X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 marca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, chciałam sobie zrobić test allegrowy, ale mi się skończyły :( Chciałam zobaczyć, czy kreska ciemnieje. Jak zrobiłam pinka w czwartek to kreska była praktycznie taka sama jak we wtorek. Ale na allegro róznica między poniedziałkiem, a środą była widoczna :) Mąż mi nie kazał kupować nowych testów, ale będę musiała kupić coś za jego plecami :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 3 marca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hah Antonna też robiłam po betach jeszcze testy :P i faktycznie czasami nie było różnicy żadnej a wszystko bylo ok :)

    Z objawów to u mnie było uczucie przeziębienia, nerwowość straszna (jeszcze przed pozytywnym testem - pamietam bo pierwszy raz w życiu sie wkurzyłam na mojego tate :O), senność też bardzooo szybko przyszła, potrafiłam o 18 już spać i tak do samego rana... mdłości i wymioty przyszły troche pozniej, ale juz nie pamietam kiedy dokładnie no i ciągneły się do 16 tygodnia non stop codziennie.... a teraz w 21 tygodniu znów mnie mdli i nie moge jeść jajek w żadnej postaci o żadnej porze dnia :O przestałam je tolerować i zwracam w całosci :( Także nie prość o mdłości a o wymioty to juz wg bo sie wykończysz :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 3 marca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooki dzięki.

    Antonna rozumiem Cię też tak miałam, wtedy miałam zapas z allegro bo miesiąc wcześniej miałam cb i mi zostały.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 3 marca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a w ktorym tygodniu i dniu ciazy najlepiej isc na pierwsza wizytę? Lekarka kazala mi przyjsc 6tc+5dc. Wy tez tyle czekalyscie? Pomijam fakt, ze nie ma terminow na ten dzien i mam czekac do 17.03 az zadzwonia i mi powiedza kiedy Pani Dr mnie przyjmie :(

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dziewczyny, a w ktorym tygodniu i dniu ciazy najlepiej isc na pierwsza wizytę? Lekarka kazala mi przyjsc 6tc+5dc. Wy tez tyle czekalyscie? Pomijam fakt, ze nie ma terminow na ten dzien i mam czekac do 17.03 az zadzwonia i mi powiedza kiedy Pani Dr mnie przyjmie :(
    lepiej poczekac, bo wtedy bedzie mozna zobaczyc juz czy bije serduszko i czy fasolka dobrze sie zadomowila :)

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dziewczyny, a w ktorym tygodniu i dniu ciazy najlepiej isc na pierwsza wizytę? Lekarka kazala mi przyjsc 6tc+5dc. Wy tez tyle czekalyscie? Pomijam fakt, ze nie ma terminow na ten dzien i mam czekac do 17.03 az zadzwonia i mi powiedza kiedy Pani Dr mnie przyjmie :(
    ja pierwszy raz byłam 27dpo i był tylko pęcherzyk z widocznym ciałkiem zółtkowym, ale ja miałam te początkowe bety dosyć anemiczne i na początku fasolka była chyba tydzień do tyłu.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam trzy testy Facelle o czułości 25. Przed chwilą zrobiłam i nadal jestem w ciąży !!!! Jutro rano też zrobię :D

    58bab6ea302d5.png

    Testy będą moją jedyną rozrywką do czasu wizyty. Do wizyty jeszcze ponad 2 tygodnie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 13:52

    ojejku, cookiemonster, kamika23, Rosolina, Ania-nowa, polly8725 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Kupiłam trzy testy Facelle o czułości 25. Przed chwilą zrobiłam i nadal jestem w ciąży !!!! Jutro rano też zrobię :D

    58bab6ea302d5.png

    Testy będą moją jedyną rozrywką do czasu wizyty. Do wizyty jeszcze ponad 2 tygodnie !
    hehe jakbym siebie widziała :D
    Sikaj ile wlezie, ale muszę Cię zmartwić, one już ciemniejsze chyba nie będą, one się zabarwiają na bordowo i to tyle, czarne nie będą :D :D :D

    cookiemonster, antonna, kamika23 lubią tę wiadomość

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Kupiłam trzy testy Facelle o czułości 25. Przed chwilą zrobiłam i nadal jestem w ciąży !!!! Jutro rano też zrobię :D

    58bab6ea302d5.png

    Testy będą moją jedyną rozrywką do czasu wizyty. Do wizyty jeszcze ponad 2 tygodnie !
    i takie widoki uwielbiam:)))

    antonna lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 marca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku mogę jeszcze spróbować oceniać czas w którym kreska ściemniała :D

    ojejku lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 marca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    i takie widoki uwielbiam:)))

    Wierz mi, że ja też :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piekne krechy :) no dokładnie ciemniejsze juz nie będą :P

    eh wróciłam wymęczona z tych warsztatów bezpieczny maluch... głowa boli, wziełam prysznic normalnie siedząc w brodziku bo mi sie stać nie chciało i leże z kompem w łóżku :O

    mieliśmy jeszcze robic zakypu w lidlu ale juz nie dałam rady....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dopiero teraz przeszedł ból głowy, zdrzemnęłam sie niecała godzinkę i dopiero teraz dam radę usiąść na sofie. Miałam ogarnąć dom, ale mam lenia, oglądam skoki, a małż pojechał na basen :D

    Antonna... no piękne masz te krechy! Niczym moje, moze jednak blizniaki sie trafia? :)

    kamika23 lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do USG to cięzko mi doradzic... ja byłam 3 razy zanim zobaczyłam serducho... a to było dopiero 9 tyg. od miesiączki (7 tydzien wg USG) tyle ze u mnie nie wiadomo było kiedy zaszlam.... u Ciebie w 6t5d już na bank serducho będzie :) moze wytrzymasz jakoś ? zawsze ew. możesz podleciec gdzieś wcześniej na USG jak już nie wytrzymasz :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina to chyba ta duchota na wszystkich zadziałala w ten sposób :/ no ale nie żałuję, że tam bylam :) Przynajmniej wiem, że doradczyni laktacyjna w tym szpitalu jest chyba rosadna i fajna :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli co? Szpital juz wybrany? Z tego co udało mi sie podglądać na korytarzu na przeciwko nas.. to ładnie wyglądało w środku, jedyny minus to ze tak daleko jest, my cały krk musimy przejechać.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna kruchy super ja w tym czasie miałam bladzizny a ja byłam y gina w 6 tygodniu ciąży i był tylko pecherzyk a serduszko usłyszałam w 8 tygodniu jakoś tak u mnie wszystko później było niż innych ale mała szybko nadrobila :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie mi kopniaka... dzis mi sie śniło usg, na którym było widac taka śliczna buzie dzidziusia, mierzyła go jeszcze raz i ze wszystko było w normie i sama zachwycona była. A wiecie... sny sa odwrotnością, miałam w snach dokładnie odwrotna sytuacje jak w rzeczywistości. :/ we wtorek wizyta.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 5 marca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Dajcie mi kopniaka... dzis mi sie śniło usg, na którym było widac taka śliczna buzie dzidziusia, mierzyła go jeszcze raz i ze wszystko było w normie i sama zachwycona była. A wiecie... sny sa odwrotnością, miałam w snach dokładnie odwrotna sytuacje jak w rzeczywistości. :/ we wtorek wizyta.
    Rosolinka, masz ode mnie i kopniaka i patelnię!
    Mnie ostatnio trzy porody się śniły... a mojemu co chwila śnią się rzeczy związane z dzieckiem. Siłą rzeczy jak cały czas o czymś myślimy, stresujemy się itd, to potem ma to przełożenie na sen.
    Wytłumacz sobie to tak - jak jest zły sen, interpretujemy na odwrót, a jak dobry, to przyjmujemy za dobry omen:) dobry pomysł?:)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 5 marca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Antonna... no piękne masz te krechy! Niczym moje, moze jednak blizniaki sie trafia? :)

    Myślę, że raczej bliźniaków nie ma, bo widziałam kilka dziewczyn, które też miały duży przyrost, a nie były po in vitro, więc pewnie nie będą mieć bliźniaków :>

    kamika23 wrote:
    a co do USG to cięzko mi doradzic... ja byłam 3 razy zanim zobaczyłam serducho... a to było dopiero 9 tyg. od miesiączki (7 tydzien wg USG) tyle ze u mnie nie wiadomo było kiedy zaszlam.... u Ciebie w 6t5d już na bank serducho będzie :) moze wytrzymasz jakoś ? zawsze ew. możesz podleciec gdzieś wcześniej na USG jak już nie wytrzymasz :)

    Mam postanowienie, że zaczekam do wizyty w klinice :) Jeszcze 2 tyg. i 1 dzień! :D
    Rosolina wrote:
    Dajcie mi kopniaka... dzis mi sie śniło usg, na którym było widac taka śliczna buzie dzidziusia, mierzyła go jeszcze raz i ze wszystko było w normie i sama zachwycona była. A wiecie... sny sa odwrotnością, miałam w snach dokładnie odwrotna sytuacje jak w rzeczywistości. :/ we wtorek wizyta.

    Rosolina no co Ty wymyślasz :D Mówi się, że się interpretuje sny na odwrót, ale mówi się też o proroczych snach. Moim zdaniem Twój sen jest proroczy :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ