Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki a nie wiesz do kiedy ta promocja ;) Ty widzę szalejesz z ciuszkami ;) Ja muszę teraz na trójkę rozkładać hihi. A mój synek to spodnie targa z prędkością światła :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, to na czym w końcu stanęło? Że jakie te wyniki? Bo się pogubiłam
    Gratuluję synka:)
    Kamika pisałaś o wietrze, u nas halny od kilku dni szaleje, a dziś to apogeum chyba i głowa oczywiście szaleje też u mnie...nienawidzę tego wiatru;/
    co do ubranek, ja mam bardzo niewiele, w zasadzie to jedne zakupy w 5-10-15 i tyle i raczej szybciej planuję kupić sobie zestaw do szpitala, bo nie mam nic, a wiadomo, że różnie bywa i może być szybciej potrzebny niż ubranka. U mnie teściowa jest przerażona wizją kupowania czegoś wcześniej, mój też tak sobie do tego nastawiony i ja na razie wstrzymuję się trochę. Z drugiej strony, tak naprawdę wszystko w sklepach jest i myślę, że poza wózkiem (bo tu można czekać dłużej) do tygodnia wszystko można zamówić. Tylko wtedy portfel bardziej cierpi:) No i dla mnie kupowania np rzeczy do pokoiku Młodej tez na razie jest za wcześnie, bo nie do końca wiem jaką kolorystykę wybiorę, a nie znosze misz-maszu, lubię wszystko dopasowane i przemyślane i dlatego nie zamówię tego cudnego kocyka z lullalove póki co, bo nie wiem jaki kolor... a miec pełno rzeczy, a każde z innej parafii to też lipa. Wiem, ze ściany zostaną białe, podłoga jest szara, łóżeczko,komoda biała, ale nie wiem co z dodatkowym kolorem, myślałam biały-szary-róż (tylko delikatny) albo mięta.
    pochwalę się, że reklamowałam w Mohito ostatnio płaszczyk i sukienkę i dostałam zwrot - ponad 500zł, będzie na wiosenne zakupy:) albo odłożę do Małej na te kocyki itd. Także jak coś z tego sklepu Wam się np zmechaci szybko (ta było z moim wymarzonym płaszczykiem zimowym;/), to nie zastanawiajcie się, tylko reklamujcie. Nawet bez paragonu:)
    Antonna, jak tam?:P masz te testy?;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 14:26

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie, mi by się brudny róż widziała w tym pokoiku :)
    U mnie też wszyscy przerażeni, ale ja jednak kompletuję wyprawkę szybciej, nie będę miała głowy po porodzie żeby kupować kocyki, prześcieradełka do gondoli, łóżeczka itp.
    Gdyby cokolwiek miało się stać, to to, ze nie mam wyprawki nie zmniejszy tego bólu, tak samo jak to, ze wyprawkę będę miała kompletną nic nie zmieni. To, że nie będę gotowa nie zrobi różnicy. A jest tyle czasu, ze można to wszystko poukładać, ale jak chcesz byc ostrożna, to może faktycznie zacznij powoli po 30tc ;)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki póki co mam tylko wyniki z usg i nadal czekam z krwi, te które mam są ok :)

    Ja też nie szaleje z kupowaniem, bo wiem, że maluchy szybko wyrastają, ale trochę kupię ubranek ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie nie kupiłam testów. Nadal mam w domu tylko allegrowe :D Ale póki co upieram się, że moje oczy więcej negatywów nie chcą oglądać, więc zrobię test jak mi kiedyś wyjdzie pozytywna beta.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Rzeczywiście ten wiatr daje czadu...
    My byliśmy w środę na wizycie młody ma 1278g jest ułożony główką w dól, cały czas mi dokucza pól kości łonowej-podejrzewam rozejście spojenia łonowego-lekarz powiedział , żebym poszła do ortopedy to potwierdzić-wykluczyć więc pójdę po 30 tc.

    Mi ciuszki pożyczyły moje bratówki i teraz piorę i prasuję.
    Wózek miał być pod koniec marca a już mamy go w domu:)

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Wam kupić wszystko wcześniej..
    Tak do 30 tc najpóźniej

    Pamiętajcie, że to wszystko trzeba będzie jeszcze poprac i poprasowac;) oczywiście na siedząco:-)

    Co do spójności i jednolitosci kolorystyki w pokoiku lub kąciku dziecka hm.... Też miałam takie wizje Ale rzeczywistośc jest taka, że potem raczej się na to nie patrzy;) najważniejsza będzie dla was praktyczność danej rzeczy. No niestety taka szara rzeczywistość..! Aczkolwiek warto przemyśleć każdy zakup, jestem jak najbardziej za:-) powodzenia wam życzę i wytrwałości i głowy na karku, bo można wpaść w szał i kupić dużo za dużo:-p rady 'starej, doświadczonej' matki xd

    Karola555 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola chyba mi migneło że do 28 lutego :P

    Cookie każdy robi jak chce :) Ja np nie szaleje aż tak jak część lipcówek, że już mają bądź zamawiają wózki i kupują meble do pokoiku... ale ciuszki ? co w tym wielkiego... :P powoli kupuje w takiej ilości jak mi się wydaje że będzie okej :) Gdyby ktoś mi gadał że za wcześnie coś kupuje to bym mu chyba na złość specjalnie pokazywała i kupowała jeszcze wiecej hehe :P nikt mi sie w to nie wtrąca więc robię po swojemu i sama się hamuję jak widzę że trzeba ;)

    tak jak mówi Ojejku, czy bedzie wyprawka czy nie bólu w razie czegos złego to nie zmieni... oby żadna z nas tego nie przeżywała...

    Miki współczuje tych bóli.... oby coś lekarze zaradzili ;) no już grubo ponad kilogram dzieciaczka, super <3

    Antonna podziwiam... ja bym nie wytrzymała :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 15:36

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kamika niestety tego się "nie leczy" przy silnych bólach bierze się leki przeciwbólowe ale ja wytrzymuję dla maleństwa najgorzej jest po nocy jak muszę wstać albo jak długo pochodzę. jak w środę wchodziłam u lekarza na koziołek to ledwo nogi podniosłam.

    Jest to wskazanie do cc o ile jest duże rozejście bo powikłania to chyba 6 tyg unieruchomienia na wyciągu ... jak nie serce to miednica ahhhh....najważniejsze że mały zdrowy

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki współczuję tych boli

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Polecam Wam kupić wszystko wcześniej..
    Tak do 30 tc najpóźniej

    Pamiętajcie, że to wszystko trzeba będzie jeszcze poprac i poprasowac;) oczywiście na siedząco:-)

    Co do spójności i jednolitosci kolorystyki w pokoiku lub kąciku dziecka hm.... Też miałam takie wizje Ale rzeczywistośc jest taka, że potem raczej się na to nie patrzy;) najważniejsza będzie dla was praktyczność danej rzeczy. No niestety taka szara rzeczywistość..! Aczkolwiek warto przemyśleć każdy zakup, jestem jak najbardziej za:-) powodzenia wam życzę i wytrwałości i głowy na karku, bo można wpaść w szał i kupić dużo za dużo:-p rady 'starej, doświadczonej' matki xd
    ja mam trochę obsesję... w sensie minimalistyczno-porządkową...wszyscy twierdzą, że jest u nas aż sterylnie (absolutnie nie jest to prawda!), ale no właśnie jak mam gdzieś bałagan, albo za dużo wymieszanych rzeczy to mnie coś strzela i robię się nerwowa mocna. Młoda będzie miała naprawdę duży pokój, jasny, z balkonem, to szkoda by mi było to zagracić. Mam ten plus, że moja bratowa szyje różne cuda i wystarczy, że zdecyduję się na jeden motyw przewodni i będę miała wszystko od pościeli, poprzez organizer/literki nad łóżeczko, kosz na zabawki aż po kocyk w jednym motywie. Ma mi też zrobić tipi - takie zupełnie neutralne z jasnego płótna :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Karola chyba mi migneło że do 28 lutego :P

    Cookie każdy robi jak chce :) Ja np nie szaleje aż tak jak część lipcówek, że już mają bądź zamawiają wózki i kupują meble do pokoiku... ale ciuszki ? co w tym wielkiego... :P powoli kupuje w takiej ilości jak mi się wydaje że będzie okej :) Gdyby ktoś mi gadał że za wcześnie coś kupuje to bym mu chyba na złość specjalnie pokazywała i kupowała jeszcze wiecej hehe :P nikt mi sie w to nie wtrąca więc robię po swojemu i sama się hamuję jak widzę że trzeba ;)

    tak jak mówi Ojejku, czy bedzie wyprawka czy nie bólu w razie czegos złego to nie zmieni... oby żadna z nas tego nie przeżywała...

    Miki współczuje tych bóli.... oby coś lekarze zaradzili ;) no już grubo ponad kilogram dzieciaczka, super <3

    Antonna podziwiam... ja bym nie wytrzymała :P
    Lipcówki mnie momentami przerażają tymi zakupami, dużo dla mnie w tym jest na hurra i jak widzę ten miks kolorów i zero konsekwencji w tym to mi się słabo robi ;)

    kamika23 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 24 lutego 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    cookie, mi by się brudny róż widziała w tym pokoiku :)
    U mnie też wszyscy przerażeni, ale ja jednak kompletuję wyprawkę szybciej, nie będę miała głowy po porodzie żeby kupować kocyki, prześcieradełka do gondoli, łóżeczka itp.
    Gdyby cokolwiek miało się stać, to to, ze nie mam wyprawki nie zmniejszy tego bólu, tak samo jak to, ze wyprawkę będę miała kompletną nic nie zmieni. To, że nie będę gotowa nie zrobi różnicy. A jest tyle czasu, ze można to wszystko poukładać, ale jak chcesz byc ostrożna, to może faktycznie zacznij powoli po 30tc ;)
    Ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, ze w razie czegoś bólu nic nie zmniejszy, dlatego w ogóle coś kupiłam już, co dla mnie jest wcześnie:) na pewno chcę do maja mieć większość rzeczy przygotowaną, ale też fakt jest, że do końca maja planuję mieć normalnie wszystkie korki co oznacza 6-8h dziennie i po prostu nie mam za bardzo czasu żeby teraz spędzać czas na przekopywaniu neta czy sklepów.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki85 wrote:
    Hej dziewczyny:) Rzeczywiście ten wiatr daje czadu...
    My byliśmy w środę na wizycie młody ma 1278g jest ułożony główką w dól, cały czas mi dokucza pól kości łonowej-podejrzewam rozejście spojenia łonowego-lekarz powiedział , żebym poszła do ortopedy to potwierdzić-wykluczyć więc pójdę po 30 tc.

    Mi ciuszki pożyczyły moje bratówki i teraz piorę i prasuję.
    Wózek miał być pod koniec marca a już mamy go w domu:)
    Mika, współczuję bólu:( ale ostatnio w ogóle stwierdziłam,że jestem zaskoczona tym,że ciąża jest tak bolesnym okresem, tak wiem, wiem...naiwna byłam ;)
    Jak Mika z Twoim serduchem? Bierzesz ten lek?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie to tez prawda :) kolorowy zawrot glowy ktorego osobiscie nie lubie. Ja poki co mam kupione wszystko w kolorach bialych, niebieskich, delikatnie żółtych i to w sumie wszystko:) a co do pokoju czy kaciku to tez sie bede starala miec max 2 lub 3 kolory bo tez nie lubie miec miszmaszu i balaganu. No ale kto to wie moze bedzie tak jak Antylopa nam mowi hehe ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Mika, współczuję bólu:( ale ostatnio w ogóle stwierdziłam,że jestem zaskoczona tym,że ciąża jest tak bolesnym okresem, tak wiem, wiem...naiwna byłam ;)
    Jak Mika z Twoim serduchem? Bierzesz ten lek?


    Tak cooki biorę. Była na konsultacji w Krakowie na Jana Pawła i tam lekarz (nr 1 --u którego byłam) wysłał mnie do lekarki(nr 2 ) która zajmuje się kobietami w ciąży. Ona potwierdziła wadę ale powiedziała ze nie jest cięzka i ona nie jest wskazaniem do cc(może nie jest aż tak źle z moim serduchem).

    A ja coraz bardziej boje się porodu buuuuuu...:(

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, ze w razie czegoś bólu nic nie zmniejszy, dlatego w ogóle coś kupiłam już, co dla mnie jest wcześnie:) na pewno chcę do maja mieć większość rzeczy przygotowaną, ale też fakt jest, że do końca maja planuję mieć normalnie wszystkie korki co oznacza 6-8h dziennie i po prostu nie mam za bardzo czasu żeby teraz spędzać czas na przekopywaniu neta czy sklepów.
    ja też zaczęłam właściwie jak poszłam na l4, a wczesniej tyle o ile, coś tam powoli wybierałam, jednak wszystkie grubsze sprawy załatwiam ostatnio ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 22:19

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ol forum ożyło! :) miki... współczuje tych bólów.
    Antonna... na prawdę wytrzymasz do poniedziałku z następnym testem? :)

    Matko jak ja nie cierpię piątków... mam same ciapy a nie uczniów. Jedna dziś to mnie tak wkurzyła... kończy szkole o 12:20, do mnie ma 15 min na nogach, a przyszła o 13! Ja czekam i czekam, napisałam do matki, czy bedzie dziś, ale ta w pracy i nie słyszała, no to pytam sie uczennicy czy zawsze bedzie szła do mnie 40 min? A ona.. nie wiem, chyba tak. No to jej powiedziałam, ze no to dziwne, bo w wolnym tempie to 20 min zajmuje. I ze w takim razie robię jej lekcje o te 20 min krócej, bo nie wiedziałam, ze przyjdzie tak późno. I zaczęła sie tłumaczyć, ze dziewczyny kupiły chipsy...itd. Prawda jest taka pewnie, ze ona po prostu sie wstydzi, ze chodzi na korki i czeka aż wszyscy wyjdą ze szkoły i ona dopiero idzie. Porażka!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymam, bo nie mam kupionego testu, a maz mi nie pozwoli kupic :>

    Jakbym miala podejrzenia, ze sie udalo to bym robiła, ale ja sadze, ze sie ten transfer nie udal, wiec nie ciagnie mnie tak. Mialam 40% szans na sukces, wiec matematyki nie oszukam, a szczesciara przeciez nie jestem.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 lutego 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dlaczego 40%? Od czego to zalezy? Przeciez wszystko było ok.

    p19uqqmzk4ecto70.png
‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ