X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Antonna no niestety w całej Polsce jest syf, mniejszy lub większy :( Hm to przed połową lutego znów stymulacja i ewentualnie transfer ;) ?

    Od nowego cyklu będę dostawać estrofem, żeby zasymulować naturalny cykl. I jakoś 5 dni po owulacji podadzą mi zarodek :) Obstawiam, że transfer będzie około 24.02 i wtedy 3.03 testowanie.
    Współczuję Ci dolegliwości! Nie rozumiem kompletnie jaki sens mają te wymioty. Skąd to się w ogóle bierze. Ale już niedługo powinno Ci to minąć i tego się trzymajmy!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to testujesz w moje urodziny:)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej z szoku jeszcze nie wyszłam ;) nadal nie wierzę chociaż ciązowe dolegliwości się już pojawiają mdłości zmeczenie senność no i cholerny ból głowy :( właśnie tez was głowa bolała na poczatku co moge brać ? w domu jestem sama z chorą córką a w domowej apteczce tylko etopiryna na ból głowy mogę to sobie łyknąć ?

    do lekarza idę w przyszły wtorek 7 lutego prywatnie do mojej ginekolog a potem bedę chodzić do niej ale na NFZ bo nie mam zamiaru płacić za badania krwi chociażby ( rok temu jak byłam w ciąży to za pierwsze badania te wszytkie podstawowe gdybym nie miala skierowania płaciłabym 370 zł nie stać mnie na takie nie potrzebne wydatki ) A termin z OM wychodzi na 29 września ale cholera wie bo miałam ostatnio długie cykle

    Miki85 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha test dzis też robiłam 2 krechy grube i wielkie ;)

    antonna, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola na ból głowy chyba tylko apap można.

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wypatrzyłam wózek :) :) jeszcze muszę oglądnąć na żywo...
    http://www.aroshop.pl/pol_pl_Murano-09M-1045_1.jpg

    Ja brałam na bóle tylko apap na gorączke też i to max 2 tabl dziennie

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te gondole wszystkie sa fajne! Mi sie takie podobają, ale co ze spacerówka? Zawsze wyglądają jakos dziwnie, mam takie wrażenie. Moze przez to, ze naoglądałam sie wózków droższych i teraz wszystko mi nie pasuje :(
    Ale wiecie co? Jak wszystko bedzie dobrze... ( w pt mam wizytę u nowej gin i juz mam stracha ogromnego co kolejna wizyta przyniesie, bo zawsze cos jest nie tak :( ) to w maju jadę na targi do Wrocławia. Tam na pewno sie czymś zainspiruje. :)

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj byłam na usg i wszystko w porządku:) Lenka waży już kilogram i leży głową w dół;)

    cookiemonster, Rosolina, antonna lubią tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 1 lutego 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś dostałam okres - mimo brania duphastonu :> No cóż, to przynajmniej szybciej transfer będzie ;)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki85 wrote:
    Chyba wypatrzyłam wózek :) :) jeszcze muszę oglądnąć na żywo...
    http://www.aroshop.pl/pol_pl_Murano-09M-1045_1.jpg

    Ja brałam na bóle tylko apap na gorączke też i to max 2 tabl dziennie
    wózek siczny ja jak wybierałam dla julki 6 lat temu to patrzłąm na spacerówkę by była duża by osłaniała przed mrozem wiatrem słońcem w gondloli Julka była 8 miesięcy a w spacerówce prawie 3 lata ;)
    teraz jak nam sie naprawdę udało to wózek będę miec ten po Julci a na wiosne byśmy kupili nową dużą spacerówkę bo nowego wózka mi sę nie opłaca kupować

    co do bólu głowy mąż zakupił mi APAP i jakoś funkcjonuje

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te wózki , moment wybierania wszystkiego i szykowania jest wyjątkowy :) tak jak cala ciąża :)
    Dziś selekcjonowałam zdjęcia ,wybierałam do albumu i jade jutro do fotografa wywołać , i ten mój brzuszek tęskno mi za nim ;) jesozcze bardzo chcę jakąs sesję zrobić malutkiej może coś na walentynki bedą mieli fajne ,,stroiki" :) muszę jutro dopytać.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak to przygotowanie szykowanie pranie prasowanie czekanie wybieranie wszytkiego cudny czas :) ja tez tęsknie za brzuszkiem kopniakami długo po porodzie głaskałam brzuszek ale kopniaków już nie było ;( za to leżało obok mnie takie małe zawiniatko :)

    Teraz zauważyłam Twoja córcia ma na imie Basia ? piekne imię moja teściowa była Baśką i tak myśle że jak będzie córcia to na 2 damy jej na imię Basia po babci

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama jest Basia:)

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Ach te wózki , moment wybierania wszystkiego i szykowania jest wyjątkowy :) tak jak cala ciąża :)
    Dziś selekcjonowałam zdjęcia ,wybierałam do albumu i jade jutro do fotografa wywołać , i ten mój brzuszek tęskno mi za nim ;) jesozcze bardzo chcę jakąs sesję zrobić malutkiej może coś na walentynki bedą mieli fajne ,,stroiki" :) muszę jutro dopytać.
    Sa super sesje noworodkowe, poszukaj w swoim mieście:)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nowa super wieści :)

    Antonna a to numer :O to nic tylko się cieszyć że transfer szybciej :)

    Wózek fajny :D podoba mi sie ;) Mi sie strasznie podoba Anex Cross, ale kurde on ma duzo skóry, wiec nie wiem czy to dobry pomysł na lato :( https://pido.pl/galerie/a/anex-cross-wkrotce_1421.jpg

    A ja dzisiaj rano zobaczyłam post od jednej z krakowskich mamusiek i kupilam zestaw 8 ubranek za 30 zł :P później mi podesłala kolejne zestawy i przed wystawieniem na strone zapytała czy chce wybrać coś jeszcze, więc wybrałam kolejny zestaw :P hah po weekendzie pojadę odebrać jak juz się przeprowadzimy i może smog troche odpusci :)

    Słuchajcie ja dziś poczułam malucha :) Kilka dni juz cos tam mnie smyrało ale pewna nie byłam, a dzisiaj kilka takich uderzeń w tym miejscu gdzie go słyszalam detektorem :O Mam nadzieję, ze to serio dziecię moje <3

    Miki85, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Ania nowa super wieści :)

    Antonna a to numer :O to nic tylko się cieszyć że transfer szybciej :)

    Wózek fajny :D podoba mi sie ;) Mi sie strasznie podoba Anex Cross, ale kurde on ma duzo skóry, wiec nie wiem czy to dobry pomysł na lato :( https://pido.pl/galerie/a/anex-cross-wkrotce_1421.jpg

    A ja dzisiaj rano zobaczyłam post od jednej z krakowskich mamusiek i kupilam zestaw 8 ubranek za 30 zł :P później mi podesłala kolejne zestawy i przed wystawieniem na strone zapytała czy chce wybrać coś jeszcze, więc wybrałam kolejny zestaw :P hah po weekendzie pojadę odebrać jak juz się przeprowadzimy i może smog troche odpusci :)

    Słuchajcie ja dziś poczułam malucha :) Kilka dni juz cos tam mnie smyrało ale pewna nie byłam, a dzisiaj kilka takich uderzeń w tym miejscu gdzie go słyszalam detektorem :O Mam nadzieję, ze to serio dziecię moje <3
    Teraz spojrzałam że jesteś w 16tyg ja pierwsze ruchy poczyłam w 19 a w 20 na sama wigilię poczuł tez mój mąż ;) no ale je to byłam pulpecik i pewnie temu tak długo czekałam na ruchy ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 lutego 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córa nosi imię po swojej prababci ze strony mojego męża. Cudowna babcia. Poza tym uwielbiam takie nasze imiona jak Hania Marianna (Mania) itp ;)

    Ania ,Lenka już przybiera jak z przyrostem kg u ciebie ?

    Kamika ja pamiętam mniej więcej też w tym czasie coś poczułam ale nie byłam pewna , a jak kucalam i mi mala się poruszyła to aż krzyknęłam niby wyczekiwałam tych ruchów a byłam zaskoczona :)

    Antonna oj już się nie mogę doczekać twojego testowania :)

    Karola wierzę że będzie u ciebie wszystko dobrze i maluszek będzie się rozwijał a teraz sobie dogadzaj mamusiu i sie nie stresuj. Jak mąż zareagował u ciebie ?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 1 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas jak bedzie wszytko ok to chłopiec bedzie Jakub Gwidon ( Gwidon po moim chrzestnym to był brat mojej mamy zmarł na raka jak miał 27 lat ) a jak bedzie córa to chcielismy Natalkę no i 2 imie Basia :) po babci

    mąz jak zobaczył pierwszy test spytał się komu zarąbałam taki pozytyw hehe ogólnie był i nadal jest w szoku jak ja ale się cieszy chyba ;)

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 lutego 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei, przytyłam 10kg, ale od paru tygodni waga się zatrzymała. Trochę mnie to dziwi, ale płakać nie będę hehe. Skoro mała rośnie to wszystko chyba w porządku.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 1 lutego 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o ruchy to zaczęłam czuć 16-17 tydzień:)

‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ