X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane, narazie na szybko :)

    U mnie i maluszka wszystko dobrze.
    Żywy płód, serce 149 ud/min, CRL 61,8 mm, NT 1,4, łożysko na tylnej ścianie, płyn owodniowy w normie, kość nosowa obecna, przepływa na zastawce trójdzielnej prawidłowy, czaszka/mózg obraz prawidłowy, kręgosłup ok, serce czterojamowe, brzuch obraz prawidłowy, żołądek, pęcherz moczowy, ręce, stopy są :)

    Pobrali mi krew ale jestem ogólnie spokojna już, ale źle pobrała bo mi się po łokciu lało, masakra.

    Wieczorem fotki zrobię bo muszę lecieć po dzieciaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 13:57

    cookiemonster, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Karola trzymam kciuki a wizytę ;) Współczuje wymiotów - sama to przeżyłam, dopiero niedawno przeszły :/

    Brzuch z niedzieli:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9915025d1325.jpg
    Nasz chudzinka;)
    ja mam +4kg, ale wg kalkulatorów to jest bardzo ok. Tylko, że wyjściowo jestem innej budowy niż Ty;p
    za to teraz cycki jak marzenie hihi;)
    EDIT: czym kręcisz włosy? bo mam teraz podobną długość i tak ostatnio myślałam, żeby pokręcić:0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 13:58

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 8 lutego 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie ja nie krece:p to moje naturalne. Czasami prostuje i lokowki nie.posiadam wiec nie pomoge

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 8 lutego 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Karola, powodzenia dziś!
    Rosolina, jak te wyniki?
    Mika, a co Ci się działo, ze byłas u kardiologa? Lepiej bierz ten lek...wierz mi, ja biorę pół apteki dziennie i też się boję, ale czasami nie ma wyjścia.
    Antonna, jak tam postępy?


    Cooki miałam wadę serca jako dziecko i moja mama zmotywowała mnie do pójścia no i okazało się ze wykryli drugą wadę-na drugi dzień pojechałam do szpitala Jana Pawła w Krakowie-tam ponoś maja najlepszą kardiologie ale lekarz powiedział ze jesli chodzi o ciąże to te wady nie zagrażają maleństwu natomiast jest pytanie jaki poród. Po dwóch holterach ekg lekarka(u nas ośrodku) stwierdziła ze mi da ten lek -pytam jej czy to konieczne ale nie była do końca przekonana. Ale umówiłam sie na kontroli do Krakowa za tydzień-tyle to się wstrzymam....

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 8 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c95fe7467e3c.jpg


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd3882fd3e08.jpg

    cookiemonster, Ania-nowa, kamika23 lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super wiadomości proszę teraz się mniej denerwować :)

    Karola555 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 gratuluję! :)

    Cookie u mnie nic się nie dzieje. Zażywam leki i witaminy i czekam na wizytę, którą mam za tydzień. Wtedy będzie decyzja o transferze. Mam wrażenie, że zamiast robić to dziecko to tylko czekam i czekam i czekam na coś. I tak non stop od grudnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 21:38

    Karola555 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mama Julci... bedzie dobrze, oszczędzaj sie!
    Karola555.... cudownie, ze wszystko super! Wiesz juz moze jaka płeć? Lekarz cos juz podejrzewa?
    Kamika... jak w nowym mieszkaniu? :)
    Cookie... oczywiście otworzyłam... ale sprawdziłam tylko na normy podane obok i oba wyniki sa pośrodku. Nie chce czytać w necie co one oznaczają, dziś sie dowiem.
    Miki... a bierzesz magnez?
    Antonna... wszystko szybko pójdzie, jeszcze troszeczkę.

    Ja sprzątam dom, dobrze, ze jutro zbierają ubrania, to mam okazje przeszukać szafę i wywalić pare pudel. I dziś chyba zasadzę juz papryczkę ostra i pomidorki :) no i bazylię po raz 100 chyba, nigdy mi taka ładna nie wyrasta jak ze sklepu :/

    Karola555 lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Rosolina biore magnez i potas-przepisany przez kardiologa z akceptacją ginekologa :)
    Trzymam kciuki za Was:)

    Rosolina lubi tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina lekarka najpierw powiedziała, że chyba dziewczynka będzie, ale później się wycofała, a szkoda ;) Mam jednak cichą nadzieję, że się potwierdzi na następnej wizycie że będzie dziewuszka ...

    Zioła sadzisz, ja mam ostrą paprykę z zeszłego roku ;)

    Trzymam kciuki za wizytę Twoją :) !!!!

    Rosolina lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina i jak tam??

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 9 lutego 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trollinki.... wszystko jest w najlepszym porządku! Strasznie sie cieszę.
    Niestety maluszek sie ułożył pupka do gory i płci nie było widać. Mamy juz 6.77 cm, co odpowiada 13t2d czyli znowu wyprzedza. Oryginalnie termin porodu 23.08 teraz na 17.08, moze sie uda na rocznice 12.08 :) przeziernosc karku 1,2.
    Trisomia 21 po skorygowanym wyniku wynosi 1:7610, przed 1:643. Lekarka powiedziała, ze nienawidzi potrzeby uzupełniać tego testem kolejnym. Cookie co myślisz?

    cookiemonster, Karola555 lubią tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Trollinki.... wszystko jest w najlepszym porządku! Strasznie sie cieszę.
    Niestety maluszek sie ułożył pupka do gory i płci nie było widać. Mamy juz 6.77 cm, co odpowiada 13t2d czyli znowu wyprzedza. Oryginalnie termin porodu 23.08 teraz na 17.08, moze sie uda na rocznice 12.08 :) przeziernosc karku 1,2.
    Trisomia 21 po skorygowanym wyniku wynosi 1:7610, przed 1:643. Lekarka powiedziała, ze nienawidzi potrzeby uzupełniać tego testem kolejnym. Cookie co myślisz?
    Elegancki wynik, zdecydowanie nie ma potrzeby NIFTY:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina super wieści :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina cieszę się że wszystko ok :) Fajnie by było jakby u mnie nadrobił jeszcze 5 dni ;) eh jeszcze 11 dni do USG w luxmedzie :) Chciałabym już znać płeć ;)

    Karola piękna dzidzia ;)

    Oby tak dalej nam się pięknie układało ;)

    Na nowym mieszkaniu jest super. Mieliśmy małe problemy z internetem, ale już właściciele powalczyli w administracji i w poniedziałek nam zamontują UPC :) Poza tym odczuwam komfort dzięki trochę większej przestrzeni ;) Póki co widzę też że łatwiej utrzymać tu porządek no i nareszcie jemy w kuchni przy stole jak normalni ludzie a nie na kanapie przed serialem :O Jednak osobna kuchnia po drugiej stronie mieszkania to spory plus :) Także wszyscy zadowoleni chociaż kot coś marudzi :/ Niby skacze po okach bo w koło dużo drzew a więc i ptaków, ale strasznie by chciał wyłazić na klatke. Już nam 2 razy czmychnął miedzy nogami i pobiegł na górę... Może to wina kota sąsiadki który sobie chodzi samopas i pewnie zostawia swój zapach.... nie wiemy co na to poradzic, wiec chyba ubiore mu smycz i szelki i pojde z nim zeby zaspokoił ciekawośc... może wtedy odpuści trochę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 09:30

    Karola555 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika to super, że na nowym mieszkanku lepsze samopoczucie :) A kot ciekawski hihi, chce pozwiedzać kąty ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz próbuje się zabrać za sprzątanie, bo teściowie wpadają jutro na weekend ale coś mi nie idzie :P Zamiast tego siedze w necie i kupiłam właśnie poduchę ciążową ;) Mam nadzieje że w poniedziałek przyjdzie i będzie mi się lepiej spało...

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby oby tak zostało. Tak sie strasznie uspokoiłam po tej wizycie. Moje cukry tez super, lekarka w ogole nie brała pod uwagi mojej "cukrzycy". Wkurza mnie tylko szwagierka, nagadala mężowi, jaka to cukrzyca niebezpieczna i w ogole, ze mam sie pilnować, bo dziecko to odziedziczy. I maz ma mnie pilnować co jem! No Masakra. I ze te testy w ogole to nie gwarantują zdrowego dziecka, ze ona w nie nie wierzy. Oczywiście, ze nie gwarantują, ale trzeba byc dobrej myśli. Moze zazdrosna.

    Mama oczywiście juz chce wszystkim powiedzieć.... ale jak zacznie gadać, to cała wioska bedzie wiedzieć. Powiedziałam, żeby na razie nic nie mówiła nikomu. Zaraz zaczną sie rady co i jak, opowieści jak to u nich było... juz bratowa co chwile cos przygaduje... nie podnoś rak do gory, nie myj okien, nie ściągaj firanek, lez z nogami do gory (???)

    No nic, jeszcze 6 miesięcy :D

    Kamika.. to super, ze sie lepiej czujecie. A możesz powiedzieć w ktorej części krk teraz mieszkacie?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina coś słyszałam że znów się normy dla cukrzycy w ciąży zmieniają na wyższe... chyba NFZ za dużo płacil to postanowili podnieść norme to się liczba kobiet z cukrzycą zmniejszy :P Współczuje docinek bratowej. Ja to sie cieszę, że nie mam takich osób w swoim otoczeniu... Na początku teściowa trochę zbyt nadopiekuńcza była, ale ustawiłam ją i ja i mąż do pionu i dała sobie siana (oby jutro nic mi tu nie gadała głupiego) hehe.

    U mnie wszyscy wiedzą, no ale z racji odległości to nikt nie dzwoni i nie daje mi "cennych rad" i to mnie cieszy :)

    Wiesz co dalej dzielnica Dębniki, ale bliżej centrum.... okolice ul. Tynieckiej przy Wiśle kojarzysz ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kojarzę, to fajna okolica, znam bardziej druga stronę Wisły. Ale na spacery fajnie. A normy juz sa zmienione. Nawet nie jestem w stanie przekroczyć tych starych, wiec nie wiem czemu mój test wyszedł z podwyższonym. :/

    p19uqqmzk4ecto70.png
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ