Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Antonna no niestety w całej Polsce jest syf, mniejszy lub większy :( Hm to przed połową lutego znów stymulacja i ewentualnie transfer ;) ?

Od nowego cyklu będę dostawać estrofem, żeby zasymulować naturalny cykl. I jakoś 5 dni po owulacji podadzą mi zarodek :) Obstawiam, że transfer będzie około 24.02 i wtedy 3.03 testowanie.
    Współczuję Ci dolegliwości! Nie rozumiem kompletnie jaki sens mają te wymioty. Skąd to się w ogóle bierze. Ale już niedługo powinno Ci to minąć i tego się trzymajmy!

thgf3e3kppdyb8js.png

age.png
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to testujesz w moje urodziny:)

• Karola - mama Julci i ... ? Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej z szoku jeszcze nie wyszłam ;) nadal nie wierzę chociaż ciązowe dolegliwości się już pojawiają mdłości zmeczenie senność no i cholerny ból głowy :( właśnie tez was głowa bolała na poczatku co moge brać ? w domu jestem sama z chorą córką a w domowej apteczce tylko etopiryna na ból głowy mogę to sobie łyknąć ?

do lekarza idę w przyszły wtorek 7 lutego prywatnie do mojej ginekolog a potem bedę chodzić do niej ale na NFZ bo nie mam zamiaru płacić za badania krwi chociażby ( rok temu jak byłam w ciąży to za pierwsze badania te wszytkie podstawowe gdybym nie miala skierowania płaciłabym 370 zł nie stać mnie na takie nie potrzebne wydatki ) A termin z OM wychodzi na 29 września ale cholera wie bo miałam ostatnio długie cykle

Miki85 lubi tę wiadomość

01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

201205184874.png

Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha test dzis też robiłam 2 krechy grube i wielkie ;)

antonna, Ania-nowa lubią tę wiadomość

Kochamy Was ;)

201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola na ból głowy chyba tylko apap można.

• Miki85 Ekspertka

Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wypatrzyłam wózek :) :) jeszcze muszę oglądnąć na żywo...
    http://www.aroshop.pl/pol_pl_Murano-09M-1045_1.jpg

Ja brałam na bóle tylko apap na gorączke też i to max 2 tabl dziennie

zi13csqvtabhkgk4.png
  • Rosolina Autorytet

Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te gondole wszystkie sa fajne! Mi sie takie podobają, ale co ze spacerówka? Zawsze wyglądają jakos dziwnie, mam takie wrażenie. Moze przez to, ze naoglądałam sie wózków droższych i teraz wszystko mi nie pasuje :(
    Ale wiecie co? Jak wszystko bedzie dobrze... ( w pt mam wizytę u nowej gin i juz mam stracha ogromnego co kolejna wizyta przyniesie, bo zawsze cos jest nie tak :( ) to w maju jadę na targi do Wrocławia. Tam na pewno sie czymś zainspiruje. :)

p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj byłam na usg i wszystko w porządku:) Lenka waży już kilogram i leży głową w dół;)

cookiemonster, Rosolina, antonna lubią tę wiadomość

• antonna Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś dostałam okres - mimo brania duphastonu :> No cóż, to przynajmniej szybciej transfer będzie ;)

thgf3e3kppdyb8js.png

age.png

Wysłany: 1 lutego 2017, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki85 wrote:
    Chyba wypatrzyłam wózek :) :) jeszcze muszę oglądnąć na żywo...
    http://www.aroshop.pl/pol_pl_Murano-09M-1045_1.jpg

Ja brałam na bóle tylko apap na gorączke też i to max 2 tabl dziennie
    wózek siczny ja jak wybierałam dla julki 6 lat temu to patrzłąm na spacerówkę by była duża by osłaniała przed mrozem wiatrem słońcem w gondloli Julka była 8 miesięcy a w spacerówce prawie 3 lata ;)
    teraz jak nam sie naprawdę udało to wózek będę miec ten po Julci a na wiosne byśmy kupili nową dużą spacerówkę bo nowego wózka mi sę nie opłaca kupować

co do bólu głowy mąż zakupił mi APAP i jakoś funkcjonuje

Kochamy Was ;)

201205184874.png
  • Pełna Nadziei Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te wózki , moment wybierania wszystkiego i szykowania jest wyjątkowy :) tak jak cala ciąża :)
    Dziś selekcjonowałam zdjęcia ,wybierałam do albumu i jade jutro do fotografa wywołać , i ten mój brzuszek tęskno mi za nim ;) jesozcze bardzo chcę jakąs sesję zrobić malutkiej może coś na walentynki bedą mieli fajne ,,stroiki" :) muszę jutro dopytać.

bl9cdf9hc1bxboyf.png

Wysłany: 1 lutego 2017, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak to przygotowanie szykowanie pranie prasowanie czekanie wybieranie wszytkiego cudny czas :) ja tez tęsknie za brzuszkiem kopniakami długo po porodzie głaskałam brzuszek ale kopniaków już nie było ;( za to leżało obok mnie takie małe zawiniatko :)

Teraz zauważyłam Twoja córcia ma na imie Basia ? piekne imię moja teściowa była Baśką i tak myśle że jak będzie córcia to na 2 damy jej na imię Basia po babci

Ania-nowa lubi tę wiadomość

Kochamy Was ;)

201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama jest Basia:)

Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Ach te wózki , moment wybierania wszystkiego i szykowania jest wyjątkowy :) tak jak cala ciąża :)
    Dziś selekcjonowałam zdjęcia ,wybierałam do albumu i jade jutro do fotografa wywołać , i ten mój brzuszek tęskno mi za nim ;) jesozcze bardzo chcę jakąs sesję zrobić malutkiej może coś na walentynki bedą mieli fajne ,,stroiki" :) muszę jutro dopytać.
    Sa super sesje noworodkowe, poszukaj w swoim mieście:)

• kamika23 Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nowa super wieści :)

Antonna a to numer :O to nic tylko się cieszyć że transfer szybciej :)

Wózek fajny :D podoba mi sie ;) Mi sie strasznie podoba Anex Cross, ale kurde on ma duzo skóry, wiec nie wiem czy to dobry pomysł na lato :( https://pido.pl/galerie/a/anex-cross-wkrotce_1421.jpg

A ja dzisiaj rano zobaczyłam post od jednej z krakowskich mamusiek i kupilam zestaw 8 ubranek za 30 zł :P później mi podesłala kolejne zestawy i przed wystawieniem na strone zapytała czy chce wybrać coś jeszcze, więc wybrałam kolejny zestaw :P hah po weekendzie pojadę odebrać jak juz się przeprowadzimy i może smog troche odpusci :)

Słuchajcie ja dziś poczułam malucha :) Kilka dni juz cos tam mnie smyrało ale pewna nie byłam, a dzisiaj kilka takich uderzeń w tym miejscu gdzie go słyszalam detektorem :O Mam nadzieję, ze to serio dziecię moje <3

Miki85, Ania-nowa lubią tę wiadomość

ckaidqk34aroni5a.png

Wysłany: 1 lutego 2017, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Ania nowa super wieści :)

Antonna a to numer :O to nic tylko się cieszyć że transfer szybciej :)

Wózek fajny :D podoba mi sie ;) Mi sie strasznie podoba Anex Cross, ale kurde on ma duzo skóry, wiec nie wiem czy to dobry pomysł na lato :( https://pido.pl/galerie/a/anex-cross-wkrotce_1421.jpg

A ja dzisiaj rano zobaczyłam post od jednej z krakowskich mamusiek i kupilam zestaw 8 ubranek za 30 zł :P później mi podesłala kolejne zestawy i przed wystawieniem na strone zapytała czy chce wybrać coś jeszcze, więc wybrałam kolejny zestaw :P hah po weekendzie pojadę odebrać jak juz się przeprowadzimy i może smog troche odpusci :)

Słuchajcie ja dziś poczułam malucha :) Kilka dni juz cos tam mnie smyrało ale pewna nie byłam, a dzisiaj kilka takich uderzeń w tym miejscu gdzie go słyszalam detektorem :O Mam nadzieję, ze to serio dziecię moje <3
    Teraz spojrzałam że jesteś w 16tyg ja pierwsze ruchy poczyłam w 19 a w 20 na sama wigilię poczuł tez mój mąż ;) no ale je to byłam pulpecik i pewnie temu tak długo czekałam na ruchy ;)

Kochamy Was ;)

201205184874.png
  • Pełna Nadziei Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córa nosi imię po swojej prababci ze strony mojego męża. Cudowna babcia. Poza tym uwielbiam takie nasze imiona jak Hania Marianna (Mania) itp ;)

Ania ,Lenka już przybiera jak z przyrostem kg u ciebie ?

Kamika ja pamiętam mniej więcej też w tym czasie coś poczułam ale nie byłam pewna , a jak kucalam i mi mala się poruszyła to aż krzyknęłam niby wyczekiwałam tych ruchów a byłam zaskoczona :)

Antonna oj już się nie mogę doczekać twojego testowania :)

Karola wierzę że będzie u ciebie wszystko dobrze i maluszek będzie się rozwijał a teraz sobie dogadzaj mamusiu i sie nie stresuj. Jak mąż zareagował u ciebie ?

bl9cdf9hc1bxboyf.png

Wysłany: 1 lutego 2017, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas jak bedzie wszytko ok to chłopiec bedzie Jakub Gwidon ( Gwidon po moim chrzestnym to był brat mojej mamy zmarł na raka jak miał 27 lat ) a jak bedzie córa to chcielismy Natalkę no i 2 imie Basia :) po babci

mąz jak zobaczył pierwszy test spytał się komu zarąbałam taki pozytyw hehe ogólnie był i nadal jest w szoku jak ja ale się cieszy chyba ;)

Ania-nowa lubi tę wiadomość

Kochamy Was ;)

201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 23:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei, przytyłam 10kg, ale od paru tygodni waga się zatrzymała. Trochę mnie to dziwi, ale płakać nie będę hehe. Skoro mała rośnie to wszystko chyba w porządku.

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 1 lutego 2017, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o ruchy to zaczęłam czuć 16-17 tydzień:)

‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego