odebrać, a ja jestem zbyt zestresowana wizją zobaczenia wyników, żeby go do tego zachęcać :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Cookie pewnie nie wyluzujesz - to normalne :) Ale jak już jest serduszko to ryzyko, że coś złego się stanie spada na łeb na szyję. I takie są fakty ;)

    Mój mąż wczoraj zrobił badanie nasienia z posiewem. Wyniki już są, ale mojemu się nie spieszy jechać ich odebrać, a ja jestem zbyt zestresowana wizją zobaczenia wyników, żeby go do tego zachęcać :>
    Lekarz powiedział, że ryzyko mocno spada po 16tc, ale on jest bardzo pozytywnie nastawiony. Brakiem wymiotów powiedział, żeby się nie przejmować, bo z jego obserwacji wynika, że 1) to nie ma wpływu na "jakość ciąży", 2) około połowa pacjentek ma a połowa nie ma wymiotów, 3) jeszcze mogą mnie dopaść.
    Dostałam antybiotyk na bakterię w moczu, bo niby jest niewiele, ale uznał, że w moim przypadku nie będzie ryzykował. I na 30 grudnia umówiłam się na prenatalne...

    Wygoń męża po wyniki!!! A co jeśli się poprawiły?:))w końcu na święta będziesz w ciąży to mąż to do tego by się przydał;p

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się poprawiły to mogę być w ciąży nawet teraz :D A jak nie to zajdę dzięki IUI w grudniu hehe

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ